26.08.19, 09:45

Niesamowity skandal wokół Brejzy. Jak skończy poseł PO?

Rozrasta się afera wokół posła Platformy Obywatelskiej, Krzysztofa Brejzy. Portal TVP Info przedstawił niedawno metody działania "wydziału nienawiści" w ratuszu w Inowrocławiu, gdzie rządzi ojciec Krzysztofa Brejzy, Ryszard Brejza. Teraz medium opublikowało informacje na temat osobistego udziału Brejzy w procederze hejtowania.


W skrócie rzecz rozchodzi się o grupę pracowników inworocławskiego ratusza, którzy według informacji portalu TVP Info mieli zajmować się hejtowaniem w internecie na zlecenie Brejzów, zwłaszcza Krzysztofa Brejzy. Chodziło o umacnianie politycznej pozycji obu polityków i walczenie z ich konkurentami. W tle jest głośna afera fakturowa, bo to ratusz miał opłacać trolling. Do hejtowania na potrzeby Brejzów miano używać sprzętu komputerowego należącego do ratusza. Mówiąc krótko, to gigantyczny skandal.


Brejza według materiałów śledczych miał osobiście kierować grupą w internecie, instruując ją, jak działać i jakie rozpowszechniać - często nieprawdziwe - informacje.

"Odkryłem jak komentować na inianach (portal lokalny w lnowrocławiu inianie.pl) z tora. Działa w 100%!! Wszystko robimy w Torze: 7. Zakładamy maila. Np. wwww.t.pl 2. Na inianach wchodzimy w disqs i tworzymy nowe konto podając mail z punktu 1 :) 3. Następnie wchodzimy na twitter i otwieramy nowe konto. 4. Teraz dodajemy komentarze na inianach logując się przez twitter a nie przez disqs!! 5. Twitter zapyta nas o podłączenie disqs, więc robimy to i wpisujemy dane utworzonego w pkt 2. Gotowe: teraz wpisujemy komentarze prosto z tor:))" - instruował Brejza.

"Tor" to program, który pozwala używać internetu incognito i ukrywać swoją aktywność. Służy często przestępcom. "Tor" został w inowrocławskim ratuszu zainstalowany przez Wojciecha Sz. Za pośrednictwem urządzeń połączonych z "torem" "wystawiano negatywne komentarze, wrzucano grafiki, filmiki".

Co pisał Brejza swojej grupie? Na przykład tak:

(pisownia oryginalna): „... straszyński chce zostać burmistrzem gniewkowa, czy możecie podziatac w ramach poligonu i wrzucić kilka komentarzy popierających Adama? Krótkie dłuuzsze ale żeby zrobić dym, poopowiadajcie jakies bajki o tym, ze psl się zglaszaja do nas działacze, zagrajcie zwłaszcza na marszalka ze specjalnie będzie przyjeżdżal do inowroclawia żeby zmienić starostę ze w regionalnym PSL Majewskiego chcą zmienić, przytulajcie się no luzie i do pis i do sldowcow zdjęcia sobie z nimi porobcie, uściski uśmiechy pelna radość, fotke sobie strzelcie w fotelu przyszłego zarzasdu po sesji ;D pelen teatr, wieeeeem!!! Walnijcie plotke o wewnętrznym sondażu robionym przez zarząd regionu po w powiecie: P0:9 PBR:6 PiS: % SLD:5 RMWO TNSPolska dla ZR POkuj-pom wewnętrzny sondaz 7-9 IX U.] można poklepać serie komentarzy krótkie glosuje na brejze ja tez rownie glosuje na brejze, itp. Itd. Nie wdawać się wdyskusje ale klepce co jakiś czas"

Tak było w roku 2014, ale jak podaje portal TVP Info, Brejza podobne wytyczne wydawał także w kolejnych latach.
Brejza jeszcze w 2018 roku przyznawał, że sam "trolluje" z fejkowego konta na facebooku.

