06.07.20, 20:11Fot. screenshot - YouTube (Rasiek Rasiek)

Olbrychski o wyborcach PiS-u: Są kupieni przez rząd

Stając wobec porażki Koalicji Obywatelskiej, elity III RP nie mogą powstrzymać się przed wyładowywaniem swojej frustracji. Najwyraźniej, to, dzięki czemu czują się lepiej, to obrażanie Polaków. Tym razem popis swojej pogardy dał Daniel Olbrychski, który na spotkaniu w Podkowie Leśnej wyrecytował wiersz na temat wyborów prezydenckich. Obraża nim nie tylko rząd Prawa i Sprawiedliwości, ale również jego wyborców.

Aktor Daniel Olbrychski wyrecytował na spotkaniu w Podkowie Leśnej wiersz traktujący o wyborach prezydenckich w Polsce. W skandaliczny sposób obraża w nim prezydenta Andrzeja Dudę, premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

W swoim „utworze” aktor szefa polskiego rządu nazywa „kłamczuszkiem”, głowę państwa „marionetą”, a prezesa partii rządzącej „małym szkodnikiem”. Atakuje też wyborców Prawa i Sprawiedliwości, insynuując, że są kupieni przez władze.

- „Gdyby nasza Polska cała jak my tutaj głosowała, dawno byśmy mieli zmianę. Byłoby pozamiatane. Pilibyśmy zdrowie jego prezydenta Trzaskowskiego” – kończy swój skandaliczny wierszyk Olbrychski.

Już wcześniej aktor wyrecytował ten wiersz w ramach #Hot16Challenge.

kak/Twitter

Komentarze

orzeł powraca2020.07.10 22:14
'ROZETA" CAŁKOWICIE ZNIEWOLONA "PARÓWĄ ! ZBIÓR ZAPRZAŃCE !
Jan2020.07.8 12:59
Mierny aktor z pustym łbem tak można scharakteryzować Olbrychskiego.
Anonim2020.07.8 8:26
Niby Polak a z niemieckim ,, ryjem.".
Rdest2020.07.8 2:52
Azja Tuchajbejowicz to dupcyngiel swietnej piosenkarki, tyle po nim zostalo.
Hanss2020.07.7 18:43
Olbrychski, żal mi ciebie.
polacke2020.07.7 17:47
Panie Olbrychski pan taki mądry, inteligentny samozwaniec, tylko dlaczego pan żadnej szkoły nie skończył przez tyle lat, pan bożyszcze komunistów. Zapewniam pana , że wyborcy PiS są mądrymi ludźmi . Daj sobie chłopku roztropku siana i nie nudź.
zenek2020.07.7 16:08
Panie Olbryski pan tu sobie upija się a ja goreeeee
zenek2020.07.7 16:06
Zapijaczony mosiek z drewnianą szabelką na sznureczku.
kibic2020.07.7 16:01
Czas ucieka, piekło czeka Panie Olbrychski !!!
tolo2020.07.7 15:13
Ten stary cap powinien zamilknąć.
Doris2020.07.7 14:59
Panie Olbrychski, jestem nauczycielką z ponad 30 letnim stażem, dobrze zarabiajacy mąż, dorosły syn, też mu sie dobrze powodzi, dzieki olbrzymiej pracy i głosuje na PIS i Andrzeja Dudę. A wie Pan dlaczego? Bo jest sobą, nie zmienia poglądów, szanuje innych ludzi i przede wszystkim jest pracowity. Jeśli w takich kategoriach Pan postrzega wyborców PIS-u , ( kupieni przez PIS), to Pan się bardzo myli. Wśród moich znajomych, jest ich wielu i wszyscy są przyzwoitymi ludźmi.
Julian2021.01.17 10:41
Jestem nauczycielem z ponad 40 letnim stażem i nie zgodzę się z Panią dopóki Pani nie udowodni, że Pan Olbrychski nie ma racji. Na razie z przykrością muszę stwierdzić, że Pan Olbrychski ma rację.
anka2020.07.7 14:43
A Ciebie kiedy kupiono?????? Zapomniałeś pachołku??????
