04.07.20, 09:17Rafał Trzaskowski/flickr.com

Petycja: ,,Trzaskowski pod sąd za wspieranie lewackich bojówek''

Trwa akcja zbierania podpisów pod petycją do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Roty Marszu Niepodległości, a chodzi o finansowe wspieranie przez prezydenta Warszawy i kandydata PO na urząd głowy państwa, Rafała Trzaskowskiego działalności organizacji skrajnie lewackich.

W petycji czytamy:

- Kierujemy więc apel do Prokuratora Generalnego, aby wystąpił z wnioskiem o zbadanie działalności Rafała Trzaskowskiego. Warszawski ratusz przeznaczył 3,6 mln złotych na instytucję kultury szkolącą anarchistów z „taktyki miejskiej/ulicznej gimnastyki

Z kolei w zapisie zajęć, które odbywały się jakie w ramach Społecznej Szkoły Antykapitalizmu organizowanej przez Biennale Warszawa widniały zapiski:

- „Własność prywatna to kradzież. Własność wspólna to bogactwo”, „Taktyki miejskie/uliczna gimnastyka, czyli techniki działania grupowego”, „My jesteśmy kryzysem (Kapitału)”

Autorzy petycji dalej wskazują:

Pod bogatym opisem praktycznych zajęć kulturalnych z taktyki ulicznej możemy znaleźć zdjęcia wraz z nazwiskami osób które zapewne biorą udział w przygotowaniu materiałów na zajęcia. Część zdjęć napawa nas obawą na temat tego co było przedmiotem szkolenia

Wymieniane są także w petycji osoby powiązane z organizacjami lewackimi i komunistycznymi, także „antykapitaliści”, „squatersi”, „anarchiści” czy „komuniści”.

Zajęcia bojówek miały być prowadzone przez tzw. Kolektyw Szarańcza.

Jak podkreślają autorzt petycji, „chodzi o wyszkolenie zorganizowanych bojówek do protestów i starć z policją, celem destabilizacji państwa”.

Romuald Szeremietiew, który został zacytowany w petycji, stwierdza:

Jak widać ratusz warszawski finansuje nie tylko LGBT, kuriozalną strefę relaksu na ciągu komunikacyjnym i nieszczęsne zdychające kozy. Powinny chyba tym zastanawiającym kształcącym przedsięwzięciem zainteresować się służby państwowe takie jak ABW i warto dokładnie skontrolować celowość wydawanych na to środków-

Pełna treść listu otwartego znajduje się pod poniższym adresem.

Można tam też podpisać się pod petycją do Prokuratora Generalnego:

https://roty.pl/kampanie/trzaskowski-pod-sad/?fbclid=IwAR3k9UYKHsbP95Q1rtX0n17GBj3H8wIUEtRv9BZc5ndtp1lnMjVbdBJn9gM

