05.03.20, 11:30

Kurator Barbara Nowak wprost o haniebnych metodach genderystów

"Jeśli ktoś chroni dzieci w Polsce przed złem, to znaczy, że należy mu zamknąć usta. To jest cenzura, tak ci ludzie działają. Opierają się na kłamstwie, a jednocześnie atakują tych, którzy chcą powiedzieć zupełnie coś innego niż oni" - mówiła o genderystach małopolska kurator oświaty, Barbara Nowak. W programie "Rozmowy niedokończone" Telewizji Trwam wskazywała na haniebne działania ruchu LGBT.


"Wszystko, co nie jest zgodne z linią ideologii gender jest czymś złym. Te wszystkie ich piękne hasła, typu „tolerancja” – mogą być stosowane tylko wobec ideologów gender. Ten kto mówi prawdę, nie zgadza się z ich poglądem, to jemu usta należy zamknąć. To jest ten sposób na życie. Ostatnio pani Małgorzata Fuszara, pełnomocnik ds. równości w rządzie PO-PSL, doprowadziła do procesu ze Stowarzyszeniem Rodzin Wielodzietnych, którzy uprzedzali rodziców, nauczycieli i dyrektorów szkół o zagrożeniach ideologii gender.Uprzedzali w ten sposób, że napisali list, w którym znajdował się szereg argumentów, szereg dowodów na szkodliwą działalność ideologii gender w szkołach, prosili o uwagę i o to, by dzieci faktycznie uchronić przed tym niebezpieczeństwem" - wskazała kurator Nowak.


"Muszę powiedzieć, że jest to osoba wyjątkowo szkodliwa, bo wskazywała, że należy zaprzestać mowy o kazirodztwie, bo „stosunki między bratem-siostrą, ojcem-dzieckiem to już nie jest nic złego”. Ta osoba śmie wysuwać swoje oskarżenia, że jest źle traktowana, dyskryminowana przez ludzi, którzy uprzedzają przed ideologią gender" - powiedziała.


"Doszliśmy do takiego absurdu. Jeśli ktoś chroni dzieci w Polsce przed złem, to znaczy, że jest kimś złym i  należy mu zamknąć usta. To jest ta cenzura, tak ci ludzie działają. Opierają się na fałszerstwie, na kłamstwie, a jednocześnie atakują tych, którzy chcą powiedzieć zupełnie coś innego niż oni" - dodała Nowak.

bsw/radiomaryja.pl

Komentarze

Jagoda2020.03.5 21:18
Pani Kurator! Dziękuję Pani za odwagę, za poszanowanie naszych wartości! Jest Pani wzorem do naśladowania! Oby jak najwięcej Kuratorów zabierało głos w podobny sposób co Pani! Proszę, niech Pani nie przestanie chronić przed DEMORALIZACJĄ naszych dzieci! Jesteśmy z Panią! Kuratorzy, proszę, dołączcie do Niej, przecież po to również tam jesteście.Prawda? Brońcie dzieci! To nie wstyd!
Nairobi2020.03.6 10:31
Będzie premia w kuratorium.
zZZZZ2020.03.5 18:27
Jestem pełen uznania dla pani kurator. Oby więcej tak odpowiedzialnych i odważnych urzędników było w Polsce. Oby więcej ludzi sumienia pełniło odpowiedzialne stanowiska w rządzie i w samorządach.
Nairobi2020.03.5 19:48
Pani kurator, po co tak anonimowo. Wszyscy wiedzą, że to Pani.
pwlk2020.03.5 21:07
Jakie wszyscy wiedzą!? Pisz za siebie ! Zamknij swego głupiego dzioba lewaku!
