31.08.20, 13:20Fot. via Pixabay

,,Pary homoseksualne mają możliwość płodnego życia''. Szokujący dokument ,,Drogi synodalnej'' w Niemczech

Dokument roboczy tzw. „drogi synodalnej” niemieckich biskupów stwierdza, że „nawet pary tej samej płci i inne pary, które nie mogą zrodzić nowego życia, mają możliwość płodnego życia”. Dokument, który ma być poddany pod głosowanie, redefiniuje także pojmowanie roli małżeństwa, stwierdzając: „Postrzegamy małżeństwo jako preferowany, ale nie jedyny sposób przeżywania miłości i seksualności”.

Martin Bürger z „Life Site News” zwraca także uwagę, że twórcy dokumentu roboczego, podkreślając „nienaruszalną godność człowieka”, jednocześnie „postrzegają osobiste samookreślenie (...), przeżywane w chrześcijańskiej wolności, jako główną zasadę porządku w celu kształtowania ludzkiej seksualności. Oznacza to, że ludzie mogą powiedzieć Nie niechcianym aktom seksualnym oraz Tak relacjom z wybranym przez siebie odpowiedzialnym partnerem”. Jak stwierdza dziennikarz, jednak „dokument nie wyjaśnia, że według katolickiego nauczania w celu kształtowania ludzkiej seksualności mężczyzna może wybrać jedynie kobietę i vice versa w małżeństwie”.

W dokumencie można także przeczytać i takie propozycje: „Honorujemy różne ludzkie orientacje seksualne i tożsamości płciowe, jak również długoterminowe, wierne i wyłączne relacje par”. Jak zwraca uwagę Bürger, alternatywna propozycja mówi o tym, że szacunek osobom ludzkim jest należny „niezależnie” od ich homoseksualizmu czy konfuzji płciowej.

Dokument roboczy zawiera także sugestie sprzeczne z katolicką nauką o otwartości każdego małżeńskiego aktu seksualnego na życie: „Otwartość na przekazywanie życia nie jest decydująca dla każdego indywidualnego aktu, ale ma być potwierdzona w ogólnym przebiegu wiążącego i długoterminowego partnerstwa”. To z kolei może oznaczać taką interpretację, która zakłada możliwość zarówno stosowania antykoncepcji, jak i masturbacji – zauważa Bürger.

Dokument niemieckiej „drogi synodalnej”, którego tematem jest seksualność, ma być przegłosowany 4 września. W głosowaniu wezmą udział uczestnicy niemieckiej „drogi synodalnej”, tzn. zarówno wszyscy biskupi, jak i dziesiątki świeckich, którzy zostali wyznaczeni przez Centralny Komitet Niemieckich Katolików, jak i inne organizacje.

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze

katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.09.29 9:43
Jak ja nienawidzę tej katolickiej Polski! Jak ja nienawidzę Kościoła, księży, Krzyża, Eucharystii, Bożego Miłosierdzia, świętych! Nie dziwcie mi się, nie oburzajcie. To mój pan, szatan, przegrany na całą wieczność anioł zła i kłamstwa, który nie chciał służyć Bogu, tak mi każe... Dzięki Kościołowi tyle dusz w Polsce unika ognia piekielnego! A ja tak się staram, by im wmówić, że piekło to fikcja… I wszystko to na nic!
NN2020.09.4 20:22
A na stos z nimi. Teraz właśnie widać to polskie kołtuństwo i zaściankowość, a Polak myśli że jest pępkiem świata.
