02.07.14, 13:30Planned Parenthood jest gorsze od Hitlera i Stalina razem wziętych (fot. Picassa)

Mariusz Dzierżawski dla Fronda.pl: Planned Parenthood jest gorsze od Hitlera i Stalina razem wziętych

Portal Fronda.pl: Jak poinformował portal Lifesitenews.com, Planned Parenhood zamierza nagradzać te placówki, które w ostatnich latach zwiększyły liczbę przeprowadzanych aborcji, a tym samym przyniosły większe dochody. Czy ta taktyka nie obnaża prawdziwych celów organizacji? To już wcale nie chodzi o specyficznie pojęte prawa kobiet, ale właśnie o pieniądze...

Mariusz Dzierżawski: Obawiam się, że jest jeszcze gorzej, niż pani mówi. Im wcale nie chodzi o pieniądze, ale o to, by zabijać jak najwięcej dzieci. To jest prawdziwy cel Planned Parenthood. Oni dostają pieniądze od tzw. filantropów, którzy ze swoich majątków finansują zabijanie. Celem Planned Parenthood jest zwiększanie liczby zabitych dzieci. To jasno wynika z akcji nagradzania klinik, które zwiększyły liczbę przeprowadzanych aborcji.

Jednak pieniądze to dość istotny element aborcyjnego przemysłu. Jak podaje Gosc.pl, w 2012 roku Planned Parenthood przeprowadziło 327 166 aborcji, na których zarobiło 540 600 000 dolarów. Natomiast rok wcześniej wykonało rekordową liczbę aborcji 333.964 i uzyskało 542 400 000 dolarów. Jeśli więc nie chodzi o pieniądze, to o co pańskim zdaniem?

Tajemnica zła. Mysterium iniquitatis, jak to po łacinie nazwał święty Jan Paweł II. To nie jest tak, że Planned Parenthood chce robić pieniądze. Oni chcą mordować ludzi. Hitler i Stalin nie mordowali dla pieniędzy. Mordowali ze względu na jakieś chore idee. Planned Parenthood jest gorsze od Hitlera i Stalina razem wziętych.

Co zatem zrobić, aby to powstrzymać?

Musimy się brać do roboty. "Czego potrzeba, aby zło zatriumfowało? Wystarczy, że dobrzy ludzie nie będą nic robili" – mówił Edmund Burke. Musimy być aktywni. Nie możemy pozwalać na to, żeby zło się szarogęsiło, zwłaszcza w przestrzeni publicznej. Łajdaków trzeba piętnować, zabójców wyjąć spod prawa. Na razie są z tym pewne kłopoty, ale trzeba próbować. Nie ma innego wyjścia. Albo my ich powstrzymamy, albo oni nas wszystkich wymordują. Planned Parenthood to szajka morderców.

Rozm. MaR

Komentarze

anonim2014.07.2 14:59
W jednym Pan Mariusz prawdziwie ma rację... Jest to o tyle odrażający proceder, że w istocie stawka rozgrywa się w tym przypadku już nie tyle o zbiór własnych, choćby i chorych, urojeń, twierdzeń, teorii i idei, ale o mordowanie, eliminowanie, dla zysku, niejako na zlecenie. Świat stanął dziś na krawędzi... Dotychczas myślałem, iż taka "robota na zlecenie" znajduje swe fachowe określenie w światowej kryminalistyce, że podpada pod paragraf o seryjnych mordercach, typu choćby Ted Bundy, Zodiac etc. etc. Horror... Jezu, zmiłuj się nad nami... ++
anonim2014.07.2 15:10
@Sylabariusz Seryjni mordercy zwykle nie działają na zlecenie, ani dla pieniędzy. I, jak wynika z twojego tekstu, jesteś przeciwny karze śmierci?
anonim2014.07.2 15:41
@Pawel_student Mylisz pojęcia, miałem na myśli seryjnych morderców, fachowców, najemników, którzy za swe usługi pobierają opłaty. Ty zaś piszesz o psychopatycznych, tak, również seryjnych mordercach. Napisałem o Bundy i Zodiacu, dlatego, że akurat w ich sprawach wciąż niewiele wiemy co do motywów. W przypadku Teda, prawdopodobnie to osobowość psychopatyczna. Jeśli idzie o Zodiaca, również, ale śledczy nie wykluczają, że ktoś mógł ten fakt wykorzystać i wynajmować go dla własnych zleceń, ba, nawet nie wiemy jeszcze kto kryje się pod tym pseudonimem. Podałem więc przykłady dość jaskrawe, by łatwiej móc pokojarzyć istotę przekazu... Co do kary śmierci... Jestem przeciwny tego rodzaju formie wymierzenia kary.
anonim2014.07.2 18:07
Jak można publikować takie brednie?
anonim2014.07.2 20:25
aborcja jest morderstwem a ci co zabijają powinni pójść do pierdla na 25 lat
anonim2014.07.3 11:08
Wg. logiki autora, abstrahując od tego że porównywanie dorosłego czującego człowieka do zygoty to kpina, to mordowanie dla idei jest lepsze niż z innych powodów? Czyli jak Hitler zabijał Żydów w obozach bo uważał, że trzeba się ich pozbyć dla idei to wg autora lepiej niż jak ktoś zabije kogoś np z głodu? Ma autor ostro narąbane pod kopułą. Poza tym już w ogóle nie wiem skąd się wzięło autorowi że to dla pieniędzy. Co oni niby z tego mają?
anonim2014.07.8 18:09
Nie dziwcie się,są czasy ostateczne,Lucyfer został wypuszczony...