09.08.20, 20:30fot. yt/cezary pasuta/telewizja wpolsce

Pereira odpowiada w sprawie Pazura - Gajos: Edyta Pazura groziła dziennikarzowi problemami prawnymi

Portal TVP Info opublikował nagranie, w którym Cezary Pazura opowiada o swoim pierwszym spotkaniu z Januszem Gajosem. Pazura był wtedy małym chłopcem i poprosił Gajosa o autograf, a ten miał mu odpowiedzieć: "Wypie...aj".

Nagranie szybko stało się popularne w sieci.

Odniósł się do niego Cezary Pazura i stwierdził, że nie zostało one opublikowane w całości i nie zawiera puenty.

W załączeniu znajduje się nagranie, o którym mowa, a sporna wypowiedź Cezarego Pazury zaczyna się w 7 minucie 54 sekundzie.

Niemniej sprawa zaczęła nabierać drugiego dna po tym, jak aktor Cezary Pazura skrytykował serwis TVP INFO za przypomnienie jego anegdoty o Januszu Gajosie.

Na to oświadczenie odpowiedział Samuel Pereira, redaktor naczelny portalu tvp.info, który napisał:

- W ostatnich dniach o Januszu Gajosie jest głośno. Nie z powodu jakiejś nowej roli, tylko za sprawą jego focha na demokratyczne wyniki wyborów i mało wyszukanego hejtu wobec Jarosława Kaczyńskiego, jakiego dopuścił się porównując jego politykę do ideologii Adolfa Hitlera. W tej sytuacji państwo Pazurowie nie znaleźli w sobie odwagi, by za ten wybryk kolegę po fachu skrytykować, a wybrali inną drogę – zorganizowali nagonkę na dziennikarza, który przypomniał anegdotę Pazury o tym, jak młody „Janek” z „Czterech pancernych” małego „Czarka” niegdyś wulgarnym „wypier***alaj” przegonił

Dodał też na temat prób zastraszania dziennikarza:

- agentka znakomitego polskiego aktora, a prywatnie małżonka Edyta Pazura pozwoliła sobie nawet na cenzurę prewencyjną – grożenie dziennikarzowi problemami prawnymi, jeśli odważy się publicznie opowiedzianą przez Cezarego Pazurę anegdotę przypomnieć

