27.12.20, 16:42Fot. SuperKrzysztof via: Wikipedia CC 4.0

Matka Kurka: Jeszcze tylko ,,czarny papież’’ i koniec zabawy

Przepraszam wszystkich najmocniej za taki straszący tytuł i to w Święta, ale skrzecząca rzeczywistość nie daje chwili wytchnienia. Coś strasznie durnego przyszło mi do głowy od rana, aby się zajmować kwestami ostatecznymi i ciężką filozofią życia, niestety czasy są dokładnie takie i trzeba się jakoś dostosować. Jako ateista i jednocześnie socjolog nie mam najmniejszych wątpliwości, że może nie jedynym, jednak najpoważniejszym hamulcem dla zbrodniczego marksizmu jest chrześcijaństwo. Ludzie muszą się kogoś lub czegoś bać, aby zachować normy moralne, widzialnych i grzesznych dyktatorów boją się okazjonalnie, Boga i piekła na stałe. Strach, ale też wiara były tak duże, że pozwalały przetrwać największe dyktatury: stalinizm i niemieckie ludobójstwo.

Dziś ta potężna siła jest systematycznie degradowana i degenerowana i nikt mnie nie przekona, że nie bierze w tym udziału sam kościół hierarchiczny. Zresztą żadnej Ameryki nie odkrywam, z hierarchami, szczególnie katolickimi, zawsze był ten sam problem, że wchodzili we wszystkie możliwe układy polityczne, w zamian za korzyści finansowe lub poczucie bezkarności, co widać po wieloletnim kryciu skandali seksualnych, nie tylko pedofilskich, które są najbardziej obrzydliwą częścią grzechów hierarchii, ale też tylko czubkiem góry zgorszenia. Dopóki hierarchia trzymała się prawej strony politycznej, popełniała ciężkie grzechy: chciwości, obżarstwa, pychy, nieczystości i wiele więcej. Działania te, same w sobie, szkodziły całemu Kościołowi, ale jako takie były wynikiem ludzkich słabości, nie świadomego współpracy z diabłem i to jest sedno świątecznego felietonu z odważną tezą, że hierarchia, po raz pierwszy w historii, rozkłada Kościół od wewnątrz i doskonale wie co robi, ponieważ działa w porozumieniu z marksistami i innymi ideologami bezpłciowości.

Jeszcze dwadzieścia lat temu ktoś mógłby zadzwonić do szpitala psychiatrycznego, aby po adresie IP namierzyli pacjenta wypisującego podobne brednie i umieścili w wyłożonym gąbkami pokoju. Dziś to nie są fantazje i urojenia wariata, tylko fakty. Wystarczy spojrzeć na nasze krajowe podwórko. Kto robi karierę w hierarchii, a kto jest poddawany linczowi? Kierunek jest jasny, każdy „postępowy” klecha natychmiast zostaje gwiazdą medialną, każdy ksiądz trzymający się nauki kościoła, bez wzglądu jak ją oceniać, zostaje wrogiem publicznym i obiektem szyderstwa. W Polsce po raz pierwszy mamy prymasa, którego nazwiska nie kojarzy najmniej połowa wiernych, o zgrozo jest to nazwisko Polak, natomiast znacznie więcej wiernych, przynajmniej kilka razy, słyszało o Bonieckiem, czy Lemańskim. Nie ma najmniejszego problemu, aby w dowolnej części Polski znaleźć „księdza”, który będzie powtarzał podobne brednie marksistowskie, jakie powtarzają Boniecki z Lemańskim i takiej sytuacji w Kościele nie było nigdy. Marksizm i Kościół to byli odwieczni wrogowie, teraz znaczna część i to tej najwyższej hierarchii bardziej przypomina komisarzy ludowych niż kapłanów katolickich.