BiegunkaProrocza2020.03.6 2:30
Ja nie jestem pełny uznania, wręcz przeciwnie. Tak jej z kuciapy wali, że w Kobierzynie pacjenci zaczynają udawać śledzie.
grimm2020.03.5 17:20
JUż tylu ludzie wzywało do wypowiedzenia konwencji stambulskiej, że zastanawiam się na jakie zdarzenie zareaguje PIS w tej kwestii. Kto jest dla nich autorytetem skoro nawet wezwanie Ordo Iuris przeszło bez echa ze strony PISu
Czesc kotku2020.03.5 17:17
Cześć kotku, szukasz seksu, przelotnej znajomości lub związku? Nie czekaj tylko dołącz do nas na www.lexlale.com.pl Tysiące samotnych kobiet czeka aż wreszcie ktoś zrobi krok w ich kierunku! Specjalny lokalizator pomoże Ci znaleźć Twoją kobietę w zasięgu co do 10km Nie daj im czekać tylko dołącz już teraz!
anonim2020.03.5 16:42
Bolszewickie TROLLE LGBT - opanowały forum !!!!! spadać !!!
BiegunkaProrocza2020.03.6 2:27
Zrób coś wartościowego w życiu. Choć raz spuść po sobie wodę.
Nairobi2020.03.6 10:30
W tzw. "wychodku" zbitym ze spróchniałych desek - nie ma spłuczki, więc to niewykonalne.
Krakus2020.03.5 15:06
Haniebne to jest to, że ta kobieta jest małopolskim kuratorem. 1. Walczy (jak Jędraszewski) z jakimś mitycznym potworem jakim jest LGBT 2. Szczuje uczniów na nauczycieli (słynna próba nauki kolaboracji w LO nr V) 3. Naciąga gminę na koszta (mieszka w szkole, choć z mężem zarabiają 18 000 zł miesięcznie i odrzucili 3 mieszkania zaproponowane przez Gminę Kraków, a można odrzucić tylko 2) 4. Miesza religię ze swoją funkcją 5. Miesza politykę ze swoją funkcją 6. Jest islamofobem 7. Jako kurator ma w nosie sprawy nauczycieli To tylko niektóre sprawy. I jeszcze jedno: Nauczyciele z Forum Oświatowego dla Nauczycieli i Dyrektorów – w odpowiedzi na ankietę w krakowskiej "piątce" – postanowili przeprowadzić własną. Wzięło w niej udział około 1700 osób – nauczycieli i dyrektorów. 96,4 proc. z nich odpowiedziało przecząco na pytanie, "czy kurator małopolska to właściwy człowiek na odpowiednim miejscu?". 94,8 proc. ankietowanych stwierdziło, iż "wstydzi się, że kurator małopolska jest twarzą edukacji i oświaty w Polsce", a 96,1 proc. – że kurator powinna "zostać natychmiast odwołana ze swojej funkcji".
ZERR02020.03.5 19:00
Sekta LGBT - wspierana przez ONZ, międzynarodowe banki, korporacje, miliarderów, liczne państw, rządy i parlamenty jest wg ciebie "mitycznym potworem"? Buachacha!!!! Mam nadzieję, że wszystkie twoje dzieci, podszczuwane przez emisariuszy Sekty, zmienią płeć.
Maria Blaszczyk2020.03.5 19:54
Jakoś marnie wspierają - tak, ze podstawowych praw nie są się w stanie doprosić. I do tego muszą żebrać o każdą złotówkę... Do tego nijak te społeczności nie pasują do definicji "sekty". A płci się nie zmienia. Można ją ewentualnie, w niektórych wypadkach, uzgodnić. Jak się ma cechy obu.
ZERR02020.03.5 20:48
Doskonale wspierają - Sekta LGBT robi co chce i gdzie chce. Kolejne państwa są ostro cwelone przez Sektę i końca tej sodomizacji nie widać.
bogdanus2020.03.5 14:59
Brawo za wytrwałość w walce z ideologią LGBT.
Yo.. ZERRO!2020.03.5 14:45
You don't speak a fucking word of English! What's your point, dick?
Poli....2020.03.5 20:59
Ejże,chłopie! Wulgarniej się nie dało napisać?? Coż, wstydziłeś się tego po polsku napisać? Tak? Nie wstydź się! Kretyn, kretynem !
Edi2020.03.5 14:37
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!! WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - od 2015 r. POLSKA RATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM IDEOLOGII GENDER, LGBT itp. TAK TRZYMAĆ !! BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
Nairobi2020.03.5 19:48
Pan zbroję nałoży i wykrzyczy to na balkonie. Ciekawe, jak długo będzie jechała karetka.
wujek dobra rada2020.03.5 13:45
Baba zaprzedala dusze diablu i sluzy na czterech koscielnej maafii pedofilskiej.
robaczek 2.02020.03.5 13:15
ZNOWU TA NAWIEDZONA BABA?? ;] fajna jest ;] taka godnie reprezentująca waszą zasciankowosc i cimnote prostego ludu ;] NO SUPER!