"...18.30 ino online (lokalny portal) rzuca komunikat o konfie Stachowiaka 19.45 jest 12 komentarzy, wszystkie prostachowiakowe (przez niego organizowane). Ja mogę komuś pisać i podsyłać dziesiątki komentarzy (mam inny profil na facebooku) ale potrzebna jest jedna dwie osoby które dostano paczke z 20 komentarzami i co 20 min jeden dorzuca. Pan Ireneusz (Stachowiak — kontrkandydat Ryszarda Brejzy) wyczyścił swoja tablicę — usunął rano wszystkie komentarze, które wieczorem otrzymał. Czyli — celnie i zabolało. Powtórzymy to dziś" - pisał.

Tło całej sprawy to afera fakturowa. Jak podaje portal TVP Info, "Śledczy ustalili, że w procederze wystawiania fikcyjnych lub zawyżonych faktur, z urzędu miasta Inowrocławia wypłynęło w okresie objętym postepowanie ponad 250 tys. złotych. Pieniądze te były przeznaczane w głównej mierze na potrzeby działalności politycznej Krzysztofa i Ryszarda Brejzów".

bsw/TVP info

Komentarze

Top2019.09.26 21:20
WoW.. czytam i widzę że trolle od Brejzy czuwają :)) pewni jesteście, że po wyborach spokojnie i cierpliwie... wywloką Was jednego po drugim? :) W internecie nic nie ginie, a Tor już nie taki bezpieczny...
Milena2019.08.29 13:02
Bzdura, bzdurą pogania. Jeśli te faktury związane z Brejzą, to czemu CBA zajęło się tym po doniesieniu Brejzy na policję? A poza tym zamieszane w to są radne z PIS-u. No i ostatnie dziwo: CBA stwierdziło, że nie prowadzi żadnej sprawy przeciwko Panom Brejza a kase za lewe faktury wzięły Panie z PIS. TVP kłamie jak zawsze!!!!
LuckiLuck2019.08.27 21:31
Poseł Brejza farmę miał ija ija ooooo Na tej farmie Trole dokarmiał ija ija ooooo
MJ2019.08.27 8:39
Jest gdzieś lekarz w pobliżu, lewactwo otumanione, jakby coś przedawkowało. Pilnej interwencji potrzebują Urszula i Zabłysła, wiadomo, kobiety mają wbrew genderom mniej odporny organizm. Potrzebna jest bardzo szybka interwencja lekarska.
Pet2019.08.27 8:16
Skandal to wy macie w MS., z umoczonym Ziorrem. Nikt z kim rozmawiałem nie wierzy że Zerro nic nie wiedział. To szef tego układu. Jednak jak powszechnie wiadomo ten pan nie ma zdolności honorowej, a i moralności zerro.
bzyk2019.08.27 7:14
Szkoda,że zapomnieliście napisać iż główne sprawczynie tej afery w Inowrocławiu to kobiety związane z PIS. Jedna to zdaje się działaczka PIS a druga startowała na radną z ramienia PIS. Jesteście zwykłymi szmatami pomijając ten fakt, bo to rzuca całkowicie odmienne spojrzenie na cała sprawę.
ww.662019.08.27 6:24
Afera Brejzy: Ojciec posła Brejzy zgłasza prokuraturze możliwość popełnienia przestępstwa polegającegona wyprowadzeniu 250 tys. z kasy urzędu. Zatrzymane jest 18 osób. Najważniejsze zatrzymane to była urzędniczka, wcześniej związana z PiS akceptująca faktury i przedsiębiorczyni, była kandydatka po Parlamentu Europejskiego z listy PiS, wystawiająca lewe faktury. To chyba kolejna afera PiS a nie Brejzy?
ja2019.08.26 23:17
