02.05.20, 09:00Fot. Silar via Wikipedia, CC 4.0 / screenshot Youtube - Telewizja Republika

Kukiz: Traktujecie nas jak prostytutki. Dworczyk odpowiada

Wczoraj Paweł Kukiz opublikował na Facebooku niezwykle emocjonalny wpis, w którym upublicznił między innymi treść SMSa, jakiego miał wysłać do ministra Michała Dworczyka. Szef Kancelarii Premiera odniósł się już do rewelacji Kukiza.

Na Facebooku Kuiz napisał:

Nie odzywałem się przez ostatnie 2 dni na Facebooku... Byłem w Warszawie i uczestniczyłem w wielu politycznych rozmowach. W międzyczasie partia władzy prowadziła specyficzną 'agitację' posłów K'15. O tym opowiem w kolejnym poście. Teraz jedynie sms z wczoraj, jaki wysłałem do Michała Dworczyka (harcerza)”.

Dalej zacytował ów SMS:

Grasia w podłości przebijasz. Metodami UBeków i burdelmam zaprowadzicie samych siebie na szafot. A tak po ludzku - jest mi przykro, że Ty i Mateusz traktujecie mnie jak idiotę a posłów K'15 jak prostytutki.Nigdy nie mierzcie nikogo swoją miarą. Dno".

W rozmowie na antenie Polsat News Dworczyk powiedział, że to emocjonalny wpis, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i nie chce komentować prywatnej korespondencji oraz prywatnych rozmów. Jak stwierdził:

Kiedy dostałem tego SMS-a, zadzwoniłem do Pawła Kukiza. Mam wrażenie, że mamy do czynienia z jakimś nieporozumieniem”.