Paweł2020.07.7 14:24
Olbrychski równa się Oświeciński. Obaj ta sama klasa i jeżdżą na koniu. Aktorzy.....hehehe
Anonim2020.07.7 14:15
W swoim „utworze” aktor szefa polskiego rządu nazywa „kłamczuszkiem”, głowę państwa „marionetą”, a prezesa partii rządzącej „małym szkodnikiem”. Atakuje też wyborców Prawa i Sprawiedliwości, insynuując, że są kupieni przez władze. Olbrysie ty kanalio pijaku ćpunie interesuj sie już stary capie eutanazją a nam młodym nie wybieraj prezydenta takiego jak ty jesteś czasek jest tez pijak i ćpun ale młodszy od ciebie staruszku o połowę wieku doradzałeś swoim i jak na tym wyszli jak zabłocki na mydle hahahahaha
klops2020.07.7 13:37
Zapomniał dziad stary jak PZPR kupowała go sobie przez cały okres PRL-u !
Franda troszeczkę przesadziła2020.07.7 12:35
przecież to nie Olbryski - to Tusk z Zoppot
B-ba2020.07.7 12:32
A ty przez kogo jesteś kupiony, pijaku, że od lat działasz przeciwko Polsce? Niezły aktor zrobił z siebie szmatę; choć przypuszczam, że prawdopodobnie od początku określone siły sterowały jego karierą i sowicie go opłacały.
Avi2020.07.7 12:38
Kuriozalna para - on i braunek w Potopie; kuriozalna rola Piłsudskiego nie tak dawno odgrywana. To nie jest "niezły aktor", to aktor wyjątkowo zły. Jedyne co umiał, to jazda na koniu; przecież on nie zagrał żadnej znaczącej roli np. w filmie współczesnym. Dzięki ekranizacjom Sienkiewicza stał się sławny i tę sławę wykorzystuje do polityki.
Marek Krakowski2020.07.7 12:28
Kto jak kto, ale on wie coś o "kupowaniu". Wszak za komuny był kupowany przez czerwonych. Tak dziadku, każdy sądzi według siebie. Aktorem byłeś dobrym, ale człowiekiem jesteś marnym i podłym.
Małgorzata2020.07.7 12:27
A przez kogo KUPIONY był i jest p. Olbrychski ? Kogo jest NIEWOLNIKIEM ? Co mu nie daje pokoju na starość ? > Jego własne grzechy i przewinienia ? Człowieku - starcze nawróć się , opamiętaj . Twoje życie jest jak scena.Wystawiałeś na pokaz to co nadroższe dla normalnych ludzi. . Ty grałeś tam Pierwszą rolę. To TRAGEDIA pewnie stąd u ciebie to ROZGORYCZENIE , SMUTEK i NIENAWIŚĆ do innych.
Halina Stopa2020.07.7 12:09
oświadczam Panu, że głosowałam na PAD, nikt mnie nie przekupił i moim zamiarem jest zagłosować na niego w II turze
beznadziejna dekretynizacja Keller-Krawczyka2020.07.7 11:42
Olbrychski, celebryta, w PRL-u miał same profity, a zgrywał się na opozycjonistę. Podstarzały erotoman.
Edward2020.07.7 11:01
Proponuję obejrzeć na YouTube film "Aktorzy i błazny": https://www.youtube.com/watch?v=JkNUgyAnHEs
jures2020.07.7 10:59
Panem Młodym był w "Weselu" - Taka wzięła go podnieta - Po toastach bardzo wielu, On Poeta, on Poeta!!! Pot wyciska mu na lice Bo nie snadnie, bo z mozołem - By zaistnieć w polityce, Lepiej zostać mu Chochołem.
Lulek2020.07.7 10:29
Proponuję dla "nieprzekupnej" Urszuli i Olbrychskiego i im podobnych zastosować najwyższe podatki choćby i 100% Sama się o to prosi
slawek522020.07.7 10:27
Niech stanie przy cukiernicy to dzieci przestaną używać cukier.
