03.02.14, 07:24Natalia Siwiec (fot. Flickr)

Natalia Siwiec na listach SLD?

"Chciałam startować do europarlamentu, ale plan został zaburzony przez moje projekty. Z drugiej strony chęci było bardzo dużo, ale niestety musiałam odmówić. Mówimy tutaj oczywiście o listach lewicy. Na razie muszę sobie jednak odpuścić, ale powiem szczerze, że chciałabym w przyszłości coś takiego przeżyć. Polski Sejm mnie nie interesuje, tutaj jest mało ciekawych rzeczy. W Brukseli dzieją się jednak fajniejsze rzeczy, można zdobyć o wiele więcej doświadczenia, poznać fajniejszych ludzi" - zdradziła w rozmowie z "Faktem" kilka dni temu Natalia Siwiec. 

Plotki na temat jej startu w wyborach z list SLD szybko zaczęła dementować także sama partia. „Nie proponowaliśmy Natalii Siwiec miejsca na listach wyborczych. Listy są zamknięte, przyjęte przez Zarząd, a dziś zatwierdzi je Rada Krajowa” - wyjaśnił w rozmowie z Radiem ZET Wojciech Olejniczak, eurodeputowany SLD. Jednocześnie zapewnił, że w wyborach nie wystartują także Mirosław Hermaszewski Józef Oleksy. „Jeden z przyczyn rodzinnych, drugi zdrowotnych” - wytłumaczył Olejniczak.

Z kolei, Jacek Kurski nie potwierdził informacji, jakoby z list Solidarnej Polski miał wystartować Jerzy Robert Nowak. „Nie mam takiej informacji, nic mi na ten temat nie wiadomo” - uciął polityk. Potwierdził jednak informację, że z partią Zbigniewa Ziobry spróbuje dostać się do europarlamentuGabriel Janowski.

Historia przyznała mu rację” - ocenił w Radiu ZET Jacek Kurski kontrowersyjnego posła. „Polskie cukrownictwo upadło, byliśmy potentatem w produkcji cukru, a dziś importujemy cukier z Niemiec” - argumentował polityk SP.

Beb/Fakt.pl/Dziennik.pl/IAR

Komentarze

anonim2014.02.3 8:47
Te wasze wpisy o jakimś pudelku czy frondelku są już tak zgrane, że aż przykro. Chłopaki, wysilcie się na coś nowego. Ileż razy można wklejać te same teksty? Chociaż teraz widać co was interesuje i skąd czerpiecie swą wiedzę.
anonim2014.02.3 10:11
Pan minister Sikorski przed wypromowaniem tej pani pisał ,że to nasza wunderwaffe.Moja raczej nie , ale pisał nasza. Może rozmnożymy ten typ broni i dokonamy jakiegoś zrzutu.Na Majdanie przydałoby się kilka sztuk ,dla odwrócenia uwagi bezpieki. Może protestujący tam ,nie ginęli by w nieznanych okolicznościach. Albo zawiesić kilka egzemplarzy ,dobrze wypełnionych silikonem ,nad strategicznymi punktami w formie zeppelinów. Pociski mogłyby się odbijać od napompowanych krągłości i najlepiej wracać od nieprzyjaciela.Taka tarcza antyrakietowa.
anonim2014.02.3 10:25
@Domejko zastanawiam się ile zabiegów trzeba by było żeby z pani Pawłowicz zrobić panią Siwiec .Dobry fryzjer , makijażysta, chirurg plastyczny i trener.
anonim2014.02.3 10:27
Dla mnie takie newsy to rarytas ,bo do żadnych pudelków nie zaglądam.
anonim2014.02.3 10:30
Pawłowicz powinna zrobić wszystkim psikusa, pozbierać troszkę kaski i się przepoczwarzyć w wampa.
anonim2014.02.3 11:08
przeciez ona tam wybietnie pasuje - to jest jej środowisko
anonim2014.02.3 11:44
@CredoVulgata "interwencja Boska" po nicku zakładam ,że chodzi o piorun z nieba (Zeus strzela). :))) Lekcje kobiecości też da się kupić.
anonim2014.02.3 11:44
@CredoVulgata "interwencja Boska" po nicku zakładam ,że chodzi o piorun z nieba (Zeus strzela). :))) Lekcje kobiecości też da się kupić.
anonim2014.02.3 12:20
Ta pogubiona kobieta ściemnia: nie chodzi o "fajniejszych ludzi" w Brukseli, tylko o fajniejszą dietę za pomocą której można sobie fajnie rozwiązać własne problemy socjalne na dłuuugie lata ...
anonim2014.02.3 12:36
@Credo Wydawało mi się że jesteś jednym z wojujących tu ateisto-vega-jogino-światowido-energio-tajemniczo-wyznawcą.Jeżeli nie to przepraszam.:) Sznuruwkom , wionzałam albo wenżykiem.
anonim2014.02.3 12:39
@Credo przepraszam człowiek siedzi w pracy, czyta nudne notatki i pisze idiotyzmy dla równowagi psychicznej.
anonim2014.02.3 13:16
oprócz dupy nie ma nic do zaoferowania
anonim2014.02.4 9:01
@Habukak podaj jakieś argumenty przeciw stwierdzeniu @ufam. Polemizuj , udowadniaj, bij się , spieraj i rzucaj cytaty z rozpraw i prac naukowych pani Siwiec.Wesprzyj ją ,podeprzyj i wmów dyskutującym ,że jej atutem jest intelekt i oczytanie, a nie jak chłodno zauważył ufam ,parzyste części ciała. Rycerza ,to ta dama już swego ma ,ale wielkie jej serce może ,może pomieścić wielu.