17.05.19, 09:40screenshot TVP Info

,,Mohammed'' w rękach ABW! Miał planować zamach

Mikołaj B., który używał imienia Mohammed, został zatrzymany przez funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Deklarował przeprowadzenie zamachu w miejscu publicznym.

B. został aresztowany na trzy miesiące. Do jego zatrzymania doszło w ubiegłym tygodniu. Rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn napisał w komunikacie:

Zatrzymany jest członkiem społeczności muzułmańskiej w Warszawie. Nieoficjalnie posługuje się imieniem Mohammed. Z materiałów ABW wynika, że Mikołaj B. deklarował zamiar przeprowadzenia zamachu terrorystycznego w miejscu publicznym. Zamach miał być zemstą na przeciwnikach religii islamskiej”

Dalej czytamy:

Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej przedstawił Mikołajowi B. zarzut z art. 119 § 1 k.k., którego popełnienie zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Mikołaj B. nie przyznał się do zarzucanego czynu. Wobec zatrzymanego Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy”.

Dodał, że Mikołaj B. w przeszłości był leczony psychiatrzycznie

dam/informacja prasowa

Komentarze

Kinga2019.05.17 20:25
"NiePolaku! Ateisto/ Dumny? Geju?" Człowieku, przestan kpić! Lepiej zamilcz! Czy naprawdę, nie wiesz, że ty sam siebie ciągle poniżasz i pogrążasz?? Dorosły, a nie myśli głową! Nie wstawiłeś dziś tu swojego głupiego tekstu o "zrzutce dla Mikołaja "! ? Już chyba każdy wie, bez wyjątku, że to jest twoje wielkie OSZUSTWO! Tylko czekamy, kiedy cię zwiną za wyłudzenia! A to jest przecież karalne ! Zresztą nie tylko za to! LOBBY Homoseksualne podejmuje nieustannie działania, aby pod pozorem tolerancji i walki z homofobią zniszczyć Chrześcijański System Wartości! ZADEKLAROWANY HOMOSEKSUALISTA - Jakub Janiszewski w wywiadzie dla "GW" mówił, cytuję jego kilka zdań:: " Konsekwencje tego są tragiczne! Badania chorych na AIDS mówią, że ponad 60 % chorych, to homoseksualiści! To wynika z ich GIGANTYCZNEJ ROZPUSTY! To ludzie głęboko zagubieni, nieszczęsliwi i sponiewierani przez siebie! Stosują więc medialną przemoc i indoktrynację ludzi lewacką ideologią ! Homoideologia, to współczesna odmiana Marksizmu, który prowadzi wojnę z KK i wiernymi. JEST TO PERWERSYJNY PROGRAM ATEIZACJI, PRZEZ SEKSUALIZACJĘ ! ADOPCJA DLA NICH - to HOMOZBRODNIA NA DZIECIACH ! TO DEGRADACJA CZŁOWIEKA I UPADEK CYWILIZACJI ! " To są słowa z w/w wywiadu Janiszewskiego ! Nic dodać, nic ująć! Skoro tak pisze jeden z was, to nie możesz geju tego zaprzeczyć! Pewnie jest jeszcze gorzej!
Jan Radziszewski2019.05.17 13:55
żydowski polak ateista Gey - ja na twoim miejscu nie martwiłbym się sondażami wyborczymi - wszak one dotyczą ziemskiego doczesnego życia tu na ziemi krótkiego bo najwyżej 80- letniego ale skoro ujawniasz że jesteś już emerytem tj ponad 65 lat tzn że pozostało najwyżej 8 lat a potem Sąd Boży! Ale jakbyśmy powiedzieli ważniejszy je ten sondaż dotyczący własnej wieczności! a ten nie jest tak pomyślny bo grozi ci PIEKŁO tj wieczne jezioro ognia i siarki /Ap 20,15/ A tam bynajmniej nie jest tak radośnie i wesoło jak myślisz bo wprawdzie są wesołe radujące się wojownikami dżihadu z sexu Sado - macho Hurysy piekielne tj diabły no ale trzeba też przyznać - poznasz osobiście pedofila Mahometa i jego naśladowców. Ha ha ha! no i mieszkańców Sodomy i Gomory z czasów Abrahama nie wspominając o Rabinach z Wielkiego Sanhedrynu który skazał Adonai Jezusa Chrystusa czy wspominając wielkich ateistów doby współczesnej tj żydów Karola Darwina Karola Marksa Włodzimierza Lenina Jude Stalina wraz Adolfem Hitlerem-Rotszyldem itp zbrodniarzami z żydowskiej mafii