ZERR02020.03.5 13:31
Ciesze się, że w końcu uważasz, że ideologia Gender i LGBT to ciemnota i prowincjonalność w najgorszym tego słowa znaczeniu.
ZERR02020.03.5 13:14
Już dawno temu jeden z Proroków bezlitosnego postępu, Herbert Marcuse, w książce "A Critique of Pure Tolerance", zdefiniował pojęcie lewicowej tolerancji. Otóż, prawdziwa tolerancja, jak twierdzi Marcuse, może istnieć TYLKO w sytuacji nietolerancji dla konserwatywnych ograniczeń lewicowej "prawdziwej wolności". Mając na uwadze rewolucyjną praktykę i tłumacząc na nasze - lewacka tolerancja jest wtedy, gdy przeciwników lewactwa wiąże się drutem kolczastym i żywych lub martwych wrzuca do dołów z wapnem. Dla miłośników linków: https://www.oxfordreference.com/view/10.1093/oi/authority.20110803100414515 https://www.marcuse.org/herbert/publications/1960s/1965-repressive-tolerance-fulltext.html Po prostu musimy zważać, że w zasadzie wszystkie pojęcia i słowa w ustach wściekłolewaków maja cokolwiek inne znaczenie, niż powszechnie przyjęte.
Maria Blaszczyk2020.03.5 14:17
Może wspomnij, że książka składała się z trzech - lub czterech, zależy jak liczyć - esejów, mających różnych autorów i przedstawiających różne ujęcia tolerancji. To się nazywa dyskusja. Po wydaniu książki dyskusja zresztą toczyła się dalej, w znaczniej mierze krytyczna wobec Marcuse'a. Co nie zmienia postaci rzeczy, że wciąż nie bardzo wiadomo, co robić z nietolerancją. Jej tolerowanie prowadzi do stosów, wojen i krematoriów i lewica w istocie wolałaby powtórki z rozrywki uniknąć. Jest to pewien poważny defekt prawicowej nienawiści do wszystkiego, co akurat podsunie ksiądz w kościele/imam/politycy walczący o punkciki w sondażach i sama osobiście mam trudność w rozumieniu Twojej postawy, która nakazuje strzelać do bezbronnych ludzi w łodziach, kobiet i dzieci, bo jakoś Ci się ich religia nie podoba.
ZERR02020.03.5 19:13
Podpowiem więc Lewicy, co można zrobić z tym co Lewica na aktualnym etapie uzna za "nietolerancję". Otóż, nietolerancja, jaka by nie była, to nie gaz unoszący się w powietrzu. Nietolerancja ma swoich nosicieli i JEDYNYM sposobem na zlikwidowanie nietolerancji (cokolwiek to oznacza) jest pozabijanie nietolerancjonistów - czyli ludzi o odmiennym od Lewicy poglądzie (na cokolwiek) i chcących bronić swoich wartości przez "wykluczeniem". Hm, ciekawe dlaczego wszystkie w zasadzie stosy, wojny i krematoria to dzieło Lewicy walczącej z "nietolerancją"... począwszy od heretyków protestanckich masowo palących ludzi na stosach (ostatnia spalona "w polsce" czarownica Kathrin "papistka" Zimmermann), poprzez nacjonalistów epoki rewolucji francuskiej (Vive la Nation! A bas la Monarchie!) robiących z nietolerancjonistów (A bas la Nation!) mydło i galanterię skórzaną, do Lewicy nazistowskiej i marksistowskiej naszych czasów, mordującej ludzi w sposób przemysłowy.