Konrad Józef Turzyński2020.09.1 9:35
Na cholerę komu jakaś droga synodalna, neokatechumenalna itp.?! Pan Jezus powiedział o Sobie, że jest drogą, prawdą i życiem. Tyle dróg wystarczy, tzn. ta jedna.
matis892020.08.31 19:14
Niech Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik zabierze się na bezludną wyspę z sodomitami i niech wtedy mówi że sodomici mają możliwość płodnego życia. Wyginie razem z nimi ten oszust, a sodomici w między czasie zaczną każdy z każdym, zabiorą się grupowo za tyłek Bergoglio, a później zaczną robić to ze zwierzętami. I po kilku latach wyspa znowu będzie bezludna, a Bergoglio razem ze swoimi wiernymi biskupami z Niemiec zostanie okryty historyczną hańbą największego oszusta. I skończy się Fałszywe Prorokowanie Bergoglio.
kaolicka deratyzacja Polski2020.08.31 18:29
Bedzie wojna. Bo Kosciol Katolicki trzymal pod kontrola i w granicach Cywilizacji Europejskiej przynajmniej niektorych Niemcow,a teraz sie to juz konczy.
katolicka deratyzacja Polski2020.08.31 18:26
Niemieccy heretycy glosuja,czy Hitler mial racje. Bo pod koniec zycia powiedzial,ze Niemcy nie zasluguja na panstwo,ani na istnienie.
prosty2020.08.31 18:18
Jeśli jest faktycznie tak jak tu piszą, to jest to nowa Sodoma, i to w KK. To się dobrze nie skończy.
lelek2020.08.31 18:09
człowiek ma jedyne życie....więc jeżeli rodzi się homo z woli Boga to ten sam Bóg nie ma prawa nakazywać innym w Biblii aby go zabijać...bo tak wprost jest to opisane...Biblia kłamie w wielu aspektach życia...ale człowiek dopiero na starość się orientuje
***2020.08.31 20:43
To nie biblia kłamie, tylko ty łżesz jak pies.
Dam2020.09.1 8:23
Czyli jesteś za niewolnictwem? Bo biblia popiera.
***2020.09.1 21:46
.....a gdzie dokładnie?.......bo może nie wiem!
Dam2020.09.2 12:10
Księga Kapłańska 25:44-46 "Kiedy będziecie potrzebowali niewolników i niewolnic, to będziecie ich kupowali od narodów, które są naokoło was. Także będziecie kupowali dzieci przychodniów osiadłych wśród was, przychodniów i potomków ich, urodzonych w waszym kraju. Ci będą waszą własnością. Zostawicie ich w dziedzictwie waszym synom, aby ich posiadali na własność, na zawsze. Ale z braćmi Izraelitami nie będziecie się obchodzili srogo." Przykładowo
Anonim2020.09.2 21:19
...no dobrze!, ale czego to dowodzi?...że ja popieram niewolnictwo?...czy może, że biblia kłamie?
Dam2020.09.3 8:13
Że skoro wg ciebie biblia nie kłamie, a ty uważasz, ze należy wg niej postępować (bo po co innego miałbyś się na nią powoływać), to musisz popierać niewolnictwo (także seksualne), karę śmierci za cudzołóstwo, nie nosić ubrań z dwóch rodzajów tkaniny i wiele, wiele innych. Jeżeli Łamiesz któryś z tych zakazów/nakazów, jesteś hipokrytą.
***2020.09.3 21:41
....no nie kłamie...bo niby gdzie te kłamstwa są?...i co?...z tego wynika, że popieram niewolnictwo albo inne różne rzeczy? i co to ma wspólnego z hipokryzja?...i oczywiście nic nie muszę!!! coś ci chyba pod sufitem pomerdało.
gość2020.08.31 17:55
Odwieczne prawo natury mówi,że lesba lesby nie przeleci, z dwóch pedałów nie ma dzieci! I choćby niemieccy biskupi powoływali się na Lutra, Marksa,doktora Mengele i na Angelę - to tego nie mogą zmienić! A opinii o ich biskupstwie nie będę wygłaszał bo....
