08.07.21, 14:05

NIESAMOWITE słowa Św. Faustyny o Apokalipsie

Fragment "Dzienniczka" św. Faustyny dotyczący ponownego przyjścia Pana Jezusa na Ziemię, czyli o Apokalipsie!

83. Napisz to: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.

82. Nie pozwolę się tak pochłonąć wirom pracy, aby zapomnieć o Bogu. Wszystkie wolne chwile spędzę u stóp Mistrza utajo­nego w Najświętszym Sakramencie. On mnie uczy od najmłodszych lat.

635 Dzień 25 marca. (...) ja dałam Zba­wiciela światu, a ty masz mówić światu o Jego wielkim miłosierdziu i przygotować świat na powtórne przyjście Jego, który przyj­dzie nie jako miłosierny Zbawiciel, ale jako Sędzia sprawiedliwy. O, on dzień jest straszny.  

Postanowiony jest dzień sprawiedliwości, dzień gniewu Bożego, drżą przed nim aniołowie. Mów duszom o tym wielkim miłosierdziu, póki czas zmiłowania; jeżeli ty teraz mil­czysz, będziesz odpowiadać w on dzień straszny za wielką liczbę dusz. Nie lękaj się niczego, bądź wierna do końca, ja współczuję z tobą.

686 + Wrzesień. Pierwszy piątek. Wieczorem ujrzałam Matkę Bożą, z obnażoną piersią i zatkniętym mieczem, rzewnymi łzami płaczącą, i zasłaniała nas przed straszną karą Bożą. Bóg chce nas dotknąć straszną karą, ale nie może, bo nas zasłania Matka Boża. Lęk straszny przeszedł przez moją duszę, modlę się nieustannie za Polskę, drogą mi Polskę, która jest tak mało wdzięczna Matce Bo­żej. Gdyby nie Matka Boża, na mało by się przydały nasze zabiegi.

687 W pewnej chwili, kiedy przechodziłam korytarzem do kuchni, usłyszałam w duszy te słowa: Odmawiaj nieustannie tą koronką, której cię nauczyłem. Ktokolwiek będzie ją odmawiał, dostąpi wiel­kiego miłosierdzia w godzinę śmierci. Kapłani będą podawać grzesz­nikom jako ostatnią deskę ratunku; chociażby był grzesznik najzatwardzialszy, jeżeli raz tylko zmówi tę koronką, dostąpi łaski z nies­kończonego miłosierdzia mojego. Pragnę, aby poznał świat cały mi­łosierdzie moje; niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufa­ją mojemu miłosierdziu.

699 W pewnej chwili usłyszałam te słowa: Córko moja, mów światu całemu o niepojętym (138) miłosierdziu moim. Pragnę, aby święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrz­ności miłosierdzia mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia mojego; która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii św., dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar; w dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łas­ki; niech się nie lęka zbliżyć do mnie żadna dusza, chociażby grze­chy jej były jako szkarłat. Miłosierdzie moje jest tak wielkie, że przez cala wieczność nie zgłębi go żaden umysł, ani ludzki, ani anielski. Wszystko, co istnieje, wyszło z wnętrzności miłosierdzia mego. Każda dusza w stosunku do mnie rozważać będzie przez wiecz­ność całą miłość i miłosierdzie moje. Święto Miłosierdzia wyszło z wnętrzności (139) moich, pragnę, aby uroczyście obchodzone było w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Nie zazna ludzkość spokoju, dopokąd nie zwróci się do źródła miłosierdzia mojego.

848 Wtem usłyszałam glos podczas odmawiania tej koronki: O, jak wielkich łask udzielę duszom, które odmawiać będą tę koronkę, wnętrzności miłosierdzia mego poruszone są dla odmawiających tę koronką. Zapisz te słowa, córko moja, mów świa­tu o moim miłosierdziu, niech pozna cała ludzkość niezgłębione mi­łosierdzie moje. Jest to znak na czasy ostateczne, po nim nadejdzie dzień sprawiedliwy. Póki czas, niech uciekają się do źródła miłosierdzia mojego, niech korzystają z krwi i wody, która dla nich wytrysła. O dusze ludzkie, gdzie się schronicie w dzień gniewu Bo­żego?

1731  (93) Dziś zbudziła mnie wielka burza, wicher szalał i deszcz, ja­koby chmura była oberwana, co chwila uderzały pioruny. Zaczę­łam się modlić, aby burza nie wyrządziła żadnej szkody; wtem usły­szałam te słowa: Odmów tę koronkę, której cię nauczyłem, a burza ustanie. Zaraz zaczęłam odmawiać tę koroneczkę i nawet jej nie skończyłam, a burza nagle ustała i usłyszałam słowa: Przez nią uprosisz wszystko, jeżeli to, o co prosisz, będzie zgodne z wolą moją.

