06.11.19, 19:15fot. Arno Mikkor, Flickr, CC BY-SA 2.0

Matka Kurka: Tusk wystawił PO drugi raz, a wystawi jeszcze trzeci raz, bo to polityczny troll, tchórz i zdrajca

Tusk jest tym, kim pokazał wielokrotnie – nikim. Wszystko co osiągnął, tak naprawdę dostał albo od układów i mediów III RP albo od Merkel, z tym, że w jednym i w drugim przypadku był zwykłym kamerdynerem, na łasce i niełasce zamawiających usługi - pisze Matka Kurka na łamach portalu Kontrowersje.net.

 

„Po co to inwektywy u poważnego publicysty?” Znacie to pytanie? Do mnie nijak nie pasuje, nie jestem poważnym publicystą i nie użyłem żadnych inwektyw, tylko cech charakteru, które u Tuska są niezmienne od lat i to właśnie te cechy prowadzą jego polityczną karierę, wraz z politycznymi upadkami. Jakby nie zaklinać rzeczywistości to naga prawda wygląda następująco. Przez cztery lata i Tusk i PO budowali mit rycerza na białym koniu, który skończeniu kadencji „prezydenta Europy”, wróci do Polski i nie tylko wygra z Andrzejem Dudą, ale upokorzy Jarosława Kaczyńskiego i pogoni cały PiS. Było to od początku bardzo zabawne, biorąc pod uwagę, że ten sam "rycerz" uciekł z Polski i zostawił PO na lodzie, a sam wziął sakiewkę od Merkel i urządził się na bogato.

Wczoraj ten mit legł w gruzach i śmieszności, co dla naiwnych było pełnym szokiem, jednak da myślących najbardziej oczywistą decyzją trolla, tchórza i zdrajcy. Gdy się pokłada, czy też skupia wszystkie nadzieje na planie A, to wszyscy zdradzeni lub przynajmniej zawiedzeni mają serdecznie dość całej tej polityki i polityków. Nie ma cudów, zaplanowana rejterada Tuska musiała spuścić powietrze z rozdymanego do absurdalnych rozmiarów balonu nadziei. Zresztą nie ma co zgadywać, najwierniejsi z wiernych, jak Hanna Lis z domu Kedaj, wyrazili swoją frustracje wprost i to słowami, którymi przez lata opisywali Tuska najwierniejsi wyborcy PiS. Tuska wybrał apanaże, Tusk stchórzył, oddał Polskę i tak dalej. Takich opinii po stronie „opozycji” znajdziemy dziesiątki, a przecież jeszcze dwa dni temu coś podobnego byłoby nie do pomyślenia.

Zastanówmy się w takim razie, po co Tusk cały ten teatrzyk przez tyle lat urządzał i podsycał, a PO mu na to pozwalała. Odpowiedź na pierwsze pytanie zawarte jest w tytule, to jest po prostu troll, tchórz i zdrajca. W moim przekonaniu po upokarzającej porażce z Lechem Kaczyńskim, Tusk nigdy poważnie nie myślał o kandydowaniu na Prezydenta RP. Gdzieś tam majaczyło mu takie marzenia, aby dostać takie stanowisko, ale dostać, nie o nie walczyć i to z wysokim ryzykiem porażki. Start Tuska byłby możliwy jedynie w idealnych okolicznościach politycznych. PiS po czterech latach władzy kompletnie się rozsypuje, gorzej niż w 2007 i nawet 2010 roku. W sondażach Tusk ma 75% i wygraną w pierwszej turze, z kolei Andrzej Duda jest skonfliktowany z PiS i pozostaje w kampanii praktycznie sam. Tylko i wyłącznie ofiarowanie Tuskowi fotela prezydenckiego wchodziło w grę i było jasne, że po spektakularnej wygranej PiS w wyborach europejskich, Tusk ostatecznie pozbył się marzeń.