PO inaczej działać nie umie i nie może, jak kradzież i rozbój.. Bronią ją tu na frondzie też rosyjscy stachanowcy , płatni agenci... Agentura rosyjska i niemiecka działają w Polsce razem, aby uczynić na powrót nasz kraj bantustanem i kolonią do wyzysku , tak jak było to dotychczas.
leszczyna2019.08.26 23:23
Wybory w Polsce są fałszowane wtedy, gdy wygrywa ktoś inny niż PiS, a gdy wygrywa PiS, są zawsze prawdziwe, nieprawdaż?
Maria Blaszczyk2019.08.26 22:47
To jak z tymi rowerami na Placu Czerwonym... Nieważne, co się stało. Liczy się zamęt, w którym może utonie sprawa pana Piebiaka.... Ale ja przypomnę, co mi szkodzi. Dwa lata temu pan Brejza senior, prezydent Inowrocławia, zawiadomił policję o aferze fakturowej. Z dowodami się tam udał - a te dowody świadczyły przeciwko... no właśnie... komu? Ano bynajmniej nie jemu samemu. Tylko 16 innym osobom, z których "najważniejsza" była pani Agnieszka Ch., szefowa Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta w Inowrocławiu z partii... tak, tak, właśnie... PiS. Inne osoby, związane z tą aferą, przynajmniej w częsci, były również z PiS powiązane. I teraz nagle się okazuje, że chodziło o działalność polityczną panów Brejzów... To doprawdy karkołomna teoria. Czemu działacze PiS mieliby wyłudzać pieniądze na działalność akurat tych panów?
robaczek2019.08.27 5:01
For the lonely fall and winter nights; https://www.bettystoybox.com/collections/large-dildos-8-or-more?page=2
wio2019.08.26 16:54
TVP nie jest wiarygodna. Stworzono temat zastępczy, żeby odwrócić uwagę od Ziobry i jego chłoptasi. Ale prawda się obroni i mam nadzieję, że Ziobro i inni za farmę troli odpowiedzą.
Alojz2019.08.26 16:33
Może jednak przedstawić bliżej te, które rozkręciły "aferę" z Brejzami? Damy mają oskarżenia o korupcje, ai miały bliskie związki z PIS-em. Wypadałoby też wspomnież, że doniesienie do prokuratury złożył Brejza senior. I jeszcze jedno skąd TVPInfo ma dostęp do materiałów ze śledztwa? Na Boga, Wy wierzycie w Jezusa Chrystusa w tej Frondzie?
Irena2019.08.26 16:25
To widać jak trole Brejzów ich bronią i atakują tych co piszą prawdę
72019.08.26 16:02
idioci,nikt juz wam nie wierzy pideusze !!!!!
Lennon2019.08.26 15:28
>>Niesamowity skandal wokół Brejzy. Jak skończy poseł PO? Nijak. Baby z PiS z urzędu, które przekręcały kasę, a które zgłosił ojciec Brejzy może w końcu zostaną skazane. Póki co 3 lata prokuratura i sądy nie ogarniają problemu PiS-owskich złodziejek, które przekręciły ponad 200 000 zł. I tyle w temacie.
PO to samo zło !2019.08.26 14:23
Niezła rodzinka B. Albo nawet Rodzina .
Lech Keller-Krawczyk - eine kleine jüdisch läuse2019.08.26 14:16
