26.01.20, 12:40Screenshot Youtube

Lewica chce odwołania szefa MSWiA. Skandaliczny wpis Czarzastego: Czas skur....syństwa się skończy

Lewica zapowiada, że złoży wniosek o odwołanie szefa MSWiA i ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego. Przy okazji w skandaliczny sposób całą rzecz skomentował na twitterze lider SLD Włodzimierz Czarzasty.

Sprawa wniosku Lewicy związana jest z oskarżeniami Tomasza Kaczmarka, byłego agenta CBA. W reportażu „Superwizjera” TVN Kaczmarek oskarżył swoich byłych przełożonych Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego o to, że wywierali na nieco naciski w trakcie operacji specjalnej w sprawie tzw. willi Kwaśniewskich.

Złożenie wniosku ws. odwołania szefa MSWiA zapowiedzieli dziś na konferencji prasowej Krzysztof Gawkowski, Włodzimierz Czarzasty oraz Anna Maria Żukowska. Sprawę skomentował też na swoim twitterze Czarzasty, w skandaliczny sposób:

Sprawa haków na A.Kwaśniewskiego. Czas skur....syństwa się skończy wcześniej lub później. Weźcie ułaskawienia od PAD już dziś. Bo jak prezydentem zostanie ktoś przyzwoity to będziecie siedzieć”.

Wcześniej materiał „Superwizjera” skomentował rzecznik ministra koordynatora służb Jan Żaryn pisząc na twitterze:

<<Agent Tomek>> przez lata publ. tłumaczył, że wie do kogo należała „willa Kwaśniewskich”, brylował w mediach opowiadając o szczegółach akcji. Jak usłyszał zarzuty dot. oszustw finansowych, nagle przypomniał sobie o „naciskach” M. Kamińskiego i Macieja Wąsika. Gdy T. Kaczmarek był funkcj. CBA TVN24 kpił z niego i robił nieodpowiedzialnego, groźnego <<karierowicza bez sumienia>>. Jak teraz T. K. usłyszał zarzuty dot. oszustw finansowych i zaczął kłamać nt. M.Kamińskiego i M.Wąsika stał się wiarygodnym demaskatorem”.

