21.03.20, 10:20fot. Robert Drózd, lic. CC BY-SA 3.0 via Wikipedia

Pod Twoją obronę uciekamy się, święta Boża Rodzicielko

 

 Pod Twoją obronę
uciekamy się,
święta Boża Rodzicielko,

naszymi prośbami
racz nie gardzić
w potrzebach
naszych,

ale od wszelakich
złych przygód
racz nas zawsze wybawiać,
Panno chwalebna
i błogosławiona.

O Pani nasza,
Orędowniczko nasza,
Pośredniczko nasza,
Pocieszycielko nasza.

Z Synem swoim nas pojednaj,
Synowi swojemu nas polecaj,
swojemu Synowi nas oddawaj.

Komentarze

Vip Randki kamerki pokazy skype!2020.03.22 22:29
Seks kamerki chat skype! Nowy portal oferujący Randkę Online S.E.X online oraz inne udogodnienia! Nie trać czasu poznaj panią juz dziś online! www.xlove.com.pl A może trafisz na piękną sąsiadkę!
aaa_kotki_dwa2020.03.22 22:27
Momencik, skoro ona może powstrzymać chorobę to jakim cudem dopuściła do jej rozpowrzechniania w swym Królestwie? Aaa... zapomniałem. Najgorsza Królowa Polski.
Antyklerykał2020.03.22 14:39
Uciekajcie się pod czyjąkolwiek obronę z całej plejady waszych bożków. Tylko nie blokujcie kolejek w przychodniach i szpitalach.Niech was buk leczy i święcona woda.Ewentualnie zaklęcia szamanów. I broń was wasz buk przed używaniem sprzętu z serduszkami tego wstrętnego Owsiaka.
Dell2020.03.22 11:07
Anonimowy komentator 22.3.20 o 8:39 pisze: "Dlaczego, gdy wszystkie państwa zamykają granice i swobodne przemieszczanie to Polska otwiera połączenie kolejowe Przemyśl – Kijów"? To kłamliwa sugestia. Jak można się dowiedzieć, z pierwszej napotkanej strony: "Ukraińskie ministerstwo infrastruktury poinformowało w środę, że w celu przewiezienia oczekujących w Polsce na ewakuację Ukraińców uruchomione będzie połączenie kolejowe Przemyśl-Kijów. Specjalne pociągi mają też przewieźć obywateli Ukrainy z Niemiec i Czech" (https://forsal.pl/artykuly/1461552,w-celu-ewakuacji-ukraina-uruchomi-polaczenie-kolejowe-przemysl-kijow.html). Chodzi o pociągi specjalne nie regularne. Połączenie Przemyśl Kijów, uruchomione przez PKP Intercity 23 grudnia 2016 (dwa tysiące SZESNASTEGO)roku (https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/aktualnosci/nowe-miedzynarodowe-polaczenie-z-przemysla-do-kijowa.html) obecnie jest zawieszone. Nie można go znaleźć ani na stronie https://rozklad-pkp.pl/pl/ ani na https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/informacje/wyszukiwarka-polaczen.html Powyższe oznacza, że: a) regularne połączenie Przemyśl - Kijów nie ma nic wspólnego z korytarzem humanitarnym dla Ukraińców powracajacych do kraju w związku z epidemią koronawirusa. b) Anonimowy komentator który to sugeruje 22.3.20 o 8:39 jest zwykłym kłamcą.
