24.10.18, 16:10

Masakra. Krypto-sataniści ,,pobłogosławią'' centrum aborcyjne

Satanistyczni ,,kapłani'' zamierzają wspólnie ,,pobłogosławić'' placówkę, w której mordowane będą dzieci nienarodzone. Diabeł w Stanach Zjednoczonych pokazuje wyraźnie, czemu służy aborcja - skrajnemu złu i wpędzaniu ludzi do piekła na wieczne potępienie.

Zwolennicy abocji planują przeprowadzić swoją obrzydliwą ceremonię 9. listopada 2018 roku. Za akcję odpowiada grupa Religious Coalition for Reproductive Choice (Koalicja Religijna na rzecz Wyboru Reprodukcyjnego). ,,Pobłogosławiona'' zostanie placówka firmy Planned Parenthood zlokalizowana w Columbus w stanie Ohio. Planned Parenthood to jedna z największych na świecie firm trudniących się procederem zabijania dzieci nienarodzonych.

Jak twierdzą inicjatorzy tej akcji, placówkę ma wspierać sam Pan Bóg, bo chodzi w niej o umożliwianie kobietom ,,podejmowania decyzji''. Będą więc modlitwy i ,,błogosławienie'' centrum aborcyjnego jako ,,przestrzeni świętej decyzji''.

Jak ocenia portal LifeSiteNews, jest to czysty satanizm. Przyjmować, że Pan Bóg mógłby chcieć mordowania dzieci - a w tej placówce zabija się nawet 5-miesięczne niemowlęta - jest czystym, niesamowitym bluźnierstwem.

"Jeżeli nie wierzyliście, że aborcja to złożenie ofiary z dziecka, pomyślcie raz jeszcze. Ci kapłani zabijania dzieci może nie składają ich w ofierze Melekowi, kananejskiemu bóstwo kojarzonemu z praktyką ofiarowania dzieci, ale zamiast tego - składają je w ofierze współczesnemu fałszywemu bożkowi, zwanemu prawami reprodukcyjnymi" - mówi Mark Harrington z organizacji pro-life "Created Equal".

bb/LifeSiteNews