
01.01.20, 19:10zdj. screen Youtube/Prezydent.pl
Para prezydencka ponad podziałami! Zobacz, co Andrzej Duda z żoną przekazali na WOŚP
Koszulka, w której prezydent wziął udział w marszu Nordic Walking oraz żakardowa suknia pierwszej damy – to przedmioty, które w tym roku para prezydencka postanowiła oddać Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
28. finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia. Fundusze, które w tym roku zbierze fundacja, służyć będą zapewnieniu najwyższych standardów w dziecięcej medycynie zabiegowej.
Prezydent przekazał w tym roku WOŚP koszulkę, w której wziął udział w marszu Nordic Walking „TAK dla transplantacji” oraz zdjęcie z tej imprezy, jakie tuż przed startem wykonał mu Bartłomiej Jurecki z „Tygodnika Podhalańskiego”.
Z kolei Pierwsza Dama podarowała na licytację WOŚP wieczorową, żakardową suknię, która została uszyta na jedną z uroczystości związanych z intronizacją Jego Cesarskiej Mości Cesarza Japonii Naruhito.
yenn/Tysol.pl
Komentarze
Nie ważne co wystawili, tylko za ile to zostanie wylicytowane.
Będzie taka sama klapa jak z biżuterią na aukcji w 3, ale o tym juz flądra nie napisze.duda ile kwitów mają na ciebie ruscy (po WSI) `tyle twojej uprzejmości do putina - kończ i wstydu oszczędź bo putin cię obnaży No to oberwie się prezydentowi od "lepszego sortu". Jak to? Wspierać tego oszusta Owsiaka? Niebywałe. To zwykła hucpa i co tam tylko. Po której stronie jest Duda? Po naszej czy po stronie opozycji? Taki wstyd.
A ja się cieszę, że Duda, choć nie po naszej stronie to wspiera Owsiaka. Choćby nawet prezydencką koszulką. Kolekcjonerzy będą zadowoleni i zapłacą.
Też tak myślę.
Doradzono mu, że ma udawać, ze jest Prezydentem wszystkich Polaków.
Ale nawet jeśli nie robi tego szczerze, to i tak Polska dziękuję za koszulkę.
Polska dziękuje Prezydentowi za koszulkę....
Taki dar, taki dar .... Odpowiedź do debili o nickach @jonasik i @nowak: Tusk przekazał na WOŚP równie ZUŻYTA koszulkę od Camerona, a jego infantylna córka Kaśka swoją UŻYWANĄ sukienkę ślubną. Skoro was brzydzą fanty od pary prezydenckiej, licytujcie szmaty od Tusków. Może przydadzą się wam na jakieś rodzinne uroczystości, debile! Masz rację. To również żenada. No, oczywiście zakładając, że Tusk i jego córka są na tym samym poziomie co Prezydent i Pierwsza Dama.
Co mam powiedzieć, dziękuję za to porównanie. Dowartościowałaś Tuska :))
Ale z drugiej strony Duda nie będzie zadowolony. On naprawdę myśli, że jest ważniejszy od Kasi Tusk. Naprawdę tak myśli :)
A ja, jako debil, wystawię na wośpowe allegro, koszulkę w której bylem na I pielgrzymce JPII.
Niezapomniane chwile.
Kpisz czy o drogę pytasz, emerytowany esbeku? Tobie się wydaje, że jak ktoś zestawia Dudę z Tuskiem to podnosi tego rudego bełkoczacego kmiota do rangi prezydenta? Hahahahaha!!!! Megaloman do potęgi entej (ty i ten twój Tusk)!!!Emerytowany esbeku? Skąd to wiesz? Pracowałeś z Janosikiem? To z ciebie gorszy esbek i swołocz więc się nie podniecaj. To oni do dzisiaj nie zrozumieli,że Owsik to stary oszust. On powinien tę zbiórkę robić na 1 Maja, lub w święto rewolucji październikowej, a nie podszywać się pod świąteczną orkiestre wykorzystując do żebraniny dzieciaki.lepiej żeby dzieci "wykorzystwał" w ten spśób, niz gwałcił je jak twój ukochany klerPokaż mi ruski trollu choć jeden dowód, że Owsiak oszukuje.
Nawet jego największy wróg - Wielgucki - przegrał wszystkie procesy i musiał przepraszać.
Możesz pluć na WOŚP, ale orkierstra gra bez żadnego zacięcia i będzie grać do końca swiata a nawet jeden dzień dłużej :P Orędzie noworoczne Prezesa
UCHO PREZESA
youtube.com/watch?v=0F4t_qcbLe0&feature=youtu.be
stare śmierdzące szmaty kupowane na koszt kancelarii prezydenckiej! niech wyrób prezydento-podobny da na aukcję długoPiS którym podPiSywał niezgodne z konstytucją ustawy! to dopiero byłby hicior...poszoł stąd, wielonikowa sprzedajna szmato Oborowa Szydłowa chciała przekazać obuwie, w którym przegrała jakieś głosowanie 1000 do 1. Jednak okazało się, że w tych gumofilcach wiecheć słomiany już zdążył się zgnoić i zrobił się kompost, który cuchnie niemiło - nawet dla rodzonego Tymka, trzeciego papieża w cywilu.spadaj stąd śmierdzący trollu Niebywale hojni pastwo. Jakaś przepocona szmata i stara kiecka.
No normalnie Tokarczuk z Medalem noblowskim może się schować... :P
..Piękny gest ma nasza władza... Szkoda że taki wiejski i słaby.To trochę nieświeże dary - używane ubrania.
Jestem w stanie zrozumieć Japończyków kupujących używane majteczki nastolatek, ale Prezydent darujący koszulkę???
Co on jest nastolatka, gwiazda rocka???wiesz co, weź się zamknij!Masz rację.
Przecież Prezydent mógł darować skarpetkę, ups, przepraszam onucę :))