Zbigniew2020.08.31 17:52
Pary homoseksualne powinny mieć pełne prawo do zwierania świeckich małżeństw jak i kościelnych (w końcu wśród homoseksualistów są rownież osoby wierzące). Ponadto każda para homoseksualna powinna mieć pełne prawo do adopcji dzieci. Koniec kropka. A katole mordy w kubeł. Nie macie nic do gadania.
justek2020.08.31 18:26
tępy lewaku,mordę w kuble -najlepiej ze ściekami z Czajki to ty powinieneś trzymać.a zboki nie w chrześcijańskiej Polsce wiązać sie w małżeństwa-dotarło? zboku
Jaceeek2020.08.31 19:21
lepiej ty gnojku mord w kube, bo jestes debilem i szatanem
Libori2020.08.31 17:39
I POMYSLEC ZE TE WSZYSTKIE 0BRZYDLISTWA WYSZLY OD AMERYKI.A POTEM NIEMCY SZYBKO NAUCZYLI SIE NO CHCIELI BYC TACY SAMI.A TERAZ KACZYNSKI CHCE ZEBY W POLSCE TAK BYL0 JAK NA ZACH0DZIE.TO ZNACZY PEDALSTWO,PEDOFILIA I SEKSIZM.TAK JAK JEST W NIEMCZECH,HOLANDI,FRANCJI,SZWECJII W INNYCH ZACHODNICH KRAJACH,GDZIE LUDZIE ZYJA BEZ WIARY W BOGA.
abcd2020.08.31 17:28
W latach 2013 - 2018 w USA kontakty seksualne między mężczyznami były przyczyną ponad 80% nowych zakażeń HIV wśród mężczyzn. Były też przyczyną prawie 2/3 nowych zakażeń HIV ogółem. Źródło: Centers for Disease Control and Prevention, Diagnoses of HIV Infection in the United States and Dependent Areas, 2018 (Preliminary), p. 17 https://www.cdc.gov/hiv/pdf/library/reports/surveillance/cdc-hiv-surveillance-report-2018-preliminary-vol-30.pdf
XD2020.08.31 18:14
Owszem. Do takich skutków prowadzi brak edukacji seksualnej i antykoncepcji.
Roman2020.08.31 17:16
Tym duchownym niemieckim szatan całkiem zamieszał w ich durnych pałach. Piekło czeka na nich z otwartymi bramami. Na tych ich duchownych.
Jak pisze św. Jan Ewangelista,2020.08.31 17:03
Józef z Arymatei "był uczniem [Jezusa], lecz ukrytym z obawy przed Żydami" (por. J 19, 38). Żaden z Ewangelistów nie wspomina o jakichkolwiek kontaktach Józefa z Jezusem czy Jego uczniami. Arymatea była niewielkim miasteczkiem, leżącym ok. 50 km na północ od Jerozolimy. Józef z Arymatei był członkiem Sanhedrynu, najwyższej władzy żydowskiej w zakresie spraw państwowych, prawnych i religijnych (Łk 23, 50-53; Mt 27, 57-58; Mk 15, 42-46; J 19, 38-42). Św. Łukasz stwierdza, że Józef "nie zgodził się na uchwałę i postępowanie Wysokiej Rady" (por. Łk 23, 51), polegające na prześladowaniu Jezusa. Ewangeliści Mateusz i Marek, identycznie jak św. Łukasz, stwierdzają, że Józef śmiało poprosił Piłata o ciało Jezusa, kupił płótna, zdjął ciało z krzyża i złożył w grobie, który wykuty był w skale, a przed wejście zatoczył kamień. Mateusz dodaje, że był to grób, który Józef wykuł dla siebie (por. Mt 27, 57-60; Mk 15, 42-46). Według późnośredniowiecznej legendy o królu Arturze i rycerzach okrągłego stołu, arcykapłani na wieść o zmartwychwstaniu Jezusa wtrącili Józefa z Arymatei do lochu. Jezus nie zapomniał jednak oddanej Mu przysługi i po swym zmartwychwstaniu miał mu się ukazać w więzieniu, przekazując kielich, do którego według jednych