RS2020.07.7 10:19
Do Urszula,- przecież po to się wybiera ludzi do rządzenia Państwem, żeby obywatelom żyło się bezpiecznie i w miarę możliwości dostatnio. A do tego trzeba wybrać ludzi którzy są kompetentni, którzy potrafią prawidłowo zarządzać. Poprzedni rząd , likwidował przemysł, bo się nie opłacało, szpitale, bo nie ma pieniędzy, posterunki policji niech bandziory mają się dobrze. Minister finansów Rostkowski (ekonomista) powiedział pinindzy nie ma i nie będzie. Bo przecież trzeba było pozwalać żeby mafie rozkradały budżet, i napychać sobie konta łapówkami. Dług publiczny rósł, a jak PiS przejął rządy, dług publiczny malał, PL LOT okazało się przynosi zysk i można nie wyprzedawać majątku narodowego ale go pomnażać itd. Wreszcie ogół społeczeństwa żyje dostatniej, a nie jak za Tuska; żeby nam żyło się lepiej. Obecnie pandemia doprowadziła że problemy gospodarczo-finansowe dotknęły wszystkie kraje, jednak Czechosłowacja i Polska najlepiej sobie z tym radzą i najszybciej mogą wyjść z kryzysu. Dlatego niech zawiść tych głupich ludzi którym też niczego nie brakuje, nie niszczy wspólnego dobra. Kaczyński nikogo nie kupił tylko podatki są dzielone uczciwie, a nie jak było poprzednio człowiek ciężko całe życie pracował i dostał 5zł. podwyżki do emerytury a SB-ek 500zł. i oto jest ta cała wrzawa. Artyści pieszczochy też dostawali z budżetu zbyt hojną ręką. Poprzedni rząd PO-PSL likwidował Polskę, to samo robił rząd SLD "reforma Balcerowicza" Polska miała być niemieckim landem taniej siły roboczej , wysypiskiem śmieci i miejscem dla nachodżców których Angela Merkel zaprosiła do Europy. Urszula jest matołem że tego nie dostrzega, a elektorat PiS to mądry Naród.
Walter2020.07.7 10:14
Odnośnie metod prowadzenia kampanii przez sztab wyborczy Andrzeja Dudy cytuję wpis Sławomira Mentzena z Konfederacji: "Mieliśmy już w tej kampanii fejkowego projektanta mody, który chwalił styl Pierwszej Damy, mieliśmy zalatujące Koreą Północną wieronopoddańcze materiały o Andrzeju Dudzie w głównym wydaniu Wiadomości, teraz przyszedł czas na fejkowych wyborców Krzysztofa Bosaka, którzy w ramach akcji #MimoWszystkoDuda, postanowili udzielić poparcia Andrzejowi Dudzie. Akcja została przeprowadzona tak ordynarnie, że nie zdziwiłbym się w ogóle, gdyby stali za nią mistrzowie z Polskiej Fundacji Narodowej. Kim są bohaterowie tego spotu? Za sympatyka Krzysztofa Bosaka podaje się działacz związanej z PiS i zakładanej przez Sebastiana Kaletę młodzieżowej organizacji, robiący sobie zdjęcia z Beatą Szydło. Kolejny as to rzekomy doktor, którego nie ma w oficjalnej bazie danych ludzi z doktoratem, przypadkowo nazywający się tak samo jak znany działacz Ruchu Narodowego. Są tam też oczywiście ludzie, którzy wystąpili w tym spocie z uczciwych pobudek, pewnie nie wiedząc, że zostaną wykorzystani do tak tępej propagandowej ustawki. Film został wrzucony na kanał bez żadnych subskrypcji, komentarze i oceny zostały oczywiście wyłączone. Nagranie natychmiast pojawiło się na rządowych kanałach propagandowych, według których wyborcy Krzysztofa Bosaka zdecydowali się jednak poprzeć Andrzeja Dudę. Ta bezczelna, charakterystyczna dla sowieckiej propagandy ustawka przypomina nie tylko PRLowskie malowanie trawy na zielono ale i malowanie dziennikarza Wyborczej na czarno. Gdy Wyborcza szukała rasizmu na Marszu Niepodległości, pomalowali jednego ze swoich chłopaków na czarno i wypuścili na Marsz, w oczekiwaniu, że zostanie tam przez rasistów pobity. Nic takiego oczywiście się nie stało. Teraz ktoś, kto dostał zlecenie na znalezienie popierających Andrzeja Dudę wyborców Bosaka również nie mógł znaleźć wystarczającej ich liczby, więc dodał ich trochę od siebie. Gdyby politycy PiS zachowywali się przez ostatni rok normalnie, nie nazywali nas ruską agenturą, nie mówili że jeździmy pod Moskwę szkolić się z zabijania i wysadzania, gdyby nie pozbawiali naszych posłów miejsc przewodniczących komisji sejmowych, gdyby przyjęli jakiekolwiek nasze poprawki, gdyby wyrazili jakąkolwiek chęć konstruktywnej współpracy, to może mogliby liczyć na jakieś większe poparcie naszych wyborców. Ale po tym trwającym ponad rok pajacowaniu ze strony PiS, po roku współpracy ze skrajną lewicą, po pompowaniu Zandberga i przyjmowaniem jego pomysłów i poprawek, jedyne co mogą zrobić, to przebrać za sympatyka Konfederacji jakiegoś działacza swojej młodzieżówki. PiS doszedł w swoim zakłamaniu już do poziomu Gazety Wyborczej. Jak tak dalej pójdzie, do kolejnych wyborów będą musieli sobie szukać aktorów do spotów wśród rodziny zarządów spółek Skarbu Państwa, bo nikt inny nie będzie chciał w nich brać udziału".
tulipan2020.07.7 10:07
PO tobie sa juz tylko manekiny.
