27.07.20, 10:35

MZ: Kolejne 337 zakażeń i 5 zgonów

W Polsce potwierdzono 337 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło też pięciu kolejnych pacjentów, którzy cierpieli na choroby współistniejące.

Nowe przypadki zakażeń dot. województw: śląskiego (150), małopolskiego (61), mazowieckiego (58), łódzkiego (18), wielkopolskiego (12), dolnośląskiego (9), podlaskiego (7), podkarpackiego (6), lubuskiego (4), lubelskiego (3), pomorskiego (3), świętokrzyskiego (2), zachodniopomorskiego (2), kujawsko-pomorskiego (1) i opolskiego (1).

Obecnie bilans pandemii koronawirusa w Polsce to łącznie 43 402 potwierdzonych zakażeń i 1 676 zgonów.

kak/Twitter

Komentarze

Jan Radziszewski2020.07.27 17:28
poniedziałek, 27 lipca 2020 27 VII 2020 - Coronawirus jest teraz zrzucany z samolotów w Polsce. Jak obiecał Pan Jezus chorują i będą chorować nań tylko obcokrajowcy// COWID czyli znakowanie bydła Nim będzie przekaz z dodatkami, który jest przygotowywany, daję teraz otrzymane Słowa Pana Jezusa jako odpowiedź na pytanie moje i domniemania niektórych czytelników i dociekania w sprawie chemtrails od kilku dni. To co dzisiaj jest od rana, całkowicie zamlekowane niebo tam gdzie jestem, przy całkowicie błękitnym naturalnie i znakomitej pogodzie, tak, że aż pochłodniało, czegoś takiego nie było od 20 lutego. Poniedziałek , 27 lipca 13.13 Zapisz dziecko - Pytasz moje drogie dziecko:) czy coronawirus jest teraz zrzucany z samolotów, co przedtem blokowałem aby nie wyniszczano Polaków w znacznym stopniu. Tak, dziecko, dozwoliłem teraz zrzucać coronawirus COWID - 19 ten sam, który przedtem blokowałem z samolotów na ludzi. Lecz jak obiecałem Polacy od początku lipca nań nie chorują a będą chorować i już chorują obcokrajowcy w Polsce. Przede wszystkim Ukraińcy bo tych jest po prostu:) w Polsce najwięcej, w daleko mniejszym stopniu inni cudzoziemcy, którzy tu przyjechali zarabiać, bo nie wszyscy do pracy, gdyż jeśli obywatel turecki ma tutaj swoją gastronomię i zatrudnia do tego jeszcze młodych Polaków to nie można powiedzieć, że przyjechał tutaj do pracy. Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)
ladychapel2020.07.27 15:14
Zamknijcie granicę i nie wypuszczajcie ludzi - turystów, którzy pozarażają inne, odwiedzane przez nich kraje. Po Wilnie na ten przykład rozmodleni pielgrzymi wałęsają się ...
Jan Radziszewski2020.07.27 12:14
środa, 22 lipca 2020 22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen
Jan Radziszewski2020.07.27 12:13
Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach + Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu. Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę. Opublikuj synu. + Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Klątwę rzucił i Słowo od Pana otrzymał Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak)
Jan Radziszewski2020.07.27 12:12
a podał ktoś z ministerstwa narodowość tych zarażonych i zmarłych? a przecież lud się przemieszcza czy np Ukraincy nie wysłali do Polski swoich zarażonych po to by mieli mniej kłopotu?
hahha2020.07.27 11:20
nic sie nie stalo. hej babcie nic sie nie stalo!!!! TROCHE WAS UBYWA!!!! ale to jest posiwiecenie na jakie jestesmy gotowi!!!! to mowilem ja: mariusz m. ;]
Jan Radziszewski2020.07.27 12:19
hahha - znasz przysłowie mądry ten kto się śmieje ostatni! - a wiesz co cię czeka ? jesteśmy w czasie Apokalipsy do końca tj do Potopu ognia i siarki /Łk 17,26-30) pozostało 3 lata i 2 m-ce i dla wielu to Sąd szczegółowy ostateczny!
DO KOSCIOŁÓW!!!!2020.07.27 11:11
przeciez mariuszek mowil ze nie grozne ;] BABCIE I DZIADKI !!!! DO KOSCIOŁÓW!!1 SLEKCJA NATURLANA TRWA ;] hihihihi
Jan Radziszewski2020.07.27 12:24
a kto ci powiedział że dożyjesz Nowej Ziemi i nowego NIEBA a może być i tak, że babcia dziadek chodzący do Kościoła dożyje a ty NIE