Skupiłem się na Polsce, bo na świecie wygląda to jeszcze gorzej, przypomnę, że w Niemczech „kobieta–ksiądz”, to żaden problem, natomiast w Kanadzie i innych postępowych częściach świata „księża” udzielali „ślubów” lesbijkom i „gejom”. Wreszcie sam, jeszcze urzędujący, papież wielokrotnie dał do zrozumienia, że marksiści to dzieci boże i w zasadzie niech sobie żyją jak chcą, czyli w ciężkim grzechu, wszak „tolerancja” to miłość bliźniego. Wszystkich opisanych i nie opisanych zjawisk nie da się nie zauważyć, ale jak zwykle da się zlekceważyć, tymczasem jedna z ludowych przepowiedni głosząca koniec świata, bezpośrednio odnośni się do przechyłu lewackiego. „Czarny papież” według tych podań ma być początkiem końca świata i chociaż tak daleko bym nie szedł, to początek końca Kościoła jest jak najbardziej realny. Oczywiście nie kolor skóry papieża jest tu początkiem końca, ale wdrażanie ideologii bezpłciowego i bezobjawowego człowieka, co kiedyś nazywano równością bezklasową. Media właśnie donoszą, że nadarza się odpowiednia okazja, ponoć obecny papież chce odejść, jak poprzedni, co znów pokazuje słabość, jakiej nie widziano w Kościele od wieków. Kościół nie ma praktycznie żadnych zdolności do obrony swojej pozycji, nie mówiąc o przejęciu rządów dusz, co doskonale pokazała „pandemia”. Marksiści już z nie tylko z Kościołem walczą, oni bardzo dobrze dogadują się z hierarchią i to nie skończy się nawróceniem marksistów, ale rozkładem Kościoła i osamotnieniem pojedynczych grup wiernych.

Kontrowersje.net

Komentarze

przemyśl-72020.12.29 17:03
Trzymajmy się zatem starej galicyjskiej mądrości...,,idzie nowe do drzwi puka ,przeżyć nowe w starej budzie ,to jest sztuka...
Ekspert2020.12.28 18:38
Matka Kurka kandydatem do nagrody Nobla
comic2020.12.28 13:37
przestań kasa-ndryczyć , idzie nowe, i tyle . Zamknij klawiaturę.
KOL2020.12.28 13:27
"matka kurka" pisze jak sekciarz.
Powrot Krolowej2020.12.28 9:57
Cala przykra prawda zawarta w tym artykule. Kto tego nie widzi jest slepy i gluchy duchowo. Dobrzy ksieza sa pozbawiani wiernych i musza schodzic do katakumb a przebrani zeniace chodza bez koloratek i wprowadzaja chaos w duszy kosciola. Sowa,Lemanski, Boniecki i inni im podobni sa pod szczegolna ochrona.
Elektor2020.12.28 9:44
Wielgucki się znalazł po świętach. Fajnie. A gdzie Jerzol "Onuca", zwany też dochtorem? Jeszcze trzeźwieje?
wicek2020.12.28 9:33
Matka Kurka odjeżdża już bardzo daleko. Jeszcze 2 lata temu był dobrym publicystą. Na początku pandemii ogłosił, że wirusa nie ma, i to był początek. Teraz wali na oślep, bez opamiętania.
kibic2020.12.28 9:24
"Matka Kurka" winna z powrotem wrócić do lamusa, wypowiada się jak porąbany. Za krótkie leczenie było !!!
Anonim2020.12.28 8:50
Kiedy te oszołomy naucza się ładnej polskiej gramatyki i przestaną TY zamieniać na WY! Robicie to dokładnie 666 razy!
sylwe2020.12.28 8:43
czyżby, dla "Matka Kurka", Fronda już zdjęła szlaban na publikowanie jego tekstów ?
Natalja Siwiec2020.12.28 7:41
Następnym papieżem będzie kard. Sarah. Jest murzynem i dla polskich Katolików to będzie koniec świata gdy murzyn będzie im dyktował, co mają robić.
Agentura w Kościele2020.12.28 7:11
Brat mojego dziadka był zakonnikiem, Franciszkaninem w Niepokalanowie. Przyjmował go do zakonu sam o. Maksymilian Maria Kolbe. Przeżył w zakonie całe dorosłe życie zarówno w czasach niemieckiej, jak i radzieckiej (komunistycznej) okupacji. Opowiadał kiedyś, że SB wprowadziło do seminariów swoich agentów, których zadaniem było uzyskać święcenia i piąć się po szczeblach kariery, by z czasem rozsadzić kościół od środka. Dowiedział się tego, gdy w ich zakonie jeden z wysłanych agentów odmówił przyjęcia święceń i opowiedział o swojej misji. Niestety nie znał nazwisk pozostałych, wiedział że jest ich ponad tysiąc. Dziś ci agenci są biskupami i prowadzą swoich następców. Dlatego w Polsce kościół jest w tak złej kondycji.
