14.06.20, 11:15Fot. screenschot: Youtube - Telewizja Republika

Poseł Czarnek: Nie można zrównywać dobra ze złem

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Czarnek był wczoraj gościem programu „Studio Polska” na antenie TVP INFO, gdzie mówił o ideologii LGBT oraz promujących ją działaczach. Prezentując zdjęcie pijącego drinka w centrum Los Angeles człowieka z obnażonymi genitaliami stwierdził, że nie jest to normalne. Wyrwany z kontekstu fragment jego wypowiedzi wywołał burze w Internecie, a na posła spadła fala krytyki.

-„Brońmy rodziny przed tego typu zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów, o jakichś prawach człowieka czy równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją” – to krążąca w Internecie wypowiedź posła Przemysława Czarnka z programu „Studio Polska”.

Wylała się na niego za nią fala hejtu:

Tymczasem prof. Czarnek wyjaśnia, jaki był pełny kontekst jego wypowiedzi:

-„W #StudioPolska pokazałem zdjęcie z LA: człowiek z obnażonymi genitaliami i gołym biustem pije drinka w centrum miasta na ulicy. Dla dziennikarza Onet taki uczestnik parady równości to normalny człowiek? Stop demoralizacji, chrońmy dzieci. #KartaRodziny” – napisał.

-„Zdjęcie zrobiliśmy w LA w czerwcu ub. roku. Tam ta antyrodzinna rewolucja już triumfuje. My mamy jeszcze szanse powstrzymać to demoralizujące szaleństwo, bo na szczęście nie jesteśmy jeszcze na takim etapie ich rewolucji. Dlatego tak ważne są wybory 28 czerwca” – dodał polityk w kolejnym wpisie.

Poseł podkreśla, że „nie można zrównywać dobra ze złem”:

-„Ale burza. To jeszcze raz. Spacerowanie ojca z dzieckiem po ulicy to PRAWO CZŁOWIEKA. Bieganie z gołym biustem i genitaliami po ulicy TO NIE JEST PRAWO CZŁOWIEKA. I żadnej równości tu nie ma. Nie można zrównywać dobra ze złem. Sorry, prościej nie potrafię”.

kak/Twitter

Komentarze

Moly2020.06.15 3:08
A dla prostactwa , agresywnych wypowiedzi i podzegania do nienawisci nie powinno miec miejsca w dobrych domach
Stefan2021.07.22 8:41
Dlatego wypowiedzi tego bałwana powinny być blokowane przez sieci dostarczające sygnał telewizyjny do mieszkań.
Glaudiusman2020.06.14 23:23
Brawo Czarnek. Hołociarstwu mówimy stanowczo: NIE i Precz do Reichu, do zbokoli.