Nikodem, a według innych - Józef - zebrał po zdjęciu z krzyża krew, jaka wypływała z ran Jezusa. Był to ten sam kielich, którym Jezus posługiwał się podczas Ostatniej Wieczerzy. Kielich ten, nazwany Graalem, stanowi główny wątek tej legendy. Mówi ona, że Józefa po kilku latach miał uwolnić z więzienia sam cesarz, który zabrał go do Rzymu. Potem wysłał Józefa do Anglii, gdzie kielich niebawem zaginął. Poszukiwali go rycerze króla Artura: Lancelot i Persifal. Legenda ta posiada kilka wariantów. Według innej wersji, Józef przekazał kielich w spadku swoim synom. Przekazywany z pokolenia na pokolenie, trafił w ręce patriarchy Jerozolimy, który w 1257 r. ofiarował go królowi Anglii Henrykowi III. Inna legenda utrzymuje, że Józef razem z Łazarzem, Martą i Marią, uciekając przed prześladowaniami, dopłynęli statkiem do Marsylii, gdzie głosili Dobrą Nowinę o Jezusie. Jeszcze inna legenda ukazuje Józefa w Hiszpanii, dokąd udał się razem ze św. Jakubem Apostołem, który ustanowił go tam biskupem.
opty2020.08.31 17:03
,,Pary homoseksualne mają możliwość płodnego życia''; a co z grzechem Sodomii??? Odwołany???
Darek2020.08.31 17:48
Nie, czemu? Oddawanie czci wizerunkom i ksenofobia, za które Bóg zniszczył Sodomę nadal jest takim samym grzechem.
***2020.08.31 20:46
Oooo...witaj wielki teologu...........a tabliczkę mnożenia już umiesz...gimbusie?
matis892020.08.31 19:03
Sodoma jest legalizowana przez lewactwo domagające się praw do dzieci dla gej sodomitów. LZPKNTB+ to ruch Sodomy, rozpusty, i sodomskiego grzechu przeciwko naturze.
Szybka Randka2020.08.31 16:30
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
życzę ci matis yehowy "katoliku"2020.08.31 16:10
abyś ty i twoja 𝐣𝐞𝐡𝐨𝐰𝐚 𝐬𝐞𝐤𝐭𝐚 jak jeden ZŁAPAŁ koronawirus TEJ NIESTNIEJĄCEJ EPIDEMII i zgodnie z waszą 𝐣𝐞𝐡𝐨𝐰𝐚 sekciarską doktryną ODMÓWILI MASOŃSKIEJ opieki lekarskiej. ... A przy okazji może ta NIESTNIEJĄCA EPIDEMIA zajmie się mendami jak Keller-Krawczyk, Hertrich-Woleński , Hartman, Stachu, Albert...
matis892020.08.31 15:49
Trzeba jasno powiedzieć że te zmiany to duch Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika. I nie są to zmiany katolickie tylko wprost satanistyczne dla antychrysta. Ci biskupi to nie katolicy tylko sataniści którzy swoją siłę w propagowaniu tych zmian czerpią prosto od Bergoglio, Bergoglio ich napędza, oni są w tym lojalni i wierni wobec Bergoglio i w tych satanistycznych zmianach nie raz się na Bergoglio powołują.
ebz2020.08.31 15:46
Bladoruski , naczelny pop krzywosławnej cerkwi Bladorusi swoje pyerdolenie do protestujących , pierwsze słowa skierował do korespondentów prasy zagranicznej, tej białej , genetycznie niesprawdzonej: My way , motherfuckers or Putina's highway!
rychu2020.08.31 15:40
Pedryle to kaleki z małymi fiutkami nie maja startu do kobiet bo i z czym
Anonim2020.08.31 14:47
Niemiecka "droga synodalna" rozpieprzy Kościół. Tak się to skończy.
Po 11 ...2020.08.31 15:35
To próba ratowania KK. This way or the highway ...