rebeliant2020.12.28 5:32
No i miałem objawienia tej nocy !!! Bóg rzekł do mnie z wielką trwogą: "Jak to jest, że w moim kościele naucza się o katastroficznych karach wobec tych, których wskażą ludzie uznający się jako wierzący, a gdy chodzi o pomstę sprawiedliwą ofiary na sprawcy, to ci sami ludzie skupiają się już na duszeniu ofiary by ta poddał się rytualnym zabiegom zapomnienia jej krzywdy ?", "Czy nie wiedzą, że Ja to sam wydobędę spośród tego zapomnienia ?", "Przecież pokrzywdzeni po to oddają mi swoje krzywdy, aby było im lżej, ale i po to, aby one nie zaginęły". Zatem możecie wszelkim bydlakom wciskać, że mogli sobie pojeździć na skórze frajera jak po zdechłej kobyle i teraz kunfesjonał wafel i do nieba... tak nie będzie. Każdy oprawca stanie przed swoją ofiarą, ale już pod inną postacią materialną. I aby dopełniło się faktycznie przebaczenie "tak jak i ja przebaczyłem" to właśnie ludzie pokrzywdzeni będą tak jak Jezus mieć pod ręką wielką moc, aby faktycznie wykazać autentyczne przebaczenie nierozerwalnie związane z akceptacją poniesienia krzywdy. To dziwne - z jednej strony, gdy chodzi o ten plugawy świat "pogański" przebierają nogami, aby tam wulkan z meteorem im piekło zgotowały (już nie ma przebacz wybacz...), a gdy chodzi o pomstę sprawiedliwą, to skupienie presji przechodzi na ofiarę, zaś sprawcę łagodzi się oraz chowa u plebana za piecem.
B.2020.12.28 3:57
Matko K. tylko Bóg wie, kiedy będzie koniec, tak powiedział Chrystus. A Matka K. Bogiem nie jest. Poczytaj poza tym historię Kościoła. Przechodził on przez liczne i wielkie kryzysy. W pewnym momencie było 3 Papieży naraz, bywało też po 2, a każdy z nich uważał sie za prawowitego następcę św. Piotra. Wiele razy papież bywał całkowicie podporządkowany władzy świeckiej. O grzechach hierarchii kościelnej wspominać nie warto, zbyt dużo tego było; już Dante umieszczał papieży w piekle. A w wierze ludu więcej bywało zabobonów niż autentycznej wiary katolickiej; arystokracja zaś bywała całkowicie zdemoralizowana i Boże przykazania miała za nic. Dziś mamy po prostu kolejny kryzys. Należy gorąco się modlić do Boga o naprawę Kościoła, o dobrych kapłanów i katolików, a nie mędrkować i biadolić. Na fresku Sąd Ostateczny Michała Anioła Księga Zbawionych jest stosunkowo niewielka, zaś Księga Potępionych olbrzymia i gruba. Warto to mieć przed oczami i troszczyć się o swoje i innych zbawienie.
QuastLorri2020.12.27 23:38
Zostań w domu Mama z Nowego Jorku podzieliła się sekretem, w jaki sposób była w stanie zarabiać 2500 $ tygodniowo z pracy online zaledwie 3 tygodnie po utracie starej pracy ... Dowiedz się, jak TUTAJ........ www.workreviews10.com
nkgyv2020.12.28 10:52
Za darmo się podzieli? żeby inni mogli zarabiać a nie tylko ona? Te wasze teksty są do bólu naiwne, wymyślcie jakieś lepsze reklamy bo na razie nędzą intelektualną powiewa...
Ciekawy2020.12.27 22:14
W każdym amerykańskim filmie musi być osoba kolorowa, bo tak wymyślili "władcy umysłów", choć w wielu przypadkach przypomina to zbiorowy debilizm. Więc na papieża pewnie też wybiorą kogoś kto nie jest biały ito będzie pewnie jedyna cecha, która będzie się liczyć, kolor skóry. "Władcy umysłów" w wymyślaniu kolejnych bredni są wyjątkowo kreatywni. Ich skrajna głupota zdaje się sięgać Rowu Mariańskiego.
