12.05.19, 06:15(fot. screen)

Narodowcy Putina podszywają się pod ,,Gazetę Polską''

– Podczas dzisiejszego marszu organizowanego przez środowisko narodowców pojawiły się banery Klubów Gazety Polskiej. To kolejna już prowokacja wymierzona w nas. Banery zostały użyte bez wiedzy i zgody szefów tych klubów – powiedział w rozmowie z portalem Niezalezna.pl Ryszard Kapuściński, przewodniczący Klubów Gazety Polskiej. 

Tomasz Sakiewicz ma zamiar w tej sprawie zawiadomić prokuraturę. 

W sobotę w Warszawie odbył się marsz organizowany przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Uczestnicy protestowali przeciwko tzw. ustawy 447, mówiącej o zwrocie mienia ofiar Holokaustu.

– Jestem w biurze w Brzozowie, mam tutaj prawdziwy baner. Te użyte w marszu zostały spreparowane; one nawet się różnią od oryginału – powiedział Henryk Kozik, przewodniczący Klubu „GP” w Brzozowie.

Jak podkreślił, nikt nie prosił o zgodę na posługiwanie się nazwą klubu. Tomasz Sakiewicz potwierdził, że przynajmniej dwa z trzech banerów, były sfałszowane.

 

Tag/Niezalezna.pl/Tvp Info

Komentarze

kamil2019.05.12 20:07
To ja już się pogubiłem , bo są jacyś Narodowcy Putina , a ten człowiek to kim jest : https://www.fronda.pl/blogi/prawda-o-nobliscie/11-listopada-medal-od-sluzby-bezpieczenstwa-ukrainy,41301.html To czyj to Narodowiec ??????
MARYLA2019.05.14 0:25
Kamil, on jest niestety zdrajcą Polski !
Maria2019.05.12 14:35
Nie dajcie się ludzie ogłupiać treści takich artykułów!!!!Polska jest naszą OJCZYZNĄ i NIE POZWOLIMY NAS OGRABIĆ i UKRAŚĆ NAM POLSKI!!! Trzeba gonić i wygonić oraz UKARAĆ wszelkich ZDRAJCÓW, w tym takich pismaków!
guzik2019.05.12 14:34
Mam nadzieję, że PIS się opamięta i zacznie coś robić. Wystarczy poczytać zachodnie gazety żeby zobaczyć, że toczy się przeciwko Polsce wojna informacyjna, mająca na celu zrobienie z nas wykonawców Holokaustu i dodatkowo złodziei jakiejś bliżej nieoszacowanej, ale stale rosnącej sumy. Wyciszanie świadomości tej nagonki jest skandalem. Brak propagandowej reakcji naszego rządu w zachodnich mediach powoli podpada pod celowe zaniechanie i współudział. Tym bardziej, że możliwości obrony mamy niesamowite a narracja przeciwnej strony jest, jak to kłamstwo, żałośnie krucha i łatwa do zdemaskowania. Tym bardziej szokuje, że rządzący nie robią nic w tym kierunku. Dla większości ludzi nie miałoby znaczenia nawet gdyby tam maszerował sam Putin, jeśli w tej sprawie interesy byłyby zbieżne.
Maria2019.05.12 14:31
Spadaj SZCZUJNIO!!!! Ty masz Polskę gdzieś!
Max032019.05.12 12:29
Po owocach ich poznacie !!! Kto siedzi cicho uspokaja,dezinformuje społeczeństwo, potajemnie sprzedaje Polską Ojczyznę Kto? PiS-PO-SLD Kto Nagłaśnia i mobilizuje Polskie społeczeństwo ,Polonię Kto? Konfederacja!!! Proste Widać jak na dłoni kogo poprzeć w nadchodzących wyborach !!! Ps. Jak nas Amerykańscy sojusznicy traktują i to nie tylko w 447. Żołnierze w Iraku-z kontraktów nici,zaangażowanie militarne w Afganistanie korzyści= 0 Offset z zakupem F-16, również figa. Ustawa IPN i zapewnienia nie cofniemy się i co ktoś tupnął nogą i na czworakach ,w podskokach wycofali się rakiem.Tak nas traktują jak na to Nasz polskojęzyczny rząd pozwala. Jak im jeszcze ufać ??? Dalsze poparcie to istne szaleństwo,narodowa eutanazja
Kwak2019.05.12 10:08
KAŻDEMU RZĄDOWI trzeba patrzeć na ręce!!!, protest to wyraz braku zaufania i znak ostrzegawczy od wyborców!
PaniPozwoliŻeWRękęPocałuję2019.05.12 8:39
Sfałszowane banery? Flagi w barwach "tego kraju" też dostali - sfałszowane przez Putina? Powtórzę raz jeszcze - gdybym nie był lewakiem, zagłosowałbym na Konfederację.
Bizon2019.05.12 8:27