W 1981r. Gaëtan Dugas homoseksualista2020.08.31 14:43
jako padł pierwszy na AIDS. Od tamtego czasu homoseksualizm przy użyciu broni jaka jest HIV-AIDS zamordował dziesiątki milionów ludzi. Homoseksualiści są na zbiorowej liście największych zbrodniarzy w historii ludzkości. I dalej bezkarnie morduje .... i paraduje. A skąd się wziął HIV-AIDS? Z Afryki, z zoofilii. Szukający nowych "wrażeń" zboczeńcy z Europy, USA i Kanady mieli seks z ... małpami. Tak z małpami, cyt.: "Pre-1980. It is widely believed that HIV originated in Kinshasa, in the Democratic Republic of Congo around 1920 when HIV 𝐜𝐫𝐨𝐬𝐬𝐞𝐝 𝐬𝐩𝐞𝐜𝐢𝐞𝐬 𝐟𝐫𝐨𝐦 𝐜𝐡𝐢𝐦𝐩𝐚𝐧𝐳𝐞𝐞𝐬 𝐭𝐨 𝐡𝐮𝐦𝐚𝐧𝐬. Up until the 1980s, we do not know how many people were infected with HIV or developed AIDS."
...2020.08.31 14:40
Przepraszam ale wydalanie stolca to nie jest płodzenie dziecka.
***** ***2020.08.31 15:12
Nie przepraszaj po prostu myj doopę i PiSdę też
rychu2020.08.31 15:32
To do Margołta miało byc ?
tomasz2020.08.31 15:30
Masz rację homoseksualiści to zwierzęta które należy zamknąć w zoo. I pokazywać jako przykład zdziczenia i zezwierzęcenia . Poza tym podawać jedzenie typowe dla zwierząt . Ponieważ prawdziwa rodzina to mężczyzna i kobieta a nie te potworki . Które nie są godne nazywania ludźmi . Mam nadzieję że ten krótki komentarz wystarczy żeby podsumować ten wpis.
Nauka o homoseksualności2020.08.31 14:33
Przypisywanie osobom homoseksualnym szczególnej – w porównaniu do heteroseksualnych – skłonności do seksualnego wykorzystania dzieci stanowi nieuprawnione nadużycie, a rozpowszechnianie skojarzenia między homoseksualnością a pedofilią jest domeną ludzi nieświadomych i niekompetentnych bądź też uprzedzonych do ludzi homoseksualnych i sprzeciwiających się prawom obywatelskim tych osób. Podtrzymywanie społecznego przekonania o szczególnej skłonności osób homoseksualnych do seksualnego wykorzystywania dzieci jest krzywdzące dla homoseksualnej części społeczeństwa, przyczynia się do niezwykłej trwałości uprzedzeń wobec tych osób i utrudnia pełne funkcjonowanie psychologiczne homoseksualnych obywatelek i obywateli.
An.2020.08.31 14:40
Twoja wypowiedź jest nie na temat.
ivo2020.08.31 16:09
Dziwnym trafem męskie pary homo adoptują tylko chłopców.
Smutne realia nieprzemyślanych decyzji.2020.08.31 14:33
W stanie Massachusetts USA do 2004 r. był zakaz adopcji dzieci przez zboków. W 2002 r. gubernatorem został wybrany M. Romney, który jest Mormonem i to on anulował ten akt. Najwięcej adopcji było przeprowadzanych za pośrednictwem Catholic Charities, ale kiedy The Massachusetts House of Representatives wprowadził ustawę dającą prawo adopcji pedofilom, Catholic Charities wycofało się z pomocą w adopcjach. ... Dzisiaj nie ma dnia aby nie było sprawy w sądach o molestowanie, o porzucanie adoptowanych przez zboków dzieci, głównie chłopców. Nawet morderstwa. Smutne realia nieprzemyślanych decyzji.