Kim jest ten: 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐢𝐜𝐨𝐰𝐲 - 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚? Nazwisko jego jest Lech Keller-Krawczyk i jak sam przyznaje, cyt.: "Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą." - i dalej, cyt.: "Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami": 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚 𝐃𝐳. 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐤𝐚𝐥𝐢𝐧𝐤𝐚, 𝐧𝐢𝐤𝐭, 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤 (mam słabość do bolszewików), itp." - Wszystko jest jak byk jest w archiwach Frondy. Sumując; dzielnicowy, Urszula, JPIII, Agnieszka Dz. - to Lech Keller-Krawczyk, sowiecki Żyd, homoseksualista a jako taki pedofil. Prawdziwy stachanowiec blogowy, zaczyna rano i kończy rano. Stara dobra szkoła leningradzka, towariszcz Nowaka-robaka
Ruda z KOD2019.08.26 13:56
Jak skończy cwaniak ???w toi toju w Inowrocławiu
matis892019.08.26 13:55
Sporo na Frondzie tych brejzowych troli lewackich hejterów w gościach. Ktoś powinien to zbadać.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\054....2019.08.26 13:11
sady tu wkomentarzu,ze ZIOBRY chore z nienawisci do prawdy,NATURY ,dobra itd lewaki chca przypisac rzadowi i P.ZIOBRZE PRZYNALEZNOSC LEWACTWA wsrod sedziow itd lewactwo odwraca kota ogonem ,ale dziwie sie przecietnemu POLAKOWI,ze POpiera tak wielu swoich P R Z E S L A D O W C O W, OBUDZCIE SIE!!!!!!!!!! BO NIE TYLKO PRACA I PIENIEDZMI CZLOWIEK ZYJE!!!!!!!! jak mozna tak zepsutych do szpiku kosci osobnikow wybierac???????
Ruda z KOD2019.08.26 13:58
Żebys ty wiedział ile tam dawnych esbeków jest i są wściekli że zabrali im nienalezne emerytury
Marek2019.08.26 12:42
Łżecie jak bure suki. Brejza zgłosił do organów sprawę lewych faktur w swoim urzędzie. Na siebie donosił?
Spoko2019.08.26 13:34
Wszystko się wyjaśni ! Słyszałem, że PIS sprowadzi kilku funkcjonariuszy NKWD do ich przesłuchania. Będzie wesoło !
prawda2019.08.26 12:28
Widać po facjacie tego człeka że to kłamca i manipulator i jest zdolny do wszystkiego
west2019.08.26 12:19
Oto prawdziwe oblicze "przyszłego" ministra sprawiedliwości". Niech sobie dalej siedzi w gabinecie cieni, oby w przyszłości zabezpieczonym mocnymi drzwiami i kratami
Botis2019.08.26 11:55
Ale zdajecie sobie sprawę że w to wasze odwracanie uwagi od pisowskich przestępców to nikt psychicznie zdrowy nie uwierzy ;)
Spoko2019.08.26 13:32
Ty Botis, aleś mnie siurwa przestraszył ! Przez tych pisowskich przestępców PIS przegra wybory. A dzięki tym aniołom z tot. opozycji POKO wygra wybory. Ty jesteś dobry Botis - nadajesz się na mielonkę !
Ruda z KOD2019.08.26 14:01
dla psów mielonke
Botis2019.08.26 15:21
Zło jest złem bez względu na to kto je czyni... Ale skoro twój moralny kręgosłup właściwie nie istnieje (ktoś niezwykle mocno się nie popisał jeśli chodzi o twoje wychowanie) to możesz sobie pozwolić na opinie że skoro tamci byli źli to my też możemy. Gdzie się podziały wasze nauki o dobrze i źle, o miłości do bliźniego , skromności, pokorze itd... Bo te lekcje też chyba ominąłeś. Ty puki co to pluj tym swoim wściekłym zawistnym ryjem w monitor a ja poczekam troszkę i z chęcią popatrzę na Ciebie jak ten twój wypaczony do granic możliwości, pozbawiony jakichkolwiek norm, zawistny i chamski świat runie z hukiem.
wojtek2019.08.26 11:47