mp/tvp infoKomentarze

Co???2020.09.7 16:28
Jakis tam Perejra dyr.TVP.INFO????To juz młodszych gówniarzy nie macie?Co to jest jakiś obcy red naczelnym takiego programu.Szczyl jeden.Kto go polecił Kaczyński czy Daniels.Ot psia mać,Polin buduja wstawiając na swiecznik ciulów.
Ob.RP2020.09.8 16:31
TVP Info zamiast dyr.uczynić Urbana, Michnika, Lisa, Durczoka, Najsztuba.....albo innego antypolskiego....... wybrali jakiegoś Perejrę.
Natalja Siwiec2020.09.1 12:46
Postać na prawym zdjęciu to Margot, a nie żadna Pereira.
antoni.s2020.08.11 16:23
Caramba,jeszcze zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni.
grimm2020.08.10 9:03
Ciekawe, że pereira nie przytoczył tej anegdotki. A powinien. Gajos miał prawo nawet do tak ostrej krytyki. Jednak tego odmawia mu pisowska strona, która tępi rzekomą myślozbrodnię. Nie idź pisie w orwellowską stronę.
Bożena2020.08.10 8:34
Ciekawe kiedy ci aktorzy grają a kiedy są sobą. Jest kolejne pytanie - czy potrafią jeszcze odnaleźć siebie, pośród wielu ról, które odgrywali na scenach teatrów, czy planach filmowych. Za każdą rolę pobierali gaże. Prawdopodobne jest to, że wypad z "elity", która stanowi jakąś cząstkę środowiska aktorskiego, może tych "odszczepieńców" kosztować brakiem zatrudnienia, no i stratą finansową. Łatwo się odgrywa na scenach i planach filmowych prawych bohaterów i niezłomnych siłaczy. Przyjemnie paradować w chwale udawanych-zagranych, "umalowanych" i przystosowanych do roli, wspaniałych, chwalebnych i szlachetnych ludzi. Zdecydowanie trudniej jest stawać się i być tym, kogo się udaje, na chwilę - czerpie przyjemności z ich bohaterskich czynów.... Stawanie się porządnym i szlachetnym człowiekiem, zdobywa się i staje przez całe życie. To tak jak pisał św. Jan Paweł II " Jeśli chcesz znaleźć źródło, musisz iść do góry, pod prąd. Przedzieraj się, szukaj, nie ustępuj! (Jan Paweł II, Tryptyk Rzymski). Ale też jak wprowadzając do Tryptyku Rzymskiego kard. Joseph Ratzinger jest tak , że "Prawdziwym odkryciem, czekającym nas u kresu tej drogi, jest to, że «początek» objawia również «koniec». Kto poznał początek, widzi także, dokąd i dlaczego zmierza cały ruch istnienia, które jest stawaniem się i właśnie dlatego jest też trwaniem: «Wszystko trwa stając się nieustannie» Czasami walka z przeciwnościami wiele kosztuje, do poświęcenia życia wyłącznie. Aktorzy powinni najlepiej o tym wiedzieć. Uczyli się na pamięć swoich ról.. Gażą, w szarym poza scenicznym istnieniem jest, a właściwie powinna być szlachetność i prawość, mądrość i rozeznanie, uczciwość i empatia. Za żadne pieniądze nie kupi się prawdziwego człowieczeństwa. Aktorem się bywa - porządnym człowiekiem się jest, albo nie. Przychodzi z czasem zejść ze sceny i wtedy poznaje się (albo i nie) kim się jest. Żaden makijaż, maska czy strój nie zasłoni zubożenia własnej osobowości. Walka niektórych aktorów o pozostanie na scenie w blaski fleszy i zachwytu publiczności, doprowadza do odwrotnych skutków. Zmniejsza się ilość ich fanów o tych, których swoimi wypowiedziami obrażają i poniżają. Zawsze jakaś część ich fanów stwierdza, że hołubiła wyprodukowaną lalkę, która w środku jest pusta. Podsumowując przypomnę znane powiedzenie kogoś, kto mądrze obserwował rzeczywistość - póki nie otworzył ust, uważano go za mądrego. Prz. 11,30 Drzewo życia - owocem prawego, człowiek mądry ludzi zjednywa.
Dudirobson2020.08.10 9:55
Ładnie powiedziane. I mądrze. Pozdrawiam.
PRZEMIJAJCIE....................POCZEKAMY ; ]2020.08.10 8:04
ktos mnie cenzuruje!!! ;] ślicznie!!!
Hans Oberschlesien2020.08.10 7:29
Jeronie, kto sie podszywo pod Hanysa Górnosląskigo.
Hanys GórnoŚląski2020.08.10 7:15
To znakomici aktorzy - czyli rzemieślnicy żyjący z udawania i kłamania. Przeto nie dziwmy sie że często prywatnie także są zwykłymi zakłamanymi świniami bez kręgosłupa morlanego.
gajd12020.08.10 7:05
Dziekuje panie Perejra za naswietlenie calej sprawy. Teraz wszystko jasne.
Anonim2020.08.10 6:48
Najkrótszy dowcip? "Samuel Pereira - dziennikarz"
niech bedzie pochwalony jaroslaw kaczynski.2020.08.10 5:33
Ciekawe co tam słychać u Pani Ogórek i jej męża nie męża?
rozdzielają drobne!!!2020.08.10 8:25
2 pln dla cieie, 2 dnla mnie!!! musza rozdzielic zeby Pani patison/cukinia/ogórek nie wydawala kradizonych!!! ŁONA ICH NIE RUSZA!!!! ;] NAJPIEKNIEJSZE JEST TO ZE W RAMACH WALKI Z PRZESTEPCZOSCIA.......................... NARAZIE SAMYCH SWOICH ZAMYKACIE!!!! ; ] ......................no pięknie!!! ;]
ups2020.08.10 5:23
Jak ten Samuel pięknie pisze po Polsku, prawie jak prawdziwy Polak.
antoni.s2020.08.9 21:39
Grubo,zmanipulowali wypowiedz pazury,pazura wyrażnie im tą manipulację zarzucił,a oni oskarżają pazurę że zorganizował nagonkę na pseudo dziennikarza który się tej manipulacji dopuścił,tvpis przekracza kolejne granice,ale chyba najbardziej fanatyczne[czytaj tępe]pisiory tego nie łykną,na you tube można sobie odtworzyć film z wyjaśnieniem pazury co zrobiła tvpis.
Po 11...2020.08.9 20:51
Pan Bóg widząc co się dzieje na ziemi postanowił zarządzić koniec świata. Postanowił, że po starej znajomości uprzedzi ludzkość o nadchodzącym kataklizmie. Zadzwonił więc do Trumpa, Putina i Kaczyńskiego. Trump wystapił w TV i powiedział: Mam dobrą i złą wiadomość, Bóg istnieje, ale niestety za 2 tygodnie koniec świata", Putin w TV oznajmił, mam dwie złe wiadomości: bóg istnieje i za 2 tygodnie koniec świata. Kaczyński przed wystąpieniem spotkał się z Pereirą. Potem wystąpił w TV i powiedział: mam dwie doskonałe wiadomości: Właśnie rozmawiałem z bogiem i dowiedziałem się, że będziemy rządzić do końca świata.
Nic to2020.08.9 21:14
To zła wiadomość dla PO i innych lewaków - a tak liczyli na pandemię i Rafała.
Japa2020.08.9 20:50
Elyta aktorska pilnuje wierności PRL - owi . Kto by pomyślał , że taki facio jak pan Czarek pozwoli żonie trzymać za uzdę .
Ola2020.08.10 5:20
Pani Edyta boi się że męża odetną od przywilejów i co wtedy?
Anonim2020.08.11 16:20
Yapa
Darek2020.08.9 20:50
Dobrze, że celebryckie towarzystwo samo się niszczy...
Całe szczęście że Pereira odpowiadając2020.08.9 20:49
nie pomylił kont. Ładne "sprostowanie" do kolejnego frondofejka pani Maria upichciła, nie ma co.
NaziBarbi2020.08.9 20:47
Cwelebryci zszargali już swój autorytet i są w kraju nikim. Zostaje Jezus.
Szarik2020.08.9 20:37
Przepraszam za Janka - on tak długo gra różnych ubeckich gangserów, że to na niego wpłynęło.