19.07.20, 14:30Fot. via: Pixabay - tomekwalecki

Polsko - z Chrystusem będziesz wielka!!! Wizje mistyków

W obliczu przepowiadanych dla świata katastrof Polska nie zostanie cudem uratowana, ale będzie państwem, które ucierpi w nich najmniej.                                          

Polsce będą się kłaniać narody Europy - przepowiedział jeden z wizjonerów.

Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, polski ksiądz katolicki, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, pedagog: 
"Wy, Polacy, przez ucisk niniejszy oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, ale nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim" - wieszczył ksiądz Markiewicz. Mówił on także o łaskach, jakimi Bóg obdarzy Polskę oraz o Polakach, którzy będą "mądrymi mistrzami" i będą zajmować wysokie stanowiska na całym świecie. Nasz język będzie rozpowszechniony i będą go uczyć we wszystkich światowych szkołach.

Lodovic Rocca - franciszkanin, prorok:
W swojej wizji opowiadał on o wolnej Polsce, jako o najpotężniejszym mocarstwie Europy. Razem ze Słowianami utworzy katolicko-słowiańskie mocarstwo Europy. Granice tego kraju wyznaczać będą Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. "Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie, gdy liście zdrzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. (...) Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie". 

Kardynał August Hlond, salezjanin, arcybiskup metropolita gnieźnieński i poznański (1926-1946), arcybiskup metropolita gnieźnieński i warszawski (1946-1948), kardynał, prymas Polski:
W notatkach kardynała odnaleziono proroctwo takiej oto treści: "Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej". 

Katarzyna Szymon, polska mistyczka katolicka i stygmatyczka ze Studzienic:
Była ona nie tylko naznaczona stygmatmi, ale także miewała objawienia i wizje. 2 listopada 1974 roku Matka Boża Niepokalana opowiedziała jej o karach, jakie czekają świat, jeżeli nie nastąpi poprawa. Największe zniszczenia poniosą Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Rosja. Widząc przestraszoną twarz kobiety, Matka Boża powiedziała: "Śląsk zachowam od zguby". 

Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka:
Po zakończeniu II wojny światowej spotkała ona polskich oficerów, którzy nie byli pewni, czy mają wracać do kraju, bo krążyły pogłoski o wybuchu kolejnej wojny na terenie Polski. Powiedziała im, że jeżeli doszłoby do kolejnej wojny, to Polska ocaleje, "ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę".

Po II wojnie światowej przekazała ona wizję dotyczącą Polski, biskupowi polowemu Józefowi Gawlinie: "Wy Polacy macie do nas Niemców żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. (...) Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już złego nie stanie".

Wizje ojca Klimuszki, polski kapłan, franciszkanin, jasnowidz, zielarz
Zakonnik rzadko mówił o swoich wizjach publicznie. Jednak na spotkaniu z dziennikarką, Wandą Konarzewską, uchylił rąbka tajemnicy przepowiedni dotyczacej losów Polski: "Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhoronowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. (...) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (...) Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów". Przed swoją śmiercia powiedział przyjacielowi, że gdyby mógł się drugi raz urodzić, to tylko w Polsce. "Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie".

Trzecia tajemnica fatimska:
Krążyła po Polsce przepowiednia, uznawana za fragment trzeciej tajemnicy fatmiskiej. Łucja miała powiedzieć nieznanemu ojcu Augustynowi: "Polska tym razem zostanie oszczędzona. Ona będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie silniejsze, potężniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. Obdarzy ona braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc. (...) Pomoc i opieka Maryi Królowej Polski będzie wam towarzyszyć". 

Przepowiednia licheńska:
W tej przepowiedni Maryja przekazało Mikołajowi Sikatce słowa: "Ku zdumieniu wszystkich narodów świata - z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony".