W 1981r. Gaëtan Dugas homoseksualista2020.08.31 14:32
jako padł pierwszy na AIDS. Od tamtego czasu homoseksualizm przy użyciu broni jaka jest HIV-AIDS zamordował dziesiątki milionów ludzi. Homoseksualiści są na zbiorowej liście największych zbrodniarzy w historii ludzkości. I dalej bezkarnie morduje .... i paraduje. A skąd się wziął HIV-AIDS? Z Afryki, z zoofilii. Szukający nowych "wrażeń" zboczeńcy z Europy, USA i Kanady mieli seks z ... małpami. Tak z małpami, cyt.: "Pre-1980. It is widely believed that HIV originated in Kinshasa, in the Democratic Republic of Congo around 1920 when HIV 𝐜𝐫𝐨𝐬𝐬𝐞𝐝 𝐬𝐩𝐞𝐜𝐢𝐞𝐬 𝐟𝐫𝐨𝐦 𝐜𝐡𝐢𝐦𝐩𝐚𝐧𝐳𝐞𝐞𝐬 𝐭𝐨 𝐡𝐮𝐦𝐚𝐧𝐬. Up until the 1980s, we do not know how many people were infected with HIV or developed AIDS."
The Journal of the American Medical Association,2020.08.31 14:31
najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 4 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - 𝐩𝐫𝐚𝐰𝐢𝐞 𝟏𝟎𝟎% 𝐩𝐞𝐝𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐚 pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał 𝐧𝐚𝐣𝐦𝐧𝐢𝐞𝐣𝐬𝐳𝐞𝐣 𝐬𝐤𝐫𝐮𝐜𝐡𝐲. Inaczej mówiąc, są 𝐩𝐨𝐳𝐛𝐚𝐰𝐢𝐞𝐧𝐢 𝐰𝐬𝐳𝐞𝐥𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐥𝐮𝐝𝐳𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐞𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐢 𝐰𝐨𝐛𝐞𝐜 𝐬𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐨𝐟𝐢𝐚𝐫. Trudno takich klasyfikować jako człowieka - to są subhumans, untermenschen.
Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne2020.08.31 14:29
Jednym z przejawów uprzedzeń jest zarzut, że geje stanowią szczególne zagrożenie dla dzieci. Jednakże wszystkie dostępne dane naukowe i doświadczenie kliniczne wskazują, że geje nie są bardziej skłonni do wykorzystywania seksualnego dzieci niż mężczyźni heteroseksualni.
An.2020.08.31 14:43
Twoja wypowiedź też jest nie na temat.
katolicka deratyzacja Polski2020.08.31 18:31
Nalezy pamietac ,ze komunisci ZAWSZE klamia.
Polskie Towarzystwo Seksuologiczne2020.08.31 14:25
Głoszone są m.in. idee, że homoseksualizm jest dewiacją, czy że występuje zależność między homoseksualnością, a pedofilią. Obie te informacje są oczywiście nieprawdziwe. Wystawiają je skompromitowane organizacje, zyskując wcześniej odpowiednie zgody władz miast. Dodatkowo, w ostatnim czasie, wyrzucony z wielu organizacji naukowych Paul Cameron, wygłaszał w Polsce wykłady, próbując umocnić powyższy przekaz dotyczący homoseksualizmu, a organizacja Ordo Iuris na konferencję o „tożsamości małżeństwa” zaprosiła Marka Regnerusa, autora niepoprawnego metodologicznie badania o wychowywaniu dzieci przez pary jednopłciowe. Polskie Towarzystwo Seksuologiczne przypomina, że homoseksualność, wraz z biseksualnością i heteroseksualnością, są normalnymi, prawidłowymi, niepatologicznymi stanami, będącymi efektem właściwego rozwoju psychoseksualnego człowieka. Ponadto kolejne kraje zakazują szarlatańskich terapii reparatywnych lub konwersyjnych, traktując je słusznie jako prześladowanie. Warto dodać, że homoseksualność nie jest uznawana za dewiację seksualną, ponieważ nie ma charakteru autodestrukcyjnego, kryminalnego ani nie posiada cech typowych dla dewiacji.
