22.06.21, 14:52fot. flickr.com/sejm rp

Poseł Hołowni chciał przerwy na mecz w obradach Sejmu. Jest odpowiedź marszałek Witek

- "Pani Marszałek Elżbieta Witek, mam nadzieję, że 23 czerwca nie pozwoli, by posiedzenie sejmu odbywało się w czasie meczu Polska – Szwecja" – napisał na Twitterze Tomasz Zimoch, były poseł Platformy Obywatelskiej, który w marcu opuścił ten klub i przeszedł do Polski 2050 Szymona Hołowni.

O propozycji Zimocha wspomniał też we wtorek w rozmowie z dziennikarzami wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

– Mamy propozycję opozycji, żeby przerwać obrady na czas meczu, (…) ale myślę, że jakimiś mniej istotnymi punktami wypełnimy ten czas, a wieczorem będzie procedura dotycząca wotum nieufności – powiedział Terlecki.

O możliwość wprowadzenia przerwy do obrad parlamentu została też zapytana marszałek Elżbieta Witek.

– Nic mi nie wiadomo o przerwie. Jesteśmy przed posiedzeniem prezydium Sejmu, będziemy ustalać szczegółowy harmonogram, ale powinnam coś chyba na ten temat wiedzieć, a nie wiem – stwierdziła Witek.

Dodała przy tym, że "przerwy na pewno nie będzie".

mp/dorzeczy.pl/twitter

Komentarze

szalom Fronda2021.06.23 8:45
o liście żyda z USA skierowanego do Witek i domagającego się wznowienia prac nad oddanie żydom nienależnych 300 mld $ zgodnie z Just447 na Frondzie ani słowa
Biedny mały "robaku" czyli Po11"!2021.06.22 15:53
Cieszysz się duraku!??? ... Wysmarowałeś sam do siebie te wpisy! ... Znany jesteś z tego!... Ulżyło ci?... Baw się dalej...! Jak można być takim żałosnym chłopkiem! ... Ogarnij się, Lechu Keller -"robaku!"
robaczek2021.06.22 16:32
a ty znowu z tymi swoimi teoriami laczenia mnie z innymi ?? ;] biedny dzadziuś ;] ja tutaj tylko polewam z waszego zaklamania i durnoty ;] a ze trafiam.................... to troszke was boli ;] ............................... kochane powiatufki po podstawówce ;]
robaczek2021.06.22 15:48
NA MSZE BY PRZERWE ZROBILI................................ kazdy czas dobry zeby PLEBANA w ręke ucałować ;]
Po 11 ...2021.06.22 15:23
To mecz powinien zostać odwołany, aby piłkarze mogli śledzić obrady Sejmu. To chyba oczywiste?
Do P11...2021.06.22 15:40
Posłowie pobierają duże wynagrodzenia za uczestnictwo w obradach Sejmu, powinni zachować zdrowy rozsądek , dyscyplinę i nie robić z siebie pajaców za pieniądze podatnika - w tym twoje. Nie wiem po co ta uszczypliwość z twojej strony?
Po 11 ...2021.06.22 16:19
Jaka uszczypliwość. Wytłumaczę. To co się dzieje w Sejmie jest 100 razy ważniejsze niż to co wykopią kopacze na jakimś meczu, który jest rozrywką, zabawą, czymś dużo mniej istotnym. Dlatego prośba do Sejmu, aby dostosował swoje obrady do występu kopaczów, jest absurdalny. To napisałem. Gdzie tu uszczypliwość? Pozdrawiam.
robaczek2021.06.22 15:17
mecz reprezentacji??? ................................................. NIE msza szamanów których trza po rękach całować......................................... uuuuu!! ........TAAAAAAK ..... .;] ......................................... no fajni jestescie !!! ;] ....................................... BO PANA I PLEBANA TRZA PO REKACH CALOWAC NA WSI ;] ...........................................taka tradycja pańszczyźniana ;] .....w DNA ;]