Maria Blaszczyk2020.03.5 20:11
??? Stosy, wojny i krematoria to dzieło lewicy? Może Piotr powinien też Tobie też to i owo dowieźć. Ostatnia czarownica spalona w Polsce była akurat papistką. A pierwsza? Zapewne też. Pierwszą spalono w 1511 roku - pozwolisz, że uznamy, że nie mogli tego zrobić protestanci? Podobnie jak pierwsza spalona w ogóle - w 1275 roku przez inkwizytora Angela de la Barthe z Tuluzy. Również chyba nie oskarżysz o to protestantów - dzielni papiści sami sobie poradzili, we własnym zakresie. A pierwsze piece krematoryjne to w Nysie, XVII wiek, w księstwie biskupim. Było to praktyczniejsze rozwiązanie niż stosy, one nie zawsze chcą się palić, trzeba ich dużo, by np. spalić naraz 42 czarownice, jak w 1651 roku - a tak mamy katolicki wkład w postęp techniczny. Natomiast naziści nie mieli nic wspólnego z lewicą. Nawet jeśli ich niektóre postulaty miały taki charakter - to wynikało to z sytuacji gospodarczej po Wielkim Kryzysie. Żadne działania nazistów nie miały naprawdę lewicowego charakteru i od pisania tych bzdur to się nie zmieni - ani losu robotników w III Rzeszy nie zdołasz tymi kłamstwami poprawić, ani zredukować własności prywatnej czy pozycji artystokracji w tamtym okresie, konkordat od tego nie zniknie, kobietom czy gejom praw nie przybędzie.
ZERR02020.03.5 20:46
Wszystkie działania nazistów były lewackie do wyrzygu. Każdy normalny człowiek wie, że socjalizm nie służy do poprawiania losu proli, tylko do dokręcania prolom śruby, i do tego żeby bogacze i bankierzy mieli więcej i więcej.
Maria Blaszczyk2020.03.5 21:02
No nie. Wszyscy wiedzą co innego. Wystarczy rzucić okiem na społeczeństwa zachodniej Europy, zbudowane przez powojenne partie socjaldemokratyczne, gdzie żyje się bezpiecznie i dostatnio, pracownicy mają urlopy, przerwy, benefity, normowany czas pracy i nawet, ostatnio, udaje się ograniczać łapanie pracownic za cycki. W tych państwach stratyfikacja jest najmniejsza.
ZERR02020.03.5 22:05
To tylko twoje, pozbawione podstaw opinie. Na tzw zachodzie nie żyje się "bezpiecznie i dostatnio", ponieważ życie na kredyt nie jest w istocie dostatnim. Dochód rozporządzalny zatrzymał się na poziomie lat 75-80, obserwujemy ponadto stopniowe i konsekwentne likwidowanie klasy średniej, postępującą dezindustrializację, oraz zaniechanie ponoszenia kosztów "odnawiania parku maszynowego", poprzez zredukowanie o połowę kosztów wychowania i wykształcenia dzieci (dzietność na poziomie 1,1) i zamiast tego "drenaż mózgów" i wyrośniętej siły roboczej z takich państw jak Polska. Wasze państwa i społeczeństwa są w fazie zaawansowanego rozpadu i przeżerania zasobów - oto skutek wieloletnich rządów zbydlęconej "lewicy". https://economie.rabobank.com/publicaties/2018/februari/besteedbaar-inkomen-huishoudens-nederland-staat-vrijwel-stil/ https://www.newsweek.pl/zachod-zbankrutuje-za-10-lat/gg6vnhe https://pl.wikipedia.org/wiki/Dezindustrializacja https://pl.wikipedia.org/wiki/Drenaż_mózgów PS. Dobrobyt zachodu nie był budowany socjaldemokratycznie, tylko ordoliberalnie https://pl.wikipedia.org/wiki/Ordoliberalizm
Jabel2020.03.5 13:07
Hej, kobieto, po co ten płacz?
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.5 12:34
Ta pani nadaje się do leczenia w zakładzie psychiatrycznym, a nie na stanowisko kuratora oświaty (sic!)
Poli....2020.03.5 20:50
Ot, odezwał się znany gej, który zna się tylko na g .......! A teraz próbuje osądzać Panią Kurator ! A poszedł ty do swojej g.......j roboty!
doradca2020.03.5 12:21
Niestety - lewackie śmieci tak działają i dlatego trzeba je tępić
AVI2020.03.5 12:18
Wielkie podziękowanie dzielnej Pani Kurator!!! Gdybyśmy więcej mieli takich odważnych urzędników, gendery nic by nie zdziałały. Nie rozumiem, dlaczego inni kuratorzy milczą. Tchórze i karierowicze będą bronić przede wszystkim swojego stołka, a nie dzieci przed straszliwym złem. Tym większa wdzięczność wobec Pani Barbary Nowak!!!
