23.04.14, 11:18Prof. Krystyna Pawłowicz

Pawłowicz ostrzega przez związkami człowieka z małpą

Za nazwą, której nikt nie rozumie, pokolenie 68 roku chce zmienić wszystkie rządzące prawa naturalne na zasadzie ,,hulaj dusza piekła nie ma'' - rozpoczęła wykład w wywiadzie z portalem epowiatostrolecki.pl prof. Krystyna Pawłowicz. - Jest to zasada, w której każdy ustala, czy jest kobietą, czy mężczyzna. Może to doprowadzić nawet do związków intergenetycznych, typu związek człowieka z małpą, oczywiście, nie jest to słowo naukowe - podkreśliła poseł PiS.

Jak cytuje „SE” słowa prof. Pawłowicz gender "doprowadzić może także do tego, że gatunek ludzki zginie". Wcześnie będą zmiany w narodach. - Filozofia ta powoduje, że społeczeństwo staje się pogubione w swoich rolach, unika pracy i nie ma nikogo poza swoimi wyuzdanymi poglądami, a to powoduje choroby psychiczne – dowodzi.

To nie jest ostatnie słowo poseł Pawłowicz w sprawie gender. - Obiecuję sobie być bardziej aktywną w walce z gender i innymi fałszywymi ideologiami - powiedziała nam pani profesor.

Z obaw prof. Pawłowicz nie śmieje się poseł Stanisław Pieta.

- W Berlinie odbył się zjazd zoofilów, w Szwecji są hodowle zwierząt dla dewiantów, a socjaliści hiszpańscy przyjęli ustawę, która nadaje prawa małpom. Prof. Pawłowicz mówi więc o realnym zagrożeniu dla moralności i zdrowia, a nie jest to jej wymysł – stwierdza poseł.

Prof. Pawłowicz i poseł Pięta należą do PiS, a więc zgodność ich wypowiedzi nie musi wcale dziwić. Ale nie wyśmianie przez prof. Lwa Starowicza związku człowieka z małpą powinno już wzbudzić zastanowienie.

W jednym na pewno ma pani poseł rację. W nauce nie ma pojęcia związków intergenetycznych. - Jest pojęcie związków międzygatunkowych. Ale małpy nic przecież nie wiedzą o gender - śmieje się prof. Zbigniew Lew-Starowicz, konsultant krajowy w dziedzinie seksuologii.

Ostrzeżeń poseł Pawłowicz nie wyśmiewa seksuolog. To jest dowód na to, że prof. Pawłowicz nie kłamie.

Ab/se.pl

Komentarze

anonim2014.04.23 11:21
A tu i tak dostanie za swoje naukowe wywody.Dla zasady jest z PIS-u.
anonim2014.04.23 11:48
Czyżbyśmy dryfowali w kierunku Sodomy i Gomory?
anonim2014.04.23 12:07
@Witalij Oj kto się czubi to się lubi. Chyba ci wpadła w oko.Nie możesz sobie darować myśli, że może jeszcze dziewica? "Tak lepszy związek z małpą." Są gusta i guściki .Może być szympans?
anonim2014.04.23 13:54
samica szympansa jest znacznie silniejsza od przeciętnego mężczyzny, próba gwałtu może się źle skończyć, techniki francuzkie też raczej nie wchodzą w grę, ostre ząbki - za duże ryzyko
anonim2014.04.23 13:59
Spoko, żadna małpa jej nie zechce.
anonim2014.04.23 14:28
Pani "profesor" to ja tylko mogę poradzić jedno-natychmiastowa wizyta u specjalisty (wiadomo jakiego). Tylko czy nie jest już za późno???
anonim2014.04.23 14:49
"Ale nie wyśmianie przez prof. Lwa Starowicza związku człowieka z małpą powinno już wzbudzić zastanowienie." - kiedyś nie wyśmiewanie czegoś to był znak dobrego wychowania. Związek człowieka z małpą jest na tyle absurdalną rzeczą że nie trzeba się uciekać do naśmiewania żeby takie coś krytykować.
anonim2014.04.23 15:20
Profesor Lew-Starowicz doskonale rozumie że z tych "związków międzygatunkowych" dzieci nie będzie, bo być nie może. W przeciwieństwie do posłanki Pawłowicz wie jak działa ewolucja i szanuje również naszych "młodszych braci" jak to ujął św. Franciszek; nie upatruje "zagrożenia dla cywilizacji" z faktu nadania małpom w Hiszpanii paru podstawowych praw. (w większości krajów zwierzętom niezależnie od inteligencji przysługuje ochrona prawna a nie prawa) I jeszcze jedno. Autorowi który popełnił ten wpis radzę dokonywać poprawek przed publikacją. "Ale nie wyśmianie" to jakiś potworek gramatyczny, mutant rzekłbym. Oczywiście wiadomo co autor miał na myśli jednak dobrze byłoby to zawrzeć w jakiejś inne formie, hmmm?
anonim2014.04.23 16:51
"ostrzega przez związkami" - nie potraficie nawet tytułu poprawnie napisać? Co za wstyd.
anonim2014.04.23 17:08
"Ostrzeżeń poseł Pawłowicz nie wyśmiewa seksuolog. To jest dowód na to, że prof. Pawłowicz nie kłamie." - to zdanie to mistrzostwo, gratuluję autorowi :D
anonim2014.04.23 20:33
Jak kto lubi podgolone, to mu małpa nie podejdzie. I co wówczas? Pozostaje nieżywa, oskubana już kura. Gdyby pani profesor była skłonna nieco niuansować ludzkie dziwactwa i potrzeby, to mogłaby wskazać na faktyczne dewiacje - boć z nieżywą kurą miłości wzajemnej nie człek poczciwy nie zazna. A miłość wzajemna jedynie prawdziwie ducha ubogaca, szacunku i poświęcenia uczy. Ale nie ze zdechłą kurą lub wibratorem, czego chronicznie niezamężnej przypominać się nie nawet powinno...
anonim2014.04.23 21:20
Wczesniej bohaterka powyzszego artykulu lubowala sie w roztrzasaniu seksu homoseksualnego, teraz chyba ja to znudzilo i przerzucila sie na bardziej kontrowersyjne sklonnosci... No az nie umiem sobie wyobrazic co moze byc kolejnym stopniem wtajemniczenia jesli chodzi o ars amandi ze strony tej osoby! Juz nawet ks. Oko zamilkl...
anonim2014.04.24 0:51
//Ostrzeżeń poseł Pawłowicz nie wyśmiewa seksuolog.// Seksuologia to taka nauka jak koprologia-nauka o wydalaniu, laktologia- nauka o ssaniu piersi, albo pierdologia stosowana.