Andy2020.12.27 21:26
przecież autor art. jest zadeklarowanym ateistom... tacy zawsze najwięcej mają do powiedzenia w temacie wiary naczelny do wymiany
Clint2020.12.27 23:59
AteistĄ Andy, głąbie skończony.
dario2020.12.27 21:24
Ale czarny papież jest cały czas! Benedykt XVI ma w herbie murzyna!
Docielkiwy.2020.12.27 21:05
Czarny Papież czyli generał Jezuitów umarł już w tym roku.
Walerek2020.12.27 19:57
Matka Szczurka wróciła! Nareszcie na łamach Fronda pojawi się prawdziwą literatura!!!!
Grizzly2020.12.27 19:09
✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈
Grizzly2020.12.28 8:48
Debilu sk...syński, won od mojego nicka! Miałeś bolszewickie bydle szansę przemówić ludzkim głosem!
Anonim2020.12.27 19:00
Na szczęście Chrystusa drugi raz nie zdołają dorwać, a On ich, i choćby cała hierarchia na czele z Polakiem i Rysiem współpracowała z diabłem, to mogą nagwizdać, bo Polacy swój rozum mają, a takim zdrajcom raz już odpowiednio odpłacili za Kościuszki.
Przeciw kretynom2020.12.27 18:57
Choć w wymowie smutny ten tekst to mnie cieszy, bo jeśli ateista widzi i opisuje problem to znaczy, że moje katolskie rozumowanie i zmysł wiary dobrze mnie pouczają, kiedy widzę w Bergoglio i jego przyd0pasach kanalie głoszące herezje odległe od Ewangelii.
Clint2020.12.28 0:02
Tak jest.
Pokręć2020.12.27 18:37
Już raz taki przypadek był, wydawało się, że wszystko skończone, że Pasterz nie żyje a owce się w strachu rozpierzchły i pochowały w dziurach (z wyjątkiem jednej) I tak było przez cały szabat, wszystko wydawało się wrócić do "normy", problem rozwiązany, posprzątane. A tu nagle, o świcie niedzielnego poranka...
Grizzly2020.12.27 18:37
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu. Jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen. Gloria Patri, et Filio, et Spiritui Sancto. Sicut erat in principio, et nunc, et semper, et in saecula saeculorum. Amen.
Grizzly2020.12.28 8:48
OK., nie kradnij tylko mojego nicka!
shalom2020.12.27 18:34
Jezuici nazywani byli zawsze "CZARNI"! A Franciszek jest jezuita! A wiec mamy juz od lat czarnego papieza! Ze tego "MATKA KURKA" nie wie ==> to jest WIELKI WSTYD DLA MK!!!
Clint2020.12.28 0:04
Przygotował tron dla Antychrysta.
B.2020.12.28 4:16
Głupoty piszesz o jezuitach. Kolegiom jezuickim zawdzięczała polska szlachta w Rzeczpospolitej wykształcenie i to, że pozostaliśmy przy religii katolickiej. Jezuitą był ksiądz Piotr Skarga, także Jakub Wujek, który dokonał pierwszego przekładu Biblii na język polski, także wielki męczennik, patron Polski, św. Andrzej Bobola. Okresowa kasata jezuitów na żądanie władzy świeckiej to właśnie ciemny rozdział historii Kościoła. A ateiści, marksiści, Żydzi, fanatycy "postępu" odnieśli pewien skutek w zohydzaniu jezuitów w XIX wieku na terenach polskich. Obecnie niektóre gałęzie Zakonu niewątpliwie przeżywają kryzys, ale ciemny piar jezuitów to mit rozszerzany przez wrogów Kościoła katolickiego.
gumowa kaczka2020.12.27 18:29
wkrótce z okazji WOŚP ten podjudzacz będzie miał wzmożenie śledcze ,szkoda ,że promujecie wypociny takich miernot jak matka k..a
NEOS com pl2020.12.27 22:18
... radze wes ty lepi ... gumowy basen ... zawczasu ... !!!! ... bo pampers donstringa ... niypasuje ...
Skrzypek na dachu2020.12.27 18:18
Franciszek to szatanista bezbozny .
O jej2020.12.27 18:18
a my wszyscy w płacz i na kajak.
rebeliant2020.12.27 18:15
Niech Watykan wreszcie wypowie się na temat tego wulkanu, bo w ludziach gaśnie światłość świetlista.