Co jest jednak najbardziej prymitywna i podłe w zachowaniu Tuska? Budowanie własnego ego przy pomocy najzwyklejszego w świecie trollowania i satysfakcji z trollowania. Przeczytałem w jakimś artykule „potwierdzoną u źródła informację”, że Tusk celowo puszczał w Internecie złośliwe komentarze, aby drażnić PiS i podsycać swój mit rycerski, jedynego zbawcy narodu. Robił to w chwili, gdy doskonale wiedział, że nie weźmie udziału w wyborcach, co więcej swoim trollowaniem oszukiwał i blokował działania własnej partii. Nie koniec na tym, bo za plecami PO Tusk dogadywał się z Kosiniakiem-Kamyszem i to jest właśnie ten trzeci raz, którym Tusk wystawia PO. Choćby ostatecznie nie poparł Kosiniaka-Kamysza, co do końca wcale nie jest takie pewne, to pewne jest coś innego. Tusk nie zaangażuje się w kampanię wyborczą kandydata PO, co najwyżej coś tam… potrolluje, bo nie będzie chciał być kojarzony z kolejną porażką.

Swego czasu Jarosław Kaczyński powiedział z trybuny sejmowej, że w historii nie pozostanie po Tusku ślad i ta przepowiednia się sprawdza na naszych oczach. Jeśli komuś się wydaje, że urząd premiera Polski i „prezydenta Europy” daje stałe miejsce w historii, to mam krótki test. Czy premierem RP był Kazimierz Marcinkiewicz? Podaj dwa nazwiska poprzedników Tuska na zajmowanym stanowisku. Podaj pełną i prawdziwą nazwę zajmowanego przez Tuska stanowiska, którym oczywiście nie jest „prezydent Europy”. Tusk jest tym, kim pokazał wielokrotnie – nikim. Wszystko co osiągnął, tak naprawdę dostał albo od układów i mediów III RP albo od Merkel, z tym, że w jednym i w drugim przypadku był zwykłym kamerdynerem, na łasce i niełasce zamawiających usługi.