Sex portal2020.03.22 9:21
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.zwiaz24.pl ======= Wyszukaj mnie po niku: Sandra24 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
anonim2020.03.22 8:39
KURIOZUM! „Rozmawiałem przez telefon z premierem Polski Mateuszem Morawieckim o powrocie do domu ukraińskich obywateli. Porozumieliśmy się w sprawie utworzenia tzw. humanitarnego korytarza dla lnapisał Szmyhal na swym koncie w serwisie Telegram. Wyraził również wdzięczność polskiej stronie za włączenie Ukraińców do programu „Lot do Domu”. „Dzięki niej Ukraińcy, którzy przebywają w innych krajach, będą mogli wykorzystać rejsy linii lotniczych LOT do przylotu do Polski” – dodał. Źródło: nczas.com/2020/03/21/w-polsce-powstanie-korytarz-humanitarny-dla-ukraincow-chodzi-o-koronawirusa/ Korytarz humanitarny? A co to w Niemczech wybuchła wojna? Giną na ulicach ludzie? Skoro jest tak, jak to media podały (TVP Info), że otworzono połączenia kolejowe Przemyśl - Kijów, i od dnia 19 marca br. kolejowy dworzec w ścisłym centrum Przemyśla ściągną obywatele Ukrainy z Niemiec i innych krajów, których stan zdrowia może budzić uzasadnione wątpliwości, i którzy stanowią zagrożenie dla mieszkańców Przemyśla. Ukraińcy są wyrzucani z terenu Niemiec przez niemieckie władze. Ukraińcy nie mają badań testem na obecność koronowirusa i wpuszcza się ich do Polski i pozwala na swobodne przemieszczanie się po terenie Polski. Natomiast polskich obywateli powracających do kraju obejmuje się kwarantanną (!). Ostatnio TVP Info informowało, że tą drogą opuściło Polskę 300 obywateli Ukrainy. TVP manipuluje i ukrywa prawdę przed opinią publiczną. Dlaczego TVP nie ostrzega mieszkańców Przemyśla przed bezpośrednimi kontaktami z Ukraińcami z pobytem w krajach o szalejącym wirusie i możliwym zakażeniu koronawirusem? Kto szykuje mieszkańcom Przemyśla centrum zakażeń koronowirusem? Dlaczego rząd RP naraża zdrowie Polaków? Dlaczego, gdy wszystkie państwa zamykają granice i swobodne przemieszczanie to Polska otwiera połączenie kolejowe Przemyśl – Kijów? Dlaczego Ukraińców nie konwojuje się na teren Ukrainy tak, jak choćby Estończyków? Czy Ukraina nie posiada swoich autobusów i swoich linii lotniczych, aby zabezpieczyć powrót swoich obywateli? Min. Łukasz Szumowski stwierdził, że: "mamy wybór - albo zamknięcie państwa, albo setki zmarłych" Czy ten logiczny wybór, zamknięcie granicy, albo setki zmarłych, nie dotyczy Podkarpacia, nie dotyczy mieszkańców Przemyśla?
Dell2020.03.22 11:09
Piszesz : "Dlaczego, gdy wszystkie państwa zamykają granice i swobodne przemieszczanie to Polska otwiera połączenie kolejowe Przemyśl – Kijów"? To kłamliwa sugestia. Jak można się dowiedzieć, z pierwszej napotkanej strony: "Ukraińskie ministerstwo infrastruktury poinformowało w środę, że w celu przewiezienia oczekujących w Polsce na ewakuację Ukraińców uruchomione będzie połączenie kolejowe Przemyśl-Kijów. Specjalne pociągi mają też przewieźć obywateli Ukrainy z Niemiec i Czech" (https://forsal.pl/artykuly/1461552,w-celu-ewakuacji-ukraina-uruchomi-polaczenie-kolejowe-przemysl-kijow.html). Chodzi o pociągi specjalne nie regularne. Połączenie Przemyśl Kijów, uruchomione przez PKP Intercity 23 grudnia 2016 (dwa tysiące SZESNASTEGO)roku (https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/aktualnosci/nowe-miedzynarodowe-polaczenie-z-przemysla-do-kijowa.html) obecnie jest zawieszone. Nie można go znaleźć ani na stronie https://rozklad-pkp.pl/pl/ ani na https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/informacje/wyszukiwarka-polaczen.html Powyższe oznacza, że: a) regularne połączenie Przemyśl - Kijów nie ma nic wspólnego z korytarzem humanitarnym dla Ukraińców powracajacych do kraju w związku z epidemią koronawirusa. b) jesteś zwykłym kłamcą.
anonim2020.03.21 23:25
Jest jeszcze inna piękna modlitwa do Matki Bożej rzadko odmawiana : "Pomnij o Najdobrotliwsza Panno Mario iż od wieków nie słyszano by ktokolwiek uciekając się do Ciebie Twej pomocy wzywając ".........itd . Ja uciekałam pod Jej Płaszcz w momencie zagrożenia i zostawałam uratowana . Zawsze . Życie też mi uratowała . I to nie jeden raz . Bez udziału kleru . Wystarczy mocno wierzyć w Boga i bezgranicznie Mu ufać . Reszta sama przyjdzie .
