19.08.21, 05:35

Moc nowenny pompejańskiej. ,,Dziękuję Ci Mateńko za uzdrowienie mojego syna z nałogu alkoholowego!''

Mój najstarszy Syn popadł w alkoholizm do tego stopnia, że wolałam już żeby umarł aniżeli tak bardzo męczył siebie i mnie. Odmawialam Nowennę Pompejańską kilkakrotnie, byłam też u Matki Bożej w Pompejach.

Ktoregos dnia popadł w konflikt z prawem. Wprawdzie na krótko. Po tym okresie totalnie zmienił swoje życie. Naprawil relacje ze swoją rodziną, ze mną, znowu super wartościowy, pracowity i przedsiębiorczy człowiek i wiem na pewno, że to cudowne uzdrowienie zawdzięczam Matce Bożej.

Dziekuje Ci Mateńko z głębi mojego serca❤️❤️❤️moje oczy nie tona już we łzach. Blogoslaw mojemu Dziecku nadal i troszcz się, by w złe towarzystwo nie popadł…. Jezus jest Panem♥️

Maria

pompejanska.rosemaria.pl

Komentarze

Edzio2021.08.20 20:42
Dzięki tej modlitwie nie mam już rozwolnienia.
To Święta Prawda odnośnie Nowenny Pompejańskiej!2021.08.19 19:59
Moja siostra miała sepsę, miała zanieczyszczoną otwartą dużą ranę na łydce /miała żylaki/. Jak ją wzięto do szpitala i jak lekarze porobili pełne badania, to tak właśnie stwierdzili.! ...Było na tyle żle z zarażeniem całego organizmu, ... że lekarze stwierdzili, że zostało jej 2 tyg. życia!.... Po tej wiadomości zadzwoniła do mnie, z wielkim płaczem... krzycząc wręcz, że już pomału umiera na te zakażenie! ....Lekarze już jej nie leczą ------- tylko dawali silne środki przeciwbólowe!!!! WTEDY JEJ OD RAZU POWIEDZIAŁAM, ŻE: ..."BEDZIESZ ŻYĆ..! ZACZYNAM OD DZIŚ NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ!"------- PO TYGODNIU CZASU, POPRAWIŁY SIĘ WYNIKI BADAŃ!---- PO NASTEPNYM TYGODNIU LEKARZE STWIERDZILI, ŻE JUŻ NIE MA SEPSY...! BYLI BARDZO ZDZIWIENI, ... BO JUŻ JEJ NAWET NIE LECZYLI!---------- NA KOŃCU STWIERDZILI:---- " MY NIE WIEMY JAK TO SIĘ STAŁO?----- CHYBA MA PANI DOBRE ZNAJOMOŚCI,---- TAM NA GÓRZE W NIEBIE:"! Tak działa Nowenna Pompejańska!
Synek naczytał się Frondy2021.08.19 16:08
i uznał że niepicie piwa to błąd: https://www.fronda.pl/a/nie-pijesz-piwa-to-blad-poznaj-jego-sekrety,93466.html
robaczek2021.08.19 14:17
no zwyczajnie was żal ................. takie kity
"robaczku" ?!...Naprawdę ci żal? ..Aj, waj!2021.08.19 19:38
Co ty nie powiesz, ..zrobaczały Lechu!?... A gdzie u ciebie rozumek?! Robaczki nie mają mózgu, ... czy ty też się już do robaka całkiem upodobniłeś?!...Więc czym odczuwasz ten żal.... jak nie masz mózgu?
Kaczka basta!2021.08.19 6:46
Ach, mateńko, syn tak rozradowany uzdrowieniem, że już piątą małpkę dziś z tej radości obalił!
Polak2021.08.19 5:55
Czyli pomogła mu kara administracyjna, zabobony i recytowanie wierszyków nie miało z tym nic wspólnego.