Nairobi2020.03.5 12:20
Ja bym zrobiła zrzut ekranu z tym wpisem i poszła do p. kurator. Jak nic, stanowisko dyrektora szkoły murowane.
Senny2020.03.5 12:06
Zgadzam się i całkowicie popieram panią kurator Nowak. Zboczeńców należy odseparować nie tylko od dzieci (choć przede wszystkim), ale i od dorosłych. Zboczeńcy do podziemia.
anonim2020.03.5 11:55
Widzę, że słowo "gender" nabrało nowego znaczenia - oznacza pederastię. Aż dziw, że od czasów Platona nie wpadli, by tak to nazywać. Nie proszę Państwa - homoseksualizm i rozwiązłość seksualna, to nie "gender". Podobnie jak kwestia tzw "edukacji seksualnej" wrażliwa od lat 60-tych. Gender, to taki pomysł, że SPOŁECZNIE kobieta i mężczyzna maja się nie różnić - w swych rolach, celach i pozycji. Problem w tym, że w PL takie gender miało miejsce znacznie wcześniej niż na Zachodzie.
Luther2020.03.5 11:50
Jeśli nazywają te marsze „marszami równości” to wogóle nie rozumieją co słowo „równość” oznacza. My hetero nie jesteśmy i nigdy nie będziemy równi tylko podobni, a co dopiero równi z nimi. Jeśli zaś żądają homo związków małżeńskich, to ktoś musi dla nich zmienić Konstytucję, bo obecnej łamać nie wolno, a ta mówi o małżeństwach kobiety i mężczyzny.
Polak Ateista Durny Gej2020.03.5 11:50
Jestem homo-fobem, nie dlatego, że nie lubię tych ludzi, ale dlatego, że ich część aktywistów, tych którzy jeżdżą autobusami głównie z Warszawy po miastach organizując tzw. marsze równości, przyczepili się do mojej wiary i pemanentnie ją beszczeszczą, profanują i nas obrażają. Te świry nie chcą żadnej tolerancji, lecz dominacji nad normalnymi ludźmi. Nigdy nie zgodzę się na to żeby być rownym z tą tęczową zarazą maszerującą w marszach LGBT, a także pedofilami czy zoofilami. Dla mnie oni są równi jedynie w wielkości żołądka, co jest jasnym, że potrzebują tyle samo żarcia co ja – i nic więcej! Różnica zasadnicza między mną a nimi jest taka, że ja jestem normalny, a oni są zboczeńcami !!!
anonim2020.03.5 11:49
Ciocia Basia znowu ma atak... Wybaczcie, zaraz jadę jej leki dowieźć.
Luther2020.03.5 11:52
Powszechnie mówi się, że głupszymi od członków PO są ich wyborcy ! I to prawda.
Pet2020.03.5 14:46
Nie, pomyłeczka. Od dawna wiadomo że to wyborcy PiSu są głupsi od członków tejże.
anonim2020.03.5 12:50
Ale pamiętaj, że mieszka w szkole, bo nie stać jej na mieszkanie.
anonim2020.03.5 13:03
Tak tak. Pamiętam że mieszka razem z wujkiem, który jest dyrektorem szkoly w ktorej zajmują mieszkanie służbowe za 300 zł miesięcznie, bo ciocia zarabia tylko 11 tysi a wujek prawie drugie tyle i twierdzą że na inne ich nie stać ..To takie chytre skurw....syny są. Tzn chciałem powiedzieć że zaradna ta moja ciocia. :D Taka PiSowska
Apap2020.03.5 14:03
Za gońca robisz? Dobrze płacą? Tylko się nie pomyl i nie daj jej tych które sam łykasz.
BiegunkaProrocza2020.03.6 2:23
Ona potrzebuje Stoperanu. Byle szybko. Bo zaleje Kraków. Będzie taka druga Czajka, tylko dużo gorsza bo z pisowskiej kichy. Martwię się jego ekscelecję metropolitencję.... Żeby się sukienka nie zamoczyła.