Lolek2020.12.27 18:11
Wielgucki ciężko chory człowiek z nienawiści.
KATON STARSZY2020.12.27 17:50
Zgadzam się w pełni z Panem Wielguckim.Dodam tylko,że powstanie inny Kościół,ale dopiero po wielkich zniszczeniach,po rzece krwi,Dlaczego tak jest: nie wiem,to tajemnica Boża której nie potrafię zrozumieć i nie wiem czy ją zrozumie najlepszy filozof,teolog. BÓG wymaga bardzo dużo ofiar,ale ludzie nie będą mogli żyć bez niego.
Anonim2020.12.27 17:49
Kurka bedzie otwierał drzwi do nieba , albo do piekła....zróbcie mu ukłon czerwone łajzy.
Od południa czarny papież2020.12.27 17:48
a od północy: https://www.youtube.com/watch?v=Qf2RtYqAjP8
Grizzly2020.12.27 17:42
✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈 ✡️=卐=☭=🏳️‍🌈
Grizzly2020.12.27 18:14
Debilu sk...syński, won od mojego nicka! Miałeś bolszewickie bydle szansę przemówić ludzkim głosem!
Sanitariusz Pogotowia z WHO2020.12.28 0:23
Bierz GO.
Anonim2020.12.27 17:40
Dla prawactwa to można by jakiś rezerwat zrobić żeby sobie żyli jak ci chłopi dworscy pod batem pana, wójta i plebana. Tam takie barany jak matka kur*a i inne wsteczniaki pewnie piały by z zachwytu. Grunt żeby było tak jak kiedyś.
Anonim2020.12.27 17:35
Diabeł bedzie palił czerwonym_lewackim weglem
rebeliant2020.12.27 17:39
A wulkan ?
MAMlas2020.12.27 22:24
...a wulkan wytepi wkoncu ... plage czerwonego buraka i uprawianie ... dzikiego Walenia PO katach ...... w kibucu ... zamiast krolewskiego Karpia ....
Styki2020.12.27 17:32
I pomyslec, ze o tym co sie dzieje dzisiaj mowilo Niebo juz 400 lat temu!
rebeliant2020.12.27 17:29
A z resztą co tam śluby i koniec zabawy z Murzynem... ten wulkan czy będzie? Ja to widzę tak: dobrze by było gdyby meteowulkan ciśnięty przez boszego anioła walnął w ziemię z wysoka i się wbił denkiem w grunt. Fala uderzeniowa niech tylko ogłuszy lud niewierny, bo muszą żyć, aby w bólach wyrzekli: "buk mym pasterzem". No i dalej... ten wulkan po walnięciu w grunt wybuchł by - no napełniając lut boszy lękiem oczywiście - ale nie tylko lawą gruzem i gazem, ale również diabłami piekielnymi... tak diabłami, nie przesłyszeliście się. I wtem owe diabły co to wyszły z wulkany będą palić ogniem nie przeniknionym tak że ludzie nie będą w stanie umrzeć, a będą wszystko czuć. Bowiem buk jak nie dopuścił uzdrowień u chorych tak tu dozwoli, aby grzesznicy straszni doznawali bóli niewyobrażalnych (bo przecież jakby inaczej mogło być... musi być woń miła panu). No więc czarny papież niech będzie... to swoją drogą. No ale ten wulkan - co o tym sądzicie drodzy bracia we wierze ? Taki meteowulkan boszy?
Styki2020.12.27 17:36
Slepy tez widzial ,ze gluchy slyszal jak szczerbaty gryzl jablko i powiedzial mu o tym niemowa.
Anonim2020.12.27 17:28
Uwielbiam takie januszowe pierd*lenie: "Kurła kiedyś to były czasy, teraz to ni ma czasów".
Anonim2020.12.27 17:25
O wielguckim to jeszcze ktoś pamięta?
gumowa kaczka2020.12.27 18:30
to ten specjalista Frondy od niebycia pandemii
matis892020.12.27 17:23
Spadam do chałupy pie­rdolić farmazony.