1732. Gdy się modliłam za Polskę, usłyszałam te słowa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje.

św. Faustyna

Komentarze

Anonim2021.07.8 21:00
nie da sie tego czytać ,Faustyna miała jakieś jednak kłopoty z umysłem,co ona widziała?? jakieś egregory??
Tak będzie! To straszne!2021.07.8 23:49
Pan Jezus nie kłamie!... A Ona pisała to, co P.Jezus jej kazał pisać! Wychodzi na to, że nie czytałeś artykułu, a zabierasz "głos"!
Kłamiesz! Jak zwykle!...2021.07.9 1:21
Znany anonimie"!.. Otóż z umysłem, to ty masz cały czas problem!... Wszyscy na Świecie jakoś to rozumieją, ustanowione jest Święto " Miłosierdzia Bożego"!.. Tylko tobie nie wchodzi do główki! ...No, ale cóż masz napisać, skoro wewnętrznie wiesz, że to prawda!... To chociaż sobie tutaj polejesz jadu!... Nam nie zaszkodzisz!...Tylko sobie, nieszczęśniku!.. Dlaczego tak siebie nie lubisz i poniżasz się wpisami!??
Anonim2021.07.9 21:59
swieto wymuszone ,jakby nie jotpe2 ,to jeszcze z dwiescie lat by czekało ,a to co robili z obrazem oryginalnym dobitnie pokazuje jak ten twój cały świat ma to gdzieś
fcuk piss2021.07.8 16:35
skoro bog jest wszechmocny czemu poprostu nie uczyni dobra na swiecie i skoro jest wszechwiedzacy i wie jak sie skonczy swiat to po co meczy ludzi ?
" Fucksie"..? Nie rozumiesz ???2021.07.8 23:39
Nie rozumiesz jednego! Pan Bóg w swojej dobroci dał każdemu wolną Wolę.! .. To od nas głównie zależy wybór!... Jeżeli będziemy czynić dobro, ... żyć w/g przykazań , to będziemy zbawieni , w przeciwnym wypadku, .... jeżeli zaprzemy się Boga i żyć będziemy tak, jakby Boga nie było, czyniąc wiele zła, wówczas niestety, tacy wylądują w piekle!.... Pan Jezus powiedział, cytuję: " .... idźcie precz w ogień piekielny..."!
Ela2021.07.8 16:20
Czy w tym Dzienniczku jest tylko to ? Ciagle te same fragmenty, nuda.
Fela2021.07.8 18:14
Wikipedia ciekawsza?
Anonim2021.07.8 21:38
zbił sie jej termometr i zaczeła pisać
"Ela"..? Nie wierzę, że nie wiesz?2021.07.9 1:11
Elu!.?? Pytasz o rzeczy oczywiste.. Nie, nie tylko to jest w Dzienniczku!... Poczytaj, polecam. Zauważ numerację, ..... tylko niektóre numery objawień tu są napisane. Jest ich wiele, a tu tylko kilka z kontekstu.
Artur Smigielski2021.07.8 15:21
Wizje kolejnych zbrodni wobec ludzkosci "boga milosci" 😕
nooo...nie wiem...2021.07.8 15:08
https://niewolnikmaryi.com/2020/06/05/jezus-bez-serca-o-wizjach-s-faustyny-i-falszywym-milosierdziu/
Jest Fronda? Jest czwarteczek? Jest LOLcontent!2021.07.8 14:32
Zaraz obok jedziecie waszym standardowym copypaste po jehowitach.
Pewnie tego nie wiesz, ale2021.07.8 14:27
𝐰𝐨𝐫𝐝𝐩𝐫𝐞𝐬𝐬.𝐜𝐨𝐦 jest opłacany przez żyda oligarchę i kolesia Putina Romana Abramowicza! PAMIĘTAJ, że 𝐰𝐨𝐫𝐝𝐩𝐫𝐞𝐬𝐬.𝐜𝐨𝐦 to SZCZEKACZKA KREMLA!
Posłuchaj jak twój wilczur skomle2021.07.8 14:33
i wyciągnij wnioski.
Anonim2021.07.8 14:18
Bełkot, jak zwykle...
"anonimie"! Ty nic nie rozumiesz, czy udajesz?2021.07.8 23:45
Tak!...To ty bełkoczesz!... Nie masz po prostu nic do powiedzenia.. Brak ci atutów! Wiedząc że to prawda nie możesz tego napisać! ... Za bardzo cię to boli!
no...nie wiem...2021.07.8 14:14
https://forumdlazycia.wordpress.com/2013/11/25/przyczyny-potepienia-przez-kosciol-nabozenstwa-do-bozego-milosierdzia/