17.10.13, 19:37Jarosław Kaczyński (fot. Jarosław Wróblewski)

"Nasz Dziennik" ostro ocenia PiS

Dawno nie było tak krytycznej analizy działalności Prawa i Sprawiedliwości na łamach "Naszego Dziennika". Gazeta zarzuca PiS i jej liderowi, że weszli w narrację Platoformy Obywatelskiej. - W konferencjach prasowych brał udział sam Jarosław Kaczyński. Tyle że swoim, niestety, pretensjonalnym tonem tylko potwierdzał narrację Platformy - czytamy w "Naszym Dzienniku". Krytyka PiS i jej programu wzięła się z przegranego referendum w Warszawie. "Nasz Dziennik" pisze, że PiS nie miał dobrego programu na kampanię przedreferendalną. Dostało się też za prof. Piotra Glińskiego: "Nasz Dziennik" zauważa, że już rok temu była to marketingowa "klapa" i partia nie powinna go pokazywać mieszkańcom Warszawy.

Największym nieszczęściem dla PiS okazał się jednak Adam Hofman. Zdaniem "Naszego Dziennika" Hofman chciał zrehabilitować się za nagrania z wyjazdowego spotkania partii, ale ostatecznie swymi wypowiedziami i parciem na szkło, stał się "gwoździem do trumny".

"Nasz Dziennik" oskarża też PiS, że partia trwoni "kapitał polityczny", budowany przez lata. A, jako, że nie wyciągnie wniosków z referendum, to małe są szanse na przyszłe rządy.

SM/Nasz Dziennik

Komentarze

anonim2013.10.17 20:08
@Bankster Na szopkę jeszcze za wcześnie! teraz tylko o pedofilach, w nieskończoność i koniecznie histerycznie.
anonim2013.10.17 20:14
Sporo racji. Kaczyński to nie Orban, zamiast przyciągać ludzi-odpycha, zamiast tworzyć elity, otacza się ludźmi z całytm szacunkiem drugiego szeregu, można to mnożyć. Ale Panie,Panowie gdyby Kaczyński był Napoleonem, Orbanem, Talleyrandem i Cezarem w jednym to i tak nie będzie rządził. A wiecie dlaczego? Otóż powiem Wam, drodzy rodacy. Bo my w odróżnieniu od Węgrów jesteśmy narodem skundlonym. Bo wystarczy by jakaś szmatława niemiecka gazeta wyśmiała Polaków, to my będziemy klaskać. Bo my najbardziej nienawidzimy swoich rodaków-co świetnie widać zagranicą. Bo wystarczy powiedzieć, że coś trzeba zrobić dla dobra UE i my to zrobimy bo "panie, wolność nasza i wasza". Oczekujemy pochwał i klepania po plecach ze strony wielkich tego świata. I nie mówię tylko o obecnym rządzie, ale o całym społeczeństwie. Będziemy przepraszać za wszystko, za rzeź Indian i polskie obozy w Dachau i Ravensbruck. A inni będą nas wykorzystywać, bo takie jest prawo polityki. Oczywiście nie mówię o wszystkich. Ale o większości. Wystarczającej.
anonim2013.10.17 20:51
Z porażki trzeba wyciągać wnioski.
anonim2013.10.17 21:04
Wreszcie ktoś to napiasał. I to z prawej strony. Kaczyński to sabotażysta PiSu. On wcale nie chce wygrać. Jemu wygodnie być opozycją i brać kaskę za pierdzenie w poselski stołek. Zajmowanie się Smoleńskiem to nie wszystko. I co PiS nadrobi w sondażach, to się musi pokazać Kaczor i wszystko spieprzyć.
anonim2013.10.17 21:06
@lukasso Prawda boli. Tyle w temacie.
anonim2013.10.17 21:57
@Marek22 Prawdą jest Jezus Chrystus. Zaś jego uczniowie powinni korzystać z rozumu m.in. poprzez analizę rzeczywistości, co niniejszym czynię. Jeżeli uważasz że nie mam racji w tym co napisałem to podaj argumenty.
anonim2013.10.17 23:44
Dobry znak. Zresztą o. T. Rydzyk wydaje mi się bardziej zdroworozsądkowo-myślącym niż zmulony biurokratycznym socjalizmem, nadęty Jarosław K.
anonim2013.10.17 23:52
Całe życie społeczne jest tak zatrute partyjnością, że sam nie wiem, na kogo głosować, choć ze mnie jest katolik i patriota i do tego młody student-smarkacz. Po prostu już nie wiem, gdzie jest jakiś sens tego wszystkiego, gdzie jest prawda...
anonim2013.10.18 2:32
przypominam, że Maciej Walaszczyk i ojciec Rydzyk to dwie różne osoby, a dziennikarz ND jest niezależny i kiedyś ostro oceniał redakcję ND
anonim2013.10.18 3:44
Boemund A szkoda ,że tego nie wiesz,bo wielu politykow i ludzi związanych z polityką ryzykuje swoim zyciem i swoich bliskich
anonim2013.10.18 3:46
Per Mus Byli ludzie związani z tzw ''prawicą'' którzy nawoływali do zbojkotowania referendum,może MW coś o nich napisze,przecież chodzi tu o prawdę
anonim2013.10.18 8:01
@cassiodorus to prawda
anonim2013.10.18 8:42
Hehe Zioberki się cieszą, może uda im się przytulić do rozgłośni, zawsze to będzie przekroczenie progu wyborczego.