12.01.21, 10:30Fot. U.S. Secretary of Defense - 200525-D-FW736-1009 via Wikipedia, CC BY 2.0

Melania Trump: Błagam, by ludzie zaprzestali przemocy

Absolutnie potępiam przemoc, która miała miejsce na Kapitolu. Przemoc nie jest nigdy akceptowana – pisze w swoim oświadczeniu Melania Trump, Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych.

Melania Trump w swoim oświadczenie podsumowuje swoją działalność w roli pierwszej damy. Odnosi się w nim szczególnie do ubiegłego roku, który na całym świecie został zdominowany przez epidemię koronawirusa. Zwraca też uwagę na zamieszki, do jakich doszło w ostatnim czasie w Waszyngtonie.

- Podobnie jak wy wszyscy, zastanawiałam się nad minionym rokiem i tym, jak niewidzialny wróg - COVID-19 - przetoczył się przez nasz piękny kraj. Wszystkie narody doświadczyły utraty bliskich, spadku gospodarczego i negatywnych skutków izolacji. Inspirującym było, gdy jako Wasza Pierwsza Dama obserwowałam na własne oczy, jak przedstawiciele naszego wielkiego narodu robili wszystko, by sobie nawzajem pomóc, zwłaszcza gdy jesteśmy najbardziej bezbronni – pisze Melania Trump.

Odnosząc się do wydarzeń, jakie miały miejsce w ubiegłym tygodniu na Kapitolu, kiedy zwolennicy jej męża wtargnęli do gmachu, Melania Trump stwierdza, że jest rozczarowana i przygnębiona tym, co się wydarzyło. Całe wydarzenia określa jako "haniebne".

Żona kończącego swoją kadencję prezydenta Donalda Trumpa stwierdza, że "wokół tych tragicznych wydarzeń pojawiły się nieprzyzwoite plotki, nieuzasadnione personalne ataki i fałszywe, wprowadzające w błąd oskarżenia ze strony ludzi, którzy chcą mieć znaczenie i mają coś do powiedzenia".

Pisze, że jako obywatelka Ameryki jest dumna z wolności wyrażania opinii wolnych od prześladowań w USA.

Wzywa swoich rodaków i obywateli USA do zatrzymania się na chwilę i spokojnego przemyślenia spraw z wielu stron.

- Błagam, by ludzie zaprzestali przemocy – apeluje.

- Absolutnie potępiam przemoc, która miała miejsce na Kapitolu. Przemoc nie jest nigdy akceptowana – stwierdza Pierwsza Dama USA.

Na zakończenie stwierdza, że było dla niej "zaszczytem życia" służenie Amerykanom jako pierwsza dama i dziękuje za okazane jej wsparcie.

 

mp/interia.pl/twitter

Komentarze

Witek2021.01.13 0:50
Te obrzydliwe lewackie a szczególnie czarne amerykanki które wygladały jak małpy nienawidziły Melanii za madrosc urodę i za to ze jest zona konserwatywnego prezydenta.
Jedno Proste Rozwiązanie2021.01.12 16:17
Najprostszą drogą do zaprzestania podżegania do przemocy w USA, droga Melanio, byłoby gdybyś usiadła na tej zakłamanej, pomarańczowej mordzie swojego mężulka i już z niej nie schodziła. Najlepiej aż do ustania funkcji życiowych.
Ksiądz Grizzly2021.01.12 19:02
Błądzisz synu!
Bejzy2021.01.13 0:51
Tobie matka jak cie urodziła siadła ci na twoim łbie i zgłupiałes do reszty
Po 11 ...2021.01.12 12:52
Taj jak na nią patrzę to myślę, że to nie jest szczęśliwa kobieta. Ma wszystko, pieniądze, młodego przystojnego męża, szacunek, zaszczyty, urodę i dużo seksu. A pomimo tego nie wygląda na szczęśliwą? Czego brakuje? Chyba daru Wiary. Wiary w to wszystko co napisałem wcześniej :)
Hala2021.01.12 13:30
Jak sie na codzień w pracy politycznej współpracuje z lewicowymi gnojami to mozna stracic wszelaka ochotę do zycia lewicowe oszołomy to jak bolszewicy w Rosji na takich tylko ........sami pomyslcie
Donald T2021.01.12 12:18
Jesli jest przeciwko przemocy to czemu przez tyle lat bombardowali tyle Panstw
Stachu2021.01.13 0:53
Pomylił ci się Trump z Putinem bo to Rosja bombardowała cywilna ludnośc w Syrii
prawy2021.01.12 11:09
Pani Melanio POPIERAMY CAŁYM SERCEM o zaprzestanie przemocy ,tylko,ze Pani wie co znaczy przemoc komunisci rozumieja go w odwrotnosci!!!!!szkoda,że tylu jest niemyślących i POpiera komunistyczne partie,ktore walczą z ludzmi ktorzy znaja prawidłowe znaczenie przemocy !!!!!JESTEŚMY Z PANIĄ I PRAWDZIWYMMĘŻEM STANU AMERYKI I ŚWIATA P.Prezydenta D.Trumpa NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI PREZYDENTOWI JEGO RODZINIE I AMERYCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LOLEK2021.01.12 10:51
Na pewno Panią Trump zablokowali. Za nazwisko