 

philo/Facebook


Komentarze

ladychapel2020.07.21 4:41
Bóg nikogo nie wywyższa i nikogo nie poniża, jest ten sam i taki sam dla wszystkich ludzi. Twierdzenie, że Bóg wywyższa jednych i jest im bardziej przychylny - to pogaństwo
Palindrom2020.07.20 20:54
…łechtanie pychy…
robaczek 4.02020.07.20 10:58
NIECH MNIE CHYTRUS POCALUJE..... tam gdzie ksiądz ministranta!!!!
espada2020.07.20 12:28
Diabel cie "pocaluje" jesli nie zmienisz zycia i slow
JADWIGA2020.07.21 0:09
Ty marny "robaku" LEchu K... ! TY NIE ZASŁUGUJESZ NAWET NA MIANO NAJMARNIEJSZEGO CZŁOWIEKA! ...PRZYJDZIE NIEDŁUGO CZAS I PRZYPOMNISZ SOBIE TEN WULGARNY WPIS! ...OCH !... WTEDY BĘDZIESZ CHCIAŁ, ŻEBY CHOCIAŻ DAŁ CI PAN JEZUS NAJCIĘŻSZY CZYŚCIEC, ABY NIE PIEKŁO! ....SAM SIĘ SKAZUJESZ SWOIM ZACHOWANIEM NA POTĘPIENIE....!
edi2020.07.20 7:18
JEZUS DO św. FAUSTYNY - "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dz. 1732)" Wybór Andrzeja Dudy pokazał ŻE POLACY SĄ WIERNI JEZUSOWI - A TO OZNACZA ŻE POLSKA BĘDZIE WZOREM DLA ŚWIATA - I TEGO DOKONA SAM BÓG ORAZ MATKA BOGA KRÓLOWA POLSKI MARYJA - i żadne złe duchy i opętani ludzie JUŻ W POLSCE NIE WYGRAJĄ !!
gleen2020.07.21 5:15
No to chyba mu nie poszło 3 rozbiory 2 wojny 40 lat komunizmu
Ola2020.07.20 5:45
Ja to wiem że z Bogiem mogę wszysko ale przykro mi że ludzie wśród których żyję tego nie wiedzą i nie chcą wiedzieć a nawet atakują. Ostatnie wybory pokazały ile zła i podłości zasiali ci którzy tak często wypowiadają słowo praworządność. Przeraża mnie naiwoność i łatwowierność społeczeństwa - idą na wybory i głosują przeciwko sobie , nie mają własnego zdania. własnych przekonań nie wspomnę o wartościach. Strach myśleć o storości kiedy młodzież wstydzi się rodziców ze wsi. Tak bardzo pragną warszawskiego sukcesu że dosłownie się zatracają. Strach się bać o przyszłość z takimi dziećmi. Tylko z Bogiem łatwiej nam przetrwać ten cyrk obecnych czasów.
Damian C..2020.07.19 22:13
O, jej..! Lechu Keller...! JAKIM TRZEBA BYĆ NIEZRÓWNOWAŻONYM PSYCHICZNIE CZŁOWIEKIEM, ŻEBY POD JEDNYM TU ARTYKUŁEM PISAĆ SAM DO SIEBIE W RÓZNYCH NICKACH i SAM SOBIE ODPOWIADAĆ! Przecież obecnie tych twoich wpisów jest ponad 30szt. Żeby one coś znaczyły..!? A to przecież samo dno moralne...! Kto cię tak skrzywdził!?
Wizja Jacka Kurskiego2020.07.19 19:10
Miał z pierwszą żoną troje dzieci, a mimo to uzyskał "unieważnienie małżeństwa" przed sądem kościelnym. Teraz z drugą żoną wziął drugi ślub kościelny. https://twitter.com/tterlikowski/status/1284468872058474496
Szybka Randka2020.07.19 18:39
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
JS2020.07.19 16:45
Tak, Polska będzie wielkim krajem a my narodem jeżeli najpierw umniejszymy się i ukorzymy wobec Pana za naszą pychę, chciwość, niesprawiedliwość ! Gdyby wygrał wybory p. Trzaskowski można by śmiało za ten wynik złożyć skargi do naszych kapłanów. To ich nauczanie wpłynęło by o włos na wybór człowieka i jego grupy stojącego jawnie w sprzeciwie wobec nauki Jezusa. Niestety, miałkie kazania po ich zakończeniu rozwiewają się jak pióra na wietrze i nic po nich nie pozostaje po wyjściu z kościołów i ludzie dalej jak żyli duchem antyChrysta, żyją nim dalej a coraz więcej z nich sprzeciwiają się jej jawnie i chętnie popiera ludzi głoszących naukę PRZECIWNĄ BOGU. Chodzą do kościołów i chodzą i nauczyć się nie mogą. A kapłani uczą i uczą i nauczyć nie potrafią aby ludzie zmieniali swoje myślenie. I mamy to co mamy. Zbliżamy się do najtragiczniejszych wydarzeń w dziejach. Na szczęście końcowych. Panie Jezus Przyjdź ! Pozdrawiam