Judasz2020.03.5 11:49
To nie zwykli homosy organizują tzw. „marsze równości” . Oni nawet się wstydzą za tych co tam maszerują. To aktywiści, głównie z Warszawy, którzy zjawiają się autobusami i kasują za to szmal zza granicy, głównie od niemców i żydów. Pomagają im też prezydenci związani z PO w większych miastach wydając ochoczo pozwolenia, a do maszerujących dołączają stuknięte feministki i członkowie lewackich ugrupowań politycznych. Czego oni żądają od nas ? Oni żądają od nas tolerancji. No to co ? To ja mam być tolerancyjny dla ich choroby lub mutacji, a oni mogą być nietolerancyjni dla mojej wiary beszczeszcząc jej symbole i relikwie jak również mszę świętą ?! Dlaczego żądając od nas tolerancji, atakują i profanują nasz Kościół ?!! To jakiś obłęd ! Jak można żądać tolerancji będąc nietolerancyjnym ?!!
Onegdaj2020.03.5 11:48
Jestem tolerancyjny dla homomisiów. Wiem, że to albo choroba, albo genetyczne zmiany w ich orientacji seksualnej. Tak czy tak, oni nie mogą nic za to, że tacy się urodzili. Nie zamierzam też profanować symboli ich wiary. Niech sobie wierzą w ich seks, który jest dla nich Bogiem, niech beszczeszczą sobie odbyty i weginy i niech noszą sobie kut-asy i cipki na patykach – ich sprawa, ale wara od moich symboli religijnych i wara od wychowania moich dzieci w przedszkolach i szkołach, opartego na neomarksistowskiej ideologii LGBT. To właśnie tą ideologię nazywamy tęczową zarazą ! O moje symbole religijne będę walczył nawet na pięści !
Nairobi2020.03.5 11:59
"wara od wychowania moich dzieci w przedszkolach i szkołach" A jak dzieci są homomisiami?
ZERR02020.03.5 13:33
Dlaczego uważasz, że ponieważ jakieś "dzieci" sa homosiami, trzeba wszystkie dzieci przymusowo niszczyć, indoktrynować, molestować pedofilnie, szczuć na rodziców, namawiać do ryzykownych zachowań i ogłupiać pornografią?
Nairobi2020.03.5 14:29
Ja tak napisałam? Gdzie? Pytam, co z dziećmi-homosiami, a Pan swoje.
ZERR02020.03.5 20:44
Nie rżnij głupa. "homo-dzieci" są pretekstem to niszczenia na masowa skalę dzieci normalnych. To z "homo-dziećmi", że mają się zająć nauką, szkoła nie jest miejscem do homoseksualnych ekscesów i "wychodzenia z szafy". To z nimi.
ZERR02020.03.5 13:36
Dlaczego uważasz, że ponieważ jakieś "dzieci" sa homosiami, trzeba wszystkie dzieci poddać przymusowemu wszczepianiu wzorców i zachowań opracowanych przez pedofila, zboczeńca i przestępcę Alfreda Kinseya? Dlaczego akurat te wzorce wychowania, wprost z mózgu pedofila, mają być obowiązkowe w polskich szkołach?
Joanna2020.03.5 14:00
Owszem można, a nawet trzeba tolerować, ale nie akceptować. Ale kiedy wkraczają do naszych rodzin w buciorach swojej ideologii, bronić się wszelkimi możliwymi sposobami. Trzeba też to wiedzieć, nie ma żadnego genu odpowiedzialnego za homoseksualizm. To mit, który kiedyś skutecznie forsowano i wielu do dzisiaj wierzy że to prawda. P.S. "waginy" a nie "weginy"
Piotr Nowak2020.03.5 11:45
https://scontent-dus1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/c19.0.240.240a/p240x240/83401996_2636754166650973_2803558439542849536_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=rQoBl-AIpp4AX8oCB9u&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&oh=e9a4558d9a76b7c3e9efc707368cc2ab&oe=5ECD52E1
Basia2020.03.5 11:44
A to przypadkiem nie było o księżach katolickich i tzw. obrazie uczuć religijnych? Bo wtedy miałoby więcej sensu.
