12.06.13, 12:00Fot. MorgueFile

Papież Franciszek potwierdza - jest "homolobby" w Kościele

Według chilijskiego portalu "Reflexion y Liberacion" papież Franciszek potwierdził istnienie w Kościele "lobby gejowskiego" oraz "frakcji korupcyjnej".

Słowa takie miały paść podczas prywatnego spotkania z grupą zakonników z Ameryki Południowej 6 czerwca. Chociaż przełożeni zakonni wyrazili żal, że informacja tego typu wydostała się do mediów, nie zdementował jej rzecznik Watykanu ks. Lombardi.

Informacja już pojawiła się na na portalu największego konserwatywnego dziennika włoskiego "Il Giornale", a także na opiniotwórczych stronach jak "Vatican Insider" dziennika "La Stampa", czy tradycjonalistyczny blog "Rorate Coeli"

Jako pierwszy o tym problemie pisał ks. Dariusz Oko na łamach FRONDY w artykule: "Z Papieżem przeciw homoherezji".

ToR/Il Giornale/Vatican Insider/Rorate Coeli

Komentarze

anonim2013.06.12 12:17
@nostra A to krzywdzenie dzieci dotyczy tylko homosiów w sutannach? W przeciwieństwie to tego z "parad równości" i "osobliwej trzódki" jasno o tym się mówi ,że jest to zło. Spróbuj coś takiego powiedzieć o tym z "parad równości".Nawet do seminarium ich nie chcą przyjmować. Może spróbuj wprowadzić taki zakaz dla wszystkich świeckich homosi którzy maja kontakt z dziećmi . Powodzenia
anonim2013.06.12 12:33
A nie mówiłem: http://dobrakonserwa.blogspot.com/
anonim2013.06.12 15:15
Super! Niech teraz przygotuje się na walkę i wy... rzuci te cioty. Dla mnie pederasta to człowiek do leczenia. I w dooopie mam głosowania psychologów amerykańskich. A pedofil pracujący z dziećmi - nieważne ksiądz trener, czy nauczyciel - zasługuje tylko na obcięcie nabiału. @jajkiel 40 procent pedofili to pededaści. Ok, ale z tego jeszcze nic nie wynika. To ja jeszcze poproszę o 2 statystyki: jaki jest procent pedofili wśród populacji. I jaki jest procent pederastów. Analiza tych statystyk może dać ciekawe rezultaty. Chodzi mi o to, jaki procent homoseksualistów jest pedofilami, a jaki procent heretoseksualistów. Wtedy pogadamy.
anonim2013.06.12 16:24
Nostra Każde homolobby krzywdzi społeczeństwo a zwłaszcza dzieci. Nie ma znaczenia czy osobnicy są w sutannach czy nago na paradach. Na szczęście w kościele nie jest ich aż tak dużo jak twierdzi GW a z roku na rok będzie mniej (nie ma już klimatu na ciche przyzwolenis)
anonim2013.06.12 17:39
@Misiek: "Dla mnie pederasta to człowiek do leczenia. I w dooopie mam głosowania psychologów amerykańskich." Dlaczego niektórzy ludzie myślą, że mają prawo dawać komukolwiek aprobatę na to, jak żyje... Ty myślisz, że naukowców lub w ogóle ludzi, obchodzi to, co Ty - przeciętny człowiek - ma do powiedzenia w tej sprawie? A jeśli uważasz się za mądrzejszego od amerykańskich psychologów i masz taki tęgi medyczny umysł, to może w imię katolickiej miłości do bliźniego zajmiesz się chorobami psychicznymi dużo poważniejszymi - np. schizofrenią, uzależnieniem od narkotyków. Takich ludzi jest więcej niż homoseksualistów i bardziej cierpią... Co Ty na to? :)
anonim2013.06.13 0:19
CIekawe skąd dziennikarze wiedzą co papież mówił na "prywatnym spotkaniu". Albo ktoś opowiada bajeczki, albo ktoś puścił farbę. @jankiel Jeżeli homoseksualiści stanowią góra kilka % społeczeństwa i aż 40% pedofilów to znaczy, że odsetek pedofilów wśród homoseksualistów jest ok. 10-krotnie wyższy niż wśród heteroseksualnej części społeczeństwa.
anonim2013.06.13 3:51
@jankiel "przypominam, że problem pedofilii rozkłada się w 40% na homo, a 60% na hetero. zatem większość pedofilii jest heteroseksualna." A ja przypominam, że większość wypadków powodują kierowcy trzeźwi... Z Twoich danych wynika, że wśród homoseksualistów pedofilia występuje ponad 30 razy częściej niż wśród heteroseksualistów.