To ustawka pisu :) zeznania oskarżonej o wystawianie lewych faktur i do tego należącej do pisu działaczki :) ośmiesza się tvpis.
totalni przegrają z kretesem2019.08.26 11:18
trolle tutaj dwoją się i troją a głupie to jak nieszczęście, przed chwilą gromili pisiaków za trolowanie a teraz bronią totalnego trolla, ciągle jest robota Cha cha cha nawet komicznie to wygląda ale są to zwykłe szumowiny
Olej2019.08.26 11:12
Arogancka morda cwaniaka ! Jemu PO-dobnych jest więcej, cała kolekcja łże-mord, które chcą kraść, kręcić lody, doić i robić z tego kraju czerwone bagno. Co do ministra Ziobry, tak samo nie pasuje łajdakom jak minister Macierewicz, dobrał im się do skóry i poczuli skąd im nogi wyrastają. Minister Ziobro jest jednym ze skuteczniejszych czyścicieli bagna i bagno bulgota z nienawiści.
Ruda z KOD2019.08.26 14:01
Moja rada gnać te świnie do końca z peło oczywiście
wio2019.08.26 17:00
ZIOBRO to jest szef wszystkich troli. On to wymyślił i powinien za to polecieć.
JS2019.08.26 11:06
robaczek Wiesz ile Niemcy wydają na imigrantów ??? Wiesz ile PO-PSL rozpuściło pieniędzy z narodowego skarbca ? Wiesz ile było biedy w Polsce, jak biedne były dzieci za PO-PSL ? Wiesz jak bogaty jest nasz kraj ? Bardzo. Jesteśmy bardzo prężnym narodem i tego na zachodzie się boją ! Gdyby nie program 500 zł na dziecko, mielibyśmy narzuconych z UE już dziesiątki tysięcy imigrantów z Afryki i nie wiadomo skąd a to nie są grzeczni, inteligentni, kulturalni chłopcy co chcą pracowac. Ten program miał zachęcić Polskie rodziny do odbudowy kurczącego się w silnym tempie społeczeństwa i zostało to zahamowane ale już ten trend kończy się niestety. Bóg dał nam szansę. Jeżeli my Polacy nie będziemy mieli dzieci to dodatkową populację dostaniemy z UE ! Pozdr.
robaczek 2019.08.26 11:23
CO????? PROSZE!!! nie takie farmazony!!!!! Jezeli w w takie rzeczy wierzycie to ja ju z sie ku_rwa poddaje. porzeciez taka pierd.... propagande powtarzasz ze sie w glowie nie miesci. NIE PDOALES ANI JEDNEGO ARGUMENTU. ANI JEDNEGO FAKTU! wszystko na zasadzie " a ja uwazam tak" jeden sukces PIS. jedna dobra rzecz ktora zrobili dla PL. jednA!!!!!! ktos?
Ruda z KOD2019.08.26 13:57
farmazona szukaj sobie na marszach KOD
wio2019.08.26 16:59
CO za BREDNIE !!!! W co ty wierzysz ???
robaczek 2019.08.26 10:53
ŻAŁOSNE!!! Lykamy patuski ;] w to to nawet ja juz nie wierze ;] Jeżeli taką ścieme łyka naród, to ja już nie mam nadziei. JESTEŚMY NARODEM FRAJERÓW! oj dziadki i babcie. czy wy powaznie tego nie widzicie? w imię czego niszczycie Polske? w imie zgorzknienia, zemsty? za co? za to ze wam sie nie udalo? LUDZIE!!!! was popierdo..... juz calkowicie? PROSZE. WYTLUMACZCIE MI JEDNO! ZA CO POPIERACIE PIS? Jedna rzecz. jedna!! nie farmazon typu wstalismy z kolan czy 500+ . jedna rzecz która zrobili dobrego dal Polski oprócz socjalu i rozdawiennictwa? JEDNĄ RZECZ PODAJCIE!! ktos?
Ruda z KOD2019.08.26 13:59
Za wszystko co zrobili dla Polaków nedzny robaku