Rick Sanchez2020.07.19 16:41
Pamiętajcie frondelki by klękać przy każdej okazji skoro władza pobłogosławiła Was socjalizmem. Lubicie w takiej pozycji to widać.
Ave Germania2020.07.19 16:10
jak wielka raczej mniejsza albo wcale ,jak zwróci bądz zostaną odebrane siła ziemie pomorza mazur śląska wielkopolski co im zostanie a możliwe ze powstanie granica Niemiecko - Ukraińska i gdzie te wasze farmazony ?
robert2020.07.19 20:06
Spierda.laj, szwabska ruro!
Zenek2020.07.20 9:38
Zaraz, zaraz, jak to prorokowała niemiecka mistyczka i stygmatyczka Teresa Neuman: Niemców pozostanie tylu co zmieści się pod gruszą. " Biada przede wszystkim tobie Germanio. Nie pomyśleliście nigdy na szlaku waszej zbrodni, że nienawiść wasza i pycha mogły stworzyć dla was niezgłębioną czeluść w miejsce wiecznej zagłady, czeluść, której głębię wielkość waszej winy wypełnię żarem takich płomieni i taką siłą kaźni, jakiej dla innych nie będzie. Nie pomyśleliście nad tym, jaką grozą mogą na wieki zapłonąć, na hańbę waszą i karę, słowa waszej pychy. Nur fur Deutsche. Uznaliście siebie samych za nadludzi, a przez uczynki wasze staliście się gorsi niż wilki i hieny, gdy nie oszczędziliście ani żywych, ani umarłych i pohańbiliście zwłoki tych, którym wydarliście życie. Przydaliście nowe zbrodnie do starych, a krzyk pomordowanych Żydów przyłączył się do starych, wołaniem krwi, ludów zapomnianych. Biada przede wszystkim wam Prusacy, wodzowie i nieprzyjaciele. Przyszły już dwa uderzenia wichru i upadło Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego oraz moc sroga synów Północy. A przyjdzie trzecie uderzenie, a wtedy biada i Berlinowi. Los Berlina będzie jak los Niniwy, bo gdy padnie w gruzy, nie odbuduje się już więcej. Wicher pustyni zasypał piaskiem Niniwę, choć była większa niż inne miasta starożytności. Puszcza będzie szumiała nad gruzami Berlina- miasta zbrodni i pychy. Będzie to szczęście dla ciebie, Germanio, jeżeli inny obejmie władzę nad tobą, jeżeli obmyta strumieniem krwi i łzami późnej pokuty, usłuchasz innego głosu, poznawszy w czym była twoja wina i zguba twoja. Nie ci, bowiem są wybrani, którzy się za takich uznają. Inni, którymi gardzicie w pysze, wyprzedzają was w słowie i mocy."
BeBe2020.07.20 15:55
Ave Polonia. Granice otwarte. Niemcy bliziutko. Poproś o niemiecki paszport. W stronę Polski nie zerkaj nawet jednym okiem. O postawieniu stopy na naszej polskiej ziemi nawet nie myśl. Im szybciej wyjedziesz tym lepiej dla wszystkich. Brzydzę się tobą.
rr2020.07.19 15:57
Polska będzie wielka z takimi decyzjami jak dla kurskiiego ?
Wybrany2020.07.19 15:55
polski i polaków nie będzie tu powstanie nowy Izrael Polin podwaliny juz sa zrobione dla miejsca narodu wybranego narodu Boga
Anonim2020.07.19 15:57
Od kiedy to Chazarzy to "naród wybrany przez Boga"?
Polka2020.07.19 22:01
