08.02.15, 17:01bł. Jerzy Popiełuszko

Oto jak żyją kaci bł. Jerzego Popiełuszko. SKANDAL!

Błogosławiony ksiądz Jerzy Popiełuszko († 37 l.) został porwany 19 października 1984 roku. Po jedynastu dniach poszukiwań znaleziono jego zmaltretowane ciało w Wiśle koło Włocławka. Kapelan Solidarności został skatowany przez perfidnych SBeków. Po kuriozalnym procesie zostali skazani mordercy bł. Jerzego. Po 30 latach ci ludzie spokojnie chodzą po polskich ulicach. Nie tylko oni, również mocodawcy, którzy jeszcze żyją, nie zostali oskarżeni.

Dziennik "Fakt" pisze: "Były kapitan SB Grzegorz Piotrowski (64 l.) pod zmienionym nazwiskiem mieszka w Łodzi. Według nieoficjalnych informacji do dziś pobiera resortową emeryturę. Przez lata zarabiał, pisząc do „Faktów i Mitów”. Drugi z morderców, były por. Leszek Pękala ( 63 l.) jako Paweł Nowak przez lata sprzedawał ogłoszenia do „Życia Warszawy”. Dziś mieszka w Tarnowie. Porucznik Waldemar Chmielewski (60 l.) mieszka w Warszawie, kilka lat temu prowadził firmę handlującą sprzętem sportowym. Obecnie podobno zmienił branżę na budowlaną. Adam Pietruszka (77 l.), który nie brał bezpośredniego udziału w zabójstwie, ale został skazany jako bezpośredni przełożony funkcjonariuszy, za kierowanie zbrodnią otrzymuje co miesiąc 3900 zł emerytury.".

Oto sprawiedliwość w wykonaniu obecnej władzy. Dlaczego przez 7 lat rządów PO nie podjęto na nowo śledztwa, nie odebrano przywilejów mordercom i co najważniejsze, nie próbowani skazać mocodawców morderstwa księdza Popiełuszki?

