02.05.14, 21:03fot. sxc hu

Państwo pomoże gejom zostać ojcami

Quebec to jedna z najbardziej liberalnych i w złym znaczeniu tego słowa „postępowych” prowincji Kanady. Daje tego właśnie kolejne świadectwo. Tamtejszy resort zdrowia zdecydował, że będzie fundować sztuczne zapłodnienie kobietom, którym geje płacą za ciąże i urodzenie dziecka. Dotyczy to jedynie męskich par homoseksualnych, które wynajmują sobie surogatkę.

Jak dotąd Quebec opłacał in-vitro, oczywiście z pieniędzy podatników, już różnym grupom: samotnym matkom, kobietom bezpłodnym oraz lesbijkom. Teraz odbiorcami państwowego wsparcia staną się jeszcze homoseksualiści, którzy chcą zostać „rodzicami”. Zmiana polityki nastąpiła po wielu protestach wobec rzekomej „dyskryminacji” gejów!

Niedawno dwóch znanych kanadyjskich homoseksualistów powiadomiło na Facebooku, że „spodziewają się bliźniaków”. Wynajęli kobietę, która została sztucznie zapłodniona dzięki dofinansowaniu państwa. „Wcześniej to było dla dwóch mężczyzn niemożliwe. To całkowita dyskryminacja!” – mówi jeden z gejowskich „mężów”.

