29.10.19, 18:08zdj. screen Youtube/RMF FM

'Nie rokuje nadziei...' Pitera BEZLITOSNA dla Kidawy-Błońskiej!

Okres powyborczy nie jest spokojnym czasem dla polityków opozycji. Dziś na antenie Radia Plus Julia Pitera w krytycznych słowach odniosła się do kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na urząd Prezydenta RP.


Julia Pitera podkreśliła, że dostrzega „marną współpracę” polityków opozycji.

"Zważywszy na to, że wybory prezydenckie są za pół roku, to jest to sytuacja dość dla mnie smutna. Na razie bym chciała usłyszeć, jakie mają być kryteria w zakresie doboru kandydata na prezydenta, biorąc pod uwagę, kim jest [prezydent] Andrzej Duda i znając jego determinację w robieniu kampanii wyborczej"-powiedziała Julia Pitera, która oceniając Małgorzatę Kidawę-Błońską powiedziała, że "to nie jest ten temperament i to nie jest taka praca, która mogłaby wystarczyć na prezydenta Andrzeja Dudę”.

"W przypadku kobiety, strasznie jest trudno mówić o tych cechach, które są niezbędne, żeby wygrać wybory. Będąc konserwatywną feministką uważam, że jeżeli się mówi o sprawach poważnych i się mówi, że kobiety z mężczyznami są równe, to się rozmawia w sposób równy o szansach, jakie mają konkretni kandydaci, niezależnie od płci. (…) Uważam, że jest to kandydatura, która nie rokuje nadziei w zderzeniu z Andrzejem Dudą"-zakończyła Pitera.