Więcej o sprawie piszemy również tutaj

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Dan2020.01.27 11:30
Jak już ktoś się ześwini to przez odpowiedzialnością łapie się wszystkiego. Tu pomocną dłoń wyciąga jak zwykle zbrodnicza organizacja rodem z PRL czyli Lewica w jakiejkolwiek odmianie. Oszust agent leci po ratunek u komuchów. Nic mu to nie pomoże.
gumowa kaczka2020.01.27 4:40
Kamiński -Don Pedro szpieg z Krainy Deszczowców
Jan Radziszewski2020.01.26 23:29
Ostatnio ktoś mówił mi, że na stronach amerykańskich jest dużo o gilotynach jako o sposobie likwidacji ludzi w czasach Wielkiego Ucisku. Ma być pono utworzone już blisko tysiąc miejsc odosobnienia w USA gdzie jest 60 tysięcy gilotyn i supermocne i szybkie piece do spalania zwłok. Przypomniałem sobie, że nie jest to nowa informacja. I że z takimi informacjami zetknąłem się już kilka lat temu. Wtedy była mowa o bodaj kilkunastu tysiącach gilotyn. Jeśli te informacje są prawdziwe to możliwe, że od tego czasu przybyło ich gdy bliżej ostatecznego rozwiązania. Zerknąłem więc do polskiego Internetu i znalazłem informację na czyimś blogu, bodaj z 2012 roku, tłumaczenie z amerykańskiej strony – automatem internetowym. Brzmi to dziwacznie dla nas, nie dlatego, że chęć zadawania śmierci ludziom, ale dlatego, że gilotyna. Jednakże ta dziwaczność może być z pozoru. Zwróćmy uwagę na to, że pierwszy tak mocny masoński atak agresji na chrześcijaństwo, pod sztandarem Rotszyldów, na przykładzie Francji jest kojarzony szczególnie z gilotyną wymyśloną niedługo wcześniej. Królowi miał się ten pomysł bardzo podobać, sam niedługo potem został zgilotynowany, a stało się tak bo nie chciał zawierzyć Francji Sercu Jezusowemu. Uczynił to dopiero w więzieniu, ale było za późno. Robespierre (żydowski adwokat) i inni pracowali nad innymi skutecznymi sposobami masowego uśmiercania, między innymi nad komorami gazowymi, ale technika była wtedy niewystarczająca.
Nova2020.01.26 23:26
Kiedy PiS w końcu przeprowadzi dekomunizację polityki? Kiedy w końcu lustracja? PiS, czego się boisz?!
Jan Radziszewski2020.01.26 23:23
Do Rewolucji Francuskiej jak wiemy nawiązywały wszystkie późniejsze rewolucje i wszyscy ich oficjalni przywódcy by wymienić najbardziej znanych jak Stalin i Hitler. Dla nazistów inspiracją do budowy komór gazowych były próby z czasów Rewolucji Francuskiej. Nie myślę się tu rozwodzić nad skutecznością gilotyny gdyż powiedziałem w rozmowie, że to jest przecież przestarzałe, bo to i niesmaczne i niepotrzebne, ale tańsze i wygodniejsze niż rozstrzelanie czy uśmiercanie zastrzykami, czy cokolwiek innego. Poza tym właśnie istotne jest tu dla nich nawiązywanie do rewolucji francuskiej i tego wszystkiego co z niej wynika, jej pokłosia, do dzisiaj i do końca czasów albo może raczej do czasu odnowionej ziemi. Pomyślałem też ostatnio, że ustawa dopuszczająca ingerencję obcych wojsk na terytorium Polski w czasie pokoju i z użyciem broni, którą obecna formacja w sposób przestępczy utrzymuje, ma związek nie tylko z zakusami wobec Polski jako takimi czy szerzej z budowaniem NWO na długo nieokreśloną przyszłość, tylko już z czasami Wielkiego Ucisku. I zastanawiałem się czy Amerykanie, którzy rozpychają się u nas coraz bardziej nie chcą tego dobrodziejstwa implantować i tutaj w miejscach odosobnienia w Polsce nad którymi mają coraz większą kontrolę. Nie będzie to na pewno na taką skalę jak w USA (stosownie do ilości mieszkańców) ale możliwe, że taki sposób likwidacji dla Polaków, dla niesfornych jest planowany.
kawior 2020.01.26 21:41
Brawo towarzyszu krzaczasty do boju czerwonoarmisto -URAAAAAAAAAAAAAAAA
igor2020.01.26 20:20
ty parszywa, obrzydliwa małpo mówisz o przyzwoitości???szok
anonim2020.01.26 19:01
ABDERYTA - PROSTAK DO BACY MOZE PRZYJMIE TEGO OSOBNIKA BARANY CZEKAJA
ignacy2020.01.26 17:39
Bolszewickie skr....syństwo dalej się panoszy zwłaszcza wśród sędziów . To wszystko POgrobowcy Stalina .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim2020.01.26 17:34
czy ktokolwiek zwraca uwage na to co ma do powiedzenia jakas rozowa swinia w korycie?Pewno nie.Wiec co nas obchodzi czerwona?
Senior zatroskany2020.01.26 17:19
Lewica to moze chcieć,aby nie dopadła ich wszystkich tęczowa zaraza Biedronia i jego partnerów ze swoją zawodową chorobą jaką jest adidas?
Toni2020.01.26 16:04
Lewica to upośledzone dziecko komunistów.
infor2020.01.26 15:20
PO po-paprańcach, lewactwo to kolejna zbieranina debili, którzy nigdy nie zrobili NIC dobrego
Foster2020.01.26 15:07
Czemu skandaliczny ?. A jeżeli to prawda ?
Truteń2020.01.26 14:52
Cerwonoarmista czerwienieje coraz bardziej.
Kudyba2020.01.26 14:00
Lewactwo czarzastego dodaje sobie animuszu i zaczyna przeklinać. A fe!!!!
K.A.2020.01.26 13:51
Panie Czarzasty, pierwej odpowiedz Pan na pytanie mec. Giertycha kto zostanie pierwszą damom kiedy wygra Biedroń wybory prezydenckie. Od Pańskiej odpowiedzi uzależniam swoje poparcie dla Biedronia.
