07.10.20, 19:05Fot. screenshot - YouTube (Konfederacja TV)

O tym się mówi: Konfederacja straszy gospodarczą ruiną

Politycy Konfederacji podnoszą alarm i przekonują, że rząd Prawa i Sprawiedliwości chce uderzyć w portfele Polaków. Według Konfederatów działania rządu będą miały katastrofalne skutki gospodarcze. Chodzi m.in. o ulgę abolicyjną.

- „PiS chce dzisiaj uchwalić ograniczenie ulgi abolicyjnej, by Polacy pracujący za granicą musieli płacić wyższe podatki polskiemu fiskusowi i nie mogli uniknąć dopłaty podatku dochodowego od pieniędzy zarobionych na emigracji. Uwaga, te zmiany miałyby obowiązywać już od początku nowego roku!” – alarmują politycy Konfederacji.

Do tego, jak przekonują, PiS chce też podwójnie opodatkować spółki komandytowe oraz przedłużyć obowiązywanie podwyższonych stawek VAT 8% i 23%. Konfederaci straszą też „największym w historii deficytem budżetowym”.

- „Władza prowadzi skrajnie nieodpowiedzialną politykę gospodarczą, przejedli czasy koniunktury zamiast obniżać podatki i upraszczać prawo, a teraz mamy tego fatalne efekty! Zadłużają nas na potęgę!” – przekonują przedstawiciele Konfederacji, zapewniając przy tym oczywiście, że sami będą bronić interesu obywateli.

