14.11.19, 20:15Screenshot Youtube - Pomorskie EU

Pół miliona złotych - tyle będzie kosztować ochrona Dulkiewicz

516 tysięcy złotych – tyle będzie podatników kosztowała osobista ochrona prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz – poinformowało „Radio Gdańsk”.

Rozgłośnia policzyła, że jedna godzina ochrony kosztować ma około 120 złotych. W przetargu wpłynęła zaledwie jedna oferta.

Dulkiewicz z ochrony osobistej korzysta w związku z kierowanymi wobec niej groźbami. Środki ostrożności wzmożono po zabójstwie Pawła Adamowicza, które miało miejsce w styczniu tego roku.

Ostateczna decyzja w tej sprawie ma zapaść niebawem”

- informuje „Radio Gdańsk”.

dam/Radio Gdańsk,Fronda.pl

Komentarze

Azazel2019.11.15 9:48
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie mendy, która przeistacza się z KKK w Cool, Les, anonima i wiele innych. Ten przygłup kasuje pieniądze od PiS/Rydzyka/Putina i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy bydlak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorować i przechodzić do swoich komentarzy!!! Ta idiota jako KKK rzekomo napisała (przy okazji zdradzając, że pisze pod różnymi pseudami - użyła liczby mnogiej) petycję do moderatora Portalu o identyfikację "IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie" osób, które jej się nie podobają, bo śmią mieć inne poglądy. A właściwie po prostu poglądy - to coś ma tylko propagandowe szambo w pustym poza tym łbie.
Polak Ateista Dumny Gej 2019.11.15 12:55
pedał i Q----as
gumowa kaczka2019.11.15 5:50
A ile poszło na KURDUPLA ?
Juzek 2019.11.14 21:43
Ochrona żoliborskiego kurdupla to tylko 1,6 mln zł.
Azotox2019.11.14 20:50
Teraz może wreszcie bezpiecznie kupować gorzałę przez całą dobę.
anonim2019.11.14 20:48
Utłukli go żeby brudy nie ujrzały światła dziennego i nie zatoczyły zbyt dużych kręgów i nie utopiły czołowych polityków PO KO a teraz jeszcze wyłudzają kasę państwową. A niech ją ubiją za działania na szkodę Państwa Polskiego i hańbiąca dobre imie patriotów i bohaterów którzy oddali życie w obronie Polski.
Hak Ci w smark2019.11.14 20:39
Mąż tej pani, został zamordowany na oczach ludzi, nic dziwnego że ma ochronę. Szkoda, że takie kupojady jak Kurka dalej będą podjudzać szaleńców.
anonim2019.11.15 11:35
Mąż tej pani ? Chyba nie o wszystkim wiemy ?
Iza2019.11.14 20:36
Schetyna mówi o zwolennikach PO: Okradliśmy ich z miliardów, podnieśliśmy im podatki i wiek emerytalny, doprowadziliśmy wiele polskich rodzin na skraj ubóstwa, zdradzaliśmy ich kraj w UE, doprowadziliśmy do bezrobocia ponad 10% i „wyeksportowaliśmy” za granicę ok. 3 mn Polaków, wiele afer korupcyjnych hulało po kraju systematycznie – a oni i tak na nas głosują !!! To niebywałe ! To zdumiewające ! Powszechnie mówi się, że głupszymi od członków PO są ich wyborcy ! I to prawda. Tak głosują przybysze ze wschodu (ZSRR i Rosja), i z zachodu (Niemcy) !
Lolek kremowka2019.11.14 20:35
Grodzki marszałkiem senatu, bo już myślałem, że Borusewicz marszałek samolocik będzie rządził w senacie z pupilką szefową senatu Ewą Polkowską, której dawał wysokie (800 tys. zł) premie (nie wiemy jeszcze czy ona mu też dawała). O Grodzkim słyszymy, że jest lekarzem łapówkażem, dyrektorem szpitala, którego zadłużył na kilkadziesiąt milionów zł i postawił go na skraju bankróctwa . Ciapa, fajtłapa, przygłup i łapówkarz, jak wszyscy z PO itd. Taki osioł jest marszałkiem senatu ?! Ręce opadają ! profesor Grodzki (nie, nie mąż Anny grodzkiej) ze Szczecina ma dom, mieszkanie i działkę budowlaną, jeździ luksusowym Jaguarem i posiada setki tysięcy w zł i obcych walutach $, €, Fr i papierach wartoćciowych . Ciekawe skąd ? Krzysztof Wyszkowski: Targowica kontratakuje! Grodzki to matoł, a właśnie na takich opiera się trwanie sowietyzmu. Nie chciał cytować Jana Pawła II, bo język by mu zesztywniał.