Bianka2020.12.27 17:17
To prawda, co pisze Autor. Chociaż na Twitterze z niczym się z nim zgodzić nie można. Jednak to nie Kościół (my) padnie pierwszy. Wiem, że ateiści też oczekują od hierarchii jednoznacznego stanowiska moralnego, bo jak sami piszą na innych portalach, nie mogą znieść jęków uprawianego seksu w pokojach własnych dzieci. Bezradność ogarnęła kompletnie wszystkich. Nikt się nie wychyla, czekają ..na co ??? Zaraza pt. Covid-19 to początek ludzkiej niedoli i bezradności i tu bez Boga się nie da i to z prostej przyczyny- Bóg ma dobry wzrok.
Tak juz sie dzieje2020.12.27 17:28
Wpływowe osoby z obojętnością patrzeć będą na uciskany Kościół, prześladowaną cnotę i tryumfującego szatana, nie używając zgodnie z wolą Boga swoich wpływów w celu walki ze złem lub odnowy wiary. I tak ludzie będą stopniowo obojętnieć na żądania Boga, zaakceptują ducha zła i pozwolą się zmieść wszelkim rodzajom występku i grzechu
rebeliant2020.12.27 17:36
", nie mogą znieść jęków uprawianego seksu w pokojach własnych dzieci" - każdy kto decyduje się mieć dzieci powinien przyjąć do swojej świadomości, że przychodzi pewien moment w życiu takiego człowieka, że właśnie on ma uprawiać seks i ma się na to znaleźć czas i miejsce. A jak ktoś chce z tym walczyć, to niech idzie do klasztoru zaspawać sobie kleynoty.
rebeliant2020.12.27 18:04
No już jeden geniusz zawziął się na naturalną prawdę... więc pójdzie kleynoty zaspawać.
rebeliant2020.12.27 17:17
" i w zasadzie niech sobie żyją jak chcą" no niestety, ale przesadny ucisk "Bogiem", kończy się radykalnym protestem. Np. jeśli mężczyzna łączy się z kobietą i prowadzą rodzinę, lecz są bez ślubu, a mimo to czynią to nie gorzej od "policzonych i zarejestrowanych", to wówczas knot komu do takich ludzi, szfiątobliwym "tak jakby nieulegaczom pokus" zwłaszcza, a także ich szczerym dobrem bijącym wiernym. Kościółek powinien pouczać swoje baranki w jaki sposób należy czynić, aby nie powstawał rządny krwi tłum motłochu.
Anonim2020.12.27 17:05
Co - komuchy .......trzęsiecie portkami, diabeł już dawno pali pod waszym kotłem i już pora łajzy na grzańca.
MAMlas2020.12.27 22:27
Z wkladka i pradem !!!!!
Mylisz sie Kurka tak to bedzie2020.12.27 17:01
Infiltracja we wszystkich warstwach społecznych, masońskie sekty będą z wielką przebiegłością szerzyć swoje błędy w rodzinach, przede wszystkim po to, by zepsuć dzieci. W tych nieszczęśliwych czasach zło uderzy w dziecięcą niewinność, a w ten sposób powołana kapłańskie będą zaprzepaszczone. Jednak i wtedy będą zgromadzenia zakonne, które podtrzymują Kościół, oraz święci kapłani – ukryte i piękne dusze, którzy będą pracować z energią i bezinteresownym zapałem dla zbawienia dusz. Przeciw nim bezbożni będą toczyć okrutną wojnę, obrzucając ich oszczerstwami, obelgami i nękając, próbując zniechęcić do wypełniania ich obowiązków. Lecz oni, jak solidne kolumny, nie poddadzą się i stawią czoło temu wszystkiemu w duchu pokory i ofiary, w którego będą uzbrojeni mocą nieskończonych zasług Mojego Najświętszego Syna, miłującym ich w najbardziej wewnętrznych głębiach Jego Najświętszego i Najczulszego Serca. Jak bardzo Kościół będzie cierpieć w owej ciemnej nocy! Zabraknie prałata i ojca, który czuwałby z miłością, łagodnością, siłą i przezornością, a wielu utraci ducha Bożego, wystawiając swoją duszę na wielkie niebezpieczeństwo. Módl się usilnie, wołaj niestrudzenie i płacz nieustannie gorzkimi łzami, w skrytości serca błagając naszego Ojca Niebieskiego, aby z miłości do Eucharystycznego Serca mojego Najświętszego Syna, dla Jego Najdroższej Krwi wylanej