Apeluję do środowisk Narodowych, szerzej do Konfederacji, aby w końcu złożyć porządny pozew do sądu w trybie wyborczym przeciwko Sakiewiczowi, Niezależnej, Frondzie, innym mediom oddanym PiS-owi, aby za swoje kloaczne teksty i słowa oficjalnie na łamach swoich propagandówek przeprosili. Z ich strony wylewa się obecnie taka nienawiść, żółć i panika związana z utratą władzy przez PiS, że gotowi są posunąć się do każdej niegodziwości.
Piotr2019.05.12 7:51
Ale powaliło autora tytułu! Narodowcy Putina he he .
Kwak2019.05.12 7:46
Obrzydliwa propaganda! Narodowcy Putina? Może jeszcze zaplute karły reakcji? to jest nasz polski rząd i... MAMY PRAWO MIEĆ INNE ZDANIE nr. polityki rządu niż każe oficjalny przekaz Mamy prawo do upomnienia rządu, I do protestu wobec podejrzanej strategii rządu
Daniel K2019.05.12 7:16
Super zaczyna się ta wojenka na katolickiej prawicy. Popcorn już przygotowany, czekam na piękną katastrofę. Swoją drogą to jedni i drudzy działają na rzecz Putina, są siebie warci. Pozdrawiam.
królowa2019.05.12 7:25
To nie jest wojenka prawicy ,PiS nie jest katolicka. Może co niektórzy, którzy się buntują i myślą opuścić Kaczyńskiego , który czołga się u stóp Izraela a straszy Rosją.
Agnieszka2019.05.12 7:11
Hańbą pana Sakiewicza i jego mediów jest to, że tego marszu sami nie zorganizowali albo nie poparli. Jeżeli czepi się ludzi z klubów, którzy mam nadzieję tam byli, bo im Polska a nie podlizywanie wrogom jest bliższe, to już nie wiem jak to nazwać, ale będzie to koniec klubów Gazety Polskiej, bo żaden przyzwoity patriota nie będzie chciał tam zajrzeć.
Marcin2019.05.12 7:10
narodowcy Putina ? ale robicie ludziom wodę z mózgu. Niedługo nazwiecie ich komunistami.
Dumi2019.05.12 7:01
Ankieta z ciekawości, dla zabawy: Jeśli popierasz Konfederację lista nr 1 to kliknij zieloną łapkę. Jeśli popierasz PiS lista nr 4 kliknij łapkę czerwoną. Zastanawiałem się kogo dać pierwszego w ankiecie i zdecydowało po prostu losowanie wyborcze. Ankieta nie ma nikogo na celu obrazić czy zaszkodzić, choć zdaję sobie sprawę, że może być nawet to podejrzane;) Dlatego jeśli nie chcesz, nie bierz w tym udziału, jeśli uważasz, że to złe, głupie zgłoś mój komentarz do usunięcia. Na złośliwe, ordynarne czy hamskie komentarze nie odpowiadam, pozdrawiam.
Ziom2019.05.12 6:55
Cześć środowisk Gazety Polskiej nie zgadzają się z Sakiewiczem. Pan Sakiewicz już zagubił się w swoim świecie. Tylko się pogrąża a ja widzę, że Konfederacja przy dalszych takich działaniach czyli marszach i pokazywaniu co jest co zdobędzie na jesieni wysokie poparcie. Pan redaktor powinien się do tego przyzwyczaić. To było do przewidzenia, że Polacy będą chcieli wyrwać się z tego PO - PIS-owskiego tandemu.
+++2019.05.12 6:46
Alleluja Maryjo Królowo Polski, módl się za nami, gdy wokół tyle wrogów, służących szatanowi jawnie, ale broń nas szczególnie przed wilkami w owczej skórze, które udają, że służą Polsce, tworzą kluby, zrzeszenia, zakładają media i niszczą wiarę i Polskę podstępnie, rzucając oszczerstwa na wiernych Bogu i Ojczyźnie patriotów.
Zorro2019.05.12 6:46
Przywódcy konfederacji to są polscy męczennicy , zamordują ich jak Leppera, po tym co oni mówili odważnie znowu ruszy do akcji seryjny samobójca
Jozin z Bazin2019.05.12 6:45
Wiadomo że ci ludzie bawią się za kasę od ruskich. Oni są tu by zdestabilizować kraj, ośmieszyć konserwatystów i rozbić jedność Polaków.
OLI2019.05.12 6:41
Nikt się pod nikogo nie podszywa - po prostu członkowie KGP zaczynają się buntować przeciwko tłustemu propagandyście. Najwyraźniej mają dosyć wykorzystywania ich do obrony roszczeń żydowskich (w Polsce i za granicą, np. w USA i w Holandii) i szczucia na Polaków usiłujących coś w tej sprawie zrobić. Sakiewicz miał w Brzozowie "swojego" przewodniczącego, ale to najwidoczniej nie wystarczyło, żeby spacyfikować wszystkich członków. Bunt w KGP narasta, także za granicą - nie każdy da się przerobić na dwużydzian Polaka.
realista2019.05.12 6:40
I jedni i drudzy robia dla Putina dobrą robotę tuylko dla ciemnej masy piszecie artykuły że się od nich odszczekujecie