kak/nczas.com

Komentarze

Joanna2020.10.30 13:44
Szanowna Konfederacjo, już dawno odkryłam, że Wasze przedstawianie się jako formacja patriotyczna, to był po prostu żart, w który niestety część elektoratu uwierzyła. A przykładów demaskujących te deklaracje jako żart jest sporo; 1. zachowanie Konfederacji w II turze wyborów prezydenckich; 2. znieważanie majestatu Sejmu przez gówniarsko-chuligańskie występy posła Brauna; 3. wycofywanie się (vide - wypowiedzi posła Dziambora) z poparcia dla uchylenia przepisu o dopuszczalności zabicia dziecka z przyczyny eugenicznych; 4. antypatriotyczne happeningi posła Korwina-Mikke i jego wręcz sutenerskie wypowiedzi o kobietach; 4. bierność - w słowach i czynach - wobec ostatnich awantur ulicznych; 5. wszczynanie śmiesznych demonstracji pt. 'maseczka narusza moją godność jako osoby'; 6 - brak konstruktywnej współpracy z rządem wobec zagrożeń pandemii, a zamiast tego zapamiętała, bezmyślna krytyka każdej jego decyzji; 7... do nieskończoności - pycha, pycha, pycha...
Ma2020.10.26 14:29
Naprawdę? co też szanowny biskup powie? Co tak nagle się ksiądz biskup nawrócił? To jest efekt ksiedza nauk- te tańce na ołtarzach, flagowanie, durnowate podskoki w swiatyniach- wychowaliście pseudokatolików. Oni boja się własnego cienia, narodowcy, tak, ci, którymi ks biskup gardzi- oni bronili domu Bożego. A gdzie ci od świecze,k, czuwan, zawodzeń odnowowych- aha, są w marszach lewaków. Gratuluję ks Biskupie to wasza wina- zakłamani hipokryci. zdradziliście Jezusa Chrystusa tym heretyckim"kościółkiem", kremówkami papieskimi, dniami islamu, koncertami, itp- ohyda.
przepędzic tych skorumpowanych komuchów2020.10.25 9:21
https://www.youtube.com/watch?v=jMf20Iq4r6o&t=3s
lisek2020.10.24 20:33
Bosak nie strasz nie strasz. Idź lepiej na fermę, tam norki i fretki na ciebie czekają.
ala2020.10.24 15:01
Konfederacja to dopiero są szkodniki. Mało tego, Janusz Korwin-Mikke vel Ozjasz Goldberg, Grzegorz Braun, Mordachej Bosak, to wszystko Żydzi. Proponuję, aby sceptycy typu Braun, Bosak, Mikke, Wilk z Konfederacji w sprawie pandemii napisali oświadczenie "Nie chodzę w maseczce i proszę nie stosować uporczywej terapii a moim spadkobiercą jest...." I niech sobie chodzą!!!
Antykonfederata2020.10.17 16:20
Ci ludzie to są jeźdźcy apokalipsy - bez wiedzy kwestionują autorytety lekarskie w kwestii pandemii, zachęcali jeszcze niedawno do nienoszenia maseczek - to nie mogą być polscy patrioci, jeśli zachęcają do narażania i zdrowia i życia Polaków, zwłaszcza starszego pokolenia. To wygląda mi na rosyjską piątą kolumnę.
Alojzy Cedzidło2020.10.17 12:58
Uczeni Frondy , specjalność " Konfederacja " rozpisali swoje diagnozy gospodarcze i inne . Co one są warte , pokazał wczoraj , po 20.oo pan Braun. Większej błazenady wcześniej nie widziałem. To Jego " szczęść Boże " to czystw kpiny ze wszystkiego co w Polsce normalne . Konfederacja z jego udziałem , zejdzie całkiem na psy.
Nie tylko ona:2020.10.8 10:31
Jarosław Gowin, nowo mianowany minister rozwoju, pracy i technologii było gościem programu „Tłit WP”. Jak twierdzi, gospodarka musi się przygotować na kryzys, który dopiero przed nami. – Nadchodzą trudne czasy, ale chcę powiedzieć w imieniu swoim i rządu. Nikogo w tych czasach nie pozostawimy bez pomocy – zapewnił Jarosław Gowin, minister rozwoju, pracy i technologii, który od wczoraj przejął obowiązki po swojej byłej koleżance z partii, Jadwidze Emilewicz.
Dam2020.10.8 9:27
Przecież PIS po prostu realizuje swój program wyborczy "Polska w ruinie"
Japa2020.10.17 15:31
Taaaak , " Damciu " Szanowny ? A co to po was w 2015 nie w ruinie i polskie pozostało ?No co napisz . Proszę.
ala2020.10.24 15:02
Skąd w Tobie tyle jadu i nienawiści? Urodziłeś się w tym kraju, nienawidzisz Polaków, to nie pluj chociaż na ten kraj...
Jakub2020.10.8 0:47
Niech powiewają zamiast liści, za zdradę!
Marco Bresalviano2020.10.7 23:02
Tak, politycy Konfederacji "straszą". :D Wyssali bowiem to wszystko ze swojego putinowskiego palca. To wszystko nieprawda. Natomiast gdy ten cymbał aktualny minister zdrowia wespół z jakimś ss-manem zapowiada surowe i do tego bezpodstawne z prawnego punktu widzenia (co wytykają nawet dziennikarze z pisowskiego wSieci) kary dla ludzi, którzy zachowali resztki zdrowego rozsądku, to wówczas jest wszystko cacy. :D
Japa2020.10.17 13:28
Ciężko myślę . przyznaję . Poczytałem kilka razy ten tekst Pana Marco i nic z tego nie kapuję . Zestawiłem ten tekst z wczorajszym " wystąpieniem pana Brauna i doszedłem do wniosku ,że wam konfederacji ktoś niewąsko w głowie namieszał .Pan Braun , zaproszony do programu po 20.00 wbił sobie do głowy ,że temat dyskusji się nie liczy . Liczy się tylko on i Jego zdanie . Wczoraj reklama chyba Jego książki . Reklama ! To wykorzystanie audycji na swoją reklamę , nie świadczy dobrze o uczciwości naszego artysyty , filara Konfederacji,
violencja2020.10.7 21:21
Czyżby zwrot w mentalności frondy , która do niedawna gardziła Konfederacją, wyzywała od ruskich onuc lub faszystów?Jeśli taki zwrot to się ogromnie cieszymy, jeśli taki kamuflaż to nie. Z mężem jesteśmy sympatykami Konfederacji /nie członkami/i pomagamy im finansowo i poprzez różne prace.
PiS nie sprosta kryzysowi2020.10.7 19:13
To prawda, że nie jest dobrze, ale ciemny lud przekupiony własnym pieniędzmi tego nie widzi.