Urszula2020.03.22 23:02
A jak się to ochranianie odbywało? Może opowiesz. Bo ja mam koleżankę katoliczkę, ale to dobra kobieta w przeciwieństwie do tych tu piszących. Otóż kiedyś też mi wciskała kit, że Matka Boska jej pomogła bo stała sobie na drodze, ostatni autobus już odjechał i bała się, że będzie musiała iść do domu piechotą. Zaczęła odmawiać zdrowaśki i wtedy nadjechał samochód, zatrzymał się i zabrał ją do domu. Trochę to dziwne bo ja też zatrzymuję czasami jakiś samochód, ale bez zdrowasiek.
Wyszukiwarka filmow2020.03.21 21:31
Oglądaj Hit! Sala samobójców. Hejter 2020 http://ciinema.eu W legalnej wyszukiwarce filmów!
Wyszukiwarka filmow2020.03.21 18:55
Co dziś na ekranie? https://filmvod.pl - To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem za jedyne 19,99zł . Polecam jak najbardziej!
katolik2020.03.21 15:38
Do Ancymon-widzisz jesteś publicznym potwierdzeniem tego ,ze masz poziom dna popslsldwiosnanowoczesnahołow, nawet jakby człowiek nie chciał stosować takiego określenia, ale nie da się dotrzeć do zjeranego mózgu i charakteropatologii, bo to cecha przypisana dnu- mówisz,że na PIS głosują ludzie starzy i mniej zamożni - jak bardzo upokarzasz drugiego człowieka. Co wiesz o tych ludziach. Wiesz , może nie zdążysz obejrzeć się za siebie.....
Ancymon2020.03.21 16:57
CBOS "upokarza drugiego człowieka" gdy podaje, że Duda cieszy się największym poparciem wśród ludzi starszych i małomiasteczkowo-wiejskich? Coś przykrego!
Późniejsze wybory...2020.03.21 15:31
Nie jest to zgodne z konstytucja aby niewybrany w wyborach powszechnych ktoś był prezydentem Rz.P. Koniec kropka! Zmienić konstytucje albo do wyborów. Jeżeli wybory się nie odbęda urząd prezydenta przejmie druga osoba w państwie tj. Marszałek Sejmu. Prawo musi obowiązować, w przeciwnym razie w kraju nastaje anarchia.
A TA RODZICIELKA TO SKĄD WŁAŚCIWIE POCHODZI?2020.03.21 15:28
Z CZĘSTOCHOWY CZY Z PALESTYNY? A MOŻE Z OSTREJ BRAMY? ZDECYDUJCIE SIĘ W KOŃCU KATOLSKIE DEBILE.
Tadeusz2020.03.21 22:33
WYJESZ.MASZ WYĆ!
antoni.s2020.03.22 1:48
Rzeczywiście trochę to zagmatwane.
Dell2020.03.22 10:48
Nie ośmieszaj się. Gdyby potraktować, to co piszesz, na serio to trzeba by uznać, że jesteś nieukiem.
