29.01.16, 11:07Fot. usmagazine.com

Niezwykły prezent dla papieża od DiCaprio (WIDEO)

Amerykański aktor Leonardo DiCaprio spotkał się na prywatnej audiencji z papieżem Franciszkiem. Obaj wymienili się szczególnymi prezentami.

DiCaprio na początku spotkania w języku włoskim podziękował papieżowi za to, że przyjął go na audiencji. Następnie zaprezentował Ojcu Świętemu podarunek jakim był album z reprodukcjami obrazów Hieronima Boscha. Aktor pokazywał Franciszkowi jeden szczególny obraz, który jak mówił, wisiał nad łóżkiem DiCaprio, gdy ten był dzieckiem. Papież z zaciekawieniem patrzył na ten wyjątkowy prezent.

Franciszek podarował z kolei aktorowi egzemplarze swojej encykliki "Laudato si". Nie był to przypadkowy prezent, jako że DiCaprio znany jest ze swojego zaangażowania w ekologię i ochronę środowiska. Od 1998 roku prowadzi fundację podejmującą działania w tym kierunku.

Oto zapis wideo ze spotkania Franciszka z Leonardo DiCaprio:

 

emde/Youtube

Komentarze

anonim2016.01.29 12:27
Idiotów i opętańców w komentarzach nie brakuje, jak zwykle.
anonim2016.01.29 16:35
Czemu masońskie ONZ daje stanowiska gwiazdom kreowanym przez zdegenerowany showbiznes typu Leonardo Dicaprio czy filmowa czarownica Angelina Jolie wraz ze swoim znanym mężem ?? Bo to są gwiazdy kierowane do ludu, a ich zadaniem bedzię poprzez swoją sławę utwierdzić wśród ludu, ujawniającego się antychrysta. Takie mają zadanie i tak działają. Przecież wiadomo że oni mają poglądy masońskie, lewackie, antyludzkie... takie jak masońskie ONZ, mimo że przykrywają to ekologią, humanitaryzmem, satanistyczną filantropią i innymi oszustwami na przykrywkę. To są słudzy antychrysta mający dać mu wyraz poparcia powołując się na swoją sławę. Takie jest ich zadanie. Tylko czemu takie typy spod ciemnej gwiazdy lgną do Franciszka wspierającego religię światową antychrysta ? Bo wiedzą że to ich człowiek i też realizuje masońskie plany, szkoda tylko że tyle katolickich mediów jeszcze tego nie widzi lub udaje. No cóż kontrowersyjny, heretycko-okultystyczno-dziwacki malarz dla Franciszka, od sługi masonerii przesławnego Leonarda.
anonim2016.01.29 16:51
Ukryte przypisywanie rogów świętym, przez malarzy pod wpływem szatana jest znane od dawna. Taki podarunek ( od takiego malarza) dostał Franciszek od masońskiego Leonarda. Praktyka przypisywania ukrytych rogów jest też znana dzisiejszym masońskim mass mediom sympatyzującym z Franciszkiem.