06.07.20, 08:31Premier Mateusz Morawiecki/TT/Mateusz Morawiecki

Morawiecki o Trzaskowskim: Raz Tusk, raz Giertych, raz Rostowski, raz Balcerowicz. To są jego idole

Premier Mateusz Morawiecki na wiecu wyborczym w Bytowie mówił o hipokryzji oraz prawdziwych idolach i poglądach kandydata KO Rafała Trzaskowskiego. Powiedział:

- Dzisiaj mówi się sporo o debacie, prawda? Debata taka, debata siaka. Wiadomo, że pan Trzaskowski chce debaty pod osłoną swoich mediów, w większości zresztą mediów, które mu sprzyjają. Ale ja mam propozycję do pana Trzaskowskiego. Panie Rafale, niech pan odbędzie tę debatę najpierw sam ze sobą. Trzeba uzgodnić poglądy ze sobą, bo rano pan ma inne niż wieczorem.

Tak jest drodzy państwo. W debacie trzeba mieć jakieś poglądy, a on ma rano inne niż wieczorem.

Premier podkreślił:

- I uwaga drodzy państwo, to nie jest tak, że w nim raz górę bierze liberał, turboliberał, potem lewak, komunista jakiś, bo to też jest jego natura częściowo, a potem znowu konserwatysta, demokrata czy inny. Nie szanowni państwo. Zasada jest dużo prostsza u pana Trzaskowskiego. Raz górę w nim bierze pan Tusk, raz pan Giertych, raz Rostowski, raz Balcerowicz. To są jego idole, to są jego przyjaciele

 

mp/300polityka.pl

Komentarze

at2020.07.8 12:03
https://niezalezna.pl/339494-antifa-ma-cieply-kat-pod-okiem-trzaskowskiego-warszawski-ratusz-nie-chce-komentowac-sprawy .................................................................................................................................................. https://www.fronda.pl/a/tylko-u-nas-witold-gadowski-im-chodzi-o-zniszczenie-andrzeja-dudy-i-zatrzymanie-polskiej-zarazy,146916.html .................................................................................................................................................. https://www.fronda.pl/ ...................................................................................................................................................... .https://niezalezna.pl/339579-trwa-kampania-wyborcza-niemiecki-samochod-wozi-reklamy-pana-rafala-to-polacy-nie-chca?comment=captcha#komentarze .................................................................................................................................................. https://wpolityce.pl/polityka/435996-festiwal-niezrealizowanych-obietnic-100-dni-trzaskowskiego
Marco Bresalviano2020.07.6 14:58
Mówi to człowiek, który sam współpracował z Tuskiem i przebywał wśród ludzi nagranych u Sowy. Żałosny klaun.
XYZ2020.07.6 12:01
Przecież sam Morawiecki współpracował z Tuskiem,nie pamięta?
pomatolom spiewajmy...`2020.07.6 11:52
..piekna nasza Polska cala ..bez fekali i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA BEZ FEKALI I RAFALA
...2020.07.6 11:36
https://oko.press/morawiecki-w-krainie-postprawdy-siedem-najbardziej-bezczelnych-klamstw-kolekcja-ilustrowana/
Balcerowicz i Tusk to jedno i to samo2020.07.6 9:05
Trzaskowski musi to robić bo to program Sorosa. A przecież wiemy że i Hołownia i Trzaskoski to wymysł Sorosa i Tuska. Taka operacja socjotechniczna zmierzająca do skołowania niedoświadczonego elektoratu. Wydaje mi sie że wyborcy Hołowni już sie zdążyli zorientować o co chodziło ich przywódcy.
Lolas2020.07.6 11:03
Bzdury jeden jest Żydem a drugi Niemcem.
odpady...2020.07.6 11:54
to takie same hieny cmentarne..
Urszula2020.07.6 15:17
O kim piszesz? O Morawieckim i Dudzie?
Czaskoski już sam się gubi2020.07.6 9:00
Można śmiało powiedzieć, zresztą to było już bardzo widoczne że Trzaskowski sam stracił orientację co do tego co naobiecywał. Wiemy wszyscy dobrze że on nie zamierza spełnić żadnej obietnicy. Robi to samo co w Warszawie: Metro? Tak! Skra? Tak! Ochrona przyrody? Tak! A efekt jest jak widzimy: po wyborach oświadczenie że jednak na czwartą linię metra nie ma co liczyć, Skry nie warto odbudowywać zresztą są już kupcy na teren, a liczby zniszczonych drzew w Warszawie to już nikt nie zliczy, nie mówiąc o katastrofie ekologicznej z powodu ścieków.
Teddy Bear2020.07.6 9:02
Nie mogłem w to uwierzyć ale Trzaskowski obiecał obniżenie kwoty wolnej od podatku! Czy to nie jest oznaka tego że się zupełnie nie orientuje w ekonomii? Przecież obniżenie kwoty wolnej od podatku oznacza zwiększenie obciążeń podatkowych :):):) Pogubił się koleżka.
Darek2020.07.6 8:52
Morawiecki to przecież człowiek Donalda Tuska i jego uczeń. To Morawiecki jest przecież autorem podwyższenia wieku emerytalnego przez PO i współautorem programu PO.
Łukasz2020.07.6 9:06
Morawiecki był tylko jego doradcą, a doradca nie jest osobą decyzyjną. Każdy polityk na ważny stanowisku ma wielu doradców i nie musi ich słuchać, żeby podejmować decyzję.
Każdy ma swoje autorytety2020.07.6 8:40
Morawiecki to są autorytety bo ciebie broni tylko Mazurek która okradała kontenery z odzieżą i soltysowa której synuś ksiądz zmajstrował dziecko nieletniej