Brutus2020.06.14 21:14
Zaskakujące jest to, jak lewicowcy ignorują powody dla których występuje niechęć do człowieków LGBT. A sprawa jest oczywista - bo te człowieki są skrajnie niebezpieczne dla dzieci i młodzieży. Są o wiele bardziej niebezpieczni od dilerów narkotykowych. Nauka już dawno odpowiedziała na pytanie, jaki jest skutek molestowania homoseksualnego: jeśli ofiara miała do 12 lat życia, 31% ofiar staje się homo jeśli ofiara miała do 15 lat życia, 22% jeśli ofiara miała do 18 lat życia, 15% I wszelkie badania potwierdzają, że WSZĘDZIE tam, gdzie pozwolono człowiekom LGBT na swobodną ekspresję, odsetek zboczeńców dynamicznie rośnie, aż do rekordowych 25,3% w Nowym Jorku. To jest masakrowanie dzieci i młodzieży w imię lewicowej ideologii, Leninowskiego "niszczenia instytucji kultury" i tzw "tolerancji wyzwalającej" H. Marcuse. Dilerzy narkotykowi mają dużo niższą skuteczność w niszczeniu ludziom życia. W przypadku wmawiania dzieciom transpłciowości, wskaźniki są jeszcze bardziej spektakularne. W Wielkiej Brytanii ich liczba wzrosła 26x W Szwecji 15x W Nowej Zelandii 12x No, ale jak ma być inaczej, jeśli Człowieki Q biorą w obroty nawet przedszkolaki. To jest krwawa jatka w imię ZBRODNICZEJ IDEOLOGII LGBT Nie chcesz, aby twoje dzieci, wnuki może zostały ZMASAKROWANE przez przymilaśnych aktywistów z tęczową chorągiewką? Nie przechodź obojętnie wobec szantaży i wymuszeń. PS. Osobną sprawą jest lewacka maniera wyzywania ludzi im się sprzeciwiających: Nie chcesz homomałżeńśtw? Na pewno chcesz ich pozabijać! Taka relacja nie występuje w normalnym życiu. Poza jednym wypadkiem: Gdy bandyta przychodzi z łomem i żąda pieniążków. Albo ciała do gwałtu. Wtedy faktycznie, albo mu ulegniemy, albo będziemy musieli walczyć z nim na śmierć i życie. Lewacy muszą jak widać coś wiedzieć, na temat faktycznych celów i skutków. Muszą wiedzieć, że ich atak niczym się nie różni od groźby ze strony zbira. Oni nas faktycznie chcą pozabijać, jeśli im nie ulegniemy. Stąd te "Freudowskie pomyłki" w wyzwiskach...
antoni.s2020.06.14 14:38
Tak rodził się holokaust,pis off!!
Brutus2020.06.14 21:22
Tak powstrzymuje się rewolucję i nadchodzący holokaust "heteronormatywnych"
Irwing2020.06.14 13:49
Chrześcijaństwo to nie ludzie, to ideologia.
Brutus2020.06.14 21:20
Chrześcijaństwo to religie, czyli po świecku mówiąc, funkcjonalnie "ideologie" Ludzie to chrześcijanie.
Stefan2021.07.22 8:44
Nie jesteś w stanie zrozumież że nie wszyscy, nie? Głęboko wierzysz, że dobre jest narzucanie twojej ideologii innym, bo tak twój kościół ci każe, tak? Nie różni się to niczym od peregrynujących po domach zielonoświątkowców.
vivi2020.06.14 13:26
Żeby was, zboczeńcy tolerować i uznawać za równych ze mną, proszę rozwjać moje wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania: - co robi dwóch homosów, żeby podczas ich seksu nie śmierdziało ze stolca ? - po jakim okresie czasu mięsień zwieracza (atakowanego, czyli homocioty) jest tak rozregulowany, że przestaje spełniać jego funkcję zaworu. Czy wtedy taki zboczeniec musi permanentnie używać pampersów ? - po co zboczeńcy noszą weginy na patykach podczas ich marszów równości, skoro akurat tych części ciała nie używają ani lesbijki ani geje podczas uprawiania seksu ? - jak lesbijki uprawiają seks bez panisa ? Czekam na odpowiedzi.
Klapaucjusz2020.06.14 13:41
Czy od dawna nachodzą cię fantazje homo-erotyczne czy raczej pojawiają się tylko po wysłuchaniu pewnych polityków PiS reklamujących się dłuugą szablą?
Lobo2020.06.14 17:17
Na te pytania najbardziej wyczerpująco odpowie ci ksiądz Oko. A uczyni to z wielką chęcią i radością.
Izydor2020.06.14 18:01
Ta nasza katoprawica, dumni potomkowie husarii i żołnierzy wyklętych, prawdziwe przedmurze chrześcijaństwa. Tylko myśli ciągle krążą woku kupki, pupki i męskich odbytów. Proponuje terapię u dobrego seksuologa i wyjście z szafy.