z taką hojnością oraz głębokiej goryczy i bólu Jego Męki i śmierci ulitował się nad Swoimi sługami i położył kres tym straszliwym czasom, oraz aby zesłał Kościołowi prałata, który odnowi ducha jego kapłanów. Tego ukochanego syna, którego Mój Boski Syn i Ja otoczymy szczególną miłością i napełnimy wieloma łaskami: pokory serca, poddania się Bożym natchnieniom, siły, aby mógł bronić praw Kościoła. Damy mu czułe i współczujące serce, którym ogarnie jakby drugi Chrystus wielkich i maluczkich, nie gardząc najbardziej nieszczęśliwymi, którzy będą prosić go o światło i radę w ich zwątpieniach i trudnościach. W jego ręce złożone będą wymiary, by wszystko czynione było zgodnie z wagą i miarą, ku chwale Bożej. Przed przybyciem tego prałata i ojca, wiele serc osób poświęconych Bogu w stanie kapłańskim i zakonnym wpadnie w oziębłość (...) Popełnione zostaną wszystkie rodzaje zbrodni pociągając za sobą wszelki rodzaj kary: zaraza, głód, konflikty społeczne wewnętrzne i zewnętrzne, apostazja, to wszystko przyczyni się do zatraty licznych dusz. Aby rozproszyć te czarne chmury, przeszkadzające Kościołowi cieszyć się jasnym dniem wolności, wybuchnie straszliwa wojna, w której popłynie krew swoich i obcych, kapłanów i zakonników. Noc ta będzie straszna do tego stopnia, że ludzie będą myśleć, iż zło zatryumfowało. Wtedy wybije Moja godzina: zdetronizuję pysznego, przeklętego szatana, zetrę go pod moimi stopami i zrzucę w przepaść piekielną. W ten sposób Kościół oraz ten kraj uwolniony zostanie na końcu od jego okrutnej tyranii.
powiem ci jeszcze ze;2020.12.27 17:17
Sakrament małżeństwa, symbolizujący związek Chrystusa ze swoim Kościołem, będzie przedmiotem ataków i profanacji w najściślejszym znaczeniu tego słowa. Masoneria, która będzie wówczas sprawować rządy, zaprowadzi niesprawiedliwe prawa mające na celu zniszczenie tego sakramentu, a przez to ułatwi każdemu życie w stanie grzechu, oraz spowoduje wzrost liczby dzieci urodzonych w nielegalnych związkach, nie włączonych do Kościoła. Duch chrześcijański szybko upadnie, drogocenne światło Wiary zgaszone będzie do tego stopnia, że nastąpi prawie całkowite zepsucie obyczajów. Skutki zeświecczonego wychowania będą się nawarstwiać, powodując m. in. niedostatek powołań kapłańskich i zakonnych. Sakrament kapłaństwa będzie ośmieszany, lżony i wzgardzony. Diabeł prześladować będzie szafarzy Pana w każdy możliwy sposób. Będzie działać z okrutną i subtelną przebiegłością, odwodząc ich od ducha powołania i aby uwodząc wielu. Owi zdeprawowani kapłani, którzy zgorszą chrześcijański lud, wzbudzą nienawiść złych chrześcijan oraz wrogów Rzymskiego, Katolickiego i Apostolskiego Kościoła, którzy zwrócą się przeciwko wszystkim kapłanom. Ten pozorny tryumf Szatana przyniesie ogromne cierpienia dobrym pasterzom Kościoła. Poza tym, w owych nieszczęśliwych czasach, nastąpi niepohamowany zalew nieczystości, która popychając resztę ludzi do grzechu, pociągnie niezliczone lekkomyślne dusze na wieczne potępienie. Nie będzie można znaleźć niewinności w dzieciach, ani skromności u niewiast. W owych chwilach największej potrzeby Kościoła, ci, którzy mają mówić, będą milczeć
Antychryst bez charakteru.2020.12.27 19:01
Jeśli diabeł czyli ja rzeczywiście będzie rządził tak nie będzie. Kobiety administracyjnie będą musiały mieć męża najwyżej 5 lat starszego i tej samej rasy. Będą jego własnością. Każdy mężczyzna będzie mógł mieć więcej niż jedną, a w drugą stronę będzie śmierć. Za prostytucję śmierć. Wszystkie używki tylko dla mężczyzn - jak kobieta użyje - grzywny i chłosta. Wymiękacie feminiści?