mp/roty.pl

Komentarze

Jan Radziszewski2020.07.5 5:57
Ot wiadomo kto wygra Andrzej Duda bo muszą się spełnić słowa "Co ma wisieć nie utonie " a właśnie taka kara jest zapowiadana Obecnemu Prezydentowi z jakiego powodu zlekceważył Pana Boga podobnie jak ABp krakowski Jędraszewski któremu już 2019 roku Pan zapowiedział karę z podobnych względów , że zostanie zamordowany Pan zaś Andrzejowi Dudzie zapowiedział 13.03.2020 r w słowach " Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne." co zostało potwierdzone w dniu 26.06.2020r w słowach 26 VI 2020 Klątwa rzucona na prezydenta Polski Andrzeja Dudę Piątek, 26 czerwca 21.40 Zapisz dziecko - Tak, dojrzał owoc. Prezydent Duda dostawał długo szansę. Nie korzysta z niczego co chce dać Bóg, co może pomóc Polsce. Teraz Polskę sprzedał w USA. Zatem rzuć na niego klątwę Bożą. Ja, nieudany i marny sługa Boży Krzysztof Michałowski ( Cyprian Polak) rzucam na prezydenta Polski Andrzeja Dudę klątwę Bożą. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg Andrzeju Dudo. Amen ! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Tak mówi Jezus, tak mówi Trójca Przenajświętsza, Amen, Amen, Amen. Zbawię Cię Andrzeju Dudo i unikniesz potępienia, lecz Twój czyściec będzie bardzo ciężki. Klątwa zaś sprawi, że nie zdołasz się oczyścić przed śmiercią z grzechów w należyty sposób. Śmierć Twoja będzie przestrogą. Amen. Otrzymał Cyprian Polak
Walter2020.07.4 20:43
Andrzej Duda w Warszawie i Krakowie przegrał wybory w pierwszej turze z Rafałem Trzaskowskim, dlatego teraz mści się na "warszawce" i "krakówku". Krytykuje elity, a sam z nich pochodzi. Złamał następujące artykuły konstytucji" art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190, ale ma nadzieję, że jego elektorat jest tak bardzo niekumaty i o tym nie wie. Nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann publicznie wypomniał mu łamanie ustawy zasadniczej, a wykładowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego wstydzą się za niego. Rafał Trzaskowski ma doktorat i zna pięć obcych języków tj. francuski, angielski, hiszpański, włoski i rosyjski. Dlatego zagłosuję na Rafała Trzaskowskiego. Jeśli wygra Andrzej Duda, to praworządność i demokracja będą zagrożone.
Urszula✡️2020.07.4 10:42
Czasem jestem "Urszula", czasem Rafalala, a tak naprawde, ja Lesiu Keller-Krawczyk, jestem jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny. 🏳️‍🌈
Urszula2020.07.4 10:39
Widmo porażki zmusza PiSiorów do kolejnego kłamstwa. Fornale, dajcie se siana!!!!!
czy Szłapka już się podpisał2020.07.4 9:45
nie bądż tchórzem jak Trzaskowski
kara powinna być surowa i nieuchronna2020.07.4 9:44
dobre by było wybatożenie przed Pałacem im. Józefa Stalina podświetlonym w barwach ideologii LGTB
Marysia jak zwykle nie ogarnia swojego portalu2020.07.4 9:40
https://www.fronda.pl/a/powstala-petycja-o-postawienie-przed-sadem-trzaskowskiego-za-finansowanie-lewicowych-bojowek,146778.html
naczelny rabin Kremla Reytan-ow2020.07.4 10:30
𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 ! 𝐃𝐀𝐑𝐌𝐎𝐖𝐘 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀!
Reytan2020.07.4 9:38
Mafie marzą o powrocie gigantycznych wpływów i miliardowych zysków w Polsce. Ich gwarantem są lewackie zajoby i Rafau Trzaskowski . Ten człowiek to fauszywy lewacki PO-myleniec, którego wizja dla Polski jesz jeszcze gorsza niż wizja zajobów PO rządzących od 2007 do 2015. Studiował za pieniądze Sorosa – teraz nadszedł czas na wykonanie zobowiązania, a więc walczy jak lew o fotel prezydenta. Kim jest Soros dobrze wiemy. To lewacki żyd pochodzący z Węgier, uratowany przed niemiecką machiną śmierci, dorobił się w USA miliardów. Ten paskudny człowiek finansuje wszystko to, co dotyczy ideologii gender oraz poglądów lewacich i komunistycznych . Trzaskowski ma obowiązek likwidacji tego co mu przeszkadza w osiągnięciu jego celu, a więc TVP i programów, w których mówi się prawdę, oraz wypalenia gorącym żelazem tego, co przez 5 lat zostało zrobione przez prezydenta i rządy PIS-u. Pomyślcie więc Polacy co będzie wam, przez tego niezrównoważonego małpiszona wypalone ! Szkoda, że tak wielu ludzi tego nie rozumie ?!!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱🔯2020.07.4 10:27
Chyba sie zatrułem szabesowa kaszanką, wys*am się tu!🕎
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.4 9:38
finansowanie skrajnie faszystowsko-ekstremistyczno-katolickich organizacji rydzyka z budżetu państwa ,około 220 mln. ,PiSdziakom nie przeszkadza? PiSie kurvvy nie mają argumentów to wymyślają historyjki! czekam na to co kurwski wymyśli żeby zaatakować Pana Trzaskowskiego w reżimowej TVP!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱✡️2020.07.4 10:32
I pamiętaj katolu, ja Lech Keller-Krawczyk, jestem jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny. 🏳️‍🌈
kretym miekim zrobiony2020.07.4 11:10
niedorobiony kretynie ...dlaczego matka nie dokonala aborcji gdy byla z toba w ciazy???
Czy red.Bodakowski się podpisze?2020.07.4 9:37
https://fronda.pl/a/amerykanscy-miliarderzy-bogaca-sie-na-pandemii,144724.html
PePe2020.07.4 9:36
Poacy - UWAGA !!! To planowany powrót komunizmu w Polsce !!! Ten zajob Trzaskowski chce nam przewrócić pełny sowiecki komunizm w Polsce ! Obstawił się sowiecką generalicją, stąd powrót komunizmu jak na dłoni ! Mamy już komunistów w PE i w senacie, teraz przyjdzie czas na Ludowe Wojsko Polskie, potem rząd i adopcja dzieci - i koniec Polski !!!
Zyg2020.07.4 9:35
Trzaskowski to tępy i fałszywy cwaniak lawirujący i kłamiący (jak wszyscy zresztą z PO) uciekający od odpowiedzi na pytania, z tylko jednym pomysłem na Polskę – powrót komunizmu połączonego z tęczową zarazą, a propozycjami da Polaków są likwidacje i wypalanie gorącym żelazem dobra. Studiował za pieniądze Sorosa – teraz nadszedł czas na wykonanie zobowiązania. Polacy, nie dajmy mu tego zobowiązania wykonać, bo to będzie znaczyło koniec Polski !!!
Piotr Nowak2020.07.4 9:34
Dziękujemy panu, panie Trzaskowski i tej całej totalnej bandzie lewackiej PO. Pan jako nieudacznik w zarządzaniu Warszawą chce być głową Państwa ?! To jakieś totalne nieporozumienie ! To jest improwizacja połączona z kłamstwami, a nie kampania wyborcza w w pana wykonaniu, dzisiaj jest pan na krawędzi samokompromitacji ! Cała Polska zobaczyła, że nie jesteście żadną alternatywą polityczną, tylko przekleństwem dla Polski . Pokazał pan Polakom brak profesjonalizmu, brak kultury, brak wiedzy, arogancję, nienawiść i głupotę. Pokazał pan po prostu swoje prawdziwe oblicze ! Źyczymy panu i wam PO-myleńcom spokoju na kolejne lata, ale już poza życiem publicznym, aby wyroki więzienia były wysokie, grzywny najwyższe z możliwych, bo wam jako „elycie” tak jak ośmiorniczki, kubańskie cygara i koniaki należy się wszystko z najwyższej półki !