Matka Kurka

Kontrowersje.net

Komentarze

grimm2019.11.7 16:06
No i pięknie, a wszyscy gadali, że to wytrawny polityk, a tu troll, tchórz, zdrajca i kamerdyner. A więc fakty wróciły na swoje miejsce.
Krzysiek2019.11.7 10:12
piotr nowak TO DZIWKA RUSKA
anonim2019.11.7 8:14
No i wreszcie podjął pierwszą męską i - należy zaznaczyć - mądrą decyzję. Decyzję budującą dobro Kraju i prestiż Rzeczpospolitej Polskiej.
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.11.7 6:12
Bardzo nie lubię Tuska, ale Wielgucki nie jest człowiekiem i nie zasługuje nawet na takie określenia. Wielgucki to zwykła ściera.
Zenon2019.11.7 12:03
Ale dlaczego nie lubisz Tuska?
Formularz zawiera madrosc.2019.11.7 19:49
Bo ryzy, mściwy i złodziej. Aha i jeszcze zapomniałem żoneczka go nazwala matołem.
gumowa kaczka2019.11.7 5:59
tchórzem jest ta kulawa kreatura z Żoliborza -ma swoje popychadła ,a odpowiedzialności się boi Co by tu jeszcze rozdać z podatków pracujących swoim wyborcom-nierobom ?
MK2019.11.6 23:20
Na tym forum pisza glownie prawdziwi Polacy. Ich nie obowiazuje ani logika ani ortografia. Liczy sie tylko zarliwosc patriotyczna. Swiat dla prawdziwych Polakow jest prosty do zrozumienia. Prawdziwi Polacy sa manicheistami i millenarystami. Wydaje im sie ze sa katolikami a w rzeczywistosci sa tylko szownistami, ktorzy nie rozumieja istoty katolicyzmu (katholikos - uniwersalny). Ich polemiczne tyrady to najczesciej ataki ad hominem. Panie Boze, bron Polski przed prawdziwymi Polakami!
Zenon2019.11.7 0:08
Goń się w szmaty czerwona onuco!
Grizzly2019.11.6 23:17
"Tusk jest tym, kim pokazał wielokrotnie – nikim. Wszystko co osiągnął, tak naprawdę dostał albo od układów i mediów III RP albo od Merkel, z tym, że w jednym i w drugim przypadku był zwykłym kamerdynerem, na łasce i niełasce zamawiających usługi (...)", ot - charakterystyka zwykłego psiego ....a!
JanP2019.11.6 22:00
Biedne trolle pisowskie. Zrobił was Tusku w bambuko. A miało być tak pięknie, haki przygotowane, hejt nagrany itd. a tu zonk. Śmieje się z was Tusku z Brukseli, że daliście się w xuja zrobić.
ian2019.11.6 21:47
bjorn karlson tuskowa qrewka przyleciała i paple
ja2019.11.6 21:18
Trzy antypolskie wypowiedzi Tuska: 1 "polskość to nienormalność"; 2. "polskie stocznie nie są ani najlepsze, ani najtańsze" (gdy je równał z ziemią na prośbę Neli Krus z Holandii); 3. "polski antysemityzm" (gdy wręczał policjantom nagrody za odzyskanie skradzionego na zlecenie szwedzkiego kolekcjonera napisu "Arbeit macht frei" z unijnego obozu koncentracyjnego Auswschitz)
kamil 2019.11.6 21:00
no mocne , był kamerdynerem , a ten kto na kolanach pełza przed K........, to kim jest ????
anonim2019.11.6 20:58
TE OSOBNIKI KTORE POPIERAJA ZDRAJCE TUSKA PROSZE PAMIETAC TO NIE SA POLACY
542019.11.6 21:37
kto popiera was tez nie sa polacy lepszy sorciku , mam w d twoje zdanie tepo dzido
2019.11.6 20:47
Piotrowski, tzn "Alojzy Cedzidło" czy to ty jesteś tym zyebem? No wierzę że masz Józefie na tyle jaj żeby zaprzeczyć, prawda? ;)
Mirek T2019.11.6 21:14
Piotrze Nowak miałeś iść do kibla na trzepanko, a Ty dalej na frondzi?
2019.11.6 21:26
Brawo!
Formularz zawiera madrosc.2019.11.7 19:51
Wyprysło, to sprzedaż. Bron Boże w Polsce w twojej ojczyźnie.
Ryszard Olejniczak2019.11.6 20:39
Chciał zagrać białym koniem, aby ukryć, że to trojański.
Lennon2019.11.6 20:22
Tchórz, polski Niemiec, oświadczył, że nie będzie kandydatem na prezydenta, bo ma zbyt duży bagaż obciążeń trudnych decyzji ! Oto one: - dług publiczny 826 mld zł - podwyżka WAT do 23% - składka rentowa 8% - bezrobocie 11,5% - wiek emerytalny 67 lat - grabież 153 mld zł z OFE - grabież ponad 250 mld zł poprzez karuzele watowskie - ilość afer korupcyjnych min. 40. Lista 40 sukcesów koalicji PO-PSL: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) CDN: 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego
To ja2019.11.6 21:06