"WYBRANY ", .....MYLISZ SIĘ I TO BARDZO" ! ... Narodem wybranym byliście dawno temu! ...Ale jakoś od wielu wieków nim nie chcieliście być! ... Zbuntowaliście się przeciw Bogu, ... Ukrzyżowaliście... Syna... Bożego... Jezusa.... Chrystusa! ... Od dawna tym narodem nie jesteście! Nie pocieszaj się ! To na nic!... BEZ BOGA, NI DO PROGA! A Masoni wasi nie są w stanie nam w niczym zagrozić!
Sex bez kamerki2020.07.19 15:53
Ja, parch Keller-Krawczyk mam lepszą oferte. Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna.
Szybka Randka2020.07.19 15:48
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! [url]www.frircikvip.com.pl[/url]
Anonim2020.07.19 15:27
Ale to chyba trzeba się brać do nauki, bo z pustego to i Salomon nie naleje.
Piotr Nowak 🖐🏻2020.07.19 15:25
Cyrk ze ślubem Kurskiego obrazuje stan tego szmatławego kraju... Czysta paranoja. Debile robią wszystko pod publiczkę. Wszystko jest tylko "na pokaz" A co do tych oszustów i pozerów w koloratkach to brak mi słów... To połączenie ścier powinno nazywać się KiS a nie PiS -Szmaciarze i Kłamcy. Amen
Halo Pietja z "lapka"!2020.07.19 15:34
Nie ma to jak spędzone niedzielne popołudnie ze znienawidzoną Frondą. Już Dr. Jung próbował leczyć taki jak ty, Pietja z "łapką". Daremnie.
Anonim2020.07.19 15:35
Nowak, czemu Wy nie wyjedziecie do bliższych Waszemu sercu krajów... np. Niemcy, Rosja... Spełnicie w końcu swoje ukryte marzenia. A tak się męczycie... Dołączcie do grona cwelebrytów opuszczających "tenkraj" i bądźcie szczęśliwi. Któż Wam Nowak broni? Obawiam się jednak, że wyjedziecie sami bo cwelebryci mimo szumnych zapowiedzi nie chcą opuszczać tej PiS-owskiej tyrani... No coż, tam w tych ich wymarzonych ojczyznach byliby nikim.
Piotr Nowak 🖐🏻2020.07.19 15:45
Jak wyjadą tacy jak ja, to kto będzie robił na wasz socjal? Przecież sami potraficie tylko doły kopać i układać kostkę brukową. To troszkę za mało ... (no chyba że marzy się wam północnokoreański dobrobyt?)
Anonim2020.07.19 15:52
Co Wy Nowak tak się martwicie o nasz socjal. Wy Nowak żyjecie dzięki tym co układają tę kostkę brukową. Dzięki tym co orzą, sieją, zbierają plony, wydobywają węgiel czy gaz, szyją ubrania, pieką chleb. Bez tych ludzi żyjących "z pracy rąk swoich" to byście dawno już zdechli bo jedyne co potraficie to "pieprzyć bez sensu". Ale jak lubicie to możecie się nażreć noblem Tokarczuk. Akurat żarcie w sam raz dla Was, Nowak. Taka współczesne "opowieści chasydów".
Anonim2020.07.19 15:56
Errata: "Takie współczesne "opowieści chasydów"."
Piotr Nowak 🖐🏻2020.07.19 16:06
Tak oczywiście 😂 ... jprdl ten wasz poziom zidiocenia jest przerażający. 🤣🤣🤣 Tylko nie zapomnij jutro "zapolować" na jakąś zwierzynę na promocji w Lidlu... Bób Rosół Włoszczyzna i Jarosław Chrystus!
Anonim2020.07.19 16:15
W razie czego to jeszcze Wam Nowak zostaje szczaw i mirabelki. Będzie to zgodne z tym co proponował wybitny przedstawiciel Waszego gatunku, człowieków honoru specjalnej troski.
Piotr Nowak 🖐🏻2020.07.19 16:44
Jasne oczywiście. Ale nie odniosłeś się do ślubu Kurskiego. Może byłoby ci łatwiej gdybyśmy założyli że to był Tusk w trakcie rządów PO... Co ty na to? Jak tam opinia? 🤣🤣🤣 ...
Piotr Nowak 🖐🏻2020.07.19 16:45
Banda żenujących hipokrytów!
Pietja z "łapką"2020.07.19 16:58
swój swego na końcu świat pozna
Pietja z "łapką" groszem nie śmierdzisz!2020.07.19 15:59