robaczek 2019.08.26 16:59
;] no właśnie!!! nawet jednej nie jesteście w stanie podac!!!!!!!!!! KUR_A!!!!!!! ludzie!!!! za pare lat bedzie wam tak wstyd ze daliscie sie tak zmanipulowac. jak za PRL nie wstyd wam? tak zwyczajnie. nie wstyd?
JS2019.08.26 10:30
Kali Nie jestem dobrym PIS-owcem i nie chcę być. Chcę stać po stronie tego co Prawe, nie skośne, nie krzywe, nie wypaczone, nie lewe. Pozdr.
Urszula2019.08.26 11:22
Jesteś za, a nawet przeciw. Jak ty to robisz?
Spoko2019.08.26 13:27
Ty JS, jeśli tego chcesz to musisz wyjechań na stałe do Rosji !
Kali2019.08.26 10:25
Kali z kolegami juz ukraść duże stado krowów i mówić że to banda Tuseka ukraść. Ciemny lud wierzyć i głosować! Kali z kolegami się cieszyć. Kali być cwana. Kali mieć dobre Mzimu.
Pan miłuje prawo i sprawiedliwość{ psalm 33 }2019.08.26 10:23
PIS i tak rozgromi w październiku totalniaków ale zawsze się przyda kolejny pożyteczny idiota!
Mirek2019.08.26 10:18
No to Brejzy mają problem . Jak tak dalej pójdzie to Brejzy pójdą do mamra .
XYZ2019.08.26 10:51
Czy PIS kogokolwiek zamknął?
leszczyna2019.08.26 22:23
I w doborowym pisim towarzystwie, nie sądzisz?
edi2019.08.26 10:15
UWAGA - na dzielnicowego - ruskiego trolla - OBSERWUJĘ GO JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU - ZAWODOWO CODZIENNIE W KAŻDYM WĄTKU PLUJE NA POLSKĘ , POLAKÓW, KOŚCIÓŁ I POLSKI RZĄD !! NIGDY NIE MA KONKRETÓW ZAWSZE POmyje !!
edi2019.08.26 10:13
BOLSZEWICKIE METODY BREJZY - KŁAMAĆ, OPLUĆ i ZNISZCZYĆ, Stalinowsko-UBecka metoda - DAJCIE MI CZŁOWIEKA A PARAGRAF SIĘ ZNAJDZIE - tylko w nowszej wersji RODACY 13 października POgonić LEWACTWO Z TĘCZOWĄ ZARAZĄ !!
wio2019.08.26 16:58
Przecież to jest metoda Ziobry, pisiorze. Na Brejzę nie ma nic bo nic nie zrobił. TVP klamie jak zwykle.
JS2019.08.26 10:13
Urszula - żadna władza idealna nie jest i popełnia błędy ale ja już wolę próby naprawy naszej Ojczyzny i błędy Ziobry niż dewastację i wywłaszczenie naszego narodu w wykonaniu PO+PSL+Nowoczesna+SLD+Biedroń +++ Pozdr.
Kali2019.08.26 10:17
Mądre słowa! Kali cię lubić! Ty kraść krowy i przyprowadzać do nasza wieś! Ty być dobra pisowiec.
JS2019.08.26 10:29
Nie jestem dobrym PIS-owcem i nie chcę być. Chcęs tać po stronie tego co Prawe, nie skośne, nie krzywe, nie wypaczone, nie lewe. Pozdr.
Urszula2019.08.26 11:19
Nie wiesz jeszcze co by było gdyby władza przeszła w ręce tych, których wymieniłeś. Jesteś wyznawcą PiS i inaczej ani pisać ani rozumować nie będziesz. Dewastacje i rozkradanie Polski to mamy teraz. Dlaczego, skoro PO tak kradło, nikt z nich nie siedzi? Czy myślisz, że gdyby to była prawda to Ziobro by popuścił i nie wykorzystał okazji? Wasze sztandarowe hasło: PO to złodzieje, przyjmujecie bez zastanowienia się tylko po to aby przeciwnikom przywalić. O podziale Polaków nawet nie wspominam bo za to co zrobił PiS i Kaczyński powinno być dożywocie. Zostaliście wykorzystani zgodnie z tym co Kurski o was powiedział: "ciemny lud to kupi". Czas się ocknąć i przestać być ciemnym ludem. Nie musisz popierać PO i reszty - ja tez ich nie popieram, ale czy warto popierać PiS? Przekonasz sie o tym po wyborach jak rząd dokręci ci śrubę i nie starczy ci nawet na szczaw i mirabelki. Bo to też musisz kupić.
