27.07.21, 17:51Fot. screenshot - YouTube (Janusz Jaskółka, Gazeta.pl, Wirtualna Polska)

Ludowcy zagłosują za uchyleniem immunitetu Banasiowi? Onet o porozumieniu PiS z PSL

Polskie Stronnictwo Ludowe razem z Prawem i Sprawiedliwością zagłosuje za uchyleniem immunitetu prezesowi Najwyższej Izby Kontroli Marianowi Banasiowi? Poseł Marek Sawicki zapowiedział, że właśnie do takiego głosowania będzie namawiał swoich kolegów z klubu. Według doniesień Onetu w Koalicji Obywatelskiej mówi się o porozumieniu PiS i PSL, które m.in. dotyczy właśnie tej sprawy.

- „Jeśli prawdą jest to, co wiedzieliśmy przed 2019 r. o jego oświadczeniach majątkowych i kwestiach związanych z prowadzonymi przez niego interesami, i jeśli dorzucimy do tego to, czego dowiadujemy się dziś, to jest jego kontakty z ludźmi, którzy informowali go o stanie postępowań jego i jego rodziny, to trzeba wyraźnie powiedzieć, że nie powinien być prezesem NIK”

- powiedział w opublikowanym w poniedziałek na łamach „Rzeczpospolitej” wywiadzie poseł Marek Sawicki z PSL.

Portal Onet donosi, że jego słowa wywołały wściekłość w kierownictwie partii. Za pośrednictwem Twittera od jego postawy stanowczo zdystansowała się wiceszefowa PSL Urszula Pasławska.

- „Nie będziemy za uchyleniem immunitetu panu Marianowi Banasiowi, bo nie chcemy się ubabrac w brudnej pisowskiej wojnie”

- napisała.

W tę oficjalną wersję nie wierzą jednak politycy Koalicji Obywatelskiej, zwłaszcza po tym, jak senatorzy PSL poparli kandydaturę dra Karola Nawrockiego na prezesa Instytutu Pamięci Narodowej. Według ustaleń Onetu w Koalicji Obywatelskiej panuje przekonanie, że Prawo i Sprawiedliwość zawarło z Polskim Stronnictwem Ludowym porozumienie. To w ramach tego porozumienia właśnie PiS miało poprzez kandydata PSL na RPO.

- „Nie wykluczamy, że w tym pakiecie jest też immunitet Mariana Banasia. Trzeba śledzić, kto trafia na stanowiska w regionalnych oddziałach IPN i czy nie ma tam ludzi kojarzonych z PSL”

- mówi Onetowi polityk KO.

Informacjom o porozumieniu stanowczo zaprzeczają politycy PSL.