mm/Fakt

Komentarze

anonim2015.02.8 17:06
Z tego co mi wiadomo nie można być dwa razy ukarani za to samo przestępstwo. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie żeby dać im głodowe 600zł brutto i niech spier*****ą.
anonim2015.02.8 17:57
bronią komuchów
anonim2015.02.8 18:08
W magdalence tw. Bolek zapewnił dla komunistycznych bestii bezkarność którzy do końca swego marnego żywota powinni gnić w ZK bez możliwości złagodzenia wyroku. Błogosławionego ksiądz Jerzego wykończyli i obecnie cieszą się z wysokich miesięcznych wynagrodzeń które ta władza drani im przyznała, to jest wyraźny przejaw komu ten rząd pomaga. Najlepiej zostawić ateistycznych zbrodniarzy w spokoju bo tak wymaga kolejny ateistyczny oszołom, co z tego że zabili przecież ten ateistyczny oszołom powołuje się na naukę Chrystusa jakiej nie jest wstanie zrozumieć bo tkwi w ograniczających go urojeniach o braku Boga. Chrystus przebaczył dla łotra kiedy ten szczerze żałował wyznał swe winy i błagał o przebaczenie natomiast te komunistyczne oprychy są zadowolone z tego co dokonały.
anonim2015.02.8 18:10
Są winni i to jest fakt, dopuścili się zbrodni o to jest fakt, lecz Bożę Miłosierdzie jest ponad nasze wyobrażenie. Św. Szczepan kiedy był kamienowany przez żydów swoich braci tak się modlił; Męczeństwo św. Szczepana 54 Gdy to usłyszeli, zawrzały gniewem ich serca i zgrzytali zębami na niego. 55 A on pełen Ducha Świętego patrzył w niebo i ujrzał chwałę Bożą i Jezusa, stojącego po prawicy Boga. 56 I rzekł: "Widzę niebo otwarte i Syna Człowieczego, stojącego po prawicy Boga". 57 A oni podnieśli wielki krzyk, zatkali sobie uszy i rzucili się na niego wszyscy razem. 58 Wyrzucili go poza miasto i kamienowali, a świadkowie złożyli swe szaty u stóp młodzieńca, zwanego Szawłem. 59 Tak kamienowali Szczepana, który modlił się: "Panie Jezu, przyjmij ducha mego!" 60 A gdy osunął się na kolana, zawołał głośno: "Panie, nie poczytaj im tego grzechu!" Po tych słowach skonał.
anonim2015.02.8 18:15
19 pażdzie
anonim2015.02.8 18:15
Wszystko, co oficjalnie mówi się o śmierci ks. Jerzego to kłamstwo! 1.19 października ks. Jerzy zostaje porwany 2. 23 października zostają schwytani kap. SB Grzegorz Piotrowski, por. Leszek Pękala, por. Waldemar Chmielewski 3. 25 października ks. Jerzy zostaje zamordowany i jego ciało zostaje wrzucone do w Wisły 4. 26 października ok. godz. 11 nurkowe ze Szczecina odnajdują ciało w Wiśle. 5. 30 października ciało zostaje wydobyte. 6. 21 listopada 1991 prokuratorzy z Lublina wkraczają na teren WSI w Bydgoszczy i przesłuchują sześciu funkcjonariuszy WSI, którzy jechali za samochodem ks. Jerzego 19.10.1984 roku. Do kolejnego przesłuchani nie dochodzi blokuje je Minister Sprawiedliwości Stanisław Iwański. Osoby blokujące śledztwo (tak na szybkiego) prof. Witold Kulesza naczelnik pionu IPN Kiszczak, Jaruzelski, prokurator Wiesław Merkel, Zbigniew Chwaliński kierownik zespołu KGP. W mord na ks. Jerzym jest zamieszanych dużo więcej osób nie tylko świeckich. Warto też wiedzieć, że Waldemar Chmielewski kierowca otrzymał 1 650 000 zadość uczynienia od MSW. Śledztwo w sprawie zamordowania ks. Jerzego Popiełuszki nie zostało zakończone! Niech każdy zada sobie pytanie - kim trzeb być by wprowadzać gender, GMO, uchwalać prawo antyrodzinne likwidować zakłady pracy, wprowadzać ogólny chaos w polityce w kraju, w którym samemu się mieszka.
anonim2015.02.8 18:58
Sidi3pl Sprzedawczykiem.
anonim2015.02.8 19:02
Hitch czy ty masz 5 latek? Odsiedziały narzędzia(sam proces był pokazówką czerwonych) nie zleceniodawcy,o miłosierdziu i wybaczaniu to akurat ty jesteś ostatni w przypominaniu
anonim2015.02.8 19:38
Takich kwiatków jest tysiące, wielu Ubeków żyje do dziś jak pączki w maśle a ich ofiary często egzystują w urągających warunkach.
anonim2015.02.8 19:59
Sebinus, existenZ ani Żydem ani sprzedawczykiem, no chyba, że pierwsi rodzice Adam i Ewa byli Żydami i uważasz ich z sprzedawczyków w takim razie też nim jesteś-(cie) a mówiąc poważnie podałem tylko wyniki śledztwa na dzień dzisiejszy. Nie zdejmuję winy z Piotrowskiego, Pękali oraz Chmielewskiego twierdzę że ława oskarżonych powinna być dużo większa min 20 osób.
anonim2015.02.8 21:14
Nieszczęście Polski to PO i brak alternatywy dla niej.
anonim2015.02.9 6:49
"Wszystko, co oficjalnie mówi się o śmierci ks. Jerzego to kłamstwo!".... Są świadkowie co widzieli księdza Popiełuszkę i gen. Jaruzelskiego w "Biedronce" na zakupach!!!!!!!!!
anonim2015.02.9 7:54
Ps 73 (zagadka powodzenia grzeszników) - polecam cały. Poniżej tylko mały fragment: 18 Zaiste na śliskiej drodze ich stawiasz i spychasz ich ku zagładzie. 19 Jakże nagle stali się przedmiotem grozy, zniknęli strawieni przerażeniem. 20 Jak snem po obudzeniu, Panie, powstając wzgardzisz ich obrazem.
anonim2015.02.9 8:15
optymista12345 - nie pij tyle Prokurator Witkowski ponad 300 spraw żadna nieprzegrana, jedynie śledztwo w sprawi ks. Jerzego, co chwilę było mu odbierane i strzelano do niego (zapewne w ramach ostrzeżenia tak jak ostrzegano ks. Niedzielaka czy ks. Suchowolca, że skończy jak ks. Jerzy). Wojciech Sumliński – dziennikarz, któremu 12 funkcjonariuszy ABW zabrało notatki na temat bandyckiej działalności WSI oraz zebranych dokumentów w sprawie śmierci ks.Jerzego. Gdyby śmierć ks. Jerzego była tak oczywista to nikt by ciągle nie blokował śledztwa. Warto wiedzieć i pamiętać że wokół ks. Jerzego zgniło jeszcze kilka osób. Każdy ks. który za dużo będzie mówił o wolnej Polsce o tym co się dzieje o masonerii o przekrętach kończy jak ks. Jerzy albo ks. Natanek. ODEZWA do Narodu Polskiego Ks. Prałata Henryka Jankowskiego – czytaj myśl.
anonim2015.02.9 8:36
Ktoś nieustannie trzyma Naród Polski za mordę by za bardzo się nie wychylał by się nie obudził. Może problemem jest intronizacja Pan Jezusa ? bo skoro tak wielu od razu w tym temacie jest oburzonych z …. na czele. Istniejmy jako naród póki zwracamy się do Boga, wielu się dziwi taki mądry i bogaty naród źle dzieje a ja odpowiem tak więcej traktujcie niedzielę jako dzień handlowy i do załatwiania własnych spraw a będzie jeszcze „ciekawiej”. List alarmujący Generała O.O. Paulinów z Jasnej Góry w Częstochowie, Księdza dra Piusa Przeździeckiego do Księdza Kardynała dra August a Hlonda Prymasa Polski Jasna Góra dnia 2 0 kwietnia 1 9 3 9 r. Warto przeczytać.
anonim2015.02.9 10:21
To przecież nie oni Go zabili, co najwyżej porwali i to wszystko. Frondo dokształćcie się.
anonim2015.02.9 13:15
"optymista12345 - nie pij tyle".... moja intencja: ......" ile razy obejmowała morderców księdza Popiełuki nadzwyczajne złagodzenia kary?"......
anonim2015.02.13 19:36
Niech się bawią, tu jest ich królestwo, królestwo ks. Popieuszki jest w niebiosach.