27.01.21, 20:58Fot. screenshot - YouTube (Super Express, Wirtualna Polska)

Niesamowite! Schetyna zgodził się z Budką. ,,To prowokacja’’

W ostatnim czasie na linii Grzegorz Schetyna – Borys Budka obserwujemy wyminę różnych opinii i złośliwości. Dziś jednak politycy zgodzili się w jednej rzeczy. W ocenie obydwu liderów PO, aktualnego i byłego, publikacja uzasadnienia wyroku TK jest… prowokacją.

- „Pandemia trwa, szczepionek brak, informacja o otwarciu gastronomii pod koniec marca. I co jest teraz ważne? Wykorzystać moment, aby wzniecić ogień, uderzyć w kobiety - nieTrybunał Przyłębskiej publikuje uzasadnienie do skandalicznego wyroku ws. aborcji. To polityczna prowokacja!” – napisał Grzegorz Schetyna na Twitterze.

Dokładnie to samo uważa Borys Budka, który również przekonywał dziś, że publikacja uzasadnienia jest prowokacją mająca odwrócić uwagę Polaków od rzekomych niepowodzeń rządu w realizacji programu szczepień. Wygląda więc na to, że między politykami jest jeszcze jakaś nić porozumienia.

kak/Twitter

Komentarze

prawy2021.01.28 8:42
do lewakow kichnięcie P.Kaczynskiego już jest prowokacją i tak bolszewia znajdzie sobie temat"wrogi"dla POLAKOW oni POtrafią "obronic" i ujmujące hasełka sa tego przykładem wartym coś ttylko dla głupcow
Agnieszka2021.01.27 22:06
Nie raz już zdałam sobie sprawę, że jak tak za długo patrze i słucham Budki, to zaczynam odczuwać przeogromną tęsknotę za Schetyną, który nagle jawi mi się jako człowiek dobry, wrażliwy, mądry, inteligentny, o ujmującym uroku osobistym. Wtedy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pojawia się Schetyna, wydaje z siebie jakiś tekst i czar pryska a ja się brutalnie budzę z mrzonek, że w tej formacji kiedykolwiek był i ocalał jakiś człowiek.
Po 11 ...2021.01.27 21:08
Niech już to PO wyppierdala!!! To stare wykastrowane dziady. Czas na nową, młodą, mądrą opozycję. PO na śmietnik, tuż obok PiS.
BieS2021.01.27 22:48
Młoda i mądra jest właśnie na ulicy i drze mordy, nurzając się w fekaliach.
Po 11 ...2021.01.27 21:06
Jak rozmowy podlejemy wódką, to i Schetyna zgodzi się z Budką.