kak/Onet.pl

Komentarze

Bo PSL to złodzieje jak POPiS2021.07.30 9:09
wystarczy na ich majątki i mordy POpatrzeć....
Temat zamknięty2021.07.29 10:18
Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz przekazał, że będzie "rekomendował klubowi Koalicji Polskiej głosowanie przeciwko uchyleniu immunitetu prezesowi NIK Marianowi Banasiowi". - Nie damy się wciągnąć w wewnętrzne wojenki w PiS - stwierdził.
Filip2021.07.28 12:39
Nasz "Radziecko-Polski Narodowy Kościół Katolicki" połączył swoje siły z tzw. "księżmi patriotami" w jedną kretyńską sektę starych zgredów, imbecyli i popłuczyn UB. Nasz "Radziecko-Polski Narodowy Kościół Katolicki" to stowarzyszenie pijaków w USA w liczbie kilkudziesięciu na żołdzie Kremla podobnie jak "księża patrioci" z kościoła pod wezwaniem NKWD-UB-SB.
Lucyfer2021.07.28 12:37
TAK to ja Filip-matis89, CH UJ nie katolik! ///////// Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
Filip2021.07.28 9:29
Fundusz Sprawiedliwości to skarbonka Solidarnej Polski. Przypuszczam, że Najwyższa Izba Kontroli, ale nie Marian Banaś, tylko konkretni ludzie w NIK, wykonali dobrze swoją pracę. Marian Banaś jest potrzebny tylko po to, aby mogli to robić - mówił Jakub Banaś w TVN24. Jest przekonany, że dla Jarosława Kaczyńskiego jego ojciec jest "największą pomyłką" kadrową ostatnich lat. - Dlaczego? Bo taki "makaron na uszy" nawinęli mu Kamiński i Ziobro - podkreślił. - Pierwszy etap polegał na wymyśleniu Mariana Banasia jako prezesa NIK-u. Czyj to był pomysł? Nie Mariana Banasia. To był pomysł Jarosława Kaczyńskiego. Z jakiegoś powodu wtedy, kiedy ojciec w glorii i w chwale był członkiem tej ekipy, Jarosław Kaczyński stwierdził: "ok, dobrze by było, żeby Marian Banaś został prezesem NIK-u". I tu moim zdaniem pojawia się Mariusz Kamiński, który miał zupełnie inny pomysł na szefa NIK-u, prawdopodobnie razem ze Zbigniewem Ziobro. Jarosław Kaczyński naprawdę jest dobrym strategiem, chociaż teraz uważam, że w sprawie Banasia popełnił szereg kluczowych dla niego błędów - stwierdził Jakub Banaś. Syn prezesa NIK zastanawiał się też, dlaczego Jarosław Kaczyński "chce koniecznie doprowadzić do tego, żeby NIK wrócił na łono PiS-u". - Dlatego, że prawdopodobnie, przynajmniej przed powrotem Tuska, naprawdę na serio planował wybory na wiosnę. Bo widzi, że z Nowego Ładu czy z Polskiego Ładu są nici programowe - powiedział syn Banasia.
czyli dwie teściowe w mercedesie2021.07.28 8:48
No to zonq, Po... będziesz miał teraz odczucia do PSzeLu czy ŁOnetu?
Banaś2021.07.28 8:28
Banaś jest tak jak to on i syn twierdzą NIEWINNY. Dlatego trzeba niewinnemu uchylić immunitet. Z łatwością udowodni że jest niewinny i ujawni PRAWDE . A wtedy słowo stanie się ciałem i oliwa wypłynie na wierzch.
Anonim2021.07.28 8:32
Dokładnie jak Grodzki?
Filip2021.07.28 7:28
Sposób mojego zatrzymania miał wywrzeć presję na opozycji, by zagłosowała za uchyleniem immunitetu mojemu ojcu - powiedział Jakub Banaś na antenie TVN24. Syn prezesa Najwyższej Izby Kontroli stwierdził również, że PiS chce usunąć ze stanowiska Mariana Banasia, by móc spokojnie przygotowywać się do wyborów.
Bo pslowcy to też złodziejstwo od 30 lat2021.07.28 6:57
z każdym idą kto da sie nachapać....
Filip2021.07.28 5:33
Niezmiernie dziwi mnie wysokie poparcie dla PiS-u. Ta partia kłamała ws. Smoleńska, używała tej tragedii do polityki, jest odpowiedzialna za największą w historii Polski korupcję i nepotyzm, gigantyczne zadłużenie i chaos finansów publicznych, a teraz wojny ze Stanami Zjednoczonymi i UE. To jest zadziwiające, że nadal 1/3 naszych rodaków jej ufa - mówił Radosław Sikorski w "Onet Rano." o najnowszym sondażu, z którego wynika, że KO w ciągu miesiąca zaliczyła wzrost poparcia aż o 10 pkt proc. Marian Banaś dzięki zleceniu kontroli niekorzystnych dla PiS-u naraził się rządzącym. Będą następne kontrole. PSL powinno głosować przeciwko odebraniu immunitetu Marianowi Banasiowi. Niech wyborcy PiS-u dowiedzą się jeszcze więcej na kogo głosowali!!!
Jawny2021.07.28 6:17
Nie rozpędzaj się tak. "Niezmiernie zdziwiony" to ty będziesz dopiero wtedy, gdy PIS wygra kolejne wybory, a opozycja odejdzie na śmietnik Historii. I jeszcze: niejaki R. Sikorski to mało wiarygodny komentator. Wstyd go cytować.
