08.06.15, 10:23

PO-PSL schodzi z boiska. Prokurator czeka w szatni…

To bardzo wymowny sondaż w którym nieistniejąca partia zajmuje pierwsze miejsce. W sondażu IBRiS dla Rzeczpospolitej ugrupowanie Pawła Kukiza znalazło się na pierwszym miejscu, pokonując PiS i PO. Nieistniejące jeszcze ugrupowanie Pawła Kukiza zdobywa 24,2% głosów. Tuż za nim jest PiS z wynikiem 24%.

Sondaż pokazuje wielką potrzebę natychmiastowego zastąpienia zużytych elit POlitycznych.

Obojętność społeczna dla kontynuacji polityki w stylu Tuska i Kopacz, zastąpiły konkretne oczekiwania wyborców na zmianę tego stanu rzeczy.

Polacy dali klasie POlitycznej Tuska drugą czerwoną kartkę. PO-PSL schodzi z boiska w niesławie a w szatni powinien już czekać prokurator.

Polacy pokazali w tym sondaży, że chcą realnego i natychmiastowego rozliczenia do cna skorumpowanej i zepsutej moralnie klasy rządzącej.  Rządy PO-PSL przed Trybunał Stanu!!!! A Jest za co.

TAG

Komentarze

anonim2015.06.8 11:58
"kradzież majątku państwowego" hmmm - ciekawy pogląd. A jeśli nie widzisz konkretów, to słabo widać interesujesz się bieżącymi wydarzeniami i nie powinieneś tu się wypowiadać. Słyszałeś może coś o Amber Gold? Albo może o Pro Civili? A może słyszałeś o przekopywaniu ziemi w Smoleńsku na metr głębokości? A może słyszałeś o fałszerstwach przy wyborach samorządowych? Nie chce mi się więcej pisać... Ale powoli - frondo. Nie entuzjazmujcie się tak i nie dzielcie skóry na niedźwiedziu - kiedy zwierz jeszcze żyw i może zdrowo pokąsać. Ja wiem, że szampan uderzył do głowy i już jesteście w ogródku i witacie się z gąską... Powoli... Jeszcze nie wygraliśmy.
anonim2015.06.8 12:02
Za zbrodnie jakie popełniła koalicja PO/PSL za mało stawiać przed Trybunałem Konstytucyjnym. Ich należy postawić przed sądem wojennym, bo wypowiedzieli wojnę narodowi polskiemu i konsekwentnie działali w celu jego zniszczenia. Ich los powinien być przestrogą. Konkrety? Wystarczy zabójstwo prezydenta RP, a dodatkowo było ponad 2000 afer.
anonim2015.06.8 12:57
"Polacy pokazali w tym sondaży, że chcą realnego i natychmiastowego rozliczenia do cna skorumpowanej i zepsutej moralnie klasy rządzącej." - brawo frondo, kompletnie nie rozumiecie, że PiS też jest powodem wysokiego poparcia Kukiza, tak trzymać.
anonim2015.06.8 21:15
Proszę nie popełniać błędów z przeszłości. Najpierw gospodarka i realna poprawa życia społeczeństwa a dopiero rozliczenie ze złodziejstwa. Łatwiej jest rozliczać, trudniej dobrze rządzić. Tylko taka kolejność, daje szanse na kolejne zwycięstwo w wyborach.
anonim2015.06.9 12:21
jak na razie, to prokurator dobrał się do pana Kamińskiego (nota bene szkoda że tak późno), więc nie szarżujecie :)