MMM2019.05.17 19:28
Janie R. Ty jak zwykle piszesz, chociaż długie teksty, ale mądrze! Teraz też masz 100% racji! Piszesz, że on ma 65 lat, ja gdzieś tam wcześniej czytałem, że ma 70 lat! To tak jakby już stał prawie na progu Sądu Bożego! Swego czasu w szkołach zacięcie uczyli nas teorii Darwina , ale nie wnikałem jakiej narodowości ! Już teraz wiem dlaczego tak twierdził ! Nie wiedziałem że był też Żydem. O narodowości pozostałych było wiadome od dawna ! Przecież oni zawsze byli przeciw Chrześcijaństwu! Nigdy nie uznali Pana Jezusa za Mesjasza!
Kulson siadaj2019.05.17 13:33
W skład rozbitej siatki terrorystów wraz z Muhammadem wchodziło dwóch Napoleonów Bonaparte i jeden Erwin Rommel, ten ostatni miał odpowiadać za kwestie logistyczne.
E.M.2019.05.17 10:59
Dum(r)ny Gej, który podaje się za Polaka, jest tak zafiksowany na "czarnych sukienkowych" (widocznie pobudzają go seksualnie), że pod każdym artykułem wkleja ten sam tekst.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.17 10:12
Najnowszy sondaż nie daje żadnych szans partii kumającej się z czarną mafią. Polacy odwracają się od propedofilskiego PiS, które notuje -10% spadek! http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24794168,najnowszy-sondaz-do-parlamentu-europejskiego-ke-wyprzedza-pis.html#s=BoxOpMT Polacy zaczęli otwierać oczy!
anonim2019.05.17 10:31
Masz trochę rozumu? Ten sam tekst w różnych miejscach. Zupełnie nie związany tematycznie z artykułami. Internauci plują ci w ryja, a dalej swoje. Te idiotyczne wpisy robią akurat odwrotny skutek tylko ciebie nie stać na logiczne myślenie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.17 10:35
Jacy internauci? Wania nie wygłupiaj się!😂
Kulson siadaj2019.05.17 13:35
"Kasiu" wyluzuj, przecież mamy piątek.
lodzer2019.05.17 12:49
Ciamaj czorsty z dyszla cwelico
Maryla2019.05.17 21:25
"Niedumny Geju"! Tak, już dawno otworzyliśmy oczy na twoje głupie komentarze ! Wiemy przecież kim jesteś i co robisz! Jak mamy cię szanować, jak ty sam siebie nie widać, abyś szanował! Proponuję przeczytajcie poniżej wpis Kingi, tam są cytaty z wywiadu do "G..W..." zadeklarowanego geja- Janiszewskiego! On się wypowiada o waszym środowisku! Nie możesz tego podważyć, co on mówi! To jest straszne!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.17 9:48
Najnowszy sondaż poparcia nie daje żadnych szans partii kumającej się z czarną mafią. Polacy odwracają się od propedofilskiego PiS, które notuje -10% spadek! http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24794168,najnowszy-sondaz-do-parlamentu-europejskiego-ke-wyprzedza-pis.html#s=BoxOpMT Polacy zaczęli otwierać oczy!
eth2019.05.17 9:55
Brawo ! nie ma jak dobry sondaz ! Po wyborach kwik lgbt... bedzie wiekszy :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.17 9:58
Zobaczymy kto będzie kwiczał, póki co WIOSNA się szykuje najpierw na wejście do Parlamentu UE, następnie Sejmu RP. Wspólnie z KE jednym głosowaniem zakończony zostanie nierząd Kaczora. A potem nastąpi rozliczenie PiS.