Od rana do nocy taki chuj Po 11...2021.07.27 19:53
I jakikolwiek by nie był temat, wiadomość to on w kółko p i e r doli: pedofilia w KK, prezes, PIS, Rydzyk, .... pedofilia w KK, prezes, PIS, Rydzyk, .... Smoleńsk, Obajtek, Obajtek, Smoleńsk ... i produkuje unikalne gówna na użytek Loży Polin.
Po 11 ...2021.07.27 20:03
A no właśnie. Dzięki za przypomnienie. Gdzie jest raport? Gdzie jest raport, wy pisowskie kłamliwe gnidy??? Gdzie????
Po11 ... taki to jestem chuj2021.07.27 20:12
I życie mam barwne, 24/7365 napierdalam w klawiaturkę jak głupi ch uj... zasłużyłem sobie uczciwie na takie zasrrane resztki życia. No i ch uj L' chaim raz sie żyje! P.S. A na lotnictwie i ich technicznym żargonie za ch uja się nie znam, ale niepierdalać w klawiaturkę muszę.
Powiedziała2021.07.27 20:48
Powiedziała q urwa POwska.
Jakub2021.07.27 19:46
Macierewicz! gdzie jest Raport Podkomisji Smoleńskiej na temat wyjaśnienia okoliczności śmierci polskiej delegacji wraz z Prezydentami w Smoleńsku 10.04. 2010r.? Obiecałeś jego opublikowanie w lipcu br.
Filip2021.07.27 19:44
Nasz "Radziecko-Polski Narodowy Kościół Katolicki" połączył swoje siły z tzw. "księżmi patriotami" w jedną kretyńską sektę starych zgredów, imbecyli i popłuczyn UB. Nasz "Radziecko-Polski Narodowy Kościół Katolicki" to stowarzyszenie pijaków w USA w liczbie kilkudziesięciu na żołdzie Kremla podobnie jak "księża patrioci" z kościoła pod wezwaniem NKWD-UB-SB.
Filip2021.07.27 19:43
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐏𝐄𝐓𝐑𝐎-𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐀𝐌𝐈 𝐢 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐖𝐀𝐓𝐘𝐊𝐀𝐍𝐈𝐄, 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐘𝐍𝐆𝐓𝐎𝐍𝐈𝐄, 𝐖-𝐖𝐈𝐄 . . . . 𝐙𝐀 𝐑𝐎𝐃𝐈𝐍𝐔! . . . 𝐙𝐀 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐔! . . .𝐔𝐑𝐀𝐀𝐀!
Lucyfer2021.07.27 19:43
TAK to ja Filip-matis89, CH UJ nie katolik! ///////// Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
Filip2021.07.27 19:27
Marian Banaś zlecił kontrolę dotyczącą niedoszłych wyborów kopertowych. Cała Polska dowiedziała się o wynikach tej kontroli. Mateusz Morawiecki w porozumieniu z Jarosławem Kaczyńskim zmarnował 134 mln zł, bez podstawy prawnej. Następnie zlecił kontrolę dotycząca kreatywnej księgowości Mateusza Morawieckiego. Kontrola wykazała, że zadłużenie finansów publicznych i deficyt budżetowy, jest znacznie większy niż dane oficjalnie podane przez Premiera. Marian Banaś zapowiada kontrolę Funduszu Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, chcąc wykazać znaczne nieprawidłowości w wydawaniu pieniędzy. Prezes NIK chce również skontrolować pieniądze wydawane w Polskiej Fundacji Narodowej, gdyż media informują o marnotrawieniu przez Fundację ogromnych pieniędzy. Wyniki tych kontroli jeszcze bardziej pogrążą wizerunek partii rządzącej, dlatego PiS chce pozbyć się niewygodnego Prezesa PiS-u. Działania Mariana Banasia wskazują na jego bezstronność i niezależność. CBA aresztując jego syna Jakuba chce złamać Prezesa PiS-u i nie doprowadzić do dalszych kontroli, które jeszcze bardziej skompromitują ekipę rządzącą. Ponieważ nie mam wglądu w ewentualne dowody winy Jakuba Banasia nie będę przesądzał o jego winie lub braku winy. Obowiązuje jednak zasada domniemanej niewinności. Pragnę jednak przypomnieć, że Zbigniew Ziobro zmienił przepisy, żeby akt oskarżenia i dowody winy Daniela Obajtka wycofać z sądu. Daniel Obajtek nie potrafi udokumentować pochodzenia swojego majątku. Z tego wynika, że Daniel Obajtek i Jakub Banaś są inaczej traktowani.
XYZ2021.07.27 19:17
PSL będzie skończone jak pójdzie na współpracę z PISem.Lewica już się o tym przekonała.
Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński,2021.07.27 19:02
ten to ma klawe życie. Cały dzień na wózeczku przed komputerkiem, całą noc przed komputerkiem pisze i pisze żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński paszkwil za paszkwilem a kupkę robi w pieluszkę albo do basenika, siusiu wężykiem mu same leci do woreczka z siusiaka. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński dostaje insulinkę co i rusz, żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński ma dializę co i rusz, ale pisać nie przestaje. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński to ma klawe życie, ale jedzonko gówniane, bo jak mówi przysłowie; czym się odżywiasz tym się stajesz.