UWAGA - przełożenie wyborów to podstęp2020.03.21 14:32
Mniejsze zagrożenie jest w lokalu wyborczym niż w sklepie, gdzie dotykamy warzyw, owoców, pieniędzy itd i w niezorganizowany sposób przechodzimy obok innych. Jeżeli skład komisji wyborczych i mężów zaufania, zabezpieczy się choćby tak jak obsługę aptek, sklepów lub francuskich komisji wyborczych z wyborów samorządowych, to spełnienie obywatelskiego obowiązku będzie bezpieczniejsze niż pójście po chleb. Bo złożenie podpisu i krzyżyka trwa 1-2 minuty, zakupów w tym czasie nikt nie zrobi. Problematycznie może być jedynie stanie w kolejce, która z racji odstępów może być dość długa. POKO-PZPR I INNEMU LEWACTWU WCALE NIE CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO POLAKÓW, TYLKO O PRZEŁOŻENIE WYBORÓW NA CZAS, GDY PO EPIDEMII, NASTĄPI ODCZUWALNY KRYZYS GOSPODARCZY. A WTEDY PRZY POMOCY TVN-ów, GW, der onetów i innych niemieckich i lewackich tub propagandowych, będzie usiłowało wszystko zwalić na rząd PiS
katolik2020.03.21 15:41
dno popslsldwiosnanowoczesnahołowe poniesie kare przekleństwa za grzech społeczny Polaków
The day of reckoning is coming!2020.03.21 14:32
Mendy blogowe, mendy na forach mam dla was tragiczna wiadomość: szczepionki się nie doczekacie! Za ileś tam m-cy, może za rok jak będziecie mieli "szczęście", forum opusztoszeje. - Menda Nowak-robaczek dowie czy "czy Go nie ma". - Menda "Leszek" Keller-Krawczyk ze swoją cukrzycą i otyłością pewnie bez wirusa padnie. - Menda Albert, jego strawi nienawiść, choć kto wie, może go wirus wcześniej dopadnie, - Menda Stachu nie zrobi żadnej "headway" w swojej "karierze zawodowej" - dead end, literally. - Żyd wyklęty znany też jako Klapafuckyousz, NIE BADZ blah, blah.. jeżeli go przysłowiony ch....(obrzezny) nie strzeli to przed wirusem nie ma ratunku w jego wieku. Też się dowie czy warto było być ch.... złamanym, niewychowanym robiąc ordynarne "uwagi" pod Jego adresem. - Pedał "dumny" od dawna nosi w sobie wyrok śmierci, ale kto wie, może będzie miał to szczęście i zanim go HIV nie powali, powali go "corona" i skończy się branie w koronkę. Ale to nie wszystko; inflacja pochłonie wasze emeryturki, zarobki nie pokryją wydatków, 20% bezrobocia, gangi na ulicach, brak lekarstw, braki w sklepach, brak wody, prądu, itp., ... A tak naprawdę, i tu nie trzeba być żadnym 'frojdem" by niezauważyć jak ze strachu rżniecie kupy w gacie, przez internet czuć. Ale póki co, nadrabiajcie minami. My katole mamy to czego wam brak, nadzieję, a ta zgodnie z powiedzeniem ostatnia umiera.
Ancymon2020.03.21 14:37
Spes mater stultorum.
Ancymon2020.03.21 14:45
Chcesz powiedzieć, synku, że na zarazę oraz z głodu i przez brak lekarstw wymrą starsi i mniej zamożni Polacy, którzy stanowią większość słuchaczy Radia Maryja oraz wyborców Andrzeja Dudy? To okropne!
skończ ten szabesowy szajs bo się zepsuje2020.03.21 15:05
Miej tylko taką złudną nadzieje Jude, ch.... cie strzeli bez wirusa, na pasach, może to nawet będzie wesoły autobus Rydzyka. -"Spes mater stultorum.' - Animus in consulendo liber!
Antyklerykał2020.03.22 14:36
Ależ to katolickie i miłosierne. Hahaha. Fajnie się was czyta.A później ,do kościólka i do spowiedzi u pedofila.
kacpi2020.03.21 14:15
https://youtu.be/zhQll3I-vvs
anonim2020.03.21 13:27
Maryjo Niepokalanie Poczęta módl się za nami ,którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi,którzy się do Ciebie nie uciekają ,zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świetego. i poleconymi Tobie.