ZNAKI2020.12.27 17:01
https://www.youtube.com/watch?v=03BZyN7Cwv0
Matka Kurka2020.12.27 16:56
Był Marcinkiewicz, był Bielan, był Dorn, był Sikorski i wielu, wielu innych, którzy okazali się „pomyłką prezesa”. Teraz w tym samym schemacie bezkompromisowego uporu, nie zważającego na fakty, Kaczyński promuje Morawieckiego i to takim kosztem, że zarówno koalicja wisi na włosku, jak i przyszłość i spójność PiS-u. Wielu analityków twierdzi, że to Ziobro jest przyczyną wszelkiego zła w koalicji, ale to bzdura, Ziobro jest skonfliktowany z częścią koalicyjnych polityków, natomiast Morawiecki, szczególnie w roli następcy Kaczyńskiego, wzbudza sprzeciw wszędzie, tylko nie na Nowogrodzkiej. Kaczyński takie rzeczy wychwytuje jednym okiem, ale nie wówczas, gdy jest ślepo zapatrzony w kolejnego „politycznego inteligenta”, który ma mu zapewnić status „emerytowanego zbawcy narodu”. Nic nie dociera do Kaczyńskiego, choćby nie wiem jakich bzdur narobił i nagadał Morawiecki, zawsze może mieć oparcie w prezesie partii. W takich warunkach nie ma mowy o racjonalnym działaniu, które zastępuje się działaniem emocjonalnym. https://www.kontrowersje.net/kaczy_ski_rozwiewa_w_tpliwo_ci_on_i_polityczny_inteligent_morawiecki_to_jedno
man.of.Stagira2020.12.27 17:42
Najpierw ogłosił Pan koniec społeczeństwa prognozując gender society -koniec tradycyjnego społeczeństwa w swojej twórczości, obecnie koniec Kościoła razem z końcem Zjednoczonej Prawicy. Nigdy nie zauważyłem, żeby miał Pan jakiś pomysł dla Polski a jedynie dla siebie, to znaczy 'być Sybillą'. Zastanawia mnie tylko, że mamy planecie Ziemia małe zamieszanie od zimy 2020 które w swoich skutkach społecznych, powoli ale systematycznie narasta i przybiera rozmiary czegoś co kiedyś doświadczyły dinozaury. (E.L.E) // Tymczasem u Pana ciągle jak nie Ziobro to Morawiecki -czyli "problemy" nierozwiązywalne przy braku większej liczby 'Kaczyńskich'. // Ah....ZAPOMNIAŁEM...przecież fałszywą pandemię -KONIEC "pandemii"- ogłosił Pan już wiosną 2020 r.! // Cóż, pozostaje życzyć spełnienia wszystkich Życzeń w 2021 Roku! Życząc 'KOŃCA ZABAWY' pozdrawiam // PS zastanawiam się co jeszcze mogłoby by się skończyć w 2021 roku o czym mógłby Pan to napisać. // Tylko pytam...
wesoły romek2020.12.27 19:50
co za bełkot
matis892020.12.27 16:49
Lewacki PIS oficjalnie wspiera satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego Antychrysta do Znamienia Bestii. Plandemia i globalne szczepienie szajsem to nic innego jak emanacja Rządu Światowego NWO i wstęp do dalszego chipowania Znamienia Bestii w państwie bezgotówkowym Antychrysta.
Szybki Lopez2020.12.28 0:24
Chcesz w dupcie jak kiedyś?
matis892020.12.28 20:25
tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonim2020.12.27 16:47
Matka Kurvka to ateista?! Nigdy bym nie zgadł. Widać bycie "ateistą" i flirtowanie z KK nieźle ryje beret...
matis892020.12.27 16:51
Zwłaszcza że całe lewactwo, lewakoateiści najbardziej ze wszystkich religii czczą swojego pana i przywódcę religijnego Głowę Watykanu Bergoglio.
Anonim2020.12.27 16:58
Nie misiu, mi ten facet jest obojętny, tak jak wszyscy przed nim.
Po 11...2020.12.27 16:43
Czarnek na Papieża!!! - dwa "zyski". Uratowanie polskiej oświaty i czarna polewka dla KK. Czarnek na Papieżaaaa !!!!