Cogito ergo sum2019.08.26 10:08
Brejza to człowiek od mokrej roboty. Nawet nazwisko ma dobre. Cyngiel.
El2019.08.27 8:14
Aż ukradnę opis ok kolegi bo pasuje: "Brejza senior odkrył nieprawidłowości w urzędzie, więc złożył zawiadomienie do prokuratury. Odpowiedzialne za to były urzędniczki związane z PiS, ale to Krzysztof Brejza jest winien, bo panie zostały złapane za rękę! Bareja się kłania." Jesteś albo płatnym trollem albo pożytecznym idiotą PiSu.
Polak2019.08.26 10:04
Brejza senior odkrył nieprawidłowości w urzędzie, więc złożył zawiadomienie do prokuratury. Odpowiedzialne za to były urzędniczki związane z PiS, ale to Krzysztof Brejza jest winien, bo panie zostały złapane za rękę! Bareja się kłania. buhaha...
mckwacz2019.08.26 11:42
nie masz cfaniaka nad pisiaka, jak ich złapią za rękę to mówią ,że to nie ich ręka
Karol2019.08.26 14:49
Ta mucha musi byc olbrzymia, by dala rade tak zafajtac ci mozg !
Kali2019.08.26 10:01
Kali prowadzić farmę trolli w swoim ministerstwie to być dobry murzyn, pupil prezesa, dobrze robić i być niewinny. Jak platfus prowadzić farmę to być niesamowity skandal! Bądź w PiS, bądź cwany, bądź jak Kali.
syjon2019.08.26 13:12
Jak pisiory trolują to skandal, wielka afera, grzanie tematu a jak totalni to nic się nie stało? przecież PiS wywalił swoich, nie bronił, dlaczego totalni tego nie zrobią, przecież przed chwilą byli śmiertelnie oburzeni takimi zachowaniami
wio2019.08.26 16:56
Przecież na Brejzę nic nie znaleźli to za co mają wywalać ??!! A to że Ziobro wywalił to nie zamyka tematu, bo sam Ziobro siedzi w tym po uszy. Nie jest możliwe, że jego prawa ręka robiła to za jego plecami, a jeśli robiła, to Ziobro powinien polecieć za to że nie ma kontroli nad swoimi ludźmi. Chłopie otwórz oczy.
anonim2019.08.26 10:00
Powinien za to siedzieć, nie za trollowanie, ale za użycie korupcyjnych money do tych działań
Andrzej Malik2019.08.26 12:04
Towarzyszowi z Sankt Petersburga słownik się zablokował?
Urszula2019.08.26 10:00
Ani za cholerę wam, nie wierzę. Odwracacie kota ogonem bo chcecie ukryć świństwo jakiego się dopuściła klika Ziobry. Ale my pamiętamy. Czemu nie napiszesz, frondo, że w aferę Ziobry są zamieszani politycy, sędziowie i pewne służby.
Kali2019.08.26 10:13
Kali być z PiS, Kali być cwany, Fronda wtedy nabrać woda w usta i nic nie mówić. Bądź jak Kali.
Jahu2019.08.26 13:08
Kali perdolić jak to Kali.
bzyk2019.08.27 7:15
Jahu, idź do piachu.
Szymon2019.08.26 11:58
Jakoś przemilczają fakt, że radną w Inowrocławiu, która wystawiała fejkowe faktury i która ma już 7 zarzutów prokuratorskich jest pani z PiS...
Jahu2019.08.26 12:33
Ty nie wierzysz bo ty pewnie też pobierasz hejt 500+ wypłacany przez totalną degrengoladę.