15.09.15, 09:08

PiS: Pojedynek Kopacz - Szydło możliwy...

Prawo i Sprawiedliwość zgłosiło swoją gotowość na przedwyborczą debatę z Platformą Obywatelską. Jednak szef sztabu nie chce zgodzić się na pojedynek Beaty Szydło z Januszem Lewandowskim.

Wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski, szef sztabu wyborczego PiS mówił w radiowej Trójce, że Beata Szydło - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera powinna rozmawiać z obecną premier.

- Do takiej debaty jesteśmy gotowi w każdej chwili - mówił.

Stanisław Karczewski jako szef sztabu PiS rozmawia w tej sprawie z Marcinem Kierwińskim, kierującym sztabem PO. Senator Prawa i Sprawiedliwości nie wyklucza, że rozmowy doprowadzą do więcej niż jednej debaty Kopacz - Szydło.

Jak zaznaczył Karczewski, porozmawia z Antonim Macierewiczem w sprawie przeprowadzenia debaty z ministrem obrony Tomaszem Siemoniakiem.

KZ/dziennik.pl

Komentarze

anonim2015.09.15 9:48
Janusz Lewandowski europoseł PO odpowiada za kuponową prywatyzację i dekonstrukcję polskich firm w ramach programów prywatyzacyjnych.Chodząca kompetencja gospodarcza na synekurce w Brukseli.Niech zacznie pisać pamiętniki,może Młodzieżówka z PO wykupi nakład i dodruk.
anonim2015.09.15 12:44
I tak dobrze że Szydłowa nie zażyczyła sobie Tuska.
anonim2015.09.15 14:48
@arbiter zapomniałeś dodać ,że zostanie zmieciona tak jak Duda przez Bronka ;)))
anonim2015.09.16 10:24
hmm ale z kim tu dyskutować? Premier dużego europejskiego kraju, zaprzątnięta ciężką pracą dla kraju ma dyskutować z jakąś ćwierćinteligentką, podwładną jeszcze większego półgłówka - Jarosława K. ? Kpiny jakieś...