Maria2020.07.7 9:40
Nie warto tłumaczyć - nie zrozumie (niestety)
Astm.2020.07.7 9:39
Znowu pachołek moskiewski w akcji. Oj, były dobra czasy za komuny ...
:-)2020.07.7 9:36
Daniel mamy wódkę !!!
boję się o Olbryskiego2020.07.7 9:34
w Hollandi lub innym nowoczesnym kraju - mogli by go podda c eutanazji, bez jego zgody EGO
spoko ludziaszki i człeki2020.07.7 9:21
bo naśle na Was Nurowską. Why wielu "celebrytą" z GW, TVN i samonazywanej się :Warszawki co srało w wchodku z blokiem" oraz "karkówki koszernej" - ktoś nawalił scheisse z czajki do glacy
stary komuszek wspomina dobre czasy komuny2020.07.7 9:18
pieszczoch komuny - co to były za czasy jak jeżdziło się na Festiwale Nowoczesnej Młodzieży do Moskwy z Małgośka - mówię jej . I Szampanskoje OIgrystoje, Czar PGR
Urszula2020.07.7 9:06
Przecież prawdę powiedział. Niech PiS cofnie wszelkie plusy to zobaczycie co się stanie. Ciemny naród jest kupiony za pińcet plus i niech nikt nie twierdzi, że jest inaczej. "Dopóki będę otrzymywała te 500 to będę głosować na PiS" - powiedziała moja sąsiadka. " Pierwszy raz zagłosowałam na PiS bo dostałam 13-ta emeryturę"- powiedziała inna, która dotąd zawsze głosowała na PSL. Czy myślicie, pismatoły, że Kaczyński was kupił z dobroci serca? On was kupił za nasze podatki bo wiedział, że tylko tak wygra wybory. Wiedział, że ciemny lud tylko tak można wykorzystać.
slawek522020.07.7 10:32
Lekarz psychiatra na ciebie czeka. Pośpiesz się!!!!!!!!!
sct2020.07.7 10:52
Ale dlaczego miałby to zrobić? Rząd Trumpa popiera rodziny przez kryzys korony 1400$ miesięcznie Według ciebie Trump to też socjalista??
dr2020.07.7 11:36
Urszula dlaczego nie używasz inteligencji ? wszyscy wszystkich "kupują" a zacznijmy od "dobrego męża" czy żony ? i lepszej i gorszej oferty w sklepie... (wolny rynek) problem jest taki że PO zabierała i dawała ukraść złodziejom PiS daje zwykłym ludziom ale zabrał złodziejom ... ale jak byś uczciwie skończyła trzy klasy szkoły podstawowej .. to byś porównała dwa parametry ...wydany socjal "per" deficyt roczny na to PiS daje rocznie 30-40 mld na socjal a deficyt 2018, 2019 trzykrotnie mniejszy niż za PO a w 2020 był planowany zerowy... no wiadomo pandemia log-down i taki nie wyjdzie ale sam fakt że zaplanowano taki zerowy deficyt (czyli jego brak) ..a za PO ? socjal zabierali, bardzo wysokie deficyty roczne , zabrali drugi filar i złodzieje co roku kradli od 30 do 50 mld na VAT... a w postępowych Niemczech dają 1000 plus i do tego kasę na wynajem mieszkania i oni (Niemcy) są "Kul" ale nie Polacy jak kopiują ich rozwiązania ? czy ty dostrzegasz swoją głupotę ? to co ? reszta społeczeństwa to ma być masochistami pozwalać się okradać a w nagrodę ma nas "czarować" np. Olbryski ? weź się już nie ośmieszaj ...jeden matoł Olbryski wystarczy... chcesz być drugim ?
Avi2020.07.7 12:53
Rozumiem, że dobry rząd powinien stopniowo ucinać pensje i emerytury, karać za urodzenie dziecka, zwiększać bezrobocie, wtedy urszula i jej kumple nie mogliby powiedzieć, że rząd kupuje sobie głosy. Ideałem tych głupców jest oczywiście rząd PO, który zamrażał płace, podwyższał podatki, rozdawał budżet mafiom za łapówki a majątek narodowy Polaków sprzedawał za bezcen za granicę, tez prawdopodobnie za łapówki. Oczywiście nikt nie powie, że taki rząd kupuje sobie Polaków; Ale taki rząd nakupował sobie różnych mafii, złodziei i wrogów Rzeczpospolitej, którzy w tej chwili robią, co mogą, żeby PO z powrotem doszło do władzy. Opłacają też oczywiście hejterów na różnych portalach, którzy z upodobaniem przybierają kobiece imiona. Namnożyło się ostatnio takich komentatorów.
opty2020.07.7 8:52
"Gdyby nasza Polska cała jak my tutaj głosowała......”; POdobnie jak w czasach niedawno minionych, gdzie za POsłuszeństwo wobec "władzi" grałem większość pierwszoplanowych ról .......
dr2020.07.7 8:36
Jak zwykle Olbryski tak trochę się matoli bo np, jak idziemy do sklepu to producent i sprzedawca "kupują nas" lepszym towarem i tańszym (z mniejszą prowizją sprzedawcy) i tak działa wolny rynek .. wszyscy przekupują wszystkich lepszym i tańszym towarem ... i zdanie o przekupieni wyborców jest prawdziwe ...mnie PiS "przekupił" socjalem prawie 40 mld rocznie i trzy razy mniejszym deficytem niż za PO a w tym roku gdyby nie koronawirus to zaplanowany i wykonany deficyt był by zerowy ... to niby dlaczego mam być "masochistą" czyli nie brać socjalu i się zgadzać na deficytu trzy razy większy czyli za po trzy razy szybciej zadłużać kraj ... Panie Olbryski czy nie warto jednak skończyć 3 klasy szkoły podstawowej i w końcu nauczyć się liczyć i nie robić z siebie matoła... ja na prawdę wola Morawieckiego nisz szajbusa Roztowskiego co twierdził "że pinendzy nie było, nie ma i nie będzie" a na VAT-cie złodzieje przewalali od 30 do 50 mld rocznie.. . Panie Olbryski ? jak można pana występy odbierać ? jak występy masochisty... gdzie to leczą ? to nie wiem ...pana oczka "nie czarują" a tępota umysłowa powala... dla mnie celebryci to szajbusy i kretyni..
LULEK2020.07.7 8:35
Drogi Danielu a kto ciebie przekupił? Wszyscy wiedzy kto!
Polak2020.07.7 8:09
Żałosny stary pierdziel z tego Olbryskiego ŻENADA taki człowieczek alkohol mu mózg przeżarł
trzaska2020.07.7 8:32
Lepiej sprzedać się rządowi niż diabłu.
Bianka2020.07.7 8:05
Olbrychski miało być...sorry
Bianka2020.07.7 8:04
WIelu tak jak ja nie załapuje się na żadne ulgi czy pomoce, więc ten argument nie jest słuszny. Być może niektórzy tak sądzą, ale w sumie, dlaczego rząd nie ma pomagać słabszym którym się nie wiedzie najlepiej. Nie każdy jest urodzonym biznesmenem, czy ma talent aktorski ... Dlaczego Panie Onbrychwski Pan nie widzi, że to szereg sprzyjających warunków musiało zadziałać, by Pan został tak świetnym aktorem...?? Trochę pokory i mądrości Bożej na stare lata by się przydało...póki Pan żyje można o to zabiegać...
Daniel2020.07.7 7:59
Potrzebny jest nam Maszynista którym jest On :Towarzysz ,wódz,komunista-Rafał Trzaskowski-słowo jak dzwon.
Arkadiusz2020.07.7 7:52
Kiedyś takich nazywano komediantami, nazwa zmieniła się, ale mentalność pozostała.
fedcb2020.07.7 7:38
Każdy ocenia innych według siebie! On dał się przekupić w czasach PRL, więc uważa, że inni również są przekupni!
Zaciekawiony2020.07.7 7:44
A jak on dał się przekupić w PRL? A twoi rodzice to w jakich czasach żyli, no i jak dali się przekupić?
Maria2020.07.7 9:44
Każdy rozumie według swego zepsucia - tak, za komuny bardzo wielu ludzi nie przekupiono; żyli biednie, niekolorowo, ale godnie, marząc o lepszych czasach dla takich gnojków jak ty
po 12 - ktoś powinien przy nim być2020.07.7 7:04
smuta i depresja może doprowadzić do myśli niebezpiecznych dla samego siebie. W okolicy do 5 km zamknąć wszystkie meliny alkoholowe
nie pij2020.07.7 7:02
trochę ostatnio się wyciszył - ale środowisko popiło w pobliskim leśnym gaju i jeszcze dopił z rana - piwo z rana jak śmietana , a potem wyrecytował MAMROTKĘ
Czesław2020.07.7 6:41
Należy panu Olbrychskiemu przypomnieć wiersz Miłosza który cytował przy otwarciu pomnika poległych stoczniowców i chyba tam jest napisane jako motto. Który skrzywdziłeś człowieka prostego Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając, Gromadę błaznów koło siebie mając Na pomieszanie dobrego i złego, Niestety pan Olbrychski robi teraz za błazna ale nie jako aktor tylko jako upadły moralnie człowiek. Uważa że moze pogardzać tzw. ludżmi prostymi ten "inteligentny inaczej".
ten pan nam to mówi tak prywatnie2020.07.7 6:00
to może ktoś mu też prywatnie kiedyś odpowie
Jędrzej2020.07.7 4:54
Nie znęcajmy się nad starcem, któremu alkoholizm życie zmarnował.
Ulala2020.07.7 3:09
A Olbrychski komu sie sprzedal? wystarczy sprawdzic, za komuny byl pieszczochem salonow, nigdy sie nie splamil krytyka komunistow, postkomunistow. POtem mial cieplo za PO. Teraz odplaca za te zlote lata ustyskiwaniem na obecny rzad. Jak sie Panu Polska i Polacy nie podobaja to moze pan jechac tam gdzie 'lepiej'... zabierz pan ze soba Jande, Holland i jeszcze pare innych osob.
Cyryl2020.07.7 2:31
Z Olbrychskiego "myśliciel", pożal się Boże! "Oj, gdybyś głupi niedźwiedziu w mateczniku siedział, to by się o tobie Wojski nigdy nie dowiedział!"
zaspiewajmy pijakowi...2020.07.7 1:32
..piekna nasza Polska cala ..bez fekali i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA BEZ FEKALI I RAFALA
tess2020.07.7 8:51
brawo nic dodać nic ująć
Darek2020.07.7 0:22
Niestety taka prawda, jakbyście nie zaklinali rzeczywistości. Ale i tak na Olbrychskiego patrzeć się nie da.
Urszula2020.07.7 9:07
To patrz na Terleckiego i się zachwycaj, buhahahaha
Ogłoście jutro, że po wyborach zlikwidujecie 500+2020.07.7 0:05
Zobaczycie co się stanie.
Mariusz2020.07.6 23:39
Jestem w Podkowie Leśnej od 35 lat. To nie pierwsza bufonada Daniela O. w naszym mieście. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, żeby nie przekreślać swojego dorobku zawodowego. Bez wyrazów szacunku.
ceramik2020.07.6 23:38
Że cię tą szablą nie dobił.
Tom Bombadil2020.07.6 23:22
Olbrychski zna się na kupowaniu. Całe życie był kupowany przez komunę.
Anka2020.07.7 0:33
Brawo brawo
Fajni jesteście2020.07.7 7:46
Śmieszni absurdalnie .
Pagnus traditionis2020.07.6 23:06
Mnie w przeciwieństwie do tych, którzy zdolni są zaprzedać się za łyk wódki, nie można kupić.
as2020.07.6 23:04
Alkohol jest dla mężczyzn, a nie cienkich Bolków
Donald2020.07.6 23:03
ty pijaku dasz rady jeszcze rozmawiać???!!!!
Toni2020.07.6 22:57
Mnie jak i innych wyborców PIS nie trzeba kupować, bo umiemy sami o siebie zadbać, to PO zostało kupione przez Niemcy. Gdy Tusk startował do rządu w Polsce to partie Niemiec go finansowały, a on potem niszczył Polskę by w Niemczech nie było konkurencji polskiej. Teraz Rafał Trzaskowski olał Polaków wszystkich w Końskim i reszcie w Polsce postawił na dziennikarzy z GW i portali niemieckich i z nimi się spotkał, bo on jak Tusk jest wystawiony przez niemców. Wybory 12 bm. będą miedzy Dudą i Polską, a Trzaskowskim i Niemcami. Trzaskowski kandydat niemiecki, antypolski.
Anka2020.07.7 0:36
Tak to prawda dlatego Polacy glosuja na Polaka czyli Prezydenta Andrzeja Dudę Nie wyobrazam sobie tej pokracznej postury na zadnym dywanie poziom kompromitujacy!!!!
Anka2020.07.7 0:39
pokraczna nieudaczna chaotyczna osobowosc Trzaskowskiego!!!!!!!
Thomas2020.07.6 22:56
Kończ waść , wstydu oszczędź !!!
W2020.07.6 22:32
Zwieńczenie kariery kabotyna: Nosem w g.wno
Japa2020.07.6 22:06
Współczuję Panu Danielowi . Taka okazja prawdopodobnie Go minie .Spić się w towarzystwie Trzaskowskiego.
Marek2020.07.6 21:58
Syn Prostaka i Głupoty. Odziedziczył równo po ojcu i po matce.
norge2020.07.6 21:29
A olbryski jesk kupiony przez Wyborowa.
szabla2020.07.6 21:19
dziadku , kończ waść ...
infor2020.07.6 21:18
debil olbrychski wydał bełkot. Debilu olbrychski - może jakiś apel do czerwonych braci w Rosji. Kolejny śmieć, który mógł być kimś
Anonim2020.07.6 21:18
a to panu chodzi tylko o picie? - wszyscy wiemy o wielkich zdolnościach pana w tej dziedzinie, dlatego pana autorytet jest mniej niż zero
Glaudiusman2020.07.6 21:16
Co też ten żałosny aktorzyna - alkoholik może mądrego powiedzieć. Najlepiej to on czuje się w Rosji pośród chlaczy pospolitych.
Krzysztof2020.07.6 22:31
Jesteś abstynentem? Brawo .Doszedłeś do czegoś w życiu niż ten aktorzyna? Brawo
...2020.07.6 21:16
Głosuję na PiS odkąd powstało, więc proszę nie mówić, że mnie ktoś kupił.
Krzysztof2020.07.6 22:33
I chwała ci ,brawo. Ale ja nam takich którzy głosują na PiS bo dostają 500+
babcia2020.07.6 21:10
NAPIJ SIĘ CZŁOWIEKU. POLACY BEDĄ ŚWIĘTOWALI 12 LIPCA ZWYCIESTWO P. DUDY
uriah2020.07.6 21:06
nas wyborców PIS "kupiła" polska patriotyczna narodowa partia, was kupili geszefciarze sorosa, banda antypolskich kanalii
Stan2020.07.7 3:50
Debilu PiS cie nie kupił tylko dał ci kredyt z wysokim oprocentowaniem.
uriah2020.07.7 9:44
właśnie odezwała się kanalia
Kim jest ten aktor ? Obrotowy aktor ?2020.07.6 21:04
W czasach PRL-u doskonale prosperował kupowany przez PZPR ! Zapomniał dziadyga już ?
Jahu2020.07.6 21:00
Elektorat Peowski woli jak Rusek oszwabi ich o sześć mld. na gazie.
Mirek2020.07.6 20:55
Olbrychski wielkim aktorem był .....ale był . To co on dzisiaj klepie jest oznaką uwiądu mózgowego . Po prostu facet bredzi .
www2020.07.6 20:48
NARODOWCY, WYBORCY PANA BOSAKA WZYWAJĄ DO GŁOSOWANIA NA A. DUDĘ. Zobacz spot, PRZEKAŻ DALEJ WSZYSTKIM ZNAJOMYM. https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=bHFvJXDHMvQ&feature=emb_logo
Krakus2020.07.6 20:51
Cieszysz się, że faszyści głosuja na Dude?
RWE2020.07.6 21:06
Faszystami są członki Antify .
rozbawiony głupotą lewackiego śmiecia2020.07.6 21:20
dla ciebie - lewacki debilu - to są faszyści; ale dlatego tacy jak ty to są nikomu niepotrzebne śmiecie
Zarabiaj na walucie pandemi2020.07.6 20:47
Hej, Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze w domu Dosłownie nic nie robiąc! Nie pytaj jak- Zobacz na własne oczy! Wystarczy się zapisać tutaj: https://bit.ly/2VNyUzS Darmowe konto demo dzięki któremu postawisz pierwsze kroki! Zyskaj więcej... Wpłać pierwszy depozyt! A analitycy zrobią wszystko już za Ciebie! W ciągu dnia można otrzymać zwrot!
ed2020.07.6 20:44
No cóż, aktorom się płaci za to żeby mówili cudzym tekstem.
bogdanus2020.07.6 20:42
Kaczyński to geniusz polityczny, żaden polityk nie potrafił stworzyć partii i rządzić ją przez dziesięciolecia. Morawiecki pokazał innym narodom jak w krótkim czasie można wyprowadzić państwo z deficytu, inni naśladują Morawieckiego. PAD blokował ustawy z Sejmu jak widział że można je poprawić. Kwaśniewski, Komorowski podpisywał wszystko jak leci.
Dlaczego nie zacytujcie ?2020.07.6 20:38
Bardzo chętnie poczytamy
***2020.07.6 20:36
No widzicie państwo, niezależny się znalazł!
Krakus2020.07.6 20:34
Niemal 70 proc ludzi z wykształceniem podstawowym głosowało na PiS. Niemal tyle samo rolników (zobaczymy w niedzielę, czy niedawny 15 proc wzrost ceny na środki ochrony roślin i nawozy sztuczne im sie spodoba :P ), ponad 70 proc bezrobotnych głosuje na PiS. No ELYTA!!!
***2020.07.6 20:55
Ty też z tych, którzy uważają że "ogon może merdać psem"?
BÓG JEST2020.07.6 22:38
Pan objawił się prostaczkom, a dzisiejszym ELYTOM tylko Soros bełkocze.
Krzysztof2020.07.6 22:47
Masz rację! Dobry pies musi wiedzieć która ręka go karmi(500+) i kiedy machać ogonem (dać głos przy wyborach)
...2020.07.6 21:22
70% głosuje na PiS. Widać że nie masz nawet podstawowego wykształcenia, bo nie jesteś w stanie tych liczb przeliczyć na miliony wyborców.
Krakus2020.07.6 21:28
Bezrobotni, starcy, ludzie bez wykształcenia. Bo rolnicy sie wkurzyli podwyżką 15 proc na nawozy i środki ochrony roślin. Zaczyna was brakować :P Zobaczymy przy urnach :)
slawek522020.07.7 11:20
Te a ty u psychiatry już wizytę zamówił? To się pośpiesz bo co wpis to z tobą jest coraz gorzej.
Marlena2020.07.6 22:40
Głupcze! "Krakusie" /Lechu/!Jak zwykle piszesz brednie! Jesteś jak beton! Odpisz chociaż raz logicznie! Gdzie tu sens u ciebie ?Czym przy Urnie Wyborczej różni się głos Wyborcy po "podstawówce", od Wyborcy po studiach!??? OTÓŻ NICZYM! I JEDEN I DRUGI WYBORCA MOŻE ODDAĆ TYLKO 1 GŁOS! WIĘC PO CO TY, GŁUPKU "BIJESZ PIANĘ"! CHCESZ SIĘ DOWARTOŚCIOWAĆ? TAK? No cóź ! Taki typ, tylko tak ma! Pewnie nigdy nie głosował w Polsce !Sądzę, że nie masz naszego obywatelstwa , Lechu Keller-"krakusie"!!!!!
Mirek2020.07.6 23:10
Ponad 80% więźniów w zakładach karnych głosuje na Platformę . A dlaczego ? . Bo swój głosuje na swojego !!! . Czyli przestępca na przestępcę ......jakby się kto pytał .
Anka2020.07.7 0:43
ale maja kregoslup nie ida za krzaki dymac sie z ciota
Żenada, panie Kmicic2020.07.6 20:29
Poszedł Daniel za chałupkę, zdjął majteczki, zrobił kupkę. To tego typu wierszyki....
Lol2020.07.6 20:22
Lepiej być kupionym niż śmierdzącym parchem
503🏴‍☠️2020.07.6 20:36
Jesteś kupionym, śmierdzącym parchem.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.6 20:20
PiSiaki to kurvvy które dają dopy za 500 coś tam!
***2020.07.6 20:32
Stul pysk!!! synu wiatru i kurzu.
Krakus2020.07.6 20:42
Ej ty! podpisujący się *** ,a ty zamknij zdradziecką mordę, synu księdza pedofila i jedenastolatki!
***2020.07.6 20:45
TY pewnie kolega tego syna wiatru i kurzu? Poza tym żaden z ciebie krakus, co najwyżej centuś.
Anonim2020.07.6 20:55
... bluzgnął gnój wypływając z kolektora "czajki"
Głowa do góry!2020.07.6 22:32
Mości Olbrychski wspomnij waść jak Kmicic potraktował pachołka Szweckiego, nijakiego Kuklinowskiego - pachołek niemiecki zasługuje na takie samo potraktowanie - to jest fakt.
Marcin M.2020.07.6 22:51
Czy zdajesz sobie, zboku, SPRAWĘ, ŻE OBRAZIŁEŚ KILKANAŚCIE MILIONÓW POLAKÓW? PRZECIEŻ NAS NIE ZNASZ, A POSĄDZASZ! ! CIEBIE NATOMIAST KAŻDY ZNA I WIE, KIM JESTEŚ I CZYM JEDZIESZ NA ODLEGŁOŚĆ! Siedzisz zboczeńcu, po pachy w szambie w grzechu pedalstwa i chciałbyś tak samo nas tam sprowadzić ! Niedoczekanie twoje ! Nie zniżamy się do twoich SZAMBIARSKICH KLIMATÓW....!