Inquisitio2020.03.21 13:39
"...módl się za nami..." Ciekawy przykład meta-modłów, czyli modłów dotyczących modłów.
antymarksista2020.03.21 13:05
Bezinteresowna zawiść, krótkowzroczność, głupota i pycha tylko w części charakteryzują bluźnierców większości powyższych komentarzy. Jeszcze nie jest za późno. Nawróćcie się.
Inquisitio2020.03.21 13:37
Bluźniercy nawrócą się niechybnie - trzeba tylko okazać prawdziwość katolickich wierzeń religijnych z cieleśnie wniebowziętą dziewicą w roli głównej!
Albert2020.03.21 13:51
Rozum wyklucza wiarę katoćwoku.
antymarksista2020.03.21 16:15
Tak, w istocie, wyłącznie u lewaków. Wasze rozumki nie ogarniają tego.
Klapaucjusz2020.03.21 12:51
Wedle najnowszych badan, szatan boi drogocennych metali i dlatego kościoły i księża są poobwieszani złotem i srebrem. Ostatnio np. Ojciec Rydzyk potrzebuje złota do odpędzania szatana.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.22 21:57
Ty Ty? Czy to ja pisałem?
Albert2020.03.21 12:34
Z pewnością wam pomoże jakaś dawno nieżywa baba, której dzieciak musiał się dać na krzyżu powiesić, żeby ubłagać swojego starego o odpuszczenie ludziom grzechów. A stary taki przecież miłosierny i w ogóle - nudził się w tych swoich chmurkach, to stwierdził, że d͏o͏p͏i͏e͏r͏d͏o͏l͏i ludziom wiruska, ciekawe co zrobią. Zanosicie te swoje zawodzenia pod zły adres katoćwoki.
Stały czytelnik2020.03.21 12:47
Oto współczesna tłuszcza.
Albert2020.03.21 13:27
Pudło. Nie jestem katolikiem.
BEDZIE PLACZ I ZGRZYTANIE ZEBOW2020.03.22 16:45
ICEK TO JEST BLUZNIERSTWO NIEZNASZ DNIA ANI GODZINY KIEDY PAN WEZWIE CIE DO SPOWIEDZ Z ZYCIA.
katolik2020.03.21 12:17
Wyborcy PIS sami uszanujmy ten dramatyczny czas i nie klikajcie łapką w dół na debilne dno popslsldwiosnanowoczesnahołow , oni w tym momencie obrazają Polaków jak dno
Antyklerykał2020.03.22 14:32
Aleś ty mnie tym nazewnictwem zaimponował. Nie przegrzał ci się od tego ten jedyny zwój mózgowy ?
anonim2020.03.21 12:16
Podawajcie dalej - MÓDLMY SIĘ CAŁYMI RODZINAMI CODZIENNIE O 20.30 NA RÓŻAŃCU W INTENCJI SZYBKIEGO ZAHAMOWANIA I WYGAŚNIĘCIA EPIDEMII W POLSCE I NA ŚWIECIE
Czesc kotku2020.03.21 12:10
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.lexlale.eu Wyszukaj mnie po niku: Sandra24 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Kolojd.....2020.03.22 1:33
hahaha! KŁAMSTWO ! Szukasz mężczyzny na ....spotkania??? Piszesz, że masz 24 lata i zgrabne ciało ? Obudź się! Ładne i zgrabne nie szukają, tylko przebierają w nich ! A ty jesteś gó......o warta ! Czuć to na odległość! Tyle samo wart jest ten, co wstawia ten wpis, czyli ....du.....y gej ! Nie boisz się, że może zadzwonić i namierzyć cię Policja? Doigrasz się!
Jan2020.03.21 12:07
Pięknie zaśpiewane!! Pod Twoją obronę uciekamy się, święta Boża Rodzicielko,
Ubaw po pachy2020.03.21 11:32
XXI wiek a niektórzy ludzie nadal myślą, ze są w stanie zwalczyć epidemie jakimiś modłami hahahaha
lejbowaty bolek2020.03.22 16:41
jak icek choroba rzuci cie na kolana w cierpieniach to bedziesz prosil boga o pomoc
szcze rydzykowi w ryj2020.03.21 11:32
Ciapate jakieś te postacie z obrazu!