Zenon2021.07.22 8:45
Ich przywódca duchowy wstydzi się przyznać że jest gejem, to i oni się wstydzą.
z Br\\\\303\\\\263dna2020.06.14 18:10
Gdy dwóch homosiów "to" ze sobą robi, czy tobie wtedy coś śmierdzi? Zadeklarujcie oficjalnie - wcale nie jesteście przeciwni tęczowej ideolo LGBTQWERTYUIOP++ a ludziom którzy są "inni" tak samo jak dla nazistów "innymi" byli Żydzi.
nie jestem2020.06.14 21:09
Pytanie merytoryczne i konkretne, a odpowiedzi? No właśnie - można je porównać do niekontrolowanego wycieku fekaliów z nieszczelnej rury.
Stefan2021.07.22 8:51
Jesteś chorym, bezmyślnym, nienawistnym człowkiekiem. Jakich wielu niestety w tym smutnym kraju. Popularność PiSu bierze się właśnie w tego, że dał takim jak ty poczucie dumy z tego jacy są.
Kasia2021.07.22 8:53
Muszę ci dziecko powiedzieć, że mężczyzna i kobieta też mogą robić "takie rzeczy". I często robią, ku obopólnej radości. Może kiedyś dorośniesz, czego ci życzę.
Stachu2020.06.14 13:25
Hej zboczeńcy ! Daczego wy, zamiast promować waszą ideoogię LGBTQ+, zamiast organizować punkty zapisów nowych członków do waszej organizacji, przynajmniej w dużych miastach, lub zapisów online, zamiast drukować waszą prasę, ulotki, prospekty, zamiast chwalić i zachęcać młodych do waszej ideologii, zamiast pokazywać jak piękna jest miłość gejów i lesbijek .................................................... rozpoczęliście waszą działalność w Polsce od nienawiści do innej organizacji – do Kościoła i wiary katoliciej – Dlaczego ?!? Kościół powiedział wyraźnie, że wy jesteście zarazą – nie wrogiem, ale zarazem jesteście barankami bożymi jak inni ludzie ! Dlaczego łazicie po ulicach, profanując symbole religijne katolików , i włazicie w waszych śmierdzących buciorach do kościoła skoro jesteście niewiernymi ! Tęcza jest dla was czymś pozytywnym, dobrze możecie sobie szyć tęczowe majtki, możecie sobie tą waszą tęczą du-py podcierać – to mnie nie interesuje, ale jeśli ubieracie w nią naszą Matkę Boską Częstochowską lub wyśmiewacie się z mszy świętej, to to jest profanacja !! Domagacie się równości i tolerancji, będąc nierównymi i nietolerancyjnymi ?! Przecież tym co wy wyprawiacie, utwierdzacie nas normalnych ludzi w przekonaniu, że jesteście nie tylko zboczeńcami, ale również tęczową zarazą nie do zaakceptowania !!! Wygląda na to, ze wasz ruch testuje, na ile może się posunąć (sic) w deptaniu symboliki grupy przeciwnej, bo stanęliście jako wrogowie wobec Boga, Kościoła i wiary, i sprawdzaniu reakcji drugiej strony. Uznajecie, jako wynaturzeńcy, tylko własne ustanowione samemu zasady. LGBTQ+ , tutaj znak plus oznacza np zoofili. Ci zboczeńcy dup-czą samice zwierząt – nazywając to seksem . Boże co za smród !!! Wy macie totalnie przestawiony system wartości, a jednocześnie wykazujecie potężne zaburzenia osobowości - co widać po koszmarach(!) na tzw paradach, które obiektywnie są obrzydliwe! Nie macie poczucia gustu i jakiejkolwiek estetyki, że faceci prowadzący się jak psy, ludzie traktujący się jak bydło itp. są w porządku?? Gdzie wasza godność.? Do tego nie trzeba wroga, żebyście się sami upadlali jak zwierzaki. Jesteście za aborcją na życzenie, czyli za mordowaniem nienarodzonych dzieci ! Takich zajobów nikt normalny nie zaakceptuje !!! Przecież dobrze wiecie, że tak samo jak wy robili komuniści po wojnie nienawidząc ludzi o innych poglądach i ludzi przeciwnych komunizmowi ! Czy wy będąc zboczeńcami seksualnymi jesteście również homowirusami i komunistami ?!?
