15.05.19, 08:25screenshot Youtube

Polski ambasador zaatakowany w Tel Awiwie!

Jak poinformował izraelski „Jerusalem Post”, we wtorek w pobliżu polskiej ambasady w Tel Awiwie miał miejsce atak na ambasadora Marka Magierowskiego.

Gazeta donosi, że polski dyplomata został zaatakowany zarówno słownie, jak i fizycznie. Nie wiadomo obecnie, co dokładnie krzyczał napastnik. „Jerusalem Post” informuje, że pojawiało się słowo „Polska”.

W związku z incydentem ambasada RP zawiadomiła izraelską policję oraz poprosiła służby o potraktowanie sprawy z najwyższym priorytetem. Magierowskiemu udało się zrobić zdjęcie napastnika i jego auta. 90 minut później został on aresztowany.

dam/dorzeczy.pl,Fronda.pl

Komentarze

guzik2019.05.15 14:41
Wystarczy poczytać dowolne izraelskie forum internetowe, nawet sprzed ustawy o IPN i "cyrku pompeo" (czyli czasów kiedy w polskim internecie próżno było szukać przejawów nienawiści do Żydów), żeby dowiedzieć się jaki jest ich stosunek do nas. Przyrównywanie do zwierząt jest powszechne, a znajomość faktów historycznych żadna. Przerażające jak sprawnie machina propagandowa, połączona z agresywnym szowinizmem, wyprała mózgi całych pokoleń. Przykre, że nie ma mechanizmu weryfikowania komu rozdaje się polskie paszporty. Pan Magierowski powinien zamiast koszulek z napisem Polin rozdawać tłumaczenia pamiętnika Makowera.
emigrant2019.05.15 9:26
Cóż pan Magierowski, wydałałoby się mądry człowiek, dostał swoje stanowisko ambasadora, niejako w nagrodę od PiS za skuteczną pacyfikację protestów polonijnych w sprawie ustawy 447. Dostał za to w mordę o Żyda, który go do tego zwyzywał - no to dostał swoją nagrodę. Powodzenia w lizaniu d... Żydom. PiS doszedł do władzy dzięki podsłuchom Mosadu i dokładnie w ten sam sposób władzę straci. Żydzi nie dają nic za darmo. A odsetki u nich wysoookie, A Polacy będą płacili, bo głupi zawsze płaci. Jak to było przed wojną? "Wasze ulice, nasze kamienice!"
co na to?2019.05.15 9:15
Co na ten atak antypolski i ksenofobiczny powie Nazari czy ambasadorka USA w Polsce?
jan2019.05.15 9:07
Magierowski jest jednym z trybów maszynki która pozwoliła na traktowanie POLSKI I POLAKÓW identycznie jak niemcy traktowali żydów podczas II wojny światowej jesteśmy dla IZRAELA zerami podludźmi do wydojenia.Nie słyszę by Magierowski cokolwiek konsruktywnego robił w sprawie podniesienia POZYCJI POLSKI więc on osobiście został potraktowany tak jak pozwala traktować POLSKĘ.
BYDLOSZEWSKI WYSZEDL NA L42019.05.15 9:03
TEN NAROD MA SZCZEGOLNE CECHY W CHWILACH ZAGROZENIA NIE BYLO UNICH JEDNOSCI.ZA HITLERA JEDNI GINELI A DRUDZY POMAGALI NIEMCOM ICH NISZCZYC .ZYDZI WYLAPYWALI ZYDOW W POLSKICH MIASTACH BO POLACY JAKO JEDYNI W EUROPIE POMAGALI ZYDOM A ZYDZI ZA KASE WZAJEMNIE SIE NISZCZYLI .
Tak sie pytam2019.05.15 9:03
Czy zerwanie stosunków dyplomatycznych z tym rasistowskim, wrogim nam krajem, który już oficjalnie wypowiedział wojnę Polsce jest brane pod uwagę? Nie zrobiono tego po ostatniej fali ataków gdy zaatakowano polskie placówki dyplomatyczne w Izraelu, a ambasador Azari opluwała i pomawiała w oficjalnych wystąpieniach Polskę - teraz mamy tego owoce, poszli krok dalej...Zły ustępuje tylko przed silnym, a "dobra zmiana" pokazała jak jest strachliwa i słaba - byle łajza z lewackiego NGO robi tu co chce. Żydzi propagandę antypolską uprawiają już od 100 lat, ze szczególnym nasileniem od początku III RP gdy nawiązaliśmy stosunki z Izraelem czyli od czasu gdy Żydzi doszli w Polsce do władzy po dogadaniu się z bezpieczniakami. Czy władze warszawskie czekają z właściwą reakcją, aż Żydzi zaczną zabijać Polaków?
anonim2019.05.15 8:54
Mam nadzieję, że powtórki z historii Kaina i Abla nie będzie!
HOLOKALST TO CIAGLE DOBRZE PRESPERUJACA FIRMA ZYDO2019.05.15 8:53
NIE WIEM CO CHCECIE OD ZYDOW PRZECIEZ TO SKROMNY KULTURALNY NAROD W POLSCE WIELU Z NICH PALETA SIE PO UDZEDACH OD PREZYDENTA DO PREMIERA RAZEM PALA SWIECZKI WYGADUJA GLUPSTWA I NIKT ICH JESZCZE NA ULICY NIE ATAKUJE.TYLKO CIAGLE TRABIA NA CALY SWIAT ODAJCIE NAM KASE ZA TO ZE ZA ZYDOWSKIE PIENIADZE HITLER ZROJNOWAL POLSKE I POL SWIATU
Zygfryd2019.05.15 8:53
Żaden Żyd nigdy nie pomógł innym w niczym , umieli handlować uczciwie nieuczciwie i kłamac perfekcyjnie należy ich trzymać krótko za pysk i robić swoje w handlu i biznesie grac z nimi bo sa dobrzy ale tak by nie dac sie oszukać.
pat2019.05.15 8:49
Zawiesić wszelkie kontakty z Izraelem, z których nic dla Polski nie wynika, oprócz kłopotów i zaprzestać dyskusji rzekomo na tematy kultury, której ci osobnicy nie posiadają i nie znają.
Ja2019.05.15 8:43
I TO ma być nasz sojusznik i JudeoUSA ???!!!! PIS powinien szukać innego sojusznika !! Bo cieńko widzę,co jeszcze??? będzie się działo!!!
Jana2019.05.15 8:52
Chcesz 2 pieczenie na 1-nym rożnie upiec.Dlaczego nie 3 lub 4,moze jeszcze RFN i Rosja?
KLAMAKI KLAMIA I BEDA KLAMAC2019.05.15 8:42
OD ZARANIA DZIEJOW ZYD TO OSZUST ZDRAJCA KOLABORANT PIJAWKA I PASOZYT NA INNYCH NARODACH.NIE WIEM CZY WLASCIWIE ICH OCENIL HITLER.
sum2019.05.15 8:37
Szukałem w internecie dobrego zdania o żydach, niestety nie znalazłem. Dla tego trzeba stwierdzić, że Żydzi to jest coś gorszego na kuli ziemskiej, niż gangrena na ranie.
man woman albo gender2019.05.15 13:20
A ja o Polakach. Okazuje się, że wyłącznie Polacy mają o sobie dobre zdanie. Ale czekaj - nie czytałem również dobrego słowa o Portugalczykach w wydaniu Polaków. Widzisz? Na tym polega pułapka nacjonalizmu i przekonania o własnej wyjątkowości.