informujacy2020.03.5 12:23
Nie - to nie jest o księżach katolickich - ty prymitywne lewackie gów.o
Hanys672020.03.5 11:38
komuna - choćby nie wiem jak się nazywała - zawsze działa tak samo: - najpierw knebluje usta cenzurą, - potem wiąże dłonie drutem kolczastym - a na koniec strzela z pistoletu w potylicę.
laki2020.03.5 12:06
Znasz to po sobie SBku.
polak2020.03.5 11:37
jesteś zboczony pamiętaj ,hasło dnia komitetu wyborczego SSok z Buraka kidawy błońskiej --NASZA PREZYDENT I MAFIA P-EŁ-O DOPROWADZI POLSKĘ NA UBÓSTWA DNO
BiegunkaProrocza2020.03.6 2:18
Szybko weź loperamid. Korona wirus zaatakował u Ciebie kiszki. Wielka sraaka idzie. Ale może uda Ci się uniknąć lotu na orbitę po kakaowej salwie odrzutowej.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.5 11:35
rozwinę skrót lgbt------------L---udzkie G ---nidy b------dlęce T----radycje ----trzodę odizolować od ludzi ---to jest dla normalnych wyznacznik
nej2020.03.5 13:55
nie zaszkodziło Ci cóś
Pokoje na godziny2020.03.5 11:34
Nie ma czegoś takiego jak ideologia gender. Co tą tępa, niedouczona baba robi w kuratorium oświaty? No tak durnozmianowe kadry są jakie są.
Korwin i Braun to idioci2020.03.5 11:40
Jest jest!!!mozesz ja nazwać inaczej ale zawsze chodzi o wychowanie dzieci od najmłodszych lat na lewicowych idiotów.
Jacek Placek2020.03.5 16:22
Jedni chcą wychowywać na lewicowych idiotów a inni na narodowo katolickich debili. Którzy maja rację??
Hanys672020.03.5 11:40
świetna próba wpuszczenia kwasu na formum, ruski pajacu
doradca2020.03.5 12:22
A o co ci chodz lewackii śmieciu o zakutym łbie? Chcesz zmienić nazwę ideologii gender na inną?
prosty2020.03.5 15:34
Do poczytania w Wikipedii, regularnie monitorowanej przez zainteresowanych: -gender mainstreaming: https://pl.wikipedia.org/wiki/Gender_mainstreaming - gender studies: https://pl.wikipedia.org/wiki/Gender_studies Ludzi o mocnych nerwach mogą poczytać o Judith Butler czy teorii queer. Gender jest ideologią, bo nierozerwalnie wiąże się z akcjami politycznymi. Tworzy własny światopogląd naukowy - np. zaprzecza teorii względności Einsteina, bo ta wyróżnia jedną prędkość, światła, co jest męskim szowinizmem i tworzy nierówność i dogmaty. Podobnie marksizm-leninizm walczył kiedyś z mechaniką kwantową, bo zaprzeczała determinizmowi głoszonemu w tej ideologii.
U Banasia2020.03.5 19:37
Tych niedouczonych bredni to na jakimś kursie dla młodych agitatorów uczą? Mam nadzieję że bezpłatnym.
prosty2020.03.5 21:36
Do poczytania recenzja rozprawy fizyków z postmodernistycznym bełkotem: https://www.nck.pl/upload/archiwum_kw_files/artykuly/11._krzysztof_moraczewski.pdf A tutaj właśnie przykład bełkotu za publiczne pieniądze, o Irigary od strony 109: http://e-naukowiec.eu/wp-content/uploads/2018/05/ksi%C4%85%C5%BCka-wersja-ostateczna-2.pdf
U Kryształowego Banasia2020.03.5 22:59
Jak wyjaśnisz co ma Lacan wspólnego z gender studies to jakaś nagroda naukowa gwarantowana. To że kurs młodych agitatorów nie jest wystarczający do tego żeby zrozumieć jakiś tekst nie oznacza że jest to bełkot. Kiedyś bolszewicy walczyli z nauką burżuazyjną dzisiaj nowi bolszewicy walczą z gender.