yenn/Tysol.pl

Komentarze

Marzena2019.10.29 22:22
NIE - POLAK, DUR..Y G..J! ATEISTA ! Czy tobie już całkiem pomieszał się rozum z g.....m ! Zanik pamięci masz gejku!? Obojętnie z jakiego nadania byłaby Pani Szydło, to nie ulega wątpliwości, że otrzymała najwięcej w Polsce głosów w wyborach majowych do UE! Miała ponad 550.000 głosów od Polaków ! Nikt ich przecież nie zmuszał! Jak widzisz nadaje się do najwyższych stanowisk! A do dojenia krów u siebie, to byle jaki pacan może być! Nawet ty! Sam sobie idź doić, zamiast leniuchować tylko przy laptopie trolku! Zrozumiano !?
Alojzy Cedzidło2019.10.29 23:32
To brzmi jak rozkaz , pani Marzeno .Ja ,,Cedzidło ' , stanął bym na baczność .i tylko tak jest bym powiedział .Oni raczej nie . A szkoda...
Marzena2019.10.30 0:39
Alojzy ! Ale fajnie to okresliłeś. Aż się w głos uśmiałam. Czytam wszystkie twoje wpisy, dzięki za nie.Są trafne! Masz ode mnie zawsze za nie plusa! A na tego Kellera to już mi brak nawet słów! Czasem się unoszę, ale nie zawsze da się czytać te jego bluzgi, bluźnierstwa, szczególnie na KK ! A swoją drogą jak on ma czelność wszystkich osądzać, samemu będąc strasznym zboczencem ! Wystarczy o nim poczytać w niecie ! Pozdr.
Bizon2019.10.29 21:48
Bylibyśmy wspaniałym narodem gdyby nie 20% lemingów popierających sitwę złodziei z PO, 10% lewackich gnid popierających postkomuchów z SLD, 5% pachołków popierających zieloną szajkę z ZSL. Taka jest prawda obecnie o wspaniałym polskim narodzie ! Narodzie, który pozwolił sobie zabić Prezydenta i uwierzył w pancerną brzozę, a współmorderców wybrał do władzy nawet na 2 kadencje. Dla tej grupy należy porzucić narracje normalnego człowieka troszczącego się o wspólne dobro jakim jest Polska i mówić do nich jak do idiotów. Płaczę nad wami - zwolennicy PO, bo jak ktoś nie ma w głowie, to choć twardy tyłek mieć musi. Sam Schetyna mówi, że rząd i sejm PO podnieśli wam wiek emerytalny, kradną i pozwalają kraść miliardy z waszych podatków, żrą i piją w Sowa i Przyjaciele na wasz koszt, ludzi wyrzucają z kamienic na ulicę a sądy i komornicy śmieją się im w oczy, piorą pieniądze pochodzące z korupcji – a wy i tak na nich głosujecie ! Dlaczego ?! Czym oni wam imponują ? Czy wy nie chcecie własnego normalnego państwa ? Czy wy naprawdę jesteście tacy głupi jak oni ? Łzy rzewne wylewam strumieniami nad tymi, którzy stają się bezrozumni i bezwolni, którzy z jakąś premedytacją niszczą swoją tożsamość i robią wszystko , żeby Polska nie posiadała suwerenności.
Jarek2019.10.29 21:47
Ten obóz szkodzący Polsce, zwany PO lub POKO musi jak najszybciej opuścić scenę polityczną w naszym kraju, a wielu z nich z zarzutami zdrady stanu stanąć przed TS. Członkowie tej zarazy tak zagalopowali się w anty-PIS-ie, że dla nich ratunku już nie ma, bo ich demokracja polega na manipulacji. To co oni uprawiają to żadna polityka, a kłamstwa, nienawiść, zło i zdrada, którą posługują się w UE . I jak do tego dodać ich złodziejstwo i korupcję na skalę niebotyczną, bo w wysokości setek MLD zł i brak zdolności rządzenia państwem, to wyłania się obraz antypolskiej mafii politycznej ! To wrogowie Polski ! W dużych miastach mafiozi z PO są stowarzyszeni ze starym układem esbecko-postpeerelowskim. Ci ludzie zmienili język polityki na język nienawiści. Oni chcą Polaków patroszyć, dorzynać, strząsać z drzew, taplać w błocie ... Jeśli chcemy mieć Polskę jako strefę wolną od nienawiści, to oni muszą odejść prędzej czy później w zapomnienie obłożeni anatemą do trzech pokoleń !
PePe2019.10.29 21:46