Jesteś bezrobotny, to ty żyjesz z mojej "dziesięciny". 24/7 mendzisz w mediach.
Anonim2020.07.19 15:16
Zastanawiam się czy się to stanie, bo "katolicy" i "patrioci" spod znaku Konfederacji, zwłaszcza jej aktyw partyjny, organizuje zapewne teraz Marsz Niepodległych Gejów do spóły z "Solidarnością Tęczowego Szamba" Trzaskowskiego. I tak wspólnota POKO (PO+KOnfederacja) objawi się w pełni swych mocy.
Anonim2020.07.19 15:11
Kluczem do zrozumienia źródła Twoich bredni jest słowo: "alkoholik".
Anonim2020.07.19 15:11
Adresatem jest niejaki "mordechaj"
mordechaj2020.07.19 15:16
Nic na to nie poradzę, że Ojciec Kolasanty oprócz tego, że był mistykiem, to jeszcze na dodatek alkoholikiem.
Anonim2020.07.19 15:23
A jakieś źródło to po pierwsze. Po drugie, jeśli już to o. Kalasanty a nie Kolosanty. Po trzecie nie ma go w tym zestawieniu no chyba, że coś opuściłem, ale w takim razie oświeć mnie. Po czwarte alkoholizm to na pewno pasuje do twoich wypocin.
mordechaj2020.07.19 15:30
Ten mistyk i alkoholik nazywał się Ojciec Kolasanty, nie Kalasanty. I w swoich wizjach widział ruinę Polski pod rządami PiS. Początek miała dać wielka zaraza.
Anonim2020.07.19 15:38
No nie wiem... w Wikipedii jest tak: "Józef Kalasancjusz lub Kalasanty, właśc. hiszp. José de Calasanz, znany również pod zakonnym imieniem jako Józef od Matki Bożej..." Pewnie piszemy o dwóch różnych osobach. Ale czegóż się dziwić jak Ty zawsze na bani.
mordechaj2020.07.19 15:52
Ojciec Kolasanty był mocno zakonspirowanym mistykiem i alkoholikiem przy okazji. Nie znajdziesz go w Wikipedii, nie zostawił po sobie żadnych przekazów pisanych, tylko ustne krążące w konspiracji jako przekaz dostępny tylko wtajemniczonym.
Anonim2020.07.19 16:00
Odwołałem sie do Wikipedii bo źródła katolickie to pewnie Cię obrażają. A poza tym to ja na to nic nie poradzę, że swoja wiedzę czerpiesz z desek lożowych.
MISTIC P,IZDA2020.07.19 15:03
I GADAJĄCE KIERPCE OJCA KLIMUSZKI
LOSERS!2020.07.19 14:58
Jest w jęz. angielskim słowo, którego nie da się ani dosłownie przetłumaczyć ani zinterpretować aby oddać rzeczywiste znaczenie. Nazwanie kogoś "loser" zamyka się w tym wszystko; przegrany życiowo, charakterek idioty, ktoś bez znaczenia, ktoś kogo się mija niezauważając, itp., itd. I tak bym nazwał tych/te do których nie dociera, że CZWARTY raz z rzędu PRZEGRALI wybory. LOSERS!
Z życia wzięte2020.07.19 14:50
Też mam takie mistyczne wizje podczas snu jak się najem golonki na noc...........
Szybka Randka2020.07.19 14:48
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
skuter2020.07.19 14:46
Bez Boga Polska na pewno zginie pod Zaleją nas tęczowi
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.19 14:39
szpitale psychiatryczne pełne są takich "mistyków" tyle że na swoje nieszczęście schizofrenicy nie rozmawiają i nie widzą boga, maryi tylko mają "kontakt" z innymi bajkowymi postaciami lub osobami które nie żyją np. napoleon, hitler itp.!
Run, KKP, run2020.07.19 14:48
KKP zna się na psychiatrykach - ma widzenia majbacha od kiedy zaczął czytać GW.
mordechaj2020.07.19 14:36
Z drugiej jednak strony, Ojciec Kolasanty, znany mistyk i alkoholik, twierdził coś zupełnie odwrotnego. Miał wizje, że pod rządami PiS czeka Polskę katastrofa, która zacznie się wielką epidemią.