24.09.19, 07:15Zdj. Pixabay, Wikimedia Commons, domena publiczna, CC0, edytowane

Nie tylko jedno spotkanie. Nowe fakty na temat św. Ojca Pio i św. Jana Pawła II

Dyrektor Telewizji Ojca Pio, Stefano Campanella, odkrył wczoraj, że święty Jan Paweł II spotkał się z włoskim kapucynem dwukrotnie. Dotychczas sądzono, że duchowni spotkali się tylko raz. 

Campanella powiedział w rozmowie z Radiem Watykańskim, że przyszły papież, arcybiskup Karol Wojtyła w 1965 r.  był w Troi na zaproszenie miejscowego biskupa, którego poznał na Soborze. Wówczas polski duchowny odwiedził Ojca Pio, aby podziękować mu za dwa cuda, które dokonały się za jego wstawiennictwem w 1962 i 1963 r.

Biografia włoskiego stygmatyka- wskazuje Campanella- wciąż zawiera wiele nieodkrytych kart, jednak najciekawsze jest dokumentowanie misji św. Ojca Pio. Misję zakonnika kontynuują przede wszystkim jego współbracia, kapucyni, w konfesjonale "uwalniając ludzi z sideł szatana", czyli- spowiadając. 

"Tak wielu kapucynów doświadcza dziś tego samego, co Ojciec Pio, a mianowicie, że bardzo często spowiedź staje się początkiem nawrócenia"-podkreślił Dyrektor Telewizji Ojca Pio w rozmowie z Radiem Watykańskim. Jak wspomina, jeden z brazylijskich kapucynów opowiadał kiedyś, że pewnego dnia w konfesjonale stawił się penitent, który wyspowiadał się z 11 zabójstw. Mężczyzna przeżył nawrócenie, zerwał ze zorganizowaną przestępczością. Inny kapucyn Kolumbijczyk powiedział, że kiedyś przypadkiem przyszedł za nim do konfesjonału jego rodak, który przybył do San Giovanni Rotondo, aby skończyć współpracę z międzynarodowym kartelem narkotykowym. W konfesjonale spotkał rodaka otrzymał absolucję, a także pomoc w przemianie życia.

Stefano Campanella, który wciąż rozmawia ze świadkami działalności św. Ojca Pio i przeszukuje archiwa San Giovanni Rotondo, opisał nieznane dotychczas fakty na temat życia  zakonnika w wydanej niedawno książce pod tytułem “Il cammino di un santo” (Droga świętego).