jork2020.01.26 13:05
zima lekka i czerwone robale wypelzaja ,nelezy je skutecznie deptać żeby się nie rozlazly
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.26 13:05
Prawomocnie skazany przestępca Kamiński dawno powinien siedzieć w więzieniu. Problem w tym, że inny przestępca - Dvpa go ułaskawił. Ręką rękę myje, ale do czasu. Obu spotka w końcu sprawiedliwość.
anonim2020.01.26 17:24
Az sie prosi zeby ci du...e tak zapchac zeby ci oddechu zabraklo.Tak se mysle,ze dla obu nas byloby to niezle satysfakcjonujace rozwiazanie.ty w siudmym niebie a ja szczesliwy,ze ci wreszcie mowe odjelo.
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.26 17:43
zapomnij.. nie dla psa kiełbasa!😂
Urszula2020.01.27 12:01
No i to jest wszystko na co stać pismatoła. Wyzwiska i bluzgi. Żeby choć ortograficznie poprawnie pisał. Niektórzy to maja z was bekę, z waszych wyzwisk i wulgów. Wskazują jak jesteście prymitywni, aż wstyd się do polskości przyznawać.
PancerCrystal2020.01.26 13:04
W którym miejscu wpis Czarzastego jest skandaliczy?Proszę redaktorów o dokładność. W świetle dzisiejszej wiedzy o bezprawnym postępowaniu Kamińskiego i jego służb jest całkiem uzasadnony.
LegitimateCybersecurityCompany2020.01.26 13:00
"Pan Prezydent konsekwentnie walczy z obcym językiem" - kpił na Twitterze Radosław Sikorski. Chodziło mu o wypowiedzi Andrzeja Dudy na jednym z paneli Forum Ekonomicznego w Davos. Na nagraniach widać, że prezydent wielokrotnie "zacinał się", gdy mówił po angielsku.
anonim2020.01.26 13:18
No i? Komorowski nawet po polsku nie umiał pisać, ale za to po rusku pewnie płynnie w mowie i w piśmie.
Katolicka Kretynizacja Polski2020.01.26 13:00
Polski chwilowo nie ma! jest tylko mafijne państwo PiS wspierane przez pedofilny i złodziejski kościół oraz 8 mln politycznych prostytutek które dają dpę za 500+ ! Jak nastanie państwo prawa a nie kolesi to rozliczymy tą zgniliznę moralną jaką jest PiS i kościół!
rozbawiony głupotą lewaka2020.01.26 15:21
wydałeś bełkot typowy dla lewackiego debila i tak trzeba cię traktować
anonim2020.01.26 17:19
"jak nastanie panstwo prawa.."czy wy po...by jeszcze w to naprawde wierzycie?Jak nie PIS to my was przekleta komuno.Az sie nie moge doczekac zeby znowu po czterdziestu latach wziac butelke z benzyna w reke.Zycze powodzenia.
Urszula2020.01.27 11:54
No i do tego doprowadził PiS, że Polak chce Polaka mordować. A Ruscy i Zydzi zacierają ręce bo nie ma łatwiejszego sposobu pokonania państwa jak skłócenie narodu. Do czego PiS zmierza? A właściwie do czego zmierza Kaczyński bo w Polsce nie ma demokracji. Rządzi jeden zwykły poseł i robi co chce, a głupi motłoch mu przyklaskuje. Polacy nie zasługują na demokrację, wolność i dobrobyt i dlatego mamy to co mamy: kłamstwa władzy, przestępstwa jej członków, ogólny marazm.
Tadeusz K. 2020.01.27 0:31
"Durny geju", Lechu Kellerze -Krawczyk ! ZAMILCZ, PÓKI JESZCZE MOŻESZ! DOBRZE RADZĘ ! O czyjej ty "zgniliźnie moralnej piszesz, Co????? Przecież nie ma od ciebie, większej zgnilizny moralnej ! Ty naprawdę myślisz, że nie wiemy co robiłeś z dziećmi, nie pedałowałeś ich? Nie chwaliłeś się ?? Myślisz, że nie wiemy o dotykaniu dzieci siostry! Za co cię wygnała siostra z domu?? Za co siedziałeś w Areszcie kilka razy?? Mam więcej pisać, a może o twoich groźbach karalnych ? Wszystko jest zapisane, nie zmyślam! Można sobie dużo poczytać o tobie, w IPN -też jesteś, SB-ku! Masz czelnośc obrażać wiele milionów Polaków, a sam nic dobrego sobą nie prezentujesz !?
m2020.01.26 12:58
Ale jaja , pis sie sypie.
ela2020.01.26 16:17
niedoczekanie
Piotr2020.01.26 12:57
Proszę używać pełnej tytulatury - były agent CBA, były poseł Prawa i Sprawiedliwości, Człowiek Roku „Gazety Polskiej”
m2020.01.26 13:00
Jaka gazeta - taki czlowiek roku.
Marian2020.01.26 12:56
Tow.Czarzasty.Tak naprawde to wy towarzysze nie zostaliscie jeszcze rozliczeni.Od tego zacznijmy rozliczanie.
XYZ2020.01.26 17:13
Jeżeli byli winni to czyja to wina?
Polexit2020.01.26 12:51
Tak tylko zapytam: czy to prawda, że to PiS zrobił tego Cz. wicemarszałkiem sejmu?
\\\"frajer\\\"2020.01.26 14:56
W zasadzie "Tomek" pomówił ministra i szefa służb - o przestępstwo /przed organami też to zeznał/ - ciężkie przestępstwo. Należy to formalnie wyjaśnić - w śledztwie. I skazać - albo "TOMKA" - albo Kamińskiego i Wąsika. A Czarzasty - to niby co ma w tym wspólnego???
Hila2020.01.27 8:46
Jak PIS mógłby zrobić z tego cwaniaczka wicemarszałka. Dorwali sie do stołka dzięki PO czyli wcisnęli się tylnymi drzwiami i uwierzyli że są mędrcami i wszystko mogą. Skoro są u władzy to i taki fotel im sie należy. A tymczasem jakoś musimy znieść te żółte sweterki do wyborów a potem słuch o nich zaginie bo mam nadzięję że przytępione społeczeństwo obudzi sie i przejrzy na oczy.