pac/lsn

Komentarze

anonim2014.05.2 21:22
Na skutek akceptacji dla wybryków barbarzyńców rodzicielstwo zostaje sprowadzone do chodowli psów czy świniaków. I te zbydlęcenie gatunku ludzkiego odbywa się za pieniądze podatnika.
anonim2014.05.2 21:24
Mam wrażenie, że przeleciał tędy duch @ radzimila, amatora handlu dziećmi. A może i @ krzsiekka przy okazji?
anonim2014.05.2 21:25
krzysiekka
anonim2014.05.2 21:40
"Jak dotąd Quebec opłacał in-vitro, oczywiście z pieniędzy podatników" Dlatego z niecierpliwością czekam na bankructwo tego współczesnego systemu państwa "opiekuńczego".
anonim2014.05.2 21:54
Obłęd. Dla pedałów dziecko substytut normalności. A jak pidrośnie obiekt rizładowania zboczenia.
anonim2014.05.2 21:56
Jak stwierdzono zboczeńcy homoseksualni stanowią rzeczywiste zagrożenie dla nieletnich ponieważ są w dużej mierze zakamuflowanymi pedofilami dlatego zabiegają o posiadanie własnych na prawną wyłączność dzieci by niepostrzeżenie zmuszać je do czynności seksualnych.
anonim2014.05.2 22:23
TTWE ogromna ilość nieletnich pokrzywdzonych przez homoseksualistów wstydzi się że zboczeniec zmusił go do odbycia czynności seksualnych dlatego nie ujawniają tego przykrego incydentu. W faktach podają że to dziewczynki często padają ofiarą dewianta gdyż w ten sposób kamuflują niewygodne dla homoseksualistów informacje mogące uwidocznić iż to rzeczywiście niewłaściwy popęd płciowy do tej samej płci generuje obrzydliwe zjawisko pedofilii .
anonim2014.05.2 22:46
A co będzie jak zaczną się rodzic sami chłopcy? Obrońcy homo zadowoleni?Gejów nam potrzeba na pęczki!Surogatki w potrzebie kto da wiecej! Geje was potrzebują, licytujcie która za wyższą cenę urodzi! Jesteście potrzebne do rozmnażania geji! Hurtowo nie długo! A Ruch Narodowy nie dobre chłopy, bo kobiety bronią.Surogatek nie akceptują. A lewaki lepsze, poprą homo i jeszcze na surogatkach zarobią!!Unia każe to lepiej być ch**** niż chłopem! Jak by nie nazwać to chuje
anonim2014.05.2 23:04
Gdybym się urodziła takim sposobem, to po osiągnięciu pełnoletności podałabym "tatusiów" do sądu za naumyślne pozbawienie mnie opieki zarówno matki jak i ojca. Inna jest sytuacja, gdy w dzieciństwie nie ma jednego z rodziców ze względu na śmierć jednego z nich, albo nawet ze względu na rozwód, które nie wyklucza kontaktu z obojgiem rodziców. Opisana sytuacja świadczy tylko i wyłącznie o przedmiotowym traktowaniu dziecka i bezceremonialnym skazaniu go na psychiczne problemy w przyszłości.
anonim2014.05.2 23:17
Pedalski cyrk się kręci
anonim2014.05.2 23:46
"@Seaman Piszesz kwieciście o gniciu, upadku, przemijaniu cywilizacji, a tymczasem ani widu ani słychu. Co masz poza pustymi sloganami? Jakie fakty za nimi stoją? W jaki sposób geje wpływać na upadek cywilizacji?" Ślepyś i głuchy. Oczy zamknięte masz na ekonomie i demografie. Oczywiście że geje i inne cudaki nie wpływają na upadek cywilizacji. Spełnianie ich żądań to tylko zewnętrzne znamiona upadku cywilizacji, tak jak wrzody na skórze są objawem zatrucia organizmu. " Emigranci islamscy osiedliwszy się w Europie są islamistami letnimi" Wśród nich większość może i jest letnia ale są też i radykalni. Radykalni wyznawcy chociaż są w mniejszości to jednak gwarantują przetrwanie religii i tradycji. Domagają się prawa do rządzenia się między sobą według własnych zwyczajów i co raz częściej je dostają. Czasem niewiernemu głowę obetną nawet. Katolicy natomiast są w większości deklaratywni a niewielu z nich jest letnimi, więc w konfrontacji z islamistami są pozamiatani.
anonim2014.05.3 6:09
Bylem w Kanadzie, właśnie w prowincji Québec. Bardzo fajni ludzie tam mieszkają. Otwarci, pomocni, życzliwi.
anonim2014.05.3 7:29
Współczuję maluchom!!
anonim2014.05.3 8:24
TTWE wyjaśnij postępaku mi i innym jak kobieta może się tak zniżać do poziomu przedmiotu i wynajmować swoją macice?-zdajesz sobie sprawę jakie terapie psychologiczne przechodzi surogatka aby po porodzie oddała dziecko bez protestu?(bo właśnie wtedy budzi się instynkt macierzyński). Ty przyklaskujesz temu procederowi-jesteś odrażający.
anonim2014.05.3 8:26
