26.02.14, 11:19

Kurski uniża się z powodu "nieszczęsnej słitfoci"

- Akurat startował samolot, chciałem zakończyć wejście na Twitter i nie to zdjęcie poszło – tłumaczył się w TVN24 Jacek Kurski ze swojej "nieszczęsnej słitfoci" wykonanej na Majdanie. Dla uściślenia chodzi o zdjęcie, na którym europoseł jest na pierwszym planie, a w tle widać barykady z opon.

Kurski niejako usprawiedliwiając swoją sesję zdjęciową na Majdanie stwierdził, że w momencie, kiedy robił zdjęcia na Majdanie, "robiło je także dziesiątki tysięcy Ukraińców." - Dlatego, że oprócz atmosfery potwornej żałoby było też poczucie wielkiej radości i zwycięstwa - zapewnił. Mówił, że sami Ukraińcy zapraszali go do wspólnych zdjęć.

W goszczący w TVN24, środowy poranek, europoseł podkreślił, także że pozostałe fotografie, które zamieścił na jednym z portali społecznościowych "są ok", a wszystkie słowa krytyki skierowane pod swoim adresem nazwał "przykładem niewyobrażalnego hejterstwa".

Jacek Kurski pojechał na Majdan wraz z innymi polskimi eurodeputowanymi pod koniec ub. tygodnia. Zdjęcia z wizyty na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych umieścił w poniedziałkowy wieczór. Stały się hitem sieci. 

Ab/tvn24.pl

Komentarze

anonim2014.02.26 11:35
arbiter -> Co prawda kłamstwo poznaje się u ciebie po otwarciu japy, tym nie mniej może wskażesz gdzie pan premier podczas wizyty na Ukrainie wykrzyczał jakiekolwiek "antypolskie hasła". Pewnie stworzysz je od podstaw jak Zaleska z tymi wymyślonymi przez nią "prawdziwymi Polakami" :).
anonim2014.02.26 11:37
A tak w ogóle to co tam Majdan, lepiej spytać gdzie braciszek dziennikarza z "Wyborczer Beobachter" nie był - https://www.facebook.com/pages/Gdzie-jest-Kurski/235455463309463?fref=ts :).
anonim2014.02.26 11:57
Majestat władzy odbiera rozum !! "Redakcja vod: 25 lutego 1914 roku w rozmowie w TVN24 prowadzonej z resortowym dzieckiem, czyli z Moniką Olejnik (niestety) Minister Spraw Zagranicznych Radek Sikorski powiedział: "Wszyscy wiemy, że Rosja nigdy Polski nie najechała". Zapomniał historyczny cymbał, że np. był rok 1920. Niezwykłe? Niebywałe? Nie - Olejnik też nie skojarzyła/nie pamiętała:) Na pewno przypadek, bo przecież nie złe wykształcenie... Powtarzamy: Sikorski to historyczny cymbał i grzecznie, pokornie czekamy na pozew od Romana;) Film: Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 opublikował Jedynka to Szkoła dla Ciebie:
anonim2014.02.26 16:29
Marzę aby w następnych wyborach parlamentarnych pan Kurski i jego świta oraz Palikociarnia nie dostały się do Sejmu, jakby jeszcze PSL przegrał to byłbym w siódmym niebie.