A czy wilczur "hrabieeego" już nakarmiooony?2021.07.27 18:58
"Jest wyrok ws. znęcania się nad owczarkiem niemieckim. Kościelnego organistę z Wrocławia oskarżyła fundacja Centaurus. Nestor żył w rozpadającej się budzie i kojcu pełnym odchodów, był zamykany także w piwnicy. Zwierzę nie było leczone." https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Koscielny-organista-skazany-za-znecanie-sie-nad-psem.-Nestora-trzymal-w-kojcu-z-odchodami-i-piwnicy
Anonim2021.07.27 18:58
to wsioki wieśniackie , chamstwo maja wpisane w statut tej oborowognojowej partyjki
Bul Komoruski2021.07.27 18:51
Sprzedajne dziwki z PSLu w robocie .
Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński,2021.07.27 18:50
Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński, 2021.07.27 14:18 ten to ma klawe życie. Cały dzień na wózeczku przed komputerkiem, całą noc przed komputerkiem pisze i pisze żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński paszkwil za paszkwilem a kupkę robi w pieluszkę albo do basenika, siusiu wężykiem mu same leci do woreczka z siusiaka. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński dostaje insulinkę co i rusz, żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński ma dializę co i rusz, ale pisać nie przestaje. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński to ma klawe życie, ale jedzonko gówniane, bo jak mówi przysłowie; czym się odżywiasz tym się stajesz.
Przypominam który "ośrodek medialny"2021.07.27 18:49
ujawnił brudy "kryształowego" Banasia.
jle_ffm2021.07.27 18:47
PSLowcy, nie idzcie tą drogą i nie głosujcie razem z kaczystami , nie pomagajcie im pozbyć się Banasia. Wtedy to oni będą zupełnie poza wszelką kontrolą i będą kraść jeszcze bardziej.
NEOS com pl2021.07.27 18:45
Mam tu moj filmik z Krymu . Mialem tam rozmowy z tow. Pieskov: . . https://www.youtube.com/watch?v=u_B3GN4Jnbw
NEOS com pl2021.07.28 7:04
trolu niestac cie na wlasny nik...????
Ix Ypsilon2021.07.27 18:45
Stosunkujcie partyjniacko wzajemnie.
NEOS com pl2021.07.27 18:31
Szabrownicy 2.0 wszystkich parti laczcie sie !!!! POPIS Cu-nfederacji czerwonego pejsa i lesnego dziadka..... https://www.youtube.com/watch?v=xgww4LGqqJ4
Lucyfer2021.07.27 18:24
TAK to ja Filip-matis89, CH UJ nie katolik! ///////// Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
mr.on2021.07.27 18:23
Gumofilce same są ubabrane po uszy - ale problem leży gdzie indziej. Notowania tzw. ludowców - LUDOWCÓW - cha , cha - to dopiero wisielcze poczucie humoru - notowania idą ciągle w dół. Zanosi się , że w przyszłym Sejmie tych " LUDOWCÓW " może nie być [ co jest i dobre i mądre ]. I co wtedy zrobią różne Sawickie co to mają d-py posmarowane klejem i są przyklejone do poselskich foteli ? Nic zatem dziwnego , że się zaczynają łasić do PiS-u - tym bardziej, że uwalenie szefa NIK leży także i w ich interesie.
Lucyfer2021.07.27 18:19
Jestem zielonoświątkowcem, jestem "siódmego dnia" adwentystą, jestem jehowy, jestem polskoradziecki katolicki, jestem starobolszewicki katolicki... Jestem "obudzony"!
Filip2021.07.27 18:18
Marian Banaś zlecił kontrolę dotyczącą niedoszłych wyborów kopertowych. Cała Polska dowiedziała się o wynikach tej kontroli. Mateusz Morawiecki w porozumieniu z Jarosławem Kaczyńskim zmarnował 134 mln zł, bez podstawy prawnej. Następnie zlecił kontrolę dotycząca kreatywnej księgowości Mateusza Morawieckiego. Kontrola wykazała, że zadłużenie finansów publicznych i deficyt budżetowy, jest znacznie większy niż dane oficjalnie podane przez Premiera. Marian Banaś zapowiada kontrolę Funduszu Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, chcąc wykazać znaczne nieprawidłowości w wydawaniu pieniędzy. Prezes NIK chce również skontrolować pieniądze wydawane w Polskiej Fundacji Narodowej, gdyż media informują o marnotrawieniu przez Fundację ogromnych pieniędzy. Wyniki tych kontroli jeszcze bardziej pogrążą wizerunek partii rządzącej, dlatego PiS chce pozbyć się niewygodnego Prezesa PiS-u. Działania Mariana Banasia wskazują na jego bezstronność i niezależność. CBA aresztując jego syna Jakuba chce złamać Prezesa PiS-u i nie doprowadzić do dalszych kontroli, które jeszcze bardziej skompromitują ekipę rządzącą. Ponieważ nie mam wglądu w ewentualne dowody winy Jakuba Banasia nie będę przesądzał o jego winie lub braku winy. Obowiązuje jednak zasada domniemanej niewinności. Pragnę jednak przypomnieć, że Zbigniew Ziobro zmienił przepisy, żeby akt oskarżenia i dowody winy Daniela Obajtka wycofać z sądu. Daniel Obajtek nie potrafi udokumentować pochodzenia swojego majątku. Z tego wynika, że Daniel Obajtek i Jakub Banaś są inaczej traktowani.
Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński,2021.07.27 18:18
ten to ma klawe życie. Cały dzień na wózeczku przed komputerkiem, całą noc przed komputerkiem pisze i pisze żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński paszkwil za paszkwilem a kupkę robi w pieluszkę albo do basenika, siusiu wężykiem mu same leci do woreczka z siusiaka. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński dostaje insulinkę co i rusz, żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński ma dializę co i rusz, ale pisać nie przestaje. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński to ma klawe życie, ale jedzonko gówniane, bo jak mówi przysłowie; czym się odżywiasz tym się stajesz.
Lucyfer2021.07.27 18:14
TAK to ja matis89, CH UJ nie katolik! ///////// Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
matis892021.07.27 18:07
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Lucyfer2021.07.27 18:02
Potrzebujesz pieniędzy lub/i medialnego rozgłosu? Jesteś sfrustrowany/a wiekiem, marnym zdrowiem, problemami małżeńskimi itp.? Nie bardzo już Ci się chce pracować? Więc mam dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Otóż upatrz sobie jakiegoś znanego duchownego, najlepiej biskupa lub kardynała. Koniecznie powinien być starszy. Idealny będzie taki, który już nie bardzo kontaktuje z otoczeniem, z uwagi na wiek i choroby. Taki nie będzie mógł się bronić. Teraz najlepsze. „Przypomnij sobie”, że jakieś 20–30 lat temu duchowny ten brutalnie molestował Cię. To nic trudnego, po prostu puść wodze fantazji: były prezenty, zaproszenia do pustego mieszkania, obmacywanie, schadzki, wielokrotne sprawy łóżkowe. To, że nigdy go nie spotkałeś/aś nie ma żadnego znaczenia. Do czorta z prawdą; ważny jest tylko piorunujący efekt. Kolejny krok. Najpierw idziesz z tym do kurii. (Nie na policję; policja zbada sprawę i umorzy z braku dowodów.) Zaraz potem idziesz z tymi rewelacjami do redakcji Gazety Wyborczej. Tam powitają Cię z otwartymi rękami. Marcin Wójcik lub inny grafoman wysmaży poruszający tekst w Dużym Formacie. Ubarwi co trzeba, doda pikantnych szczegółów. Powieje grozą. On już umie konfabulować i stopniować napięcie. A na drugi dzień – trzęsienie ziemi! TVN i Onet oszaleją z radości, Sekielscy w euforii, lewaccy politycy pijani ze szczęścia. Anonim i Spółka zaczną grzmieć, wyleją obłudnie krokodyle łzy nad Twoim losem. Kilku młodych wściekłych zrobi kocią muzykę pod kurią i dokona apostazji. Wyjące maciory i obleśne pedały LGBT wylezą z nor z tęczowymi szmatami. Jakiś wariat zbezcześci kaplicę, poturbuje proboszcza. Metropolita, na wszelki wypadek, usunie tego duchownego wrobionego w pedofilię, bo nie będzie chciał pogarszać sprawy. Watykan rozpocznie dochodzenie, które potrwa rok z hakiem. Potem pewnie przyjdzie uniewinnienie, ale nikt już w to nie uwierzy. Fajnie to obmyśliłem, co? Aha, Goebbels mi tu mówi, żeby pozdrowić Anonima i Spółkę, szczególnie JPIII i Po 11…; czeka na nich wszystkich niecierpliwie. Ja też zapraszam do siebie! (Na dłużej…)
Po 11 ....2021.07.27 18:01
Z tym Bananasiem to mam ambiwalentne odczucia. Z jednej strony typowy pisowski chooojek, ale z drugiej ostatnio podgryza innych pisowskich choooojków. (info dla katolików: co to są ambiwalentne uczucia. A więc to coś co czujesz kiedy teściowa spada w przepaść twoim nowym mercedesem)
Anonim2021.07.28 8:31
Tyle że on w pisie nigdy nie był, ale skąd miałbyś to wiedzieć, dlatego twoje odczucia są co najmniej schizofreniczne. Do tego rozwaliłeś samochód i obwiniasz teściową. Oferma życiowa jesteś i samozwańcza wyrocznia dla podobnych popaprańców co najwyżej.