12.11.15, 16:00

Lichocka dla Fronda.pl: Kopacz się skompromitowała

Świeżo upieczona posłanka VIII kadencji kategorycznie skrytykowała dzisiejsze przemówienie premier Ewy Kopacz oraz określiła wystąpienia prezydenta Andrzeja Dudy i marszałka seniora Kornela Morawieckiego jako zapowiedź nadchodzącej zmiany.

Znana dziennikarka, a obecnie posłanka stwierdziła, że przemówienia Andrzeja Dudy i Kornela Morawieckiego były niezwykle istotne:

„Jestem pod ogromnym wrażeniem dzisiejszego wystąpienia pana prezydenta Andrzeja Dudy, a także pana Kornela Morawieckiego, marszałka seniora. Obydwaj ci politycy mówili o potrzebie zmiany w Polsce tak bardzo oczekiwanej przez Polaków. Słowa, które padły z ust prezydenta oraz marszałka seniora, ważnej postaci „Solidarności” z pewnością trafiły do wszystkich posłów siedzących dziś na sali sejmowej. Były to symboliczne i ważne wystąpienia zapowiadające zmiany, jakie nadejdą”.

Wystąpienie premier Kopacz Joanna Lichocka określiła zaś mianem kompromitacji:

„Wystąpienie premier, a właściwie byłej premier Ewy Kopacz było zaś całkowitą kompromitacją. Jej wystąpienie przypominało mi wystąpienie Mieczysława Rakowskiego w Stoczni Gdańskiej. To co zaprezentowała Ewa Kopacz, jest tak ogromnym przekroczeniem granicy buty, że jest to dla niej wręcz dyskwalifikacja”.

Nowo mianowana posłanka wyraziła zadowolenie z faktu, że Kopacz nie będzie już premierem:

„Cieszę się niezmiernie, że pani Ewa Kopacz przestała być premierem, że złożyła dymisję. Fakt, że taka osoba w ogóle była szefową naszego rządu to wielka kompromitacja dla naszego kraju. Ale na szczęście te czasy już minęły”.

MW/Fronda.pl  

Komentarze

anonim2015.11.12 16:18
A teraz własna partia kopnęła ją w zad i pokazała, gdzie jej miejsce:)Neuman ją skasował.
anonim2015.11.12 16:54
Chciała wprowadzać "nową energię" do PO i tyle z tego wyszło.... A by nie chimerowała tylko przeleciała się na Maltę, to być może wszystko inaczej by się poukładało. A tak jak zobaczyli tę "nową energię" w czasie przemówienia w Sejmie to nawet w PO się wystraszyli....:-)
anonim2015.11.12 18:39
Trepścierwosiara nawet pisać po polsku się jeszcze nie nauczyło, a już gnojówką z pyska tryska (o! nawet rym mi nie chcący wyszedł) a tran wtórować mu próbuje - nic do lewych nienawistników nie dociera...eeech trudno będzie takich resocjalizować - chyba lepiej taniej ich izolować
anonim2015.11.12 19:38
@Treenig...cośtam Czy możesz przestać pisać w ten sposób? To po prostu obrzydliwe .
anonim2015.11.12 20:17
Jeżeli Kopacz się skompromitowała (bo tak było, i to wielokrotnie), to pani Lichocka jest ostatnią osobą, która ma prawo coś mówić o jej kompromitacji. Co mam sądzić o tym nagraniu? https://www.youtube.com/watch?v=Dh0ZaAqkQkQ
anonim2015.11.12 22:29
To że Kopoczka się skompromitowała, to od pół roku nikogo nie dziwi. Ale że od jakiegoś czasu kompromituje się tu niejaki Treenighetsläran tego już nijak nie mogę zrozumieć. Taki zacny nick i takie obciachowe posty
anonim2015.11.12 22:31
A tak na marginesie - tematyka postów wskazuje że gostek jest nałogowym onanistą
anonim2015.11.13 8:28
Treenighetsläran - masz dwie ręce oraz szparę między drzwiami a laciem. Więc jest trójca niemoto jedna. Widzę że nie potrafisz policzyć do trzech - no ale czemu ja się dziwię, skoro wpisujesz takie durne posty