Mafia PO ma się dobrze po wygranych wyborach parlamentarnych 2019: Pierwszy mafiozo PO Gawłowski, z prokuratorskimi zarzutami korupcji i prania brudnych pieniędzy rozdał karty w (innej) restauracji. Oto jego kandydatury: Zdrojewski na szefa partii, Gawłowski na sekretarza generalnego, Mucha i Nitras na zastępców PO, Budka na przew. Klubu parl. PO Kidawa na prezydenta Tusk na szefa partii EPP, A Schetyna ..... ja pie-rdolę na śnietnik historii ?!!!!! Dlaczego ?! Przecież tak ochoczo krytykował PIS i zajmował się PIS-em, kłamiąc wszem i wobec co się dało ! A ile nawymyślał, nawet porównał PIS-owców do szarańczy – i na śmietnik ? Nie może być ! Pytanie: a gdzie jest szef troli z Inowrocławia, jak on się tam wabi .....acha, Brejza ?!! Taką wspaniałą kampanię pt. SilniRazem zrobił i co ?! Też na śmietnik ?! To nie przystoi ! Krzysiu wracaj ! Podobnie Bartuś, to znaczy Bartosz Arłukowicz zniknął ?! A przecież tak trafnie przepowiedział przyszłość jego politycznej mafii: Oto ona: Bartosz Arłukowicz, PO, europoseł: Mamy szansę wygrać nestępne wybory i zmienić to wszystko, co PIS wprowadził. Odwrócimy dobrą zmianę i skasujemy wszystkie ustawy. Nie będziemy finansować żadnego programu 500+, mieszkania+, za życiem, bezpłatne lekarstwa, itp. Nie ma na to naszej zgody, aby Polacy otrzymywali od państwa takie duże zapomogi. Sami muszą zarobić, by utrzymać rodzinę. Od tego są kredyty i zobowiązania. Jeżeli taki Polak zarabia mniej niż 2100 zł to jest gówno wartym człowiekiem .
Alojzy Cedzidło2019.10.29 23:21
Jak poczytam takie ,,komentarze " ( i ,,Jarek " i ,,Bizon" ) zaczynam wierzyć ,że mamy w Polsce jeszcze Polaków .a nie same Pitery , Budki , Schetyny . bo na Tuska nic nie powiem , zostanie u Anieli.
KKK2019.10.29 21:44
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Lech Keller-Krawczyk menda żyd pedofil2019.10.29 20:06
Był "dzielnicowy" z radziecką muchą. Mucha smrodu nie wytrzymała. Był "PolishPatriot", "Poliamorysta", byl "Słowianin", "Sarmata" ... Jest 𝐉𝐨𝐧𝐚𝐬𝐢𝐤 - 𝐁𝐣𝐨𝐫𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐬𝐬𝐨𝐧 (jak długo?) - gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 - 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚 ... i dziesiątki innych "symbolicznych" pseudonimów. 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 żyd-"genetyk słowianszczyzny" 𝐧𝐢𝐤𝐭 (tu ma racje) żyje w tzw. lala land. Jest tak przewidywalny jak spłuczka u mnie domu, jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.
anonim2019.10.29 19:56
Bardzo interesujący czas kiedy zaraz po zwycięstwie wyborczym PiS chwieje się w posadach, ma silną opozycję z lewej i urosła też konkurencja z prawej, która rozbija i przy okazji ośmiesza pojęcie "zjednoczonej prawicy". Wewnątrz obozu Ziobro i Gowin też urośli i stawiają warunki, Jarosław Kaczyński gdzieś schowany, posłowie partii mówią co chcą. A tu zbliżają się wybory prezydenckie i jeśli PiS je przegra, to będzie miał poważny problem przy braku większości 3/5 do odrzucenia weta prezydenckiego. A tego mogą nie wytrzymać i rozpisać nowe wybory. W maju sytuacja w naszym kraju może być całkowicie inna.
PePe2019.10.29 21:45
Opssss ! Uwaga debil na portalu. Prosimy nie komentować !
Alojzy Cedzidło2019.10.29 23:01
A dlaczego . Dobra zabawa . . Tym bardziej ,że nie wiadomo czy to idiota , czy może idiotę udawać > Bo dla mnie te przepowiednie ,,Wikinga Karlssona ' brzmią tak , : Wiking leży na ziemi . przywalony przez Pisowca Ledwo ciepły (wiking ) woła WYCIĄGNIJCIE MNIE Z POD NIEGO BO GO ZABIJĘ..
Jana2019.10.30 8:43
Najsilniejsza mucha będzie się mocować z najsilniejszym sloniem.
orgi2019.10.29 19:25
są dwa miejsca wolne dla piterki i kidawki na miotle ....kurs ...łysa góra
Leon zawodowiec2019.10.29 19:10
I tu ma rację !!!Kidawiec nie nadaje się nawet na sprzedawczynię w kiosku RUCHU
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.29 19:47
Szydło się tylko do dojenia krów nadawała, a została premierzycą z nadania żoliborskiego pokurcza😂
Jarek2019.10.29 21:48
Opssss ! Uwaga debil na portalu. Prosimy nie komentować !
Alojzy Cedzidło2019.10.29 23:10
A kogo to nasz ,,Dumny" ze swojego gejowstwa ( choroby) , widzi mądrzejszego niż pani Szydło ?Kogo? Jachirę , Kopacz .No kogo. A aaaa ..Pani Kidawa .No jasne . Ta to by z ręki panu Schetynie jadła . A jak by główką kiwała ....
cogito2019.10.30 0:06
Za komuny by mogła. Co za problem siedzieć i mówić "nie ma"...?