27.09.19, 13:35Screenshot Twitter - pisorgpl

PiS wysyła Schetynie swój program. ,,Grzegorzu, a gdzie program KO?''

Grzegorz Schetyna z jakiegoś powodu postanowił opowiadać opinii publicznej […], jakoby miał problem ze znalezieniem programu PiS. Wręcz stawia tezę, że PiS nie wydało programu. Jest to dość kuriozalne, ale postanowiliśmy Grzegorzowi Schetynie pomóc” - powiedział dziś w trakcie konferencji prasowej wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

Krzysztof Sobolewski mówił dalej:

Grzegorz Schetyna wczoraj, chyba na spotkaniu wyborczym w Starachowicach zapytał: gdzie jest program PiS w wersji papierowej? Bo w wersji elektronicznej znalazł na szczęście na stronie internetowej. Dzisiaj powtarza to w wywiadzie. Więc panie Grzegorzu, tutaj jest program PiS”.

Podkreślił, że „tak wygląda program poważnej partii politycznej”. Poinformował również, że wczoraj wysłano do niego program pocztą. Dodał, że jeśli istnieje taka potrzeba, to możliwe jest wysłanie go do wszystkich członków „gabinetu cieni”.

[…] może poczytają, zobaczą jak wygląda prawdziwy program partii politycznej”

- mówił dalej.

Zapytał także:

Grzegorzu, a gdzie jest program Koalicji Obywatelskiej? Bo to, co przedstawiono niedawno, ta broszura, która liczy chyba 20 lub 30 stron i na stronie są dwa zdania, a później strona jest pusta, to chyba nie nazwie Grzegorz tego programem”.

dam/300polityka.pl,Fronda.pl

Komentarze

babcia2019.09.28 3:30
Program Grzegorza: Pogonić PIS!
Jan Radziszewski2019.09.28 2:05
NMP 12.09.2019 Polacy, jako wasza Pani i Królowa ostrzegam was, szatan zawziął się na was, na wasz Naród i chce za wszelką cenę was wyniszczyć. Ludzie masonerii i iluminatów czynią wszystko, by was ogłupić, szczują, napuszczają celowo i z premedytacją jednych przeciwko drugim, płacąc „demonstrującym” niemałe pieniądze. Rządzą wami ludzie bez kręgosłupa moralnego, patrzą jedynie na doraźne korzyści. Chcą doprowadzić polski Naród do masowej depopulacji. Chcą oni, by jak największa liczba was zakończyła swoje życie, tak by oni mogli swobodnie przejąć waszą Ojczyznę, oraz liczne bogactwa polskiej ziemi. Najsmutniejsze w tym jest to, że wielu polskich biskupów i kardynałów intronizowało w tajemnicy Lucyfera na króla, swojego pana i władcę i wcielają teraz w praktyce, masoński mistrzowski plan zniszczenia Kościoła Świętego od wewnątrz. Zwykli ludzie coraz mniej mogą liczyć na swoich kapłanów, a agenci Masonerii i Mosadu, oraz różnych innych wywiadów wielu państw, pracują usilnie, aby skłócić wszystkich ze wszystkimi, a zwłaszcza polskie duchowieństwo. Gro środków na ten cel przeznaczają Niemcy i bogaci żydzi chazarscy. "" a więc miłujący nas jakoby obecnie szwaby i żydzi chcą nas wyrżnąć a w tym dziele diabelskim pomaga im - miłująca jakoby Polskę i Polaków koalicja " PO KO "
anonim2019.09.27 16:26
Oczywiście nie wolno wspominać o tym, że na konwencji w Lublinie karzeł sam przyznał że zapomniał swojej piątki?
Ryszard Olejniczak2019.09.27 14:38
Niech mu w końcu ktoś wytłumaczy, że treść zapisana elektronicznie i zapis papierowy tego samego, to jest to samo, bo wydruk powstaje z zapisu elektronicznego.
katolik2019.09.27 13:47
czy oni oszaleli,komu dają program , Brak im opamiętania?
Urszula2019.09.27 13:42
No to jaki jest ten program PiS? Oczywiście pomijając kolejne rozdawnictwa nie swoich pieniędzy.
Michał2019.09.27 15:10
Pismaku ! trzeba czytać patrzec a nie oglądać TVNu.
Lewak2019.09.27 15:54
Ewa to znowu ty ....
Cogito ergo sum2019.09.27 13:41
Oby to nie były dwa nagie miecze. Jednakowoż PO nie zamiast programu macha cepem jak Kmicic w pojedynku z Wołodyjowskim.