07.01.19, 19:28Zdj. Facebook

Matka Magdaleny Żuk: Ujawnię tajemnice śledztwa

W kwietniu 2017 r. młoda Polka, Magdalena Żuk zginęła podczas wakacji w Egipcie. Mimo iż od zdarzenia miną wkrótce dwa lata, wciąż nie wiadomo, dlaczego kobieta wyskoczyła przez okno. Matka 27-latki nie może pogodzić się ze śmiercią córki. Ma również pretensje do prokuratury w związku ze śledztwem w sprawie śmierci kobiety. 

W rozmowie z "Super Expressem" matka Magdaleny Żuk ostrzega, że jeżeli nie pozna prawdy o przyczynach śmierci córki, ujawni "wszystkie tajemnice śledztwa". Kobieta nie ufa prokuraturze, choć ta podjęła decyzję o przedłużeniu śledztwa.

"Mam dość wiecznego czekania! Chcę w końcu dowiedzieć się, dlaczego moja córka zginęła, co się stało Magdzie. Daję prokuraturze czas do czerwca. Jeśli do tego czasu prokuratura nie wyjaśni tajemnicy śmierci mojego dziecka, to ostrzegam, że ujawnię wszystkie sekrety śledztwa"- stwierdziła matka 27-latki w rozmowie z "SE". 

Paweł Jurewicz, pełnomocnik rodziny Magdaleny Żuk powiedział Wp.pl, że istnieją dowody na to, że kobieta padła ofiarą przestępstwa, lecz śledczy nie chcą ich ujawnić. 

yenn/SE.pl, Wp.pl, Fronda.pl