11.02.19, 19:30Fot. Pixabay, CC 0

Misterny plan europosłów Platformy poszedł ,,się szczypać''! Nie będzie ,,grillowania'' Polski

Na komisji LIBE [Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych - red.] wygraliśmy jednym głosem głosowanie,żeby komisja nie przygotowywała sprawozdania o stanie praworządności w Polsce” - poinformował dziś wieczorem na swoim twitterze europoseł Prawa i Sprawiedliwości Zbigniew Kuźmiuk.

Jak dodał:

Europosłowie Platformy mimo mobilizacji w frakcji EPL ,to głosowanie przegrali”.

W głosowaniu nad stworzeniem raportu na temat sytuacji dotyczącej praworządności w Polsce 27 europosłów było przeciwnych pracom nad dokumentem – dowiedziała się PAP. 26 chciało powstania takiego raportu.

W swoim kolejnym wpisie Kuźmiuk mocno skomentował:

Po głosowaniu w komisji LIBE , misterny plan europosłów Platformy, aby Polskę dalej "grillować" , poszedł " się szczypać".

Cytowany przez Polską Agencję Prasową Informator podkreśla, że cały czas nie było do końca jasne, jaki miałby to być raport. Pomysł był taki, aby włączyć go w procedurę art. 7 traktatu wobec Polski jako raport roboczy, który mógłby być wzięty pod uwagę wówczas, gdy PE będzie decydować o ewentualnym stwierdzeniu ryzyka zagrożenia dla praworządności w Polsce.

dam/twitter,PAP

Komentarze

Tom Bombadil2019.02.12 8:39
Drodzy, a może by tak podziękować Maryi...? Bo to tak wygląda, jakby Jej palec tu zadział: niespodziewanie, nie wiadomo czemu... zło się "zwija", "traci kły"... Poczytajcie pana W. Łaszewskiego, on się na tym zna!
Jan Radziszewski2019.02.11 23:35
Auferetur Inferunt Insaniam vel Polak Ateista Dumny Gej vel ect. ą stąd wina PO bezsporna Pan 25.01 2019 "Kto świadomie sprzeciwia się Woli Bożej, kto nie dba o swoją duszę niszcząc ją tylko, ten otrzyma wyrok wiecznej pokuty, ten skazany będzie na wieczne męki, na piekło." ot tego Bożego wyroku nie ma odwołania Pamiętajcie rodzynki diabła " Bo Sąd Boży obejmuje każde rozumne stworzenie. Sąd taki przed wiekami mieli Aniołowie z każdego Chóru Anielskiego. Sąd ich był skrajnie surowy, bo poznanie ich było pełne. Inaczej jest osądzony każdy stworzony człowiek. Inaczej jest osadzony grzech popełniany świadomie, a inaczej jest grzech popełniany nieświadomie. Jeden i drugi będzie musiał być odpokutowany jak nie na ziemi, to na pewno w czyśćcu. Kto świadomie sprzeciwia się Woli Bożej, kto nie dba o swoją duszę niszcząc ją tylko, ten otrzyma wyrok wiecznej pokuty, ten skazany będzie na wieczne męki, na piekło.
Mirek2019.02.11 21:56
Europejskie lewactwo odpuszcza ponieważ na końcu maja są wybory do PE . Oni [lewactwo] wiedzą doskonale że Polskę w tak krótkim czasie mogą pocałować tam gdzie słońce nie dochodzi . A w ogóle to pies im mordę lizał szwabom ....bo to jest ich robota .
lolek kremówka2019.02.12 8:25
Ament. Pan jak mniemam - napisał to tuż po przyjęciu sakramentu komunii przenajświętszej?
Dariusz Andrzej Kowarczyk2019.02.11 19:52
Kochani! Proponuje sporzadzenie sprawozdan w odniesieniu do stanu praworzadnosci w pozostalych krajach europejskich; w warunkach symetrii metodologii. Caluski!