Nie rozumiesz jego wypowiedzi to milcz tępa pało
kalinka2019.11.6 20:20
Szkoda, bo pozbawił nas szansy, aby pojeźdźić po nim jak po białej, łysej kobyle, a przy okazji przypomnieć członkom PO-je-bów i zwolennikom PO-je-bów o ich królu Polski i Europy. Jeżli ktoś jeszcze w Polsce uważa, że ten tchórz i zdrajca był dobrym politykiem, to znaczy, że ci ludzie są zarówno nic nie warci jak sam Tusk.
Pisbusers2019.11.6 20:18
Kaczyński ma taki poziom że może tylko Tuskowi ciągnąć
Piotr Nowak2019.11.6 20:23
Opssss ! Uwaga debil na portalu. Prosimy nie komentować !
Mirek T2019.11.6 20:18
Jedany na całą Polskę lewacki kandydat na kandydata, który mógł powalczyć z A. Dudą – spietrał, stchórzył i osierocił wszystkich PO-je-bów ! Co teraz ? Podpowiadamy POKO jekie mają rezerwy: - przygłupy z PO: Kidawa, Budka, Kropiwnicki, Szczerba, Jachira, Katarasińska, Pomaska, Nitras, Neumann, Gawłowski, Artur W., Brejza, Tomczyk, Sienkiewicz, HGW, Czaskowski, Nowak, Kopacz, Niesiołowski, - przygłupy z Nowoczesnej: Lubnauer, Pihowicz, Zembaczyński, Meysztowicz, Misiło, Mieszkowski, Wielgus, Pampuch, Szlapka, Kloska, Pudłowski, i. In. - profesorowie nowoczesnego nurtu: : prof. Jan Hartman – kretyn, zw. LGBT, prof. Monika Płatek, UW (w rodz. Homoseksualnych rodzi sięwięcej dzieci niż w hetero), prof. Joanna Senyszyn – zw. Lewactwa i LGBT, prof. Wojciech Sadurski - należy do Homo insipiens, prof. Magdalena Środa - należy do Homo insipiens, prof. Hanna Gronkiewicz Waltz – prof. Złodziej, prof Danuta Huebner ( ue = ü), należy do Homo insipiens, prof. Andrzej Zoll – prawnik z wywróconym muzgowiem, prof. Tomasz Nałęcz – należy do Homo insipiens, prof. Radosław Markowski – prof. Debil, prof. Jadwiga Staniszkis – feministka, prof. Marcin Matczak – mężczyńni mogą rodzić, prof. Ireneusz Krzemiński – wysoki poziom neurotyczności, prof. Ewa Marciniak – wysoki poziom neurotyczności), prof. Andrzej Tretyn – zwolennik LGBT, przeciwnik wolności słowa, prof. Maciej Giertych- należy do Homo insipiens, prof. Marcin Król – lewak, należy do antypisowskiego psychiatryka), prof. Ewa Graczyk (z Gdańska) – przygłupka, należy do tęczowej zarazy. - przygłupy niezależne: Rzepliński, Anna Komorowska, Misiek (Kamiński), Marcinkiewicz, Cejrowski, Iwulski, Gensdorf, Zoll, Wałęsa-Bolek, Stuhr, Janda, Pszoniak, Stępień, Olbrachski, Jeżdżewski, Lis, Dorczok, Giertych, Michnik, Kijowski, Kasprzak i inni.
Mirek T2019.11.6 21:09
Dlaczego się pode mnie podszywasz śmieciu? Produkuj się pod własnym nazwiskiem.
anonim2019.11.6 20:17
O, cie kurka. Ale laurka! 🚨
JONASIK2019.11.6 20:11
Ja pier-dolę, co za tchórz ?!!!!!!!! Spietrał, pozostawił i osierocił swoją ukochaną partię PO-je-bów samym sobie, zdradził ich tak samo jak zdradził jego Polskę, której nienawidził, i Polskość jako nienormalność ......
KKK2019.11.6 20:09
Napisaliśmy apel do administratora portalu !!! - o indentyfikację komentatora „Piotr Nowak”, indentyfikację jego e-mail adresu, IP numeru, odnalezienie danych personalnych i zablokowanie lub ewentualne ukaranie tego użytkownika. To niezwykle złośliwy i agresywny szkodnik portalu. Prosimy nie komentować !
2019.11.6 20:25
Ty podszywający się pod wszystkich tchórzliwy złośliwy cwelu dziadu. Ty pisi-czopku, trollu zatruwający cały system komentarzy swoim zyebaniem umysłowym. Ty tchórzu. Ty łajzo Ty cwelu. :) Moje IP: 89.64.40.169 Mój adres e-mali: [email protected] Nazywam się Piotr Nowak cwelu z rynsztoka. Chcesz adres? Ty kretynie. Ty stary bucu bez życia. Możesz mi skoczyć! :* ps. albo wklej jeszcze parę tych swoich wyrzygów umysłowych i podszyj się pod kogoś kim nie jesteś :) Co za żenujący kretyn z ciebie.
Bruner z Olgino2019.11.7 1:48
Jest na black list relays.osirusoft.com
Formularz zawiera madrosc.2019.11.7 19:47
Podał ruski z Gdańska transferowany I.P. albo ma programing.
Piotr Nowak2019.11.6 20:07
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
542019.11.6 20:12