Agnes faktycznie krzyssiek nam gdzieś przepadł,a pojawił się nam nowy zawodnik-MOŻE to ta sama osoba kto wie?
anonim2014.05.3 9:33
,,W imieniu decydujących się na to surogatek się nie wypowiadaj"-niby jakim prawem mam milczeć?-moją wiedzę na temat surogatek poznałem z ,,Rozmowy w toku"-jeden odcinek był przeznaczony o tym, ,,..decyzja poparta przemyśleniem, spisaną umową.."-nie zdajesz sobie sprawę co jeszcze.
anonim2014.05.3 10:54
Nie ja nie mówię Zosi jak ma żyć,tylko próbuje do twojej ,,nowoczesnej" główki wpuścić trochę światła na proceder surogacji(bez względu kto jest klientem),a tak na marginesie co pomyśli dziecko gdy się dowie w jaki sposób na ten padół przyszło na świat? A jakie to programy/serwisy na necie nie są sterowane?-zdaje sobie sprawę że goście Drzyzgi to aktorzy,ale czy tematyka jest także sterowana?
anonim2014.05.3 11:34
,,Co pomyśli dziecko gdy dorośnie i przeczyta pogląd, że nie powinno być poczęte, bo jakiemuś homofobi nie podoba się, że ojcem jest gej?"-czy ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?,dobrze moja kolej na łopatologię: Co pomyśli dziecko że zostało urodzone przez surogatke?-czy będzie źle myśleć o tej kobiecie i swoich opiekunach prawnych/rodzicach?(w przypadku 2 tatuśków chyba bardzo szybko się skapnie) P.s W moich postach nie atakuje kto wynajmuje surogatke tylko sam ten proceder
anonim2014.05.3 13:18
LadyAnn Czy nie zauważyłaś, że od jakiegoś czasu, pewne osoby przy każdej okazji przeciwstawiają homoseksualizm katolicyzmowi, a np. tęczę...krzyżom, czy kościołom? Może dla nich homoseksualizm po prostu jest religią, bo już nie wiem, jak inaczej można o tym myśleć
anonim2014.05.3 14:02
TTWE Jak już zacznę rzucać w gejów bananami, jajkami, czy "mięsem", będziesz mógł nazywać mnie homofobem. Dopóki jedynie stwierdzam, że homoseksualizm to jakaś forma niezdolności do małżeństwa, do homofobii jeszcze mi daleko. To jest tylko kwestia przyznania, że nasze ograniczenia w jednych dziedzinach wcale nam nie przeszkadzają, w innych już trochę tak, a z jeszcze innych całkowicie wykluczają nasz udział. Ty, niestety, należysz do osób, które nie potrafią się z tym pogodzić i chcą na siłę czarować rzeczywistość.
anonim2014.05.3 14:16
TTWE Dwóch gejów, to nie małżeństwo, tylko najwyżej jakaś jego atrapa, dwóch gejów i dziecko, to w najlepszym razie tata, dziecko i jakiś wujek, a nie dwójka rodziców z dzieckiem.
anonim2014.05.3 14:58
TTWE A teraz może spróbujesz napisać coś samodzielnie, własnymi słowami, a nie moimi?
anonim2014.05.3 15:07
TTWE A jeszcze może byś mi wytłumaczył, kim są "sympatycy gejów"? Czy to coś na wzór Towarzystwa Przyjaciół, jakieś kółko zainteresowań, czy jeszcze coś innego?
anonim2014.05.3 16:46
TTWE Wybacz, ale określenie "sympatycy gejów" kojarzy mi się np. z sympatykami starych samochodów, czyli ludźmi, którzy lubią je oglądać, czy nawet kolekcjonować. Czy nie sądzisz, że takie wyrażenie w stosunku do ludzi prowadzi do jakiegoś ich uprzedmiotowienia. Jeszcze trochę, a okaże się, że sam jesteś największym homofobem. Ja nie wyobrażam sobie nazwania siebie sympatykiem jakiejś grupy ludzi, właśnie dlatego, że to są LUDZIE, a nie jakieś zwierzątka, czy zabaweczki.
anonim2014.05.3 17:27
TTWE A ja w dalszym ciągu twierdzę, że mylisz pojęcia. Twierdzenie, że robienie czegoś na siłę wbrew swoim ograniczeniom jest zwyczajnie niepoważne, nie ma nic wspólnego z traktowaniem kogoś, jak ludzi gorszej kategorii. Gdyby zebrała się grupa niewidomych i protestowali przeciwko temu, że nie mogą być kierowcami autobusów, też powiedziałabym, że to niepoważne, a przecież ja nie tylko nie traktuję niewidomych, jak ludzi gorszej kategorii, a wprost przeciwnie, uważam, że w wielu dziedzinach mogą być naprawdę wybitnymi specjalistami, a przede wszystkim normalnymi ludźmi, z którymi inni zwyczajnie żyją w swoich środowiskach.
anonim2014.05.3 19:19
Brakuje jeszcze helikopterka-idioty Airheada albo jakoś tam.A Kanada to faszystowki kraj.
anonim2014.05.3 19:30
@Seaman Odpowiedź:"Bo tak media mówią.Bo tak robi zachód i my też musimy to małpować.To jest "trendi" i koniec dyskusji!Zrozumiano?" :D