AG2019.11.14 20:33
Obojętnie kto byłby prezydentem Gdańska, koszt ochrony byłby taki sam.
gumowa kaczka2019.11.14 20:33
Nie milknie krytyka wokół kampanii, którą przed wyborami parlamentarnymi prowadziła Koalicja Obywatelska. Teraz fatalną ocenę wystawia jej niedoszła premier Małgorzata Kidawa-Błońska. W skali szkolnej jest to zaledwie… 3+. Brejza widział, że sztab jest udawany, a on sam malowany. Bez władzy wykonawczej, bez pieniędzy. Żeby było jasne, on bardzo chciał pracować, ale piąte piętro nie pozwoliło. Po pewnym czasie pojechał do siebie, do Inowrocławia, robić sobie kampanię – pisała wczoraj „Gazeta Wyborcza”. To na piątym piętrze – według gazety – przy winie i cygarach, zapadać miały najważniejsze decyzje ws. kampanii KO. Podejmowali je Grzegorz Schetyna i jego najbliżsi współpracownicy: Mariusz Witczak, Robert Tyszkiewicz i Piotr Borys. Więcej na https://niezalezna.pl/294004-fala-krytyki-splywa-na-kierownictwo-po-fatalna-ocene-za-kampanie-wystawila-niedoszla-premier
Albert2019.11.14 20:31
Ten obóz szkodzący Polsce, zwany PO lub POKO musi jak najszybciej opuścić scenę polityczną w naszym kraju, a wielu z nich z zarzutami zdrady stanu stanąć przed TS. Członkowie tej zarazy tak zagalopowali się w anty-PIS-ie, że dla nich ratunku już nie ma, bo ich demokracja polega na manipulacji. To co oni uprawiają to żadna polityka, a kłamstwa, nienawiść, zło i zdrada, którą posługują się w UE . I jak do tego dodać ich złodziejstwo i korupcję na skalę niebotyczną, bo w wysokości setek MLD zł i brak zdolności rządzenia państwem, to wyłania się obraz antypolskiej mafii politycznej ! To wrogowie Polski ! W dużych miastach mafiozi z PO są stowarzyszeni ze starym układem esbecko-postpeerelowskim. Ci ludzie zmienili język polityki na język nienawiści. Oni chcą Polaków patroszyć, dorzynać, strząsać z drzew, taplać w błocie ... Jeśli chcemy mieć Polskę jako strefę wolną od nienawiści, to oni muszą odejść prędzej czy później w zapomnienie obłożeni anatemą do trzech pokoleń !
Les2019.11.14 20:31
W zasadzie jedno i to samo stado PO-je-bów skacze po portalu Frondy i bluzga wyzwiskami i nienawiścią ! Najgłupszymi z nich są Björn karlsson i Piotr Nowak, ale za to najaktywniejszym debilem jest osobnik, który wabi się „Mirek T”, totalny rynsztok – bydlę ! Do urzytkowników portalu: Nie ma żadnego sensu komentowanie ich wpisów, bo tam brak argumentów, a tylko histeryczna nienawiść i debilizm. Ich należy po prostu ignorować !!!
KKK2019.11.14 20:30
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Piotr Nowak2019.11.14 20:29
Ach, pół miliona na ochronę największej debilki w Polsce to mały pikuś !! Jak myślicie PO-je-by ? Płacimy czy nie ?!!
qwerty2019.11.15 9:01
A za ochronę twojego kurdupla, debilka to ile płacimy od ilu lat? Po-je-by? a może PiS-dziel---ce?
To Tylko Katolicka Kretynizacja Polski2019.11.14 20:29
Pochwalcie się lepiej ile od 14 lat, rocznie kosztuje ochrona zwykłego posła!
Polak Ateista Dumny Gej 2019.11.15 12:53
karlSSon-ty pedale jesteś tylko kawał JUHEM