09.03.15, 17:46

Olejnik chyba przeczuwa, że wybory wygra Duda i PiS

Monika Olejnik na antenie Radia ZET gościła dziś kandydata na prezydenta, Pawła Kukiza. Nie będziemy zajmować się tu jego poglądami, które wszystkim są świetnie znane. Zasadzają się na forsowaniu Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, wrzucaniu wszystkich polskich polityków do jednego worka, na niechęci wobec wspierania Ukrainy ze względu na „banderyzm”.

Zdecydowanie ciekawsze od wynurzeń Kukiza były słowa samej Moniki Olejnik. Otóż zdaje się, że przyznała, iż największy narodowy bohater Lech Wałęsa ma na sumieniu pewną skazę, bo… podpisał.

„No miał taki moment, pamiętam konferencję prasową na Foksal, kiedy były teczki Antoniego Macierewicza, że prezydent Wałęsa powiedział podpisałem, tak powiedział wtedy, podpisałem, tak” – stwierdziła Olejnik.

Później pytała Kukiza, czy uważa, że w Smoleńsku doszło do mordu. Ten odparł, że kwestia winy nie jest jasna, domagał się jednak od Olejnik, by ta wskazała mu „drugie takie państwo”, gdzie dochodzi do takich rzeczy.

„Nie pokażę drugiego takiego państwa, gdzie by zginął prezydent i 95 osób i że nie było konsekwencji” – stwierdziła Olejnik, w ewidentny sposób krytykując rząd Tuska.

Czyżby Olejnik przeczuwała, że wkrótce dojdzie do radykalnej zmiany władzy i wobec tego trzeba nieco zmienić front, by zachować dawną pozycję?...

kad

Komentarze

anonim2015.03.9 20:08
To tylko pozory...
anonim2015.03.9 20:29
Stokrotka się przymila, na nic się zdadzą te próby przypodobania. Jej dokonania zostaną w sowim czasie odpowiednio podsumowane, konsekwencję nie ominą tej załganej pracownicy tvn-u.
anonim2015.03.9 21:20
Ja się zastanawiam co jest złego w jednomandatowych okręgach wyborczych czy dążeniu do odcięcia się Ukraińców (z małym skutkiem) od ludobójstwa Polaków na Wołyniu gdzie kobiety banderowcy rozrywali na części a dzieci ćwiartowali. A teraz władze Ukrainy czczą i upamiętniają Bandytów. Czy autor ma w dupie Biblię i słowa ze tylko Prawda wyzwoli ? A może można olać przykazanie "nie morduj" (bo to juz nie były zabójstwa tylko morderstwa), okultyzm oraz cudzołustwo i zgorszenie publiczne ... i czcić Piłsudskiego? Bo ja wiem ?
anonim2015.03.9 23:17
Nie dojdzie do żadnej zmiany władzy, bo 10 kwietnia objawi się nam prawdziwy Jarosław Kaczyński ze swoją świtą w postaci Macierewiczów i jemu podobnych. To wystarczy, żeby Duda stracił swoje dzisiejsze atuty.
anonim2015.03.9 23:33
"wrzucaniu wszystkich polskich polityków do jednego worka" - a to was boli, co? Prawda w oczy kole, że PiS to tak naprawdę takie same g... co PO? Właśnie dlatego w 1. turze zagłosuje na Kukiza!
anonim2015.03.30 18:30
Majestic, odnoszę wrażenie, że nie jesteś katolikiem, a to portal dla katolików.