An.2020.08.31 14:45
Duży i coraz większy procent homoseksualistów w społeczeństwie = początek końca każdej cywilizacji.
The Journal of the American Medical Association,2020.08.31 14:15
najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 4 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - 𝐩𝐫𝐚𝐰𝐢𝐞 𝟏𝟎𝟎% 𝐩𝐞𝐝𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐚 pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał 𝐧𝐚𝐣𝐦𝐧𝐢𝐞𝐣𝐬𝐳𝐞𝐣 𝐬𝐤𝐫𝐮𝐜𝐡𝐲. Inaczej mówiąc, są 𝐩𝐨𝐳𝐛𝐚𝐰𝐢𝐞𝐧𝐢 𝐰𝐬𝐳𝐞𝐥𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐥𝐮𝐝𝐳𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐞𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐢 𝐰𝐨𝐛𝐞𝐜 𝐬𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐨𝐟𝐢𝐚𝐫. Trudno takich klasyfikować jako człowieka - to są subhumans, untermenschen.
Smutne realia nieprzemyślanych decyzji.2020.08.31 14:14
W stanie Massachusetts USA do 2004 r. był zakaz adopcji dzieci przez zboków. W 2002 r. gubernatorem został wybrany M. Romney, który jest Mormonem i to on anulował ten akt. Najwięcej adopcji było przeprowadzanych za pośrednictwem Catholic Charities, ale kiedy The Massachusetts House of Representatives wprowadził ustawę dającą prawo adopcji pedofilom, Catholic Charities wycofało się z pomocą w adopcjach. ... Dzisiaj nie ma dnia aby nie było sprawy w sądach o molestowanie, o porzucanie adoptowanych przez zboków dzieci, głównie chłopców. Nawet morderstwa. Smutne realia nieprzemyślanych decyzji.
killpedryll2020.08.31 14:13
śledzik i PiSda to są wyborowe smaki!
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.31 14:13
buhaha... buhaha...Straszny kretyn jestem JA!
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.31 14:12
Odbytnica smaczniejsza od pisdy!
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.31 14:09
Łamigłówka dla katoprawackich debili z frondy: Jest sobie dwóch samotnych gejów, którzy w pojedynkę nigdy nie zdecydowaliby się na samodzielne wychowywanie potomstwa. Zostają parą i w tej parze tworzy się pragnienie posiadania potomstwa z pomocą surogatki, adopcji, koleżanki. To jest to płodna para, czy nie jest? :)
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.31 14:12
Takie łamigłówki to se może wsadzić w doopę.
rychu2020.08.31 13:49
katolicka kretynizacja polski czy mowiłes swojemu rabinowi ze dupczysz koze .Nie to powiedz ..Razem bedzie to robic
Cierpliwy2020.08.31 13:48
Duchowieństwo żyjące jakby nie było Sodomy. Napisano przecież: Mt 18; 7 " Zgorszenie przyjść musi, ale biada człowiekowi, który je sieje". Widać Biblia wpadła im do kominka.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.31 13:42
Może coś o księżach pedofilach lubiących chłopczyków...
An.2020.08.31 14:47
A może nie?
katolik2020.08.31 13:41
W takim razie jedna opcja zostaje dla zapewnienia ciągłosci gatunku homoniewiadomo-- kontakt seksualny homo +zwierzę
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.31 13:39
Uwaga! To ja, kretyn, ateista, pedał, anty-Polak! Znowu nadaję!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.31 13:39
buhaha... buhaha...Straszny kretyn jestem JA!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.31 13:38
Obsesyjny temat mojej pracy paranaukowej: „Jak z 0.6 promila pedofili wśród księży zrobić 100%? Czyli: Żydowska wyobraźnia może wiele”.