dam/Facebook,Polsat News

Komentarze

Kramer2020.05.3 12:16
Kukiz jesteś skończonym debilem....Myślałem, że kiedy chodzi o Polskę to pomożesz a Ty postępujesz jak ostatni zdrajca!! O Polskę teraz chodzi, debilu a nie o jakies JOW-y czy SRO-wy !!!
Walter2020.05.3 8:09
Austriak G. Birgfellner zeznał w prokuraturze, że Jarosław Kaczyński wyłudził od niego łapówkę dla księdza Rafała Sawicza w wysokości 50 tys zł. Posiada świadków i dokument potwierdzający wypłatę powyższej kwoty z banku. Prokuratura podległa Zbigniewowi Ziobro nie zajęła się sprawa. Afery PiS-u: Getback, Srebrna, PCK, Skoki, Pegasus, KNF, CBA, NBP, Bartłomieja Misiewicza, Stanisława Koguta, Jana Szyszki, Michała Dworczyka, Łukasza Piebiaka, Mariana Banasia, Mariusza Morawieckiego..... Jarosław Kaczyński przejmuje cały wymiar sprawiedliwości, a politycy z PiS-u są ponad prawem. W naszym kraju nie ma już trójpodziału władzy i niezawisłości sądów. Polska nie jest już państwem praworządnym i demokratycznym. Wybory prezydenckie zostaną sfałszowane, a dyspozycyjny politycznie w stosunku do PiS-u Sąd Najwyższy uzna wybory za ważne.
antymarksista2020.05.2 23:30
. "Traktujecie nas, jak prostytutki" Przepraszam, a jak inaczej? .
diki2020.05.2 21:41
jesteś w partii o której mówiłeś że to mafia... ale fakt ...PSL na kradzenie VAT-u, "skręcanie" śledztwa smoleńskiego pozwalała jak i PO no to twoja przeszła opinia skądinąd słuszna była... a kasy odzyskanej nie ma , a "skręcanie" śledztwa wojną domową groziło ... no i teraz powiedz gdzie jesteś i kim jesteś ? bo nie nadarzam ... PSL ci obiecało ? JOW-y ? dobre... a ci obiecam działki na Marsie i co tylko ... kubeł zimnej wody, klub morsów, może pomoże może nie..
kibic2020.05.2 19:21
A jak można inaczej traktować prostytutki ???
Bronek2020.05.2 18:05
Biedaczek! Rozumu już mu nie starcza!
anonim2020.05.2 16:49
Jak się nie czuje Polakiem patriotą. politykiem tylko utożsamia się pan z paniami pracującymi w wolnych zawodach to wolna droga. Pracy na ulicy aż nad to. Wystarczy trochę zachęty i reklamy a każda potwora znajdzie swojego amatora.
WSTYD2020.05.2 16:38
Kukiz ocipial ??Sam sie zrobil prost ....tka wchodzac do PSL .Chlopie ogarnij sie bo juz zal patrzyc i zal sluchac .
kryspin2020.05.2 15:09
I znowu w piątek, piąteczek? P.Kukiz,prezentuje swoimi wpisami samo dno. Nigdy,ale to nigdy nie zagłosowałabym na niego.Taka postawa,takie słownictwo nie jest słyszane nawet od tzw "ludzi ulicy".Pomyśleć, iż my społeczeństwo panu za to chamstwo płacimy?
Pras2020.05.2 13:42
Kukiz spadł na samo dno.
ela2020.05.2 13:05
Przygłup. Nachlał się i wzięło go na zwierzenia
skarb2020.05.2 12:09
A jak innaczej mozna nazwac klub ktory plul na wrogow POLSKI I POLAKOW ZJEDNOCZONEJ TOTALNEJ KOMUNISTYCZNEJ OPOZYCJI a teraz reka w reke z nimi to normalne ,ze jestescie prostytutka POlityczna, trzeba miec TWARZ I HONOR,ale wam zabraklo i to bylo widac i czuc POwejsci do SEJMU CO SOBA REPREZENTUJECIE .JESTESCIE I WPROWADZILISCIE KOMUNISTOW Z KTORYMI WALCZLO I PODZIEMIE PO WOJNIE I PRZEZ 10-lecia POLACY Z KRWI I KOSCI SLUZACY BOGU POLSCE IPOLAKOM H A N B A !!!!!!!!!!!!
OZ2020.05.2 11:40
Panie Kukiz - to pan najlepiej wie kim pan jest.
Olo2020.05.2 11:12
Niech się szmata kukiz lepiej nie odzywa bo zniszczył ogromny potencjał ludzi którzy mieli dość PO-PiSu, to przez niego PiS się szarogęsi , widocznie takie miał zadanie WSIowych , jeszcze na koniec jakby nie dało się już niżej upaść przykleił się do tęczowego ZSL "grupy przestępczej" !
jaka2020.05.2 11:11
Panie Kukiz. Szanuję pana jak każdego człowieka. Ale oburza się pan, a gdzie jest teraz pana partia nie partia. Byle do koryta.
Toni 2020.05.2 11:00
Jak patrzę na Kukiza i słucham Ścigaj to tak własnie o nich myślę,że to polityczne ...tutki.
kris2020.05.2 10:32
Czy zastanowiles sie pijaczku dlaczego WSZYSTKIE ugupowania was tak traktuja. No zastanow sie I -sza prostytuto RPdajaca dupska zorganizowanej grupie przestepczej
StanPio2020.05.2 9:20
Parobek z Chobielina zadrwił i puścił konfederatów na bosaka Do Pana Grzegorza Brauna! Proszę, uciekaj od tego towarzystwa podwórkowych i niestety niedouczonych oraz zmanipulowanych "pseudonarodowców" od podrygującego qnia i "wolnościowców" od bezczelnego, realnego cwaniaka "korwina". Jeszcze z 10 do 20 lat nauki przed nimi, żeby stali się politykami i nauczyli się jak roztropnie dbać o dobro wspólne.
MT(1)2020.05.2 9:19
Przygłup Kukiz. I nawet gdyby tak było, no to na jakiej zasadzie on i resztki jego ferajny znalazły się w PSL-u ?