anonim2020.06.14 14:14
Ile razy jeszcze to wkleisz, hamburczyku? https://www.fronda.pl/a/jan-bodakowski-odpowiadajac-na-dramatyczny-apel-lesbijki,142461.html#comment-2110442
beata2021.06.13 12:31
a skad ty masz takie nowosci ze strona GAjek czy Ordo-Iuris bo normalny czlowiek by nigdy nawen nie wpadl, zeby coy takiego napisac czyli ksieza z pochodzenia lgbt
Klapaucjusz2020.06.14 13:24
Piękna galeria zdjęć za panem posłem Czarnkiem. Szczególnie podoba mi się ten młody blondyn z długimi włosami i z brodą a la marszałek Terlecki. No i ta szabla! Korwin-Mikke lubi pozować z pistolem, ale szabla świadczy o długim i szlachetnym rodowodzie. Prawdziwy obraz Polaka, Katolika i Kołtuna!
Jerzy2020.06.14 13:07
piana na ryjach miłośników pedofilów wyraźnie świadczy o tym, że pan Czarnek trafił i w punkt... boleśnie...
JanP2020.06.14 13:07
Wczoraj w TVPiS od Czarnka faszyzmem zaleciało.
zenio2020.06.14 12:55
Czarnek, idioto, może to skomentujesz, co? https://www.youtube.com/watch?v=EaZWvZv6uSk&feature=youtu.be
aspiring educationalist2020.06.14 12:21
To w końcu jesteście przeciwko ideologii LGBTQWERTYUIOP++ czy przeciwko homosiom? Ja jestem przeciwny ideologii LGBTQWERTYUIOP++ do samych osób homo nic nie mam. Tak samo jak nie mam nic do Żydów, Cyganów, muzułmanów i kogo tam jeszcze wskażecie. Ideologia LGBT istnieje, wbrew temu co twierdzą liberałowie. Jest częścią tzw. politycznej poprawności, która w ostatnich dziesięcioleciach przybiera monstrualne rozmiary. Przykład? Sprawa Brendana Eicha i fundacji Mozilla. Podobny los spotkał ostatnio Richarda Stallmana. Jeden i drugi został zaszczuty przez grupkę "social justice warriors" będących zbrojnym ramieniem "politycznej poprawności" która wszelkimi sposobami (politycznymi i pozapolitycznymi) stara się wymusić uznanie ich stylu życia przez osoby które tego stylu życia przyjąć dobrowolnie nie chcą. Jest tu zresztą dużo podobieństw do postępowania Kościoła w Polsce w kwestiach takich jak aborcja, antykoncepcja czy rozwody. Metody podobne, choć przeciwległy koniec politycznego spektrum. Na jedno i na drugie mojej zgody nie ma i nie będzie. Nie pozwolę na odbieranie mi wolności pod żadnym szyldem.
aspiring educationalist2020.06.14 12:46
...i zróbcie coś z waszym systemem komentarzy. Czasem ta sama treść jest przyjmowana, czasem nie.
Lech Keller-Krawczyk2020.06.14 12:19
TEGO FACETA TO EWIDENTNIE FASCYNUJE. PRZEJRZYJCIE MU KOMPA CZY NIE PRZYPADKIEM GEJOWSKIEGO PORNO I ODWIEDZIN PORTALI RANDKOWYCH DLA GEJÓW ;)
Pet2020.06.14 12:15
Nowa faszystowska gwiazda PiSu? Nie czujecie że LGBT robi za zasłonę dymną dla kampanijnej bylejakości Długopisa. Do Bosaka mu bliżej. Zresztą Bosak czy Kaczorescu to jedna choroba.
Magda2020.06.14 12:11
Od dłuższego czasu mamy do czynienia z wirusem LGBT+. W chwili obecnej obserwujemy początki pandemicznego rozwoju tej choroby. Czas najwyższy na podjęcie radykalnych kroków. Najlepszym sposobem do czasu ustąpienia objawów będzie kwarantanna. Na osoby nieprzestrzegające reguł kwarantanny powinny być nakładane surowe kary.
Maciejm Łagodny.2020.06.14 12:04
Całkowicie się Zgadzam z Przemysławem Czarnek.Ja biorę łoża na ulice ,i uprawiam tam sex ,czy było by to normalne?. Wniosek ,PORA by się odnalazł ,,spadkobierca "Wujka A.
antymarksista2020.06.14 11:57
LGBT+ jest jest źródłem dewiacji i patologii. Nie można pozwolić zboczeńcom na legalne promowanie zła. W przedziwny sposób nienormalność znalazła poparcie w WHO opanowanej przez struktury lewackie. Promocja LGBT+ jest przyzwoleniem na metodyczną i trwałą deformację relacji międzyludzkich i rodziny. Stanowcze nie dla szkodliwej aktywności dewiantów i ich lewackich promotorów. Brońmy naturalnego porządku tego świata zgodnie z nauką Stwórcy, naszego Boga, Jezusa Chrystusa.
anonim2020.06.14 11:51
Oczywiście ma Pan rację, kiedy Warlikowski obnażał Poniedziałka jako Hamleta, skupiał naszą uwagę na jego genitaliach, nie na niewinności jego duszy. Tak że Warlikowski nas deprawował, a Szekspirowi się sprzeniewierzał, nie jest to żadna sztuka!
anonim2020.06.14 11:48
Oczywiście, teraz jednak próbuje się zrobić to inaczej. Otóż następna zasada szatańska to łączenie dobra ze złem, czyli wpychanie owiec między wilki. Nie trzeba mieć dużej wyobraźni, aby wiedzieć jak się to skończy, a że owce to zwierzątka i wilki zwierzątka to niczego nie zmienia. To, że Lucyfer jest duchem i Archanioł Michał jest duchem, wcale nie znaczy iż cokolwiek ich ze sobą łączy. Tak, że uważajmy na wszelki sztuczki i przebiegłości, bo łatwo się w tym pogubić, a już na pewno nie należy się takich manier i sposobów uczyć!
fdf2020.06.14 11:45
Cham pokazał wroga, co dalej jaśniej proszę.
Ma\\\\\\\\305\\\\\\\\202gorzata2020.06.14 11:44
>Nie można zrównywać dobra ze złem< Cóż za odważne stwierdzenie p. Czarnka . Jednakże życie pokazuje co innego. W świecie polityki TO NORMA. Słowa nic nie znaczą jęśli nie idzie za nimi świadectwo. Ostatnio Pan Prezes PiS Kaczyński oświadczył, że ABORCJA to sprawa osobistego sumienia. Czyli ZABIJANIE dzieci TO SPRAWA SUMIENIA. Zatem jak Pan Poseł może godzić się aby Prezes Jego partii GODZIŁ się na ZŁO. Nadto występując w Radio "M" w Toruniu deklarował się jako katolik i obrońca Kościoła co jest hipokryzją. Jeśli w tak ważnych sprawach można manipulować wyborcami to należy domniemywać , że ODRZUCENIE projektu Ustawy Konfederacji w sprawie kategorycznego odrzucenia roszczeń żydowskich NIE BYŁO PRZYPADKOWE a dobro OBCYCH jest ważniejsze dla PiS i Posła Czarnka niż dobro Polaków.
ala wilk2020.06.14 11:43
To co ? Będzie reaktywacja obozu w Oświęcimiu? No bo skoro prawa człowieka są złe i lewackie
Izydor2020.06.14 11:40
Zupełnie przypadkiem pojechał na delegację do LA, gdzie zupełnie przypadkiem trafił na paradę równości. Przy okazji, zupełnym przypadkiem, zrobił parę fotek co bardziej roznegliżowanym uczestnikom parady. Przedstawiam państwu kryptogeja.
Agnieszka Dz. 2020.06.14 11:38
Bieganie po ulicy z gołym biustem i genitaliami na wierzchu jest niezgodne z prawem, nie wiem gdzie ten pan bywa, ja takich ludzi na ulicy nie widuję. I tak, spacerowanie ojca z dzieckiem to prawo człowieka, spacerowanie kobiety za rękę z mężczyzną to prawo człowieka, spacerowanie dwóch mężczyzn trzymających się za rękę to również prawo człowieka. Miłej niedzieli i niedzielnych spacerów.
Trotyl2020.06.14 11:50
Typowe lewacki spłycone myślenie.Proszę podać przykłady,gdzie w tym kraju bronią trzymania się za ręce dwóch pedałków?Założenia lgbtrtv są inne,ale komu to tłumaczyć...
Agnieszka Dz. 2020.06.14 11:59
Teoretycznie nigdzie, w praktyce narażeni są na ataki i pobicie, poza tym, poseł Czarnek właśnie powiedział, że tacy ludzie nie są równi ludziom normalnym. Co za tym pójdzie? Jakieś ograniczenia praw obywatelskich? Opaski na ramionach? Niewiele mnie obchodzi społeczność LGBT, nie bywam na żadnych paradach, ale też absolutnie nie czuję, aby moja rodzina była przez nich w jakikolwiek sposób zagrożona. To wasze szczucie i straszenie skończy się rozlewem krwi i tragediami. O to wam chodzi? Wtedy będzie triumf rodziny?
Styki2020.06.14 12:15
Zycie plata tragiczne figle. Zalozmy, ze umierasz a Twoje dzieci adoptuje ten zapijaczony, z obnazonymi genitaliami typ.
Agnieszka Dz. 2020.06.14 12:19
Prowadzę ośrodek adopcyjny, wiem dokładnie jakie warunki musi spełnić osoba, która chce dziecko przysposobić, jakie procedury mszą być spełnione, jakie są wymogi, nie słyszałam aby to się miało zmienić, więc jestem spokojna.
Styki2020.06.14 12:28
Wiemy ,ze jestescie w 100% precyzyjni , tylko skad biora sie pozniej tragedie tych adoptowanych dzieci?
Agnieszka Dz. 2020.06.14 12:32
Bo pracownicy są tylko ludźmi, zawsze można się pomylić niestety. Na szczęście jest to bardzo rzadkie. Istnieją też zaburzenia, choroby, które odzywają się już po fakcie. Jednak na pewno ktoś obnażający się publicznie nie mógłby zostać rodzicem adopcyjnym. Mój ośrodek jest dla dzieci niepełnosprawnych, więc chętnych niestety brakuje, ale to już inny, smutny temat.
Roman2020.06.15 10:51
Podaj Agnieszka namiary na ten ośrodek. Spróbuję pomóc Ci znaleźć ludzi skłonnych zaopiekować się tymi dziećmi.
Styki2020.06.14 12:33
Nie slyszalas aby to sie mialo zmienic? Na swiecie pedaly maja juz prawo do adopcji ale robactwo pcha sie oknami i drzwiami do Polski zeby i tu ulzyc ich doli.
harry2020.06.14 12:34
I wówczas te zaadoptowane przez pijanego zboka z genitaliami na wierzchu dzieci tego lewacko-tęczowego przygłupa o nicku "Agnieszka Dz." stwierdzą, że przyszło im żyć w koszmarze zgotowanym przez ich rodzicieli i zabiją w przypływie rozpaczy zboka wystawiającego fujarę na wierzchu i udającego ich adoptowanego ojca. W wyniku tego i tak trafią w czeluści, tam gdzie wcześniej ten idiota, który ich spłodził na pożytek pijanych zboków z genitaliami na wierzchu czyli "Agnieszka Dz."
Agnieszka Dz. 2020.06.14 12:38
Szkoda, że nie potrafisz inaczej rozmawiać, tylko obrażasz. Czy ja Cię czymś uraziłam?
Cassanova2020.06.14 12:42
Mogę ci pi-z-de wylizać za darmo
AAAtomek2020.06.14 11:35
Żeby wygrać wybory trzeba grać na nucie rasistowskiej, antysemickiej, na homofobii? Na tyle was stać bolszewicka prawico? Jesteście zwykłymi sk-oooooooooooo-rwysynami !!!!!!!
anonim2020.06.14 11:34
Dobrze dobrze. Kolejny PiSi półmózg który postanowił pomóc Dudzie przegrać wybory. Brawo!
Tymon2020.06.14 11:43
Żebyś się nie ździwił matołku jak Duda przegra.
anonim2020.06.14 11:50
Żeby wygrać wybory musi mieć 50%+1głos. Jak na razie ma w porywach 40%. A kto na niego zagłosuje w drugiej turze? Wyborcy Kosiniaka? Biedronia? Hołowni? Trzaskowskiego? No nie bądźmy dziećmi, zagłosuje na niego część wyborców Bosaka i ewentualnie wyborcy Piotrowskiego. I tyle. A takimi tekstami zraża do siebie niezdecydowanych. No chyba że PiS sfałszuje wybory... Co jest wysoce prawdopodobne.
Jato2020.06.15 6:17
matołku jak Duda przegra, nie zdziwię się jak Adrian przegra,:)))
AAAtomek2020.06.14 11:31
A potem się dziwić, że Polacy zabijali Żydów w czasie 2 Wojny światowej.Tysiącami. Czyżby to była ta słynna katolicka miłość? Chrześcijaństwo?
Lucy2020.06.14 12:39
Sku r wysynie za ta wypowiedż powinieneś dostac w mo rde!!!
Brutus2020.06.15 8:04
Polacy nie zabijali żydów w czasie 2WS, za to bardzo wielu żydów-komunistów pozabijało Polaków. Wiem to choćby z opowieści o sąsiadach mojej babci, mieszkanki kresów wywiezionej na "białe niedźwiedzie" z donosu żydowskiego sąsiada. Wychodzi na to, że lewactwo oznacza patologiczne, kompulsywne kłamstwo.
Pisbusters2020.06.14 11:30
Dla niego to jest nie normalne bo może myśli że wszyscy tak jak on i jego kulawy Prezes w tych miejscach mają pisde
katolicka kretynizacja polski2020.06.14 11:25
Skąd się takie PiSowskie BYDŁO jak ten czarnek bierze? PiS skupił wszystkich polskich MENELI i szumowiny w swoich szeregach! Nigdy bym nie uwierzył, że Polacy mogą być takimi PRYMITYWAMI dopóki nie powychodzili ze swoich nor i mają swoje " 5 minut"...
Trotyl2020.06.14 11:46
Skąd się biorą takie lewackie spier.oliny jak ty.Ano z pukania w odbyt dwóch homosiow.
zenio2020.06.14 12:56
Od razu, po jednym wpisie, widać,że to typowy przedstawiciel elektoratu pis, czyli debil.
taka prawda2020.06.14 14:52
Na KUL u tak go wyuczyli
JM2020.06.14 21:44
Bydło to jesteś ty. Nie pojmujesz sensu wypowiedzi mądrzejszego od siebie człowieka. Idiota do entej potęgi, pospolity cham. Używam obcego mi słownictwa, ale obok takich prymitywnych i szaklujących wypowiedzi trudno być obojętnym! Zamknij się i idź lepiej na pastwisko.