yenn/KAI, Fronda.pl

Komentarze

katolik2019.09.24 22:53
Kapucynki to małpy
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.09.24 14:37
Czy Forgione płacił rachunki za kwas karbolowy?
Lech Keller-Krawczyk eine kleine jüdische läuse2019.09.24 13:47
gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 = 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 die eine kleine jüdische läuse. Mendy, mendy ... Czym wojujesz mendo, od tego ciebie ch ... strzeli, mendo.
andrzejhahn32019.09.24 13:32
frondowskie nieuki znowu i jak zwykle oszukuja ludzi.................SRAM NA wojtyle jak i na tego psychicznie chorego oszusta pio
Dr Aloha2019.09.24 12:52
Ten pierwszy był oszustem a ten drugi krył pedofilie w kościele?
charakterek2019.09.25 6:26
A Ty lubisz bezpodstawnie - nie mając jakichkolwiek dowodów - oskarżać i obrzucać błotem innych?
Albert extra VERGIN oil do smarowania rectum2019.09.24 12:01
- "Oliwa extra vergin (VERGIN, a nie VIRGIN.." - Gdzie jesteś 𝐀𝐥𝐛𝐞𝐫𝐭 𝐏𝐨𝐜𝐡𝐰𝐚? Bawisz się w długie idiotyczne pseudonimy? Boisz się konfrontacji i kolejnej kompromitacji, tj. kopa w tą twoją, starczą obwisłą doope. 𝐆𝐢𝐞𝐫𝐨𝐣𝐮 𝐀𝐥𝐛𝐞𝐫𝐜𝐢𝐞 𝐏𝐨𝐜𝐡𝐰𝐚.
pedał = HIV = śmierć niewinnych dzieci 2019.09.24 11:57
GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Putinowskie q ...., trolle na polskich blogach są wszędzie. Tu najlepszym dowodem jest "polski gej" i nie tylko on. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. GDZIE SĄ PIENIĄDZE ZEBRANE DLA "MIKOŁAJA" ???
SpotkanieNaEkranieANaNimDwajPanowieITrzyPanie2019.09.24 9:36
Trzepali sobie wzajemnie kapucyna? Umazani keczupem, którego namiętnym wyznawcą był oszust Pio? Pewnie zachowało się jakieś prywatne VHS z tego spotkania. I Watykan zastanawia się, czy użyć go do ostatecznego skompromitowania Wojtyły i zamazać trudnopsujące się członki Pio czy jednak pokazać obu bez osłonek, obnażając Pio jako bogobojnego stygmatyka w pozycjach wiele mówiących o jego życiu pozastygmatycznym.
anonim2019.09.24 10:25
Popadasz w czarną, zimną ,bezdenną otchłań.Ratuj się bo jeszcze masz cień szansy.
do spotkanie....2019.09.24 11:04
Jestem ciekaw czy będziesz tak szczekał w ostatniej sekundzie swojego życia, kiedy staniesz przed Bogiem? Czas szybko leci kiedyś to nastąpi. A teraz przyjrzyj się co się dzieje wokół ciebie lub co będzie się działo, a może myślisz że Bóg który wszystko może zostawi twoje oszczerstwa bez odzewu. Będziesz płacił słony rachunek , nawet jeśli w Boga nie wierzysz.
Dr Aloha2019.09.24 12:56
Z Ganeszem się pośmieje z tępych katoli a potem z Thorem parę piw wypijemy
Albert2019.09.24 9:15
Promowanie oszusta trwa widzę w najlepsze.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 8:39
Te statystyki to oczywisty fałsz i bzdura. Zmanipulowane do bólu, pokazują rozpaczliwe próby przekonania normalnej większości, że zboczenia to norma. Nie da rady. Zbok to zbok. I tyle. Na pohybel wszelkiej maści tęczowym zboczeńcom i neurastenicznym dewiantom. Na pohybel tęczowym pedederastom/pedofilom.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 8:01
Złe wieści dla homofobicznie zaburzonych ---> Opublikowane dziś badanie Eurobarometru na temat dyskryminacji pokazuje, że 76 procent Europejczyków zgadza się, że osoby homoseksualne lub biseksualne powinny mieć takie same prawa jak heteroseksualiści - powiedziała w poniedziałek unijna komisarz ds. sprawiedliwości i równości płci Viera Jourova, przedstawiając wyniki unijnego badania, pierwszego od 2019 roku w tej sprawie. Dla Polski ten odsetek to 49 procent. Nad Wisłą akceptacja dla równych praw mniejszości seksualnych postępuje szybko. Wzrosła aż o 12 punktów procentowych w stosunku do 2015 roku. https://www.tvn24.pl/eurobarometr-polacy-bardziej-otwarci-niz-4-lata-temu-w-kwestii-praw-mniejszosci-seksualnych,971736,s.html
Patriota 2019.09.24 8:55
Dlaczego jednokomórkowy zboku używasz angielskiego słowa gej. Używaj polskiego pederasta, które pięknie definiuje twoje śmierdząco - brązolubne zboczenie. Widocznie sperma, którą systematycznie pompują ci od tylca dotarła w końcu do twojego łba i uszkodziła ci tą jedyną komórkę, którą posiadasz, ty głupia amebo. Brzydzę się tym, że muszę dzielić z taką kreaturą jakiekolwiek wspólne mianowniki, jak chociażby Polski język,którego choć trochę się wstydzisz. Dla mnie jesteś pedalskim trollem, śmierdzącym ruskimi onucami.
Jan Statystykiewicz2019.09.24 11:54
Ja też uważam, że homosexualiści powinni mieć takie same prawa. I mają - np. obywatelstwo, prawa wyborcze, prawo do równej płacy za tę sama pracę. Wszystko po równo - i jest OK. Wiem, że odpowiesz, iż nie macie prawa do małżeństwa - owszem, macie. Każdy może się np. ożenić jeśli chce. Mężczyzna z kobietą. Osoby normalne, czyli w Waszej nomenklaturze "heteroseksualne" też mogą. Dlaczego nie "chłopak z chłopakiem"? Dlatego, że każdy człowiek ma prawo do ojca i matki, czyli do wychowania w normalnej rodzinie, ponieważ dziecko to też człowiek. Dopuszczenie do wychowywania dzieci przez pary jednopłciowe to rażące naruszenie praw dziecka. Można kontrargumentować, że lepiej w takiej "rodzinie" niż w domu dziecka. No niby tak, ale dziecko z bidulu ma jeszcze szansę na rodzinę składającą się z mamy i taty, a takie z nowatorsko pojętej "rodziny" już nie. Pominę już zupełnie to, co może się stać z chłopcem wychowywanym przez dwóch panów, którzy lubią chłopców. Strach pomyśleć, co mogą z nim robic w 4 ścianach.
Dr Aloha2019.09.24 12:55
Proszę sobie zrobić herbatkę i przygotować się na szok poznawczy. Akceptacja dla związków partnerskich w Polsce przekracza 50% tak samo jak akceptacja dla aborcji na żądanie do 12 tygodnia. Czasy się zmieniają i żadne tępe katolskie dzbany tego nie zmienią.
Jan Statystykiewicz2019.09.24 13:44
Wiem, że sześciokolorowa propaganda trafia do wielu osób i wiem, że jest się czego bać. Modlę się codziennie o Wasze nawrócenie. Szczególnie "POlaka Ateistę... " uważam intuicyjnie za porządnego, ale pogubionego człowieka. On powiela tę propagandę, ale jakoś nie widac w nim tej wszechogaerniającej nienawiści, typowej dla LGBT
bibi2019.09.24 13:14
Czy nie sądzisz, że z Twoim problemem pederastii powinieneś podjąć leczenie naprawcze? Przecież nie warto niszczyć swojego życia doczesnego i wiecznego. Pomysl masz jeszcze szansę!
ja2019.09.24 17:39
Czy jeśli milion much je gowno to znaczy nie mogą się mylić bo większość ma rację.
im\304\2072019.10.11 14:47
Jak badania wyglądaja tak jak głosowania to dajmy sobie spokój z ta fikcją.