14.01.21, 11:40fot. tt/the white house

Oświadczenie Donalda Trumpa: Przemoc jest sprzeczna z moimi wartościami [Wideo]

- Niezależnie, czy jesteś z prawicy, czy z lewicy, czy jesteś Demokratą, czy Republikaninem – nie ma uzasadnienia dla przemocy, nie ma dla niej wytłumaczenia, nie ma wyjątków – powiedział w swoim najnowszym oświadczeniu prezydent USA Donald Trump odnosząc się do wydarzeń, ajkie miały miejsce na Kapitolu kilka dni temu.

W nagraniu z Białego Domu, jakie zostało w dniu wczorajszym umieszczone na Twitterze prezydent USA Donald Trump potępił przemoc, do jakiej doszło na Kapitolu.

- W świetle doniesień o kolejnych demonstracjach wzywam, aby nie dochodziło do przemocy, łamania prawa ani żadnego wandalizmu – napisał Trump w oświadczeniu, które zostało opublikowane kilka godzin po nagraniu na Twitterze .

- Wzywam wszystkich Amerykanów, aby pomogli złagodzić napięcia i uspokoić nastroje. Dziękuję – zaapelował kończący urzędowanie prezydent USA.

mp/twitter/the white house

Komentarze

york2021.01.14 16:12
Nie tlumacz sie chlopie bolszewia nie rozumie ludzkiego jezyka, ludzie tzw zachodu musza sie jeszcze duzo uczyc, zanim pojma , coz to takiego jest bolszewicka wolnosc.
rozumiemy rozumiemy2021.01.14 12:31
To że wilczura nakarmić trzeba też rozumiemy.
Ewakuacja żyrandoli rozpoczęta2021.01.14 12:24
Fotografie wykonała waszyngtońska fotoreporterka Erin Scott. Ciężarówkę z paletami złożonych kartonów udało się jej uchwycić w środę popołudniu czasu amerykańskiego. Stanęła nie pod samym Białym Domem, ale położonym tuż obok budynkiem biurowym im. Eisenhowera, który jest podstawowym zaplecze siedziby prezydenta i gdzie urzęduje znaczna część administracji.
A jak u was towariszcz?2021.01.14 12:30
A wy to mieszkacie w DC i szpik inglisz?
Zdrastwujtie panie hrabio!2021.01.14 12:33
A wilczur nakarmiony?
pszemek i nie jego ip2021.01.14 12:16
No pewnie. Nie rozumiecie zasady. Lepiej żeby kobieta była z jednym czarnym niż z dwoma białymi, lepiej z jednym starym niż dwoma młodymi nawet w czasie. Lepiej nie znaczy dobrze. Dla tego lepszy ten co chodził na dziwki do starości i ich nienawidził, niż ten co wierzył w miłość i zakładał kolejny konkubinat wierząc w wolną wolę kobiet haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha .
taka uwaga2021.01.14 12:13
Mowil o pokojowym marszu poparcia, Nataljo Siwiec, a nie o demolowaniu, niszczeniu wszystkiego, tak jak to robi Antifa i Black Lives Matter, A do Kapitolu zostali wpuszczeni przez ochrone glownie oplaceni aktywisci i bojowkarze Antify, co widac na zdjeciach. Mainstreamowe media i - zupelnie znieksztalcili obraz tych wydarzen. zobacz youtube https://twitter.com/christina_bobb/status/1347596278583197698?s=20 To byla typowa neomarksistowska (demokraci to juz skrajna lewica) prowokacja w stylu bolszewickim
kasia2021.01.14 12:25
Ile kamerzystow przy tym moglo tam swobodnie wejsc! typowa inscenizacja, takie to bylo to 'wtargniecie' 'faszystow Trumpa' na Kapitol - wedlug skrajnej lewicy CNN, BBC i innych mainstremowych mediow czy pro-komunistycznych globalistycznych monopolistow z BIG Tech...
A ty "taka uwaga",2021.01.14 12:29
a wy to szpik inglisz? Pochwal się towariszcz.
Maria Błaszczyk2021.01.14 13:53
O pokojowym marszu mówił? Po miesiącach bredzenia o skradzionych wyborach? Czyli pracował długo, systematycznie i konsekwentnie nad tym, by ci ludzie mieli poczucie krzywdy. A potem wezwał ich na pomoc. Z kolei gdy się wdarli do Kapitolu, wybijali szyby i szabrowali gabinety, wyznawał im miłość... No więc można mieć bardzo niskie mniemanie o inteligencji tego pana. Ja mam. Ale bez przesady. To nie jest ośmioletni Edmund Błaszczyk, który nie przewidział skutków swojego kłamstwa. Tylko dorosły człowiek, który ma w rękach możliwość zniszczenia naszej planety.
prawy2021.01.14 12:10
komuna przypisuje komucha twarz i haniebne POstepowanie najbardziej wiarygodnym,silnym LUDZIOM w tym przypadku PREZYDENTOWI TRUMPOWI ,ale z takimI komunistycznymi taktykami mamy do czynienia nie od dziś,POLACY DOSWIADCZAJĄ I DOŚWIADCZALI "miłosci,prawdy,sprawiedliwości itd" od komunistycznych wykonawcow masonow,zydo-komuny i im POdobnych!!!!,czasami z nic nie rozumiejącymi katolikami!!!!
k u r w a białoruska teraz się martwi2021.01.14 12:33
o los Hameryki ...
A teraz napisz to samo używając BrE2021.01.14 12:44
j.w.
Natalja Siwiec2021.01.14 11:56
Najpierw jątrzył teraz udaje niewiniątko.