09.04.20, 06:50Screenshot Youtube

Papież do Polaków: Zawierzmy siebie Chrystusowi

Papież Franciszek zwrócił się szczególnie do tych grup, które miały być obecne podczas dzisiejszej audiencji. Wśród nich do studentów uniwersytetów z różnych krajów, uczestniczących obecnie wirtualnie w międzynarodowym spotkaniu UNIV 2020. Franciszek życzył im, aby Wielki Tydzień był okazją do umocnienia wiary w ukrzyżowanego i zmartwychwstałego Chrystusa.

Ojciec Święty wyraził pragnienie, aby Męka Pana, uwieńczona chwalebnym zwycięstwem paschalnym, stanowiła dla każdego źródło nadziei i umocnienia w momentach próby. Zwracając się do Polaków Papież powiedział.

Papież – niech Pan wprowadzi nas w tajemnicę swojej miłości

Drodzy bracia i siostry, zbliżając się do świętego Triduum Paschalnego, prośmy Pana, aby otworzył nasze serca i wprowadził nas w tajemnicę Swojej miłości, jaką okazał nam umierając na krzyżu, aby uwolnić nas z mocy zła i śmierci i wprowadzić nas do nowego życia – powiedział Ojciec Święty. - W tych dniach, w których z powodu epidemii jesteśmy zalęknieni, pełni troski o naszych bliskich, zawierzmy siebie Chrystusowi, który jest Panem życia. Jego błogosławieństwo niech stale wam towarzyszy i będzie źródłem pokoju i nadziei!“

 

Krzysztof Ołdakowski SJ – Watykan

vaticannews.va/pl

Komentarze

karol2020.04.9 11:42
Wpisuję się dopóki hieny czerwone tu nie wejdą. One nie wiedzą kim jest Chrystus.
Zarabiaj nawet 500zl dziennie2020.04.9 8:18
Siedzisz w domu??? Zacznij zarabiać! Nawet 1500zł w dzień  przez internet na stronie    --  https://inwestcrypto.com.pl -- Wystarczy Ci do tego komputer czy tablet. Nie musisz posiadać żadnej wiedzy! Doradcy zrobią wszystko za Ciebie! Koszt to jedyne 1000zł zwrot nawet do kilku H!
Stani2020.04.9 8:38
Wytłumacz, czemu to nie działa?
anonim2020.04.9 8:14
Technika dwa kroki w tył jeden do przodu, bardzo przewrotna, każdy dostaje to co chce zauważyć, byle nie czepiał się szczegółów.