Wojtek Polak2020.03.21 12:39
widzę że homoseksualizm to ciężka choroba nie trzymanie kału i moczu musi być bardzo kłopotliwe.
Pawel2020.03.22 1:20
Ej, ty nieciapaty, ale za to gamoniowaty! NIC NIE KUMASZ! JUŻ CI TO WIELU PISAŁO! WIEMY O TYM! TY ZAWSZE WTEDY PISZESZ O " SZCZANIU", JAK NIE MASZ ARGUMENTÓW, NIE WIESZ CO ODPISAĆ, WKURASZ SIĘ I UŻYWASZ WSPOMAGANIA Z DOŁU ....W SPODNIACH! Wcześniej często wspomagałeś się kałem! Ty naprawdę lecz się! Proktolog się kłania i u r o l o g ! Podpaski kup, póki co !
antoni.s2020.03.22 1:45
Paweł,jaki jest cel tych twoich wypocin?
BOGAnieMA2020.03.21 10:56
PFF, WHATEVER...
Alina...2020.03.22 1:00
Nie ośmieszaj się ! Bądź raz chłopem! OK? Może nie masz wydmuszki ?
kuria2020.03.21 10:48
Orędowniczka nie poradziła sobie w katolickiej Italii, więc trzeba być mądrym przed szkodą i postawić na antywirusowe modły sejmowe oraz procesje biczowników!
Renata Zych2020.03.21 11:02
Italia jest od dawna zlaicyzowana i może właśnie dlatego tak jest, że odwrociła się od Boga
Inquisitio2020.03.21 13:41
W rzeczywistości odsetek pobożnych Włochów jest zbliżony do odsetka pobożnych Polaków.
marek2020.03.21 21:04
W rzeczywistości tyle mają wspólnego z chrześcijaństwem co ty albo hahn. Z nazwy i nic więcej.
Katolicka Kretynizacja Polski 2020.03.21 10:40
klepanie zdrowasiek pomoże tyle na wirusa i inne dolegliwości co noszenie króliczej łapki która ma zapewnić szczęście
Stały czytelnik2020.03.21 10:45
A twoja cerkiew państwowa czego na temat modlitwy cię naucza?
Ism2020.03.21 21:19
Jakieś dowody? Bo wiele kapliczek świadczy, że nasi przodkowie zaobserwowali, że modlitwa zatrzymała morowe powietrze.
Łukasz2020.03.21 23:45
Będę się za Ciebie modlił Człowieku. Niech miłosierny Bóg ma Cie w swojej opiece. Twoją rodzinę niech osłania Józef.
lejbowaty bolek2020.03.22 16:40
ja nie mowie icek ze bez potrzeby kiwasz sie przy scianie
kasia2020.03.22 21:39
Koronawirus....Może Pan Bóg daje ci szanse biedny, pyszny człowieku...Uklęknij, weź różaniec do ręki i módl się Zdrowaś Maryjo łaski pełna, Pan z Tobą, błogosłąwionaś ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego Jezus. Biedny, ślepy człowieku, mamy jeszcze szansę...moze jutro jej nie bedzie. Będę sie za ciebie modlić. Zostań z Bogiem.
Urszula2020.03.22 22:46
Pan Bóg ma dać mu szansę, ale modlić ma się do Maryi? Zdecyduj się.
Stani2020.03.22 23:05
Będę trzymał kciuki, żebyś nie ustawał w dyskredytowaniu guseł i szamaństw.
Antek2020.03.21 10:37
Co wasz kościół zrobił w walce z wirusem ? Nic. Konieczność zamykania kościołów potwierdziła tylko, że wasze wierzenia nic nie dają - powiem więcej - nawet szkodzą. Nawet święcona woda okazała się nic nie warta - księża sami ją usunęli z kościołów.
marek2020.03.21 21:02
Więcej niż ty i tobie podobni. O wiele więcej.
Pikk2020.03.21 22:38
A Twój "kościół"?