Życie prywatne Władimira Putina owiane jest tajemnicą. - Alina Kabajewa, gimnastyczka i złota medalistka olimpiady w Atenach, powszechnie uważana za partnerkę Władimira Putina, urodziła bliźniaki w pilnie strzeżonej moskiewskiej klinice – podają rosyjskie media.

Jak donosi  brytyjski "Daily Mail", ani była olimpijka, ani Kreml nie komentują doniesień, a artykuły, które o tym informowały, zostały usunięte.

Informację o porodzie podała internetowa strona gazety „Moskovsky Komsomolets” w artykule „Alina Kabajewa urodziła bliźniaki i zniknęła” – jednak sam tekst i wszystkie wzmianki o nim zostały usunięte.

Rosyjski dziennikarz Siergiej Kanaev opublikował informację, że Kabajewa urodziła dwóch chłopców przez cesarskie cięcie. Z jego relacji wynika, że połowa zespołu medycznego musiała opuścić szpital przed przybyciem Kabajewej, a „niezliczeni” oficerowie służb państwowych przeszukali całą placówkę.

Aliny Kabajewej nie widziano publicznie od października ubiegłego roku.Już na początku 2015 roku mówiono o tym, że kobieta urodziła Władimorowi Putinowi syna. Wówczas podejrzewano, że to ich trzecie dziecko. Według nieoficjalnych doniesień para ma także syna Dmitrija, urodzonego w 2009 roku, i 7-letnią córkę. 

 

bz/TVP INFO