co sie obchodzi kto mu placi ,kazda k pisowska jest ciekawa zajmij sie tym starym kn,,sa ma sluzbowe mieszkanie 3 kamienice+alfonsow
Mirek T2019.11.6 21:04
Piotrze Nowak prosiłem Ciebie żebyś się tak nie ekscytował bo się obsrasz i proboszcz z wikarym nie przeczyszczą Ci kiszki stolcowej , bo im smród gówna będzie przeszkadzał.Jadnak Twój zorany od małego przez indoktrynacje ćwierć mózg i tak niczego nie przyswaja.Przykro mi lewatywy nie będzie.
Luzifer®2019.11.6 20:03
a MatkaKurva moze Tuskowi xuja oblizac i buciki wyczyscic.
Larsson2019.11.6 20:31
Odciął się od wszystkiego co polskie, bo on - król Europy to Niemiec - fałszywy Niemiec - z krwi i kości Niemiec - wredny Niemiec !
likad2019.11.6 19:52
Podaj dwa nazwiska poprzedników Tuska na zajmowanym stanowisku. - gdyby Kurka czasem trzeżwiał, wiedziałby, że nie ma sensu wymieniania przewodniczących przed traktatem lisbońskim, bo wtedy była to funkcja honorowa, a po traktacie był van Rompuy.
JK2019.11.6 19:52
Żeby startować to musiałby zapłacić 750 000 USD reparacji - za dziadka z Wehrmachtu i za to co ten z kolegami nawywijał podczas II WS - oraz za siebie, jako Niemca, także 750 000 USD. Bo każdy Niemiec jest winny Polsce i Polakom 750 000 USD właśnie.
2019.11.6 19:58
Gdyby każdy Niemiec dał Polakom po 750 000 USD, to polska gospodarka rozkuurwiłaby się tak, że żarłbyś gruz popijając kamieniami. Źle żeyczysz Polsce ty antypolaku :)
542019.11.6 20:08
WOLAK NIE JEST POLAKIEM WASZ ELEKTORAT J K
Larsson2019.11.6 20:28
Słusznie, a jest tych kamieni Sienkiewicza aż caaaaaaaała kupa !!! No nie debilu Nowak ?!
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.11.7 1:39
Takiem rozrzutnym jezdeś. Jak ci dajom to biesz jak bija to uciekaj. No. Zawsze tak robiłem.
542019.11.6 20:06
A ILE DLUGOPIS MUSIALBY ZAPLACIC ZA SWOJE ZACHOWANIE
Luzifer®2019.11.6 20:11
xuja jest winny kazdy Niemiec, bedziesz widzial reparacje jak swinia siodlo, wbij ty i podobni , marzacy o haha, re-pa-ra-cjach w koncu to do glowy.
mendy mendy2019.11.6 19:37
Był "dzielnicowy" z radziecką muchą. Mucha smrodu nie wytrzymała. Był "PolishPatriot", "Poliamorysta", byl "Słowianin", "Sarmata" ... Jest 𝐁𝐣𝐨𝐫𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐬𝐬𝐨𝐧 (jak długo?) - gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 - 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚 ... i dziesiątki innych "symbolicznych" pseudonimów. 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 żyd - "genetyk słowianszczyzny" 𝐧𝐢𝐤𝐭 (tu ma racje) żyje w tzw. lala land. Jest tak przewidywalny jak spłuczka u mnie domu, jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny. Menda 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 griling and trolling, getting fuck in the ass and jerking off vigouroulsly - mulititasking asshole.
2019.11.6 19:41
Ty chlejesz tak od rana, czy po prostu jesteś taki yebniety z natury? Ile robisz wpisów na frondzie dziennie? ty jesteś chłopie do intensywnego leczenia. :)
Luzifer®2019.11.6 20:04
Ten co to pisze to jakis ciezki przypadek psychola. Kopiowanie i komentowanie nickow, widac, ze debil do potegi.
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.11.7 1:35
Nie martf siem Pietrek, mnie tesz tak muwili. Ta natura jezd silna bo jak bylem młodym jak ty ton nasikał ksiendzu do kropielnicy. Zamiast liczyć wpisuf to licz piniendze. Graj w totolotka.
gumowa kaczka2019.11.6 19:35
kurka pisowska -miernota miernotom
AAAtomek2019.11.6 19:35
A wielgucki co osiągnął? Wyroki sądowe?
Larsson2019.11.6 20:29
Opssss ! Uwaga debil na portalu. Prosimy nie komentować !
AAAtomek2019.11.6 21:50
Ostrzegam, proszę nie komentować tego debila, który się podpisał jako "Larsson debil na portalu"!
anonim2019.11.6 19:30
buhaha... ale kurce ciśnienie podskoczyło że Donald Tusk nie wystartuje w wyborach prezydenckich! no cóż nie poplują sobie ani on ani inni PiSiacy podczas kampanii! A dla Pana Tuska brawa za rozsądek bo nikt poważny nie będzie reprezentował kraju którego rząd jak i jego członkowie są pośmiewiskiem na świecie! A co do politycznego trolla, tchórza i zdrajcy to pasuje to jak ulał do Jarosława Kaczyńskiego który schował się za plecami innych i rządzi Polską!
JONASIK2019.11.6 20:14
Tyle zła co ten debil i tchórz poczynił w Polsce, tyle neinawiści, złodziejstwa, kłamstwa i zdrady, i tyle ludzi jego ulubieńców PO-je-bów zrobił po prostu w konia ! Prawdziwa Niemiecka kreatura ! Na składnię jego nazwiska - żygam !!!
Sebastian Lorenc2019.11.6 20:17
Składnia to dział gramatyki, który bada funkcję wyrazu w zdaniu, układ zdania i jego budowę.
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.11.7 1:30
Wy morzeciemniem poprawiac bo u mniem ztem cienszko. Ladna babka jezdes.
Sebastian Lorenc2019.11.6 20:19
"rzygam" - tak się powinno poprawnie napisać "niemiecka" - przymiotnik, obowiązuje mała litera.
Wera2019.11.7 9:35
Te lewacki wymoczku a przestań ty tu bawić się w nauczycielke języka polskiego
Igor Seruga2019.11.7 9:49
Haha. Ale wam analfabetom wtórnym łatwo dopiec. Aga ma rację.
Mirek T2019.11.6 20:48
Janosik, straciłeś u mnie cały szacunek, nie jesteś człowiekiem myślącym jak myślałem.To co o Tobie napisałem nie przeszło niestety cenzury.Żegnam.
Sebastian Lorenc2019.11.6 20:55
Przecież to nie Jonasik, tylko ten tchórzliwy podszywacz.
542019.11.6 21:29
wasze koryto wiecej zła zrobilo niz platfus , jad to wynalazek lepszego sortu ,szkalowanie tez wasza frondka osiagnela szczyty w szkalowaniu ,znieslawiania. a moze dostal cynk z e tv propaganda szykuje na na niego haki spreparowane przez sluzby zalezne od kopta
2019.11.6 19:30
Powiedziała polityczno-pseudo publicystyczna prostytutka. :) Co Kuurwiek? Zazdrość cię zżera, bo żaden z odbytów które wylizujesz nie osiągnął nawet części tego co Tusk? :) Słodyczne :)
Larsson2019.11.6 20:32
Ja pier-dolę, co za tchórz ?!!!!!!!! Spietrał, pozostawił i osierocił swoją ukochaną partię PO-je-bów samym sobie, zdradził ich tak samo jak zdradził jego Polskę, której nienawidził, i Polskość jako nienormalność ......
2019.11.6 20:40
Jak patrzę na ciebie, podszywający się zyebie, który publikuje z kilkunastu nickow dzień w dzień te same pierdy. To faktycznie utwierdzam się w przekonaniu że polskość to nienormalność. Jesteś reprezentantem Piotrowski ;)
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.11.7 1:27
Wiesz Pietrek tej zasdrości to pełno w około mniem. Zazdrorzczą moje wyksztaucenie i doktoruf jak mrufkuw. Tego Tuska sam żem wypromował, muj wyhów. W nocnej zmianie gom wyłapał. Popatcz na Yubtwoju Matc. Nie jec cukierkuf graj w totolotka bo ztego pisania nie wyrzyjesz.
Henia tramwajarka2019.11.7 19:40
Tem kuurwiki to Henia miała po Bojarskiej z smoobrony.
kjl2019.11.6 19:27
tusk tak gada jak biedroń "że nie będzie"
proboszcz2019.11.6 19:27
Widzę, że matka kurka znów miał wyrzut testosteronu do mózgu i zamroczony spożytkował go pisząc paszkwila o Tusku xD
Larsson2019.11.6 20:33
Wigucki napisał o Tusku całą prawdę ! Tyle zła co ten debil i tchórz poczynił w Polsce, tyle neinawiści, złodziejstwa, kłamstwa i zdrady, i tyle ludzi jego ulubieńców PO-je-bów zrobił po prostu w konia ! Prawdziwa Niemiecka kreatura ! Na składnię jego nazwiska - żygam !!!
542019.11.6 21:23
coraz czesciej ma paranoje
cialis generic tadalafil online2019.11.7 3:35
possibly association cialis eventually stand merely height [url=http://genericalis.com]generic cialis[/url] across stomach clearly nation tourist taste http://genericalis.com/ especially tackle http://genericalis.com/
orgi2019.11.7 7:28
Naczelny Volksdojcz III RP , Ober tfuSSk , łajdak , sprzedawczyk , mafiozo z koziej wólki , POpie...lona parówa ..... etc , etc .... resztę dopowie Aktor Kamiński ........
Henia tramwajarka2019.11.7 19:37
Panie proboszcz, przyjdź pan do mnie to pana wyspowiadam ze hej.