09.02.16, 14:35

Organizacja Lambda w panice. Nocą zapluto jej drzwi!

Doszło do strasznego, tragicznego i niegodnego aktu terroru dokonanego na siedzibie organizacji Lambda! Kto tego dokonał? No jak to? Faszyści! 

Na facebookowym profilu fundacji „Lambda” pojawiła się mrożąca krew w żyłach informacja o potępienia godnym ataku „nieznanych sprawców”. Cóż, cytując klasyka, jaka organizacja, taki zamach.

Administratorzy profilu na facebooku poinformowali, że doszło do próby włamania do siedziby fundacji Lambda. Sprawcy zdemolowali drzwi – wyryto na nich krzyż celtycki oraz napisy: „white power” i „zakaz pedałowania”. To jednak nie wszystko. Najgroźniejsze przed nami. Otóż na drzwiach… „widoczne były ślady oplucia”. Sprzed wejścia do siedziby natomiast zerwano i spalono plakat z nazwą fundacji. Sprawa została zgłoszona na policję.

"Owszem, mieliśmy do tej pory homofobiczne incydenty wymierzone przeciwko nam, ale to, co się teraz stało, to najgroźniejszy od 18 lat atak" – powiedział jeden z członków fundacji.

No cóż, jaka instytucja, taki atak. Kto go dokonał? To pozostaje jak na razie tajemnicą, ale tajemnicą Poliszynela! Któż inny mógł dopuścić się takiego niecnego czynu, jeśli nie obrzydliwi biali katoliccy heteroseksualni mężczyźni! Czyli w skrócie - faszyści! 

To są dopiero akty terroryzmu, a nie jakieś gwałty w Niemczech, czy morderstwa w obozach dla uchodźców w Szwecji. 

daug/parezja.pl 

Komentarze

anonim2016.02.9 14:41
Kolejny juz dzis super wazny, ultra poswiecony temat!!
anonim2016.02.9 14:50
Mnie tylko obchodzi by ich nie dotowano z budżetu. Takie organizacje rozlatują się bez kasy. Niech im caryca płaci.
anonim2016.02.9 14:56
Frondo - takie rzeczy powinny byc potepione. Dlaczego wysmiewacie sie z tego incydentu? Jest on chamski i potencjalnie niebezpieczny, bowiem jak nie reaguje sie na cos takiego, to nastepnym krokiem moze byc agresja fizyczna...
anonim2016.02.9 15:08
Lamdba? Powinni to zdelegalizować!
anonim2016.02.9 15:15
pachnie na grubymi nićmi szytą prowokację - sami sobie porysowali a potem krzyczą łapać faszystów
anonim2016.02.9 17:59
Nie wiem co Was tak śmieszy - doszło do zniszczenia mienia (wyrycie krzyża celtyckiego i durnych napisów) i podpalenia (tylko plakat, ale następnym razem może się pokuszą o podpalenie lokalu, lub nawet całego budynku). Rzeczywiście hahahaha.
anonim2016.02.10 5:09
Nabój do AK 47 kosztuje mniej, niż jakaś "Lambda".
anonim2016.02.10 7:16
"Fronda się naśmiewa bo na Frondowe drzwi nikt nie na rzygał gdyby tak w istocie się kiedyś stało inaczej Fronda by śpiewała, cóż....różne standardy w tym dziwnym kraju. Komuś można nasrać na słomiankę byle nie nam". POdoba mi się kwiecisty, dosadny, pełen wyrazistych określeń, język przeciwników "Frondy". PO kiego tak się nakręcacie.....Jest tyle "niedzikich krajuw" ze "wspaniałymi